Jít na stránku:  123456789Další
Aktuální stránka:1 z 9
sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: milo (IP)
Datum: 2004-12-05, 18:42
tak prave jsme se s nasi Lady vratili z naseho prvniho srazu :-))) radi jsme vas poznali!

par fotek nasich tchoru najdete tady: [milo.depo9.cz]

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-05, 18:54
Tam (na fotkách) je n?kolikrát i náš Kuba... :-))))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-05, 19:16
Skv?lé fotky, škoda, že jsme dneska nebyli..n?jak se oba necítíme nejlíp a taky nechceme Šupiho kv?li Bublin?, která není o?kovaná.

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-05, 19:57
supr fotky.. ;o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-05, 20:16
To Yasmin: díky, vypadá to na nich, jak chudák Šupi p?íchodem Bubliny t?žce trpí, ale m?žu všechny ubezpe?it, že to tak není, síly jsou vyrovnané. Šupi je sice v?tší a siln?jší, Bublina to dohání chytrostí až vy??raností (když už neví, kudy kam, zaleze tam, kam se Šupi nevejde :o)))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-05, 20:26
T?eba do jeho pelechu - kdo d?ív p?ijde ... Jak u nás, to jsou te? závody o horní pelíšek, nakonec s veselým kvákáním ho vybojují oba, z každého kus ale p?eci jen visí ven (tlustoprdi) ...

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-05, 22:28
To Pavel: p?esn? tak :o), je to s nimi fakt legrace. Šupi musí nau?it Bublinu chodit na zách?dek, to jí ješt? moc nejde, je vid?t, že jí to doma neu?ili.. Je hrozn? vd??ná za cokoliv, za pomazlení, dobr?tku, jako kdyby nám d?kovala... Máme ji teprve t?etí den a už je to naše zlatí?ko !

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-05, 23:06
I: takže za 14 dní s novejma na sraz? Te? v ned?li sraz není, je sch?ze (fretky nebrat - máš to ale daleko ...) a další týden už zas normáln? na Roztylech. My už máme kšíry na samce i druhý vodítko, takže jen co uplyne ten týden karantény tak jdem otužovat, tj. zkoušet batoh a tak. To zas bude repetání, pokud nebyl nikdy venku tak te? v zim? to bude boj - kdo má poznat jestli se repetá zimou nebo strachy!!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2004-12-06, 00:07
Fotky jsou povedené :o) Jen budeme muset dodate?n? p?ipomenout Krakenovi, že se musí p?i focení dívat do objektivu a ne pov?tšinou vystrkovat zadek ;-) S Kubou jim to tam ale sluší!


Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-06, 10:56
Dalsi fotky, i kdyz ne tak podarene jsou na [www.duchove.cz]
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-06, 11:49
To Ene: fotky jsou skv?lé !!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-06, 13:53
taky super..
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-12-06, 18:12
No my tento týden snad dostaneme ty slibovaný oble?ky a kone?n? se doufám donutíme dorazit...tento týden sme nep?išli kv?li mojí Rým?....abych nenakazila vás a nedej bože n?jakýho tcho?e! Ale s ned?li už snad budu zdravá, taknab?hneme...doufám:-)

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-06, 21:56
To Radka: v ned?li je sch?ze klubu :o), nevím, jestli bude sraz na Roztylech...

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-12-07, 22:08
Jasn?, v ned?li v autoškole - kdo bude na Roztylech, o hodn? p?ijde!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-08, 10:44
MF: Kde p?esn? prosím? Abysme nezabloudili :-)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-08, 10:53
Vystoupíš na -M- C bu? Pankrác nebo Bud?jovická, to je jedno a vydáš se sm?rem k té druhé stanici. Takže ?ekn?me z Bud?jovické metra p?jdeš ulicí Bud?jovická (je dva+dva pruhy, uprost?ed auta co parkují a ko?i?í hlavy) sm?r k Pankráci, tedy nap?. k mrakodrapu Motokov (uvidíš ho odevšad). P?jdeš, vpravo budou krámky v takové té "komunistické kostce", dole Albert, n?jaká výva?ovna, dál pak elektro atd, vlevo obytné domy dole tu tam obch?dek, na za?átku n?jaký ?ezník a stánek s párkama. P?jdeš na levé stran? u t?ch dom? a na prvním rohu se dáš vlevo do kolmé ulice(Za zelenou liškou), na rohu je myslím cukrárna, kousek dál v té Za zelenou liškou je malá drogerie. Touhle projdeš celou (na koci ústí do dvora od zákl. školy), na konci bude vpravo v p?ízemí domu nap?ed autoškola a hned za ní hospoda (rohová) Na zelené lišce. Takže tam. Cesta z metra Pankrác je totožná jen stranov? p?evrácená, je to zhruba na polovici, tak si vyber.

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-08, 10:58
Mirek: aha te? mi došlo, adresa je na tit. stran? v aktaulitách, ale žes to možná ne?et. Já ti ovšem odpovídal jako že ?et ale stejn? nevíš kam - pokud ti tedy sta?í adresa a trefíš sám tak sorry ... :-))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-08, 11:06
Bejt to ve všední den tak to mám kousek z rachoty :-)) .

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-08, 11:06
Pavel: ne?et, jsem lempl línej a radši se zeptám :-) A za popis cesty díky. Ten se taky hodí :-)))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-08, 18:51
Mirek: prej je tam docela málo míst - z ?ehož vyplývá že za každou tcho?ecí sme?ku by m?l být vyslán jeden sch?zující (navrhuju ženský) a my m?žeme o blok vedle do putyky ... Pak nás vyzvednou.

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-08, 19:26
Jo a pockej az za tebe Sarka rozhodne ze udelas to a to a to.. =oP
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-12-08, 20:22
A sme?ku rad?jc brát nemáme? Mohli bychom vzít i tcho?e s tím že pánové by je ven?ili venku na mraze:-D;-)Co dámy?:-)

Jinak pokud to najdeme tak dorazíme:_úza?íná to ve t?i?


Já to tady sotva p?e?tu...hloupej nouzovej stav?:-(

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-09, 14:08
To Radka:

ten Tv?j nápad (o tom, že by naši chlapi ven?ili venku naše milá?ky) jsem doma tlumo?ila, ale že by se setkal s kladnou odezvou se ?íct nedá :o))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-09, 14:19
Zato ten m?j o tom d?epnout si bez vás ženskejch do putyky se s kladnou odezvou doufám setkal ... :-)))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-09, 14:24
To Pavel: že se ptáš :o)))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-10, 09:21
Pavel: Jj :-))) Naše drahé polovi?ky a? jdou sch?zovat a my p?jdem taky :-) Stejn? by nás nepustili ke slovu! :-)

( ježíš já dostanu p?es tlamu :-))) )
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-10, 09:37
Jj, už se to ?eší. Lud?k od Ivety, ty, já, od Venduly (Kraken - tedy fretka, ne p?ítel, vlastn? p?ítel, ne fretka ale zase ne Kraken - no tak mi herdek pomožte ...) a tak. Hospoda je hned vedle, Petra by nám mohla poslat Zorana a t?eba se ješt? n?co o t?ch fretkách dozvíme ... :-)))

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-10, 10:56
Taky bych zašel na pivo, ale v ned?li budu trochu dál od Zelený lišky než jsem jetzt ...

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-10, 11:29
mno Pavle jestli myslis, ze se dozvis od Zorana neco, tak bych spis byla na pochybach - myslim, ze ten se o to nezajima ;o)
Nemam Vam tam taky pristrcit Vitka?

Pisu jak prase =o( sem to opravila..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 10.12. v 11:36.
Avatar

Jít na stránku:  123456789Další
Aktuální stránka:1 z 9


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist