Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-03, 13:50
?AROD?JNICE 2009

Srde?n? zveme všechny (ne)fretka?e, s jejich ?arokrásnými mazlíky i bez nich, na již tradi?ní pálení ?arod?jnic!

Kdy: v sobotu 25. dubna 2009 od 16 hodin do ??? ;o)

Kde: v areálu Fun – Island, RESTAURACE CINDA, Praha 5 - Smíchov, Císa?ská louka [cinda-restaurace.cz] [www.mapy.cz]

Spojení:
* Autem, na kole ?i pešky po Strakonické – odbo?ka u ?erpací stanice Shell. Bezplatné parkování u restaurace zajišt?no.
* Autobusem do zastávky Lihovar (Bus: 129, 172, 196, 197, 198, 199, 204, 241, 243, 244, 246, 248, 253, 314, 317, 318, 320, 321, 338, 361, 390, 507)
* Tramvají do zastávky Lihovar (Tram: 12, 13, 14, 20)
* Ze zastávky Lihovar p?ejít silnici sm?rem k ?ece a dále jít na ostrov, cca 1 km, po šipkách.
* A ješt? jeden netradi?ní, le? p?íjemný zp?sob dopravy - P?ÍVOZ. Více zde [forum.fretka.cz]

Vstupné: n?jaký p?edm?t do tomboly s ?arod?jnickou nebo fret?í tématikou - nová malá hra?ka vhodná pro fretky, fret?í m?amky, ?arod?jni?ky nebo cokoliv jiného, co má souvislost s fretkami ?i ?arod?jnicemi.

Bu?tíky: ?lenové Klubu je budou mít k dispozici zdarma, ne?leni uhradí 25,- k? za bu?tík (v cen? je i pe?ivo a ho??ice).

Veterinární opat?ení:
Frete?ky jsou vítány :o)) Travnatá zahrada pro jejich výzkumné výpravy je v Cind? dostate?n? veliká. Pejsky prosím rad?ji nechte doma!
Na této akci není t?eba dokládat žádné veterinární osv?d?ení, že je fretka v po?ádku. Nicmén? každý chovatel by m?l být dostate?n? rozumný a nemocnou (nastydlou, zasvrabenou, ?erstv? kastrovanou, vysoce b?ezí,...) frete?ku by m?l rad?ji nechat doma. Rovn?ž tak nastydlí dvounožci by m?li rad?ji z?stat doma v pe?inách ;o)
Pokud se chystáte jít na ?arod?jnice s fretkou, v rámci prevence virových a bakteriálních nákaz jí podávejte týden p?ed akcí Probican pastu, 1/4 oto?ky 1 x denn?! P?isp?jete tak ke zvýšení obranyschopnosti své fre?ule proti záke?ným bacilák?m ;o)
Rovn?ž doporu?uji p?ed akcí fretky ošet?it antiparazitárním p?ípravkem (Frontline a pod) proti klíš?at?m!

Na co se m?žete t?šit?
* P?íjemné posezení u ohn? s fajn lidi?kama a jejich tcho?íky na zatravn?né zahrad?.
* Opékání bu?tík?.
* Pravá ?arod?jnická tombola (výt?žek p?jde na ú?et FOFRu)
* Služby poskytované Restaurací Cinda - teplá i studená kuchyn?, alko i nealko nápoje.
V p?ípad? nep?ízn? po?así máme zajišt?n k ohni velký party stan nebo pobyt ve zdejší restauraci.


V rámci p?íprav ?arod?jnického rejd?ní budou t?eba dobrovolníci, kte?í zajistí:
- vyzna?ení cesty do Cindy od tramvaje/busu šipkama:
- dohled u stole?ku s Tombolou: /Ji?inka Kollmanová/
- prodej v miniobch?dku (kšírky, kalendá?e): /martina/
- m?že n?kdo vzít KYTARU a zajistit tak dokonalou pohodu u ohn?? ;o) /Luk/




Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Vendula R dne 21.04. v 00:44.
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2009-04-03, 14:54
Vendulko, termín jsi trefila fakt výborn? :-) takže s naší ú?astí m?žeš ur?it? po?ítat :-)
Jak znám Lukáše, tak kytaru ur?it? vezme :-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-04-03, 15:15
Je mi to líto, ale bude to další akce, které se nezú?astním :( m?j nejlepší kámoš ten den slaví t?icetiny...v plzni :(
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-03, 16:45
Kone?n? jsem se do?kala bližšího infa!! A to my se z Plzn? utrhneme a vyrazíme do Prahy na ?arodky :) Budu muset jít ale koupit n?co do tomboly.. a asi já tentokrát bez fretek.. Alespo? budu mít víc ?asu fotit a šíšat ostatní fre?ulky, o které ur?it? nebude nouze :o)
Už se t?šíme!
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-03, 17:31
Mám dotaz, když p?ijdu ve svém ?arod?jnickém oble?ku, mám vstup zdarma? Mám spo?árky s ?arod?jnicí, tri?ko s nápisem p?edsedkyn? svazu ?arod?jnic, ?arod?jnický špi?atý klobouk a pravé ?arod?jnické koš?átko, he?!!!! :-)))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-03, 17:40
majdo,
pro? bys platila?? všude p?ece platí jen diváci, atrakce (v tomto p?ípad? ŽIVÁ ?AROD?JNICE!!! lidi?ky!!! nenechte si to ujít!!) naopak inkasujou!
p. s. triko klidn? nech doma, stejn? to každej ví a každej t? pozná, p?ibližovadlo (košt?) vzít musíš, to je jasný, p?ece trapn? nepojedeš autem, že jo... ;o))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 03.04. v 17:40.

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-03, 17:55
Jééžiš ta je sprostá!!! Prej stejn? to každej ví!! :-)))))))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-03, 19:02
majdo, bez p?edsedkyn? klubu ?arod?jnic by to nem?lo š?ávu! Tím spíš, kdyby ta doty?ná nep?išla v ?arod?jnický "plný polní" ;op
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-04-04, 08:54
Tak my taky p?ijdeme :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-04, 18:42
já p?ijdu ur?it?, jestli bude Barnie ok tak p?ijde taky, Pepa to je v?c nejistá. Hlásím se klí?o dobrovoln? i na n?jakou dobrovolnou ?innost, podle toho co bude pot?eba:-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-04-04, 21:49
klokan taky priskace!!!

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-04, 21:55
Tak holky, doufám že to nám chudákúm z Mongolska aspo? náležit? vyfotíte! :-) Taky tu p?edsedkyni se vším všudy! :-))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-05, 12:44
Mam na vás dotaz - vzala bych místo fretek psy, ale protože vím, že fretka??m se p?ítomnost ps? nelíbí, napišt? mi sem sv?j názor, zda jste pro nebo proti a já vás budu respektovat.
Fretky nechci brát proto, že mám doma nakrytou sami?ku a nechceme si p?itáhnout virózu nebo svrabík.
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-05, 14:38
Petule, jestli budeš brát holky (psí) budu vážn? uvažovat o tom, že se utrhnu a do Prahy pojedu st?j co st?j :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-05, 15:15
petro,

máš to hned v prvním p?ísp?vku - Frete?ky jsou vítány :o)) Travnatá zahrada pro jejich výzkumné výpravy je v Cind? dostate?n? veliká. Pejsky prosím rad?ji nechte doma!

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-04-05, 15:30
No i prave proto se na to ta Petra asi pta...

...ja jeste nevim...jestli dorazim nebo ne...a jestli jo...tak zrejme bez fretek...tudiz me pritomnost psu nebude nijak obtezovat!:)...
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-05, 16:25
My jdeme taky bez fretek, takže i kdybys Pe?o p?išla s krokodýlem, je nám to jedno :-))))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-04-05, 16:30
Bude tam v?bec n?kdo s fretkou? :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-04-05, 16:33
No nemám strach že by n?kdo nedotáhnul smra?ochy :-)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-05, 18:00
...majd? by k tomu kostýmu ten vlkouš slušel, hlavn? kdyby se p?ikrášlil do pat?í?né krvila?nosti :-))))
Ale to já jen ze srandy, nechci nabourávat propozice :-))
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-04-05, 20:07
Mikejla napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No i prave proto se na to ta Petra asi pta...


práv? - m? by v?bec nenapadlo "se na to ptát", když je to hned v prvním p?ísp?vku od organizátora a jeho požadavek (nebo spíš prosbu) bych prost? respektovala. petra to mohla p?ehlídnout, proto jsem to vytáhla :o)
ur?it? je mnohem víc lidí, kte?í mají psa a kte?í by místo fretek (nebo i s nimi) toho psa sebou rádi vzali (a ur?it? tam n?jaký budou, ne každý chodí na fórum, a ne každý uvažuje tak, že by jeho pes mohl n?komu vadit, resp. je mu to srde?n? jedno).

nicmén? petro, doufám, že to nebereš jako útok proti sob?, ráda t? uvidím :o)

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-05, 23:30
První p?ísp?vek jsem samoz?ejm? ?etla, ale hned jak se objevil a te? už mi tohle nedošlo.. Takže se omlouvám a psice neberu..

Marti - neberu to jako útok, je dob?e, žes mi upozornila, protože m? už nedošlo, že bych si to mohla p?e?íst znova, jestli se tam o psech nepíše..
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-06, 00:50
Petro, Tvoje velepsice bych moc ráda poznala a po?uch?ala ale vzhledem k tomu, že na ?arodkách n?jaké fretky vždy bývají, tak z d?vodu jejich bezpe?nosti rad?ji nech hafany doma a p?ije? na bu?ta :o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-06, 10:17
To víš, že p?ijedu na bu?ta, už se t?ším :)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-07, 16:39
Chci se zeptat.. V jaký cenový relaci by se m?l pohybovat vstup? Byli jsme te? koupit balonky pro tcho?íky, tak jestli to bude sta?it, nebo máme p?ikoupit ješt? n?co? nechceme kupovat žádný pamlsky, to je nevd??ný a ne každá fretka dlabe všechno.. Takže ur?it? nakoupím hra?ky..
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-07, 19:26
petro, cena je asi relativní, Barniemu ud?lá nejv?tší radost, když n?co ztratíš - a? už jsou to papírové kapesní?ky nebo pen?ženka:-))))
Moc se t?ším, že t? zase uvidím, zatím to vypadá (zaklepávám na d?evo i na zuby) že p?ijdeme s Bar?ouchem, tak už ho dop?edu navádim, že když na n?m bude chtít teta d?lat frka?ku, že má bojovat jak lev:-D
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-07, 19:45
No máme tady s Míšou 6 chrastících mí?k?, ješt? dokoupíme, co nám padne do o?í ;o)
Taky se na vás d?sn? moc t?šíme! Na ?arodkách jsme ješt? nebyli, snad jediná akci?ka, kterou jsme ješt? neabsolvovali... Dneska už jsme zkoumali cestu, p?ed Baran?ákem uhnout doleva... Doufam, že to ute?e rychle a budu zase (jen) celý odpoledne se stejn? potrhlejma lidi?kama :o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-07, 19:49
a budete spát u Jany? nebo pojedete rovnou domu?
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-04-07, 19:54
Pojedeme rovnou dom?, p?ekecávám ješt? Janinu tady z Ný?an, ta pojede asi možná taky bez fre?ulí, protože byla krýt v ned?li.. Tak snad nás p?ijede plný auto :o)
Avatar

Re: ?arod?jnice 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-07, 20:28
super! invaze plze?ák?:-)
Avatar

Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist