Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: Veselda (IP)
Datum: 2009-05-02, 16:32
Dobrý den.P?edem se omlouvám pokud tu již podobné vlákno je ,ale žádné takove jsem tu nenašla.Doma sice fretku nemám ,ale moc se o tyto tvore?ky zajímám.Tak m?j první dotaz se týká koup? .Poku se pro fretku rozhodnu je lepší koupit jí o prázdninách aby si na nás zvykla atd. nebo je lepší koupit jí ve "všední" den aby se nau?ila kdy t?eba nejsme domat atd.? A také bych se cht?la zeptat .Když už t?eba frete?ku mám je lepší pokud jsme na p?íklad všichni pry? jí zavírat do voliéry(klece) aby nap?íklad n?co neud?lala mor?eti(t?eba) a neud?lala bynec nebo prost? sta?í jí jen zav?ít do joné místnosti???P?edem d?kuji za vaše názory

ch+volno+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 19:09.

Re: Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-02, 16:36
Veselda, témat s tíhle názvem - "prosím o radu, pomoc a pod." už je tu hrozn? moc, takže sta?ilo jedno z nich použích, zas tu bude akorát zmatek v tématech a taky je tu omezená kapacita..

1. fretku bych po?ídila v dob?, kdy budu doma, alespon ty první dny se jí ur?it? budete muset v?novat víc.

2. fretky chovám ve voliérách, pouštim je pouze pod dohledem. fretka a hlodavec je smrtelná kombinace - pro hlodavce...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: Karinka (IP)
Datum: 2009-05-06, 21:59
?ekla bych,že je nejspíš hloupost nechávat samotnou mladou fretku voln? pušt?nou.Ne?ikám,že to je špatnost,ale ur?it? mladá fretky bude vše proskoumávat a m?že si p?i tom n?jak ublížit.

Re: Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-06, 22:09
Pro fretku je ur?it? nejlepší klec ?i voliéra, ve které bude, když nebudete doma. Mám dva dosp?láky a miminko, dosp?láky jsem m?la navolno, ale miminko ne. Malá fretka chce všechno ochutnávat, prozkoumávat a hlavn? se všude vleze a m?že n?kde uvíznout, ublížit si. Mor?e doporu?uju chovat v místnosti, kde fretka nemá p?ístup, fretky jsou koumáci a p?ekonají jakoukoliv p?ekážku, aby se ke ko?isti dostaly. Rozhodn? ne?ekej, že si s mor?etem budou hrát:)))
Avatar

Re: Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-05-06, 23:05
Hanulko, oni si budou hrát, na lovce a ko?ist... sice jenom jednou, ale budou... :))
Avatar

Re: Prosím radu
Zaslán uživatelem/kou: Veselda (IP)
Datum: 2009-05-07, 14:35
D?kuji všem za radu:o)))



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist