Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-21, 20:18
Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra ?eského klubu chovatel? a p?íznivc? fretek:

Chápu, že na toto nemusí být momentáln? ?as ze strany p?edsednictví klubu, tak se chci alespo? jako pouhý ?len ?eského klubu zapojit do této problematiky a navrhnout „hrubé“ schéma ?ešení.

Stanovy ?eského klubu chovatel? a p?íznivc? fretek jasn? neup?es?ují tuto problematiku, proto si myslím, že by m?ly být nyní blíže specifikovány.
Už jen z toho d?vodu, že toto téma navozuje mnoho reakcí ?len? klubu a jiných p?ispívajících na fóru ?eského klubu a mnoha nejasností vyvstává i mnoho dohad?.

Moc doufám, že se mi k tomuto vyjád?í v co nejkratší dob? co nejv?tší po?et ?len? ?eského klubu.

Podotýkám, že argument, že se mnoho ?len? ?eského klubu nem?že vyjád?it je v p?ípad? tohoto konkrétního tématu irelevantní, nebo? ?lenové klubu, kte?í na fórum nemají p?ístup (z jakýchkoli d?vod?) tudíž nemohou zde presentované p?ísp?vky ?íst a tím pádem ani hodnotit.

M?j návrh je tedy sledující:

Pro vylou?ení z fóra dále DF (zablokování IP adresy p?ispívajícího), je nutné, aby ustavená komise v této ?innosti (v našem p?ípad? Vendula R, Martina, matka freta a webmaster) uskute?nili ve?ejnou výzvu, tzv. napomenutí, které musí být ve?ejn? umíst?no v jakémkoli vlákn? na DF. Toto napomenutí platí p?l roku a pokud p?ispívající nep?izp?sobí charakter svých p?ísp?vk? bude jeho IP adresa zablokována (bude tedy ve?ejn? vylou?en z fóra). Pokud do p?l roku potéto výzv? nebude z fóra vylou?en, pak p?i p?ípadné snaze o toto je nutno ho znovu napomenout.
Na vylou?ení z fóra má rozhodné právo komise, p?edem ustanovená.
?lenové klubu ani DF nemají možnost toto rozhodnutí anulovat, ale mají možnost se vyjád?it k napomenutí, které p?edchází. Pokud se v?tšina ?len? fóra usnese že je napomenutí irelevantní, rozhoduje po?et hlas? ?len? klubu, komise pro zablokování je povinna toto rozhodnutí „v?tšiny“ ?len? klubu respektovat a napomenutí odvolat. Obnovení zablokované IP adresy je možné nejd?íve po jednom roce, pokud o ni p?ispívající písemn? požádá p?edsednictví klubu a p?islíbí respektování pravidel DF. V tomto p?ípad? rozhoduje pouze komise.


Pokud má n?kdo námitky (?leni klubu) ke složení této komise, navrhovaným termín?m nebo ?emukoli jinému, prosím vyjád?ete se v tomto vlákn?. Je to nyní na Vás, aby jste „rozhodli“.

D?kuji :-)
Pavla




Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-21, 20:45
1.Souhlasím s tím, aby komise ve složení p?edseda klubu, nyní tedy Vendulka Linková, Martina, matka fretka a webmaster m?li právo zablokovat po napomenutí a neuposlechnutí tohoto napomenutí p?ístup na Forum, pokud p?ispívající poruší základní etické principy, vyjad?uje se vulgárn? p?ípadn? ud?lá n?co, co se p?í?í zásadám obecné slušnosti.
2.Komise má právo zablokovat p?ístup na dobu, jakou uzná za vhodnou.
3.Proti rozhodnutí této komise není odvolání

Zd?vodn?ní bodu 3: Ú?astníci Fora se nemohou dohadovat o vylou?ení ani o n?m hlasovat. V tom p?ípad? by komise byla zbyte?ná.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-21, 21:18
Otázka 1): Kdo v jednotlivých p?ípadech stanoví komisi? Myslim, že princip by mn?l být ur?en, pokud (jak mi vyplývá z p?edchozích p?ísp?vkú) bude složení komisí pro jednotlivé p?ípady mn?nné.

Otázka 2.) Jak a kde budou definovány pojmy "základní etické principy, vulgární vyjad?ování, zásady obecné slušnosti".
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-21, 21:24
Moje chyba, nevyjád?ila jsem se p?esn? - komise nebude pro jednotlivé p?ípady, ale nem?nná - p?edseda klubu,(a? je to kdokoli) a moderáto?i (to jsou nyní Martina, matka fretka, webmaster)

K bodu 2 mám chu? ?íci Ob?anský zákoník, Obchodní zákoník, Trestní právo.... ale asi by sta?ila u?ebnice ob?anské výchovy pro základní školy.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-21, 21:34
Erin, i Ob?anský zákonní nebo vhodná u?ebnice by mohli být definicí. Ale zadefinováno by to být dle mne mn?lo...pá? t?eba "etických prinipú" je mnoho...a má prababi?ka se k?ižovala p?i výrazu "DRBU si záda" (bez ironie)

Snad by bylo vhodné definovat pro pot?eby DF CZ-klubu tyto výše zmín?né pojmy.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-21, 21:40
Tak tady myslím už nejde o princip, ale o n?co jiného. Tak beze mne.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:36
Na kazdou blokaci uzivatele by m?eo byt zverejneno referendum.
Pokud nechcete byt cenzuristy, pak nechte vykadrit forum, ne zadnou komisi (zkorumpovanou treba...).

Proste az bude nejaka ta vyzva, prvni vyzva nebo jak se to tam pise, pak at se vsichni vyjadri, kdo chce... v nejakem limitovanem case...a kdyz tam toho prispivajiciho vetsina bude nadale chtit, tak ho tam nechte ne? Co je za problem? Rozhodovat by mel hlas vetsiny.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-22, 00:57
Žádám o zablokování uživatele Modrák

Zd?vodn?ní :
necitlivý p?ístup k uživateli Zdenina,

zve?ej?ování nepravdy z údajné zprávy jeho kamarádky. Tím se navíc dopouští zve?ejn?ní SZ bez výslovného ve?ejn? deklarovaného souhlasu jejího autora


Na??ení dr. Chylíkové z profesního selhání a tím poškozování jejího dobrého jména. O pochybení léka?e rozhoduje léka?ská komora, nikoli laik bez náležitého vzd?lání

Zkreslování obsahu p?ísp?vk? vytržením z kontextu

nad poznámkou o zkorumpovanosti komise zavírám o?i, našt?stí napsal "t?eba"
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:14
Erin,
to Vy uz by jste tedy musela být zablokována dávno, hodn? dávno... haha.

Necitlyvy pristup k nekomu, nepravda a poskozeni jmena, jeje tolik tu je Vasich prispevku, kde jste se too sameho dopustila! Mam je vyhledat!!!

M?žou m? zablokovat, ale až po výzv?.
A za co m? chcete blokovat??? Ježiš, Vy jste taaaak sm?šná paní cenzuro...
Tohle je diskuzni frum a ja nikomu nenadavam ani neposkozuju jmeno klubu, takze za co???

Hele, nejdriv pravidla blokace, pak blokace, jo.

A jestli me chcete blokovat kvuli Yasmin, kvuli barvickam, tak to vam neprojde, vsichni tu vime o Vasich "materskych pudech" k barvickam...

Tak nejdriv poradny prispevek k pravidlum, pak schvaleni techto pravidel a pak me zablokovat jo, a do ty doby uz nezlobte, jo.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-22, 01:37
Co se tý?e pravidel tohoto fóra, toto fórum žádná oficiální pravidla nemá, jelikož neumož?uje p?i registraci souhlasit s danými pravidly. A nikdo nám nezaru?í, že si všichni uživatelé dobrovoln? p?e?tou a budou respektovat pravidla, by? umíst?ná v plovoucím vlákn?. Nemá tedy cenu te? narychlo n?jaká pravidla na omezenou dobu vymýšlet, protože už n?jaký ?as máme vytvo?ena pravida pro pot?eby nového diskuzní fóra, podle kterých se ?ídí moderáto?i (interní sm?rnice) ale tato zatím z výše uvedených d?vod? nejsou ve?ejn? p?ístupná.
Alfou i omegou tohoto DF je tedy RESPEKTOVÁNÍ MODERÁTOR? (což v posledních dnech mnoho z vás porušuje...) A DODRŽOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH PRAVIDEL SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ (což je také u mnoha p?isp?vatel? kámen úrazu).
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 09:31
Erin napsal/a:
-------------------------------------------------------

> Na??ení dr. Chylíkové z profesního selhání a tím
> poškozování jejího dobrého jména. O pochybení
> léka?e rozhoduje léka?ská komora, nikoli laik bez
> náležitého vzd?lání



Erin, já si myslim, že tohle je prost? mimo. On to t?eba konzultoval s jinym veteriná?em (mám pocit, že to modrak psal) a myslim si, že tohle je už prost? jenom vymejšlení d?vod?, jak se n?koho zbavit.
Znova upozor?uju, že já k Chyld? chodim a v??im jí, takže to neni rozhodn? nic proti ní. Nám bouli?ku na krku fre?áka odstranila perfektn?.
Ale p?ijde mi, že tohle je kopání do n?koho naslepo. A? už Chylda pochybila nebo ne, on napsal svou zkušenost, má na to právo, tak bych tohle nechala bejt. S necitlivostí k Zdenin? ale souhlasim. Ne s vyhazovem, ale s tim, že by se mohl krotit.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-22, 09:40
Rynn - myslím, že postup dr. Chylíkové vysv?tlila Lee. A práv? ona jako praktikující veteriná? k tomu má nejvíc co ?íci. Pokud by léka?i - obecn?, ne jen veteriná?i - z?stávali u tradi?ních metod, byly by jejich výsledky trochu jiné, než vidíme dnes. A práv? Lee je docela smutná z toho, že mnozí veteriná?i z?stávají u tradi?ních postup? i tam, kde by znalost a užití moderních metod mohlo pomoci.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-22, 09:53
To VendulaR: a nebyla by (aspo? ?áste?n?) ta pravidla vytvo?ená pro nové forum aplikovatelná už v sou?asnosti?
Pokud se jakkoli váží k "informatice" tož sorry za dotaz, tomuto já nerozumim.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 10:00
Erin, podle mýho, každej vet m?že pochybit, dokud nám Chylda pomáhá, budeme jí d?v??ovat a chodit k ní. Druhá v?c je, jak to modrakovi ?ekla, na druhou stranu nem?žu soudit, nebyla jsem u toho. Ale jde mi o to, že na tohle má právo, ?íct svou špatnou zkušenost s veteriná?em, ke kterýmu chodí plno fretka??. Na nás je, jak si to p?eberem, ale fakt bych mu neupírala právo tohle n?jak ventilovat.
Jak jsem psala, taky jsem tu ventilovala, že jedna z vetek v Ma?arský (Skrejvalová nebo Riedlová nebo jak se jmenovala? Fakt už nepamatuju) mi špatn? diagnostikovala sami?ku a rvala do ní zbyte?n? ATB. Taky jsem to konzultovala s jinym vetem (Chylíkovou) a NIKDO se tu na m? kv?li tomu neobo?il. Tak nevim, co se po?ád ?eší????

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-22, 10:09
Rynn, už ne?eším. Jestli tu budou takoví jako Modrák, a? mne zastoupí nap?. p?i p?íprav? výstavy a ješt? mu p?edám další rozd?lané v?ci. A že jich je dost - pro ty, co nebyli na sch?zi.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-09-22, 10:24
Vendulko, osobn? bych umíst?ní pravidel v plovoucím vlákn? nezavrhoval. Zvlášt?, když už jsou napsaná a tudíž by to (snad - neznám technické pozadí tohoto fora) nebyl problém. Budou-li zve?ejn?na, je možné se na n? odvolávat. V tomto p?ípad? bych nevid?l jako podstatné, zda je uživatel ?etl, ale že je mohl ?íst. Jak známo neznalost neomlouvá. A pokud by se poda?ilo do p?ihlašovacího formulá?e propašovat automatický souhlas typu "registrací uživatel souhlasí s pravidly", tak by bylo jasno a nikdo by nemohl p?íšt? nic namítat.

A pro ty, kdo si myslí, že na fórech existuje demokracie a je možné hlasování, tak ne. Fóra jsou udržitelná pouze v režimu diktatury, kde vládnou moderáto?i. Koneckonc? je toto patrné i z vývoje technického ?ešení fór, který jasn? sm??uje ke stále v?tším možnostem omezování uživatel? ze strany moderátor?. A je tedy pouze na nich, jak se své funkce chopí, zda-li budou mít "demokratické" fórum (tj. tém?? bez zásah?) s rozhádanými lidmi a stále se snižující informa?ní hodnotou, nebo zvolí opa?ný extrém a získají sice klidné a bezkonfliktní fórum, ovšem bez lidí a tudíž op?t s minimální informa?ní hodnotou.

A ješt? na záv?r - volá-li n?kdo po hlasovování "v?tšinou", m?l by zkusit též jasn? specifikovat, jakou v?tšinu má na mysli a jak by ji cht?l zjiš?ovat. Pokud by se jednalo o nadpolovi?ní v?tšinu uživatel? fóra, tak a? neznám podrobnosti (kdyžtak m? opravte), dovolil bych si tvrdit, že i kdyby všichni "aktivní" uživatelé hlasovali shodn?, nebylo by možné v?tšiny dosáhnout... Ale co vlastn? znamená ono "aktivní"? ...a tak by bylo možné pokra?ovat.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:14
Luku, jasn?, fora se moderujou a je to ur?it? dob?e. Ale je moderování a moderování. Chodim na psí forum, který je moderování dob?e, pravidla jsou jasná a je to tam né bezkonfliktní, ale dob?e moderovaný. pokud jsou nap?íklad lidi mimo téma, bu? moderátor založí nový téma na to probíraný nebo to p?esune do správnýho vlákna. Nebo to prost? promaže. Jenže je pravda, že to je jiný forum v tom, že má opravdu jednoho šéfa a pár moderátor?. Pokud n?kdo t?eba doporu?uje násilný metody, prost? se upozorní, jeho p?ísp?vky se bu? vymažou nebo je u nich upozorn?ní, na podruhý je ?lov?k vyhozenej asi na 14 dní, na pto?etí nafurt. A funguje jim to tam p?kn?, aktivních lidí je tam víc než dost a je to pohoda. Sprost? si tam ?lov?k m?že psát jak chce, protože se mu to stejn? vyte?kuje. A ?ikám, války tam nejsou. Jsou tam lidi, co spolu nesouhlasej, ale nejsou to války jako tady. Jasn?, je to "nový" forum...
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:05
A p?esn? o tom to je. Správn? nastavený kompromis mezi cenzurou v rámci "dobra" a bezvládím. A hlavn?: žádné hlasování - moderátor ?ekl, tak to platí.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:33
souhlasím, v p?ípad? že existují pravidla (t?eba p?i registraci na forum) je hlasování zbyte?né.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-09-22, 12:47
Pravidla by m?la být jasn? daná a pokud jsou, taky nevidim problém, aby se to dalo do vlákna na první místo ve foru jako aktuální....
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-09-23, 12:23
Pavlo ohledn? tvého návrhu. osobn? nesouhlasím s tím, aby o napomenutí nebo zablokování rozhodoval "lid" od toho jsou na diskuzním fóru správce a moderáto?i a jejich rozhodnutí je kone?né.

Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: F14 (IP)
Datum: 2009-09-23, 20:49
100% Nessie souhlas

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 18:27
Takže 100% souhlas s tím, že pokud bude k n?komu mít Martina osobní záš? (bude ho mít plné zuby), pak je ona jediná a kone?ná instance, aby zablokovala n?komu p?ístup?

To myslíte opravdu vážn????

To ji ale tedy nesmíte vážení a milí naštvat... jinak tu kon?íte, tak si dejte pozor...

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-24, 19:06
Modrak: jsem moderátor na foru Slovenského klubu chovatelú fretek. Taky se nikoho neptám, jestli mi dovolí smazat jeho p?ísp?vek...od toho sem moderátor. S blokováním IP sme se našt?stí nikdy potýkat nemuseli. A kdyby ano, jsou pravidla p?i registraci na forum SK klubu.
Žel forum CZ klubu je nemá....a v tom vidim problém.
Já taky celkem nechápu, dle jakých pravidel je na CZ foru blokována IP uživatelúm fora CZ klubu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 24.09. v 19:12.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-09-24, 19:30
Modráku, kolik let existuje tohle Forum? Kolik let jsi tu nebyl? Kolik let ti to nechyb?lo? A když jsi p?išel, za?al jsi ubližovat. Tak na co Forum pot?ebuješ?
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 19:34
modrak napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Takže 100% souhlas s tím, že pokud bude k n?komu
> mít Martina osobní záš? (bude ho mít plné zuby),
> pak je ona jediná a kone?ná instance, aby
> zablokovala n?komu p?ístup?
>
> To myslíte opravdu vážn????
>
> To ji ale tedy nesmíte vážení a milí naštvat...
> jinak tu kon?íte, tak si dejte pozor...



:o)

modráku,

vytrháváš v?ty z kontextu a podsouváš jim jiný význam.
pravda je to, že jí nemám ráda a - dopl?uji specieln? pro tebe - jsem ráda, že sem nechodí.

ale pokud bych náhodou n?kdy zm?nila názor, resp. zjistila, že se bez ní nebo jejích rad neobejdu, našt?stí pro m? není žádný problém si jí najít jinde.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-09-24, 19:51
erin,

možná bysme byli p?ekvapení, jak dlouho sem "modrák" chodí :o)
ve svém prvním p?ísp?vku tvrdí:



Re: Když jde o peníze, ?lov?k umí p?kn? p?ekvapit!
Zaslán uživatelem/kou: modrak
Datum: 2009-09-14, 15:45
................ Nikdy jsem na forum nechodil, mam sedm adoptovanych fretek, ........ Jirka





ale jak si pak vysv?tlit nejr?zn?jší narážky v jeho dalších p?ísp?vcích?

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: modrak
Datum: 2009-09-21, 22:56

Milá Yasmin,
n?kdo likviduje fretky omylem, ale n?kdo svojí nev?domostí.
Už mnohokrát jsem zde ?etl, že to a ono není možné, že to tudíž existuje, nebo? Vy o tomto nevíte.
.............

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak
Datum: 2009-09-22, 01:14

Erin,
to Vy uz by jste tedy musela být zablokována dávno, hodn? dávno... haha.
...............

Re: RING VOLNÝ
Zaslán uživatelem/kou: modrak
Datum: 2009-09-22, 00:28

Jééé Amonnia,
to jsem si hned myslel, že Vy jsem p?ijdete.
T?eba že s blábolem hlavn? že n?co, že jo:-)

Všude, kde je Erin, Martina a spol.., tak jste Vy, Aspo? n?kdo nezklame, jen tak dál...





?????
no nep?ipadá ti to zvláštní??
a pak ten "p?erod" - ze "zoufalého smutného modráka-jirky až do dnešní podoby...

když o tom tak p?emýšlím... skoro to vypadá, jako by to byli r?zní lidé, nebo že by schizofrenie? ;o)

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:02
Jo jo diagnostikovala bych tak rozdvojení, možmá roztrojení osobnosti....ale i to se dá v dnešní dob? lé?it :-)))))
Hele modráku nebo kdo vlastn? jsi, jsi-li nasrán(a) a máš pot?ebu tady d?lat dusno, doporu?uju jít do lesa objímat stromy...m? to docela pomáhá :-)))))



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: majda dne 24.09. v 20:07.
Avatar

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:10
Martino,
schizofrenik? už tady bylo myslím dost, ale Ti slušní dopadli, než by šli s Vámi do nesmyslných poty?ek a nechali se urážet.
Já tut diagnózu (schyzofrenik) necvlastním a i když se Vám zdá, že ano, není to tak.
Pokud si nechám ud?lat odborný psychiatrický osudek, tz kterého vyjde, že nejsem schyzofrenik,
beru to jako osobní urážku na cti a porušení etických princip? fóra.
Mohla by jste si prosím tedy zablokovat p?ístup,poku mají pravidla platit pro všechny?

Jelikož na Vaše urážky již více lidí nem?lo sílu, podotýkám, že šlo o slušné lidi, které debaty s ?lov?k?m jako jste Vy považují za bezp?edm?tné, nemají zatpot?ebí jsem chodit.
Chépu, že Vám to ani v nejmenším nevadí, nebo? šlo o ty co Vás bezmezn? "nectili"
Díky Vám se z toho fóra stalo smešné divadlo, ale to už tady psala Rynn a ví to každý normální ?lov?k.
Leta jsem se bez fóra obešel i klidn? obejdu, ale když budu mít pot?ebu, tak si sem klidn? napíšu.
A te? jí mám, protože by jste si m?la uv?domit, že jestli chcete d?lat n?kde moderátotra, jd?te radši moderovat fórum o autech, tam aspo? nebude tak jednostranná.
A nebo si dohodn?te n?jaké školení u Johany, ta zdá se ví, jak má vypadat "moderace" fóra.
Vy jste jako moderátor tohoto fóra sch?dná jen pro lidi, kte?í jsou s Vámi vždy za jedno, a pokud ne, tak radši ml?í.A t?ch už tu moc nezbývá.
škoda, pak moderejute jen to smešné divadlo, ale když Vám to sta?í a napl?uje Vás to, tak to je smutný.

Re: Pravidla pro vylou?ení p?ispívajícího z diskusního fóra
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-09-24, 20:16
Milá Majdo,
Vám tady bylo už tolikrát ublíženo, že by
z toho bylo jednomu smutno.
P?ed dv?mi lety to byly fuj kauzy.

Vy mi už od za?átku roku posíláte p?es Pavlínku paštiky pro Cipíska,moc Vám za to d?kuji.
Já nemám sv?j po?íta?, nebudu Vás tady "prudit" v??n?,nebojte.

Ale není tu zdravé prost?edí a vy to víte a všimnul jsem si, že je hodn? lidí se tu bojí napsat co si o n?kom myslí, já nevímpro?, ale bojí.


Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist