Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:7 z 9
Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:40
hele, ja sem schopna ztratit se pri navigovani v ziline, kterou sme 5x objeli celou, nez sem zjistila, ze kamaradka drzi mapu obracene:OP
nacez ji byla mapa vyrvana, zavrena do kastliku a za deset minut sme byli mimo zilinu

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:41
No vidíš, tak ty máš orienta?ní smysl, ale nesmí ti nikdo radit :)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:48
me ne, ja neridila, to moje mati, ja pouze kamatradce vyrvala mapu. ale zase jsem schopna se orinentovat celkem dobre.
akurat jednou se mi stalo, ze sem potrebovala na ulici na vinici, inteligentne sem si v mapy.cz nasla zastavku na vinici a kdyz sem tam dojela, tak po pulhodinovem hledani mi pani rekla-ale toto sou vysocany, vy musite do modran!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:50
:)) to se stává... já, rodilá praža?ka, jsem schopná se ztratit na Staromáku, když už se mi tam teda poda?í trefit...
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:55
moje matka je schopna ztratit se v tescu (je ovsem pravda, ze tesko je zruda zvici mensi vesnice)
ale v urbanistickym chaosu se orintuju celkem dobre.akurat v olomouci sem se divila, ze tam na muj vkus nikdo neni

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-09, 12:57
O Tescu mi radši ani nemluv... Já se neztratim jenom tam, kam chodim pravideln? a kde to dob?e znám... toho moc neni :)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 13:07
aha, takze vlastni pokojicek, cesta na zachod, do koupelny a jinych pokoju, cesta z pokojicku do skoly ci prace, cesta ze skoly ci prace do pokojicku, cesta z pokojicku do obchodu a zpet. cesta z pokojicku na roztyly, z roztyl do pokojicku , cesta do hospody (odtamtud vedou kamaradi) :OP
neber to osobne , je to jenom sranda- tohle odpovida me kamosce

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-09, 13:45
No, mn? taky, ješt? trefim na chat? a u babi?ky do všech místností, z chaty dokonce i do vedlejšího m?ste?ka a k rybníku. A Praha? Holešovice-And?l, Holešovice-?epy, Holešovice-Letná, Holešovice-St?ešovice... tim kon?im :))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 13:53
takze si z holesovic? ja tam chodim do skoly

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2006-11-09, 14:18
Ahojky, vídím, že tu máte dobré téma *o) také jsem antitalent na trefení se na správné místo ur?ení *o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-09, 14:21
neznas moji matku,ta zabloudi i v meste,kde bydlela 25 let

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Michal-R (IP)
Datum: 2006-11-12, 14:55
tak jdete nekdo? zatim neprsi.

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-12, 14:56
Jdemééé :)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Levap (IP)
Datum: 2006-11-12, 15:03
Jerry to p?ijde taky okouknout...:)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-11-14, 09:04
dosliiiii

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-12-03, 14:07
Haló, haló! Jdete dnes n?kdo ma Roztyly? My ur?it? ano :o) ....tak a? tam nejsme sami... ;o)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-12-03, 15:19
my bohuzel ne, ale priste pudem rozhodne!!!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-12-03, 23:52
my tam byli, ale ješt? te? se rozmrazujeme... Ale zase jsme vám na výtvarné tvo?ení?ko koupili v OBI samolepící fólii na šablony, ochranné brýle a náhubky na gravírování...
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-12-04, 12:55
uz sem se lekla , ze nahubky a lepidlo na fretky:OP

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:04
MF: nep?jdeš tam náhodou v ned?li 17.12.? P?emejšlim, co s tim zubním kamenem, jestli ?ekat, až p?jdou na kastraci a pak jim ho nechat sundat, až budou v narkoze, nebo jestli obt?žovat tebe... takže podle toho, jak moc máš ?asu (asi moc neee) a tak :)
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:06
To ur?it? ne - viz aktuality, to je p?eci sch?ze :o) Ale jinak se klidn? n?kdy nave?er stav a zuby oškrabem.

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:08
no jo, já to n?jak nesleduju.... :)) Tak se pak n?jak dohodnem, já jsem koukala, že už ho má Rocky na stoli?kách ošklivej, zelenej celej zub :( a na zubní krtá?ek koukal celkem vyd?šen?... :)) takže dííík a až budeš mít ?as, dej mi v?d?t kam a kdy mám p?ijet, pokud nebudu na brigád?, tak ur?it? dorazim....
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:11
mf-prosim.prosim,smutne koukam, nas ma taky kaminek.nemohla bys? co bys za to chtela?

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:12
Berenika: úplatky jsem už taky zkoušela :))
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:16
a pomohly? ja toho muzu nabidnout opravdu hodne-od cehokoliv pro mlsne jazycky az po ru?ne hezke veci

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:27
Zkus, pokud se na n?co chytí, chytim se toho taky a aspo? budu v?d?t co :D
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-12-04, 13:30
mf-takze, co mas rada,cemu davas prednost?:OBBB

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-12-04, 14:02
Jsem už psala, že úplatky neberu: kdybych sn?dla tolik ?okolády, zkazím si žaludek, po kafi bych se nevyspala a kdybyste mi každá nosila lahvinku, dostanu z vás cirhózu jater ;opp Fretky mají mlsík? tolik, že je musíme dávat jako ceny do sout?ží na srazech ;opp
Takže se Bereniko klidn? domluv s Rynn a stav se taky, a hlavn? bez úplatku. Já fretkám sundavám zubní kámen bezúplatn? a ráda, ukájím tím totiž své zvrhlé sadistické choutky, hehe...
No ale jak jsme tuhle vymýšlely, že jediný p?ijmutelný úplatek by bylo hlídání Mare?ka, to se n?jak neujalo, co? Škoda, to by ob?as helflo... A ješt? by si hlídací teta mohla zatím p?j?it libovolné výtvarné pot?eby a šablonky a tvo?it!

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 14:06
MF: Hlídání Mare?ka??? Klidn? :D d?tí jsem hlídala sice jenom v?tší skupinky, Mare?ek za n? vydá asi i sám, ale bylo by to ur?it? zábavný... :)) tak napiš, jak se ti to hodí a kam máme p?ijet a my se už n?jak dohodnem, abysme mohly ob? dv?... :) a co štr?dl, ten bvy sis nedala??? Domácí, ne sice z pravýho listovýho t?sta, ale je to recept po babi?ce, máma by ho musela upíct, ale to ona ráda :D
Avatar

Re: sraz - Roztyly
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-12-04, 15:50
Potvoro, nelákej m?, Vánoce budou bohat? sta?it na nabrání sádla na zimu! I když, zatím po?ád nemám ?as n?co upéct, tak t?eba budou dietní ;o))

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:7 z 9


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist