Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-07, 20:28
petro, abyste nebyli p?ekvapený - p?ed baran?ákem opravdu doleva neuhneš :o) tam se totiž odbo?it nedá. nevím, odkud p?ijedete, ale pokud se tam dostanete z protism?ru, budete muset na baran?ák, tam se na první k?ižovatce oto?it a jet zpátky. a pak hodn? pozorn?, protože odbo?ka na cindu je dob?e schovaná, cesta fakt není ze silnice skoro v?bec vid?t. a jak to p?ejedete.... znova n?kde oto?it, na baran?ák, oto?it a zpátky.... :o)
(vlastní zkušenost, jednou jsem se takhle trefovala na n?kolikrát)

koukni na mapu v prvním p?ísp?vku. na odbo?ce, o které mluvím, je zna?ená pumpa. a já už zase nevím, jestli se uhýbá p?ed nebo až za ní - na map? to vypadá, že P?ED, já si "pamatuju", že "ur?it?" až ZA.... ale .... :o))) prost? od sv?telný k?ižovatky "krokem" a o?i na š?opkách :o)

(jinak teoreticky se dá oto?it práv? na zmi?ované sv?telné k?ižovatce, ale prakticky je to n?kdy t?žko proveditelné - doleva tam uhnout není kam, takže tam není levý odbo?ovací pruh. tím pádem se za tebou tla?í auta, která cht?jí jet rovn? a ?idi?i nechápou, kam se ty cpeš doleva a p?ekážíš jim, proti jedou taky auta, takže se nem?žeš vervat do protism?ru a ?idi??m za sebou uhnout... prost? jednodušší - zejména pro slabší mimopražské povahy - je fakt první k?ižovatka na baran?áku)

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-07, 23:45
Jažíš Marti! To mi v?bec ne?íkej!!! Já se radovala, jak jen p?ed baran?ákem uhnu doleva a za chvíli doprava na ostrov.. Takže tentokrát navigaci sebou.. Se? jsme trefili bez ní, ale tohle asi neee...
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-08, 09:35
není to tak složitý, neboj :o) není mi jasný, odkud pojedete - pokud ze sm?ru od plzn?, tak vlastn? p?ijedete p?es baran?ák, nebo ne? a jestli jo, tak sta?í hned pod baran?ákem na první sv?telný k?ižovatce za?ít dávat pozor, jet pomalu a vyhlížet pumpu (je kousí?ek za k?ižovatkou, 50m??), protože odbo?ku (na rozdíl od pupmy) neuvidíte :o)
když si zv?tšíš mapu v p?ísp?vku od vendulky, uvidíš o jaký sv?telný k?ižovatce mluvím a je tam dob?e vid?t i ta ukrytá odbo?ka.

není to nic komplikovanýho, myslím, že navigaci pot?ebovat nebudete - pokud trefíte na baran?ák :o). problém je jen v tom, že pokud k cind? p?ijedete z opa?nýho sm?ru, tak se tam nedá uhnout, no a že odbo?ka je i ze správnýho sm?ru "dob?e schovaná", takže když nedáváš pozor, snadno jí p?ejedeš - a otá?ecí kole?ko musíš absolvovat znova :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 08.04. v 09:36.

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-08, 10:04
Já pojedu jakoby shora z toho kopce.. Já to proštuduju ješt? jednou a líp teda. Díky ale za upozorn?ní.. To nevím, jak bysme se tam potom motali..
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-08, 12:16
aha, už je mi to jasný... když mluvíš o tom, že "p?ed baran?ákem uhneš doleva" - to mluvíš o most? p?es ?eku.
já mluvím o baran?áku - o kopci, p?es který pojedete "DOL? Z TOHO KOPCE"... :o)

máš to naštudovaný dob?e :o) pojedete dol? z barandova, minete barandovský most (to je to tvoje "uhneme doleva") a dole pod barandovským kopcem hned za první sv?telnou k?ižovatkou už budete vyhlížet pumpu s tou dob?e ukrytou odbo?kou.

m? zmátlo, žes "p?ed baran?ákem" cht?la uhýbat doleva, myslela jsem, že p?ijedete n?kudy z opa?nýho sm?ru p?es m?sto (protože t?eba n?co vy?izujete). takže se mi poda?ilo do tvé dokonale nastudované trasy vnést absolutní bordel.
VŠECHNO ZP?T !! jedete dob?e, DÁ SE TAM (na barandovským kopci) odbo?it doleva,resp. držet se vlevo, a pak doprava a jste tam... :o))))

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-08, 12:20
Jééžišmarjá..Petro když tak volej :-))))))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-08, 19:12
Holky, vy jste zlatí?ka a já zmatka? :o)))
No jo, jsem d?sn? nat?šená, necht?li byste to ud?lat o týden d?ív? :o)) Ne zase bych vnášela zmatky... Už se t?šíme.. Na fre?ule, na bu?tíky, na tombolu, na lidi?ky a i na to, na co jsem zapom?la :o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:05
treba na Klokany, želvy a zbytek zooo :-D

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:06
Péto klííííd :-) naši kluci se už na tebe taky moc t?ší :-) Lukáš po?ád skouší frka?ku a n?jak mu to nejde :-) musíš tam ud?lat n?jaký kurz, jinak budou mít kluci holá b?íška :-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-09, 09:57
Tak Pe?o, dneska jsem se bedliv? koukala...takže hned za sv?telnou k?ižovatkou nalevo je prodejna (patrová, prosklená) veterán? a hned za ní je ta odbo?ka, jsou tam dv? modrý cedule jako parkovišt?, ta benzínka je t?sn? za tou odbo?kou...
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-09, 10:14
Majdi - ty jsi zlato, d?kuju moc.. P?epíšu si to..

Janule - nene, žádná frka?ka nebude :o) Dy? už to stejn? všichni znáte :o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-04-09, 10:33
my to nezname a chcem to muceni videt :-D

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-04-09, 10:42
S tím neodbo?ováním vlevo bych to tak vážn? nevid?l. Loni jsem to tak tak n?jak st?ihnul a o žádných následcích nevim. Kousek za místem pot?ebného odbo?ení vlevo (kde to fakt nejde - plno aut proti) se protism?ry od sebe oddalují a mezi nimi je vjezd k objektu TSK. Sice tam je zákaz v?zdu, ale já jsem toho názoru, že pro m? neplatí, nebo? tam nevjíždím, ale otá?ím se - a to tam zakázaný není. Dob?e je to vid?t tady na map?

[www.mapy.cz]

Ale nechci navád?t k nekalým praktikám ?ízení :o) Nicmén? já to tak asi op?t st?ihnu...
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-04-09, 11:49
Tato vasa debata mi pripomina moju cestu po Prahe na vystavu. Tiez to vyzeralo na mape veeeelmi jednoducho, akurat v reale sme sa miesto na Budejovickej nasli kdesi na Nuselskom moste a miesto T krizovatky pod kopcom (pod pankracom) na krizovatke, za ktorou bola Vltava (zle odbocenie).
Takze Petra, ak mas DEZorientacny zmysel ako ja, radsej si zober navigaciu, nech tam nesaskujes ako moja malickost na kazdej druhej odbocke...;-)))...skoda, ze je Praha tak daleko, hned by som prisla.
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2009-04-09, 12:13
J?, mi jsme ješte nikde nebyly ale te? jsme v ?iji takže to asi není dobrý nápad..:-( Tak snad taky n?kam n?kdy vyrazíme.. Aby si skamarádila i s jinými fretkami..

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-09, 13:02
majo, nestraš :o) sem to je fakt jednoduchý, je to hned pod barrandovským kopcem, jedinej problém je v tý ukrytý odbo?ce, musí se jet pomalu a nep?ejet ji. te?, když už petra (i ostatní, v?. m?) ví, že je P?ED pumpou.... brnka?ka... :o)

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-09, 15:33
martino, dokud jste to tu neza?aly rozebírat, taky mi to p?išlo jednoduchý:) byli jsme tam jednou a trefili to napoprvé, p?es barandovsky most od jizaku:-) mozna tentokrat pojedu sockou:-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-09, 16:16
Holky, dost komplikování :o))
Dneska jsem akorát byla s tcho?íkama venku a t?šila jsem se, jak si vezmu sebou v klidu fo?ák a budu fotit a nebudu se muset o nic starat :)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-04-18, 21:46
Ahoj, tak zm?na plánu, do Plzn? nejedu, tak asi dorazím za Vámi, ale bez Bestie Žofie :)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-04-20, 10:14
Ahoj ženský, mám prosbu na ty z vás, kdo jdete na ?arodky a krmíte Ferret complete. M?žete mi prosím n?kdo vzít v sobotu vzorek, cht?la bych zjistit, co ten m?j trouba na to, než to u Majdy koupím:-)

Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-20, 10:35
Jo já ti klidn? vzorek vezmu, protože úchylnej kocour Pedro v?era dva pytlíky na?al....jsem myslela, že ho p?etrhnu vejp?l :-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-04-20, 10:58
Super díky, Pedra mám ráda:-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-20, 15:12
Fret?í ?arod?jnice se blíží, tak nezapome?te za?ít probicanovat!

Mám tu ješt? jeden bezva tip na zp?sob dopravy do Cindy. O Velikonocích jsme ho vyzkoušeli a byl to moc hezký zážitek. Jedná se o P?ÍVOZ [www.prazskeprivozy.cz] .
Nebojte se, néni to vor z klád ;op ale malý parní?ek, který vás v rámci MHD (tedy za 26,- k? nebo na tramvajenku) dopraví na Císa?skou louku.
P?ívoz P5 jede po trase Jiráskovo nám?stí – Botel Admirál – Výto? - Císa?ská louka.
Jízdní ?ád: z Jiráskova náb?eží odjíždí p?ívoz v každou CELOU hodinu a z Císa?ské louky v P?LI každé hodiny [www.prazskeprivozy.cz]
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-04-20, 16:18
Pak tuším jezdí ješt? p?ívoz p?ímo ze Žlutých lázní.
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-04-20, 22:23
Já, mamina a kluci dorazíme a moc se t?šíme =o)

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-21, 00:52
My se už taky moc t?šíme a doufáme, že opravdu dorazíme. Na Vojtu si o víkendu zasednul n?jakej hustej bacilák virózák, tak snad to od n?j s Víte?kem nechytneme...

A ješt? jedna mén? p?íznivá zpráva. Pro neklubáky nebude bu?tík "s p?íslušenstvím" za 10,- k? jak bylo avizováno ale za 25,- k?! Cinda bohužel dost podražila :o( Ale pravd?podobn? proto, že v areálu neustále d?lají zm?ny k lepšímu, však uvidíte sami ;o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-21, 01:30
Doufam, že k tomu bu?tíku bude tatarka, ale klidn? si vezmu vlastní :o))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: MaG (IP)
Datum: 2009-04-22, 10:18
mno to si pis tuuutooo ! Bude invaze plzenaku :-)
Taky s Sikulkou dorazime, pokud se mi podari
preobjednat masaz :-)

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-22, 11:58
Tak jí koukej p?eobjednat, moc rádi se s vámi seznámíme :)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-04-22, 17:04
ahoj muzu se prosim taky zucasnit když pojedu
prosim?

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist