Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:2 z 9
Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-10, 11:34
Y: ur?it?!!! To nás ale pak nepoznáte (ehm my pak vlastn? už nepoznáme vás ...).

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-10, 11:58
Pavel: No a asi pak dalších 14 dní nepozná nikdo m?, neb Radka... Auu, to by bolelo. Radši nemyslet :-) Takže já z?stanu u svý minerál?i?ky :-)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-12-10, 12:35
To Mirek. SRABE
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2004-12-10, 13:01
Já bych šla taky na pivo. A chlapa bych nechala hlídat doma. Jenže jsem v ned?li v práci.
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-12-10, 14:23
Yasmin: Já nejsem srab. Jen mám pud sebezáchovy :-)))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-19, 19:12
Dnešní sraz byl fajn: p?ihnal se jankovitej pubertální pes a dv? zoufalý holky co jim pat?il tam stály jak tvrdý Y a nev?d?ly jak ho chytit. Pes zabahn?nej až za ušima lítal kolem, doskakoval na lidi zep?edu zezadu, matlal bahnivejma tlapama všechno na co dosko?il a blafal a blafal. Vlastního slova rozum?t nebylo, každej má nejmí? jednu psí ?ápotu n?kde na bund? nebo kalhotech a celý osazenstvo honilo psa, pa? holky nev?d?ly co te? a tak prej a? jim ho chytnem. Hm, chytn?te jim jankovitý št?n?.... Výsledek: obojek za který ho n?kdo chytil se svlíknul, hlídka MP krmí psa svou soukromou buchtou za 6.5 K? v bláhové nad?ji že se tím nechá chytit a holky stojej a ?um?j - nejmí? 15minut.... Jak to dopadlo nevíme, nakonec holky i pes utekli do lesa a prý ho tam pomocí jedné fretky a bahnuvzdorného majitele fretky chytili. Následn? se jedna vrátila pro krámy co tam nechaly zu?iv? lovíce psa a pop?ála na hezké svátky ... Nu což!!!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2004-12-19, 20:00
To muselo byt ale pekne ;-) O to vic nas ted mrzi, ze jsme tam nebyli a neuzili si ty bahenni zapasy spolecne :o)

P?EJEME VŠEM FRETKOMILC?M KRÁSNÉ VÁNO?NÍ SVÁTKY A HODN? RADOSTI S JEJICH CHLUPÁ?KY PO CELÝ ROK 2005 :o)

Vendula + Vojta + Kraken

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-19, 20:44
Ani nevis, Vendy, jak me mrzi, ze nevysla ta fotka, jak si vedu "Tveho pritele" na voditku :-))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-19, 20:56
Ene: teprve te? jsem tu tvojí fotku v avataru asi rozluštil ... Dote? jsem v ní vid?l tcho?ecí ?umák a "dokreslenou animovanou kyti?ku", kterou mu kreslí? namaloval na tenkém stonku z tlami?ky. Ale teprve te? v tom poznávám spodní stranu jeho vlastní tlapky a pod ní vedoucí tmavý fous. Je to tak?

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-19, 21:29
Je to tak :-) Cela fotka vypada takto:



Ten avatar je cely divny, ma moc tmave pozadi, ale jeste jsem se nedostala k tomu ho predelat :-(
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2004-12-19, 21:30
ENE: Skoda pekneho kompromitujiciho materialu ;-)
Ty jsi z Varnsdorfu? My mame chalupu kus za Šluknovem, takze jezdime takrka okolo Vas. Pravda, moc casto to neni... Mohli bychom se nekdy, az bude teplo a slunecno, za Vami prijet na skok mrknout, co rikas?
Pro tento okamzik se loucim. Jdu konecne z prace domu :) Hezky vecer vsem!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2004-12-19, 21:34
ENE: Ted teprve jsem si vsimla fotky Charlieho v prispevku nade mnou. Pohodar :o)

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-19, 21:41
Naši od té doby co mají záv?sné pelechy tyto polohy p?estali aplikovat ... V tom pelechu je to n?jak p?evalí do rozumn?jších pozic tím jak se to pod nima vydouvá, takže takhle p?kné fotky už našima nenafotíme - a houpa?ek je nem?žeme zbavit, to by byl málem h?ích... Ty by nám dali!!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:17
To Ene: tak tak fotka fakt nemá chybu. Charlie má upln? stejné prost?radlo v klícce jako Šupi :o)) a taky se tak podobn? rozvaluje :o)

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:18
Hmmm tak muj prispevek nedorazil :-( Psala jsem, ze udelame minifretci setkani ve Varnsdorfu moc radi, muzeme pribrat i Bertika :-) O dalsich ulicnicich odtud nemam zatim zadne zpravy :-(

Pavle, mi proto ted fotime do zasoby, takovych fotek mame uz desitky, ale take uz planujeme zavesny pelisek :-)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:20
Jj, prosteradlo podedil po Bertikovi od kamaradky :-)) Od rodicu preci jenom nebydlime tak dlouho, takze sami mame deravych hadru zatim pomalu a v ponozkach by se mu dobre nespalo :-))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:23
Tak to jsme na to upln? stejn? !

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:29
Pus?te je do ned?ravejch - t?eba do prádelního koše. Až budete v?šet budete mít d?ravejch ažaž .. Nejlíp pustit tam dva, efekt zaru?en !!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-12-19, 22:36
Nastesti mame kos na pradlo hodne vysoky, takze tam nevyleze, i kdyz dneska jsem take na pochybach, jak se kybl z kose za me nepozornosti dostal na zem...
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: milo (IP)
Datum: 2005-02-27, 21:40
par fotek z dnesniho mraziveho srazu :)

[milo.depo9.cz]

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2005-02-28, 00:27
MILO: Rádi jsme se pokochali alespo? hezkými fotkami :o) když jsme nemohli p?ijít na dnešní sraz :o( Jsme ale v šoku, jak je možné nafotit fretky takhle p?kn? ost?e! Je nám jasné, že je to šikovnýma rukama fotografa ale p?ece jenom, co máš za fo?ák? ;o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: milo (IP)
Datum: 2005-02-28, 00:38
diky, bylo dobre svetlo a fretky pozovaly :-) fotak je tajny, ale na tchore tak akurat rychly :-D

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-02-28, 08:37
Fotky jsou super... Na t?ch 2 posledních fotkách to je Chuchullain a Fredí?ek ( s prstem v tlam? ). Dokud nep?išel Fred tak si Chuchullain hrál na velký bosse - asi 3x jsme mu pá?ili tlamajznu jak byl zakouslej. Pak p?išel Fred a pustili se do sebe. Chuchullain dostal na budku a zachoval se správn? záke?n?. Když se Fred nemohl bránit ( m?l pání?k?v prst v tlam? ), chytil ho za hlavu a držel. V?bec jsem mu nemohl vypá?it tlamu :-)

A pak je p?kná fotka Ivety, jak jí z rukávu kouká Freya. Tohle privilegium si vybojovalo po zu?ivém boji s Bublinou na Ivetiných zádech :-)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:37
MF-jak jsi to nakonec domluvila?
Pond?lí a nebo ve ?tvrtek?
Od 19 hod?
Od kdy se to p?esouvá?
A v ned?li tam nic/nikdo nebude?
Omlouvám se,ale já n?jak nedávala pozor :o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:38
Je to v aktualitach na uvodni strance ;-) Moc me mrzi, ze budou jen v pondeli, to uz nebudeme moct prijet nikdy :-(
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:39
Díky-prost? nedávám stále pozor :o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:43
Taky m? to mrzí, protože zrovna my o víkendu nikam nejezdíme (tedy od povodní - uplavala...). Ale v?tšina lidí p?es léto razí na chalupy, tak tam nebudu sama, ne?
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:44
Vetsina lidi si muze o vikendu udelat vylet i do hlavniho mesta :-(
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-11, 22:54
Když t?ch mimopražskejch tam moc nechodí.Je to škoda-fret?í ned?le je taková t?ešni?ka na konci týdne.Takže chápu to dob?e:tuto ned?li už NE,ale hnedka jak se pak ješt? jednou vyspinkáme tak v pond?lí ANO.:o)))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2005-04-12, 09:39
To MF: Mno když já mám v pond?lí špáninu, mrzí m? to taky, i když te? jsem se sme?kou nechodila, spíš jsem je nechávala a? si zvyknou sami na sebe. Tu ned?li bych brala víc... a moje sme?ka ur?it? taky (te? myslím Honzu, hihihi)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:2 z 9


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist