Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-30, 00:10
Ahoj všichni,
kdo budete pot?ebovat pomoc a opravdu ji ode m? chctete, prosím zde je m?j soukromý email:
pavla.zemanova@email.cz

Odpovím všem, dle svého nejlepšího v?domí a sv?domí.

Silvo,Martino prosím zdržte se komentá?e, pokud jste m? cht?li zlikvidovat, povedlo se.
P?esto, p?eji vše nej do života, hlavn? Vašim fre?ulkám.

Pavla Z



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Pavla Z dne 07.07. v 11:37.
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-07-05, 20:36
:)

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: katkazhk (IP)
Datum: 2009-07-08, 16:57
Ahoj Pavli, drž se. Nám jsi pomohla, stejn? tak mnoha dalším a jestli s Tebou má n?kdo osobní problém, a? se s tím popere sám, Ty se tím netrap. A ješt? jednou dodate?n? díky za cenné rady. Katka

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-07-09, 19:45
Pavli - pro m? jsi po?ád super ?lov?k a moc ti d?kuju za pomoc, kterou d?láš pro m? a SKCHF (nebudu specifikovat, zase by se našel debílek, který by to rozebíral :-) - takže se t?ším na další spolupráci.

307-515-842
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:12
Ahoj všichni.
30.06.09 jsem Martin? slíbila, že už m? tu nikdy "neuvidí" a nem?la jsem v úmyslu to m?nit. m?la jsem pocit, že bez mé "pomoci" se zdejší fretky obejdou.... Nicmén? situace, která nastala v noci z pátku na sobotu minulý týden m? donutila, abych porušila tento sv?j "slib".

Možná zlikvidovaly m? jako ?lov?ka zde na fóru, ale ne moji duši, která se bez pomoci fretkám nem?že "obejít".
Jak jist? víte, tak jsem ?lenem "?eského klubu chovatel? a p?íznivc? fretek" a proto v zájmu fretek nem?žu sobecky p?ehlížet n?kterému d?ní.

Moc d?kuji všem za podporu v ?asech, kdy mi bylo nejh?? a oznamuji, že jsem se rozhodla vrátit, abych hájila zájmy fretek, fretek jako zví?at, bez ohledu na pocity jejich majitel?... a tím i pomohla klubu ve svém misi být "P?ÍZNIVCI" fretek.

Nikdy ne?íkej nikdy... :-)
Pavla
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:22
Hurá, hurá, hurá.
Bení?ek s Winuškou zdraví a p?ejí hodn? sil p?i záchran? chlupatých kamarád?.

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:24
Já moc d?kuju za sebe i za Mufa....
Moc sem nechodím....nelíbí se mi ty vztahy tady...ale jsem ráda, že jsem na tebe dostala kontakt. :)
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:26
I nám Pavla pomáhala p?i Winuš?iných zažívacích potížích.Ješt? jednou d?kujeme za rady.

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-18, 21:37
Pavlo, rozhodla ses pro dobro fretek nejlépe jak si mohla! Díky za tvúj návrat na forum!
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-09-18, 22:35
Kone?n? n?jaká dobrá zpráva po dlouhé dob? zde :-) Pavlo, jsem moc ráda, že jsi zp?t!!!!!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: Pavla Z
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-09-20, 11:21
Vítám T? mezi vyvrheli :-)

307-515-842
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist