Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-03-23, 17:33
Lidi, to byla úúúžasná akce! :o))) a hlavn? VY jste byli úžasný!!!
My jsme si to moc hezky užili! I když, s Vítkem, pon?kud jinak než doposud... Byli jsme sami velmi p?íjemn? p?ekvapeni, jakej byl Vítek bezvadnej - spokojenej, spole?enskej - prost? bezva mimi :o) To bude asi tím, že tam bylo tolik tet na šíšání a tolik fretek na koukání ;op (a že zrovna nerostl...)
Jídlo bylo tentokrát opravdu luxusní, ?íjní samci se spokojen? prokvokali víkendem ;o) a ani kule?ník, bowling a bazén nezaháleli. I na filmovou kult?ru došlo. Po?así bylo nádherný (sobotní sluní?ko a k tomu zbytky sn?hu - prost? nádhera!), v ned?li dopoledne jsme ješt? poven?ili a ve 4 odpoledne, když jsme jako poslední odjížd?li, za?aly mraky plakat (co plakat, normáln? za?ala padat b?e?ka), že už i poslední fretky odjížd?jí.
Ješt? jednou díky moc Želvi?ce, že vás tak p?kn? dala dokupy! Bez její pomoci by letos Se? nejspíš nebyla…

Perun... ;op
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-03-23, 22:50
PODZIMNÍ VÍKEND NA SE?I?

Dosud nebylo dost dob?e možné uspo?ádat víkend na Se?i v jiném, než zimním období, protože hotel Delta je po celý zbytek roku pln? obsazen.
Št?stí se ale na nás kone?n? usmálo a máme na výb?r hned t?i termíny :o)
1) 25. – 27. zá?í (p?i?emž 28. zá?í je státní svátek a tudíž volný den, tak mám obavu, zda bude o tento termín zájem, jestli radši všichni nepojedete na chalupu apod.... Navíc by v zá?í m?lo prob?hnout tradi?ní podzimní setkání fretek v Praze - zatím ale nevím, kdy a kde bude.
Nebo si naopak m?žeme pobyt na Se?i prodloužit o jeden den navíc ;o)
2) 16. – 18. ?íjna (nevím pro? ale tenhle termín se mi líbí :o)
3) 30. ?íjna až 1. listopadu (myslím, že tady bychom už p?íliš riskovali špatné po?así…)

Musím do hotelu co nejd?íve oznámit, jak jsme se rozhodli a kolik by nás alespo? p?ibližn? bylo (zda 15, nebo 30,…). Prosím vás tedy, abyste se vyjád?ili, zda v?bec a kdy byste cht?li na Se? jet, a? mám alespo? n?jaké vodítko pro výb?r termínu.
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-23, 23:15
Tak nezávazn? za sebe. Moc ráda bych se k Vám p?idala i já a zajela s holkama na obhlídku fret?ích kámoš?, ale slíbit to nem?žu, takže opravdu jde jen o jeden názor navíc :-) V p?ípad?, že p?jdu dál studovat, hodilo by se mi zá?í. Pozd?ji budu mít víkendy dost nabité... ale je to opravdu nezávazn?:-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-23, 23:34
M? se hodí jakýkoliv termín :) A na tom prvním bych oslavila narozky :o))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-24, 08:18
já se taky hlásím!!! a je mi to fuk, když je to takhle dop?edu, tak si to n?jak za?ídím. ten volný pátek v zá?í je fajn, ušet?ila bych dov?u a mohli bychom tam být o den déle:-) ale jak ?íkám, p?izp?sobím se.
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2009-03-24, 09:04
pokud se nic závažného nestane, tak s námi m?žeš taky po?ítat. Termíny nám vyhovujou všechny, ale víc bych se p?iklán?la k zá?í. Den navíc by nebylo v?bec špatný :-)
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-03-24, 11:10
Já bych ur?it? ráda jela =o) a asi i s mým doprovodem.

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-03-24, 12:09
Fote?ky se mi poda?ilo stáhnout a umístit na

[fretule.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-03-24, 12:26
Krásný fotky. P?íšt? chci jet s vááááma :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Janule (IP)
Datum: 2009-03-24, 12:28
já se tam chci vrátit
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-24, 12:41
Já bych se taky vrátila.. pot?ebovala bych takovou dov?u aspo? týden dlouhou.. Jsem ?íkala, jak jsem se vrátila fyzicky zmožená a nevyspalá, ale psychicky naprosto úžasn? odpo?inutá..

Luku, nádherný fote?ky, ani m? nemrzí, že jsem tolik nefotila... Díky!
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:05
Krásný fotky...p?íšt? už nám to ur?it? vyjde. Speedy má kastraci za sebou takže se rádi p?ipojíme na dalším plánoveném setkání =o)
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:12
Krásný fote?ky... a na n?kterých fotkách to vypadá, že Petra p. op?t lochtala fretkouny na b?íšku ;o))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:14
No to víš, musela jsem si to užít :o))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:38
lochtala na b?íšku? tak tohle ur?it? ned?lala. Ale jestli si dob?e vzpomínám, tak Janule ?íkala Zippovi, že jestli bude zlobit, p?j?í ho zase té zlé tet?:-))))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:43
Náš Bobo, když si ho tahle "zlá teta" vezme do parády, u toho ?ve fakt neskute?ným zp?sobem a kroutí se jak žížala.... Kone?n? mám fo?ák, co nahrává video se zvukem, takže ?asem po?ídím dokumentaci "fret?ího týrání", a? i ostatní rodinní p?íslušníci slyší, jak dokáže Bobo zpívat :o))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:46
Petro, já to lochtání zkoušela na Bestii a nic...asi na to nemám ten správný grif a nebo mám nelochtací fre?uli...asi budu muset jet p?íšt? taky :D

Tím chci ?íct, že p?íšt? snad pojedu taky...penízky už by m?li být a to byl jediný d?vod, pro? jsem te? nejela...
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-03-24, 13:56
aniii, neexistuje nelochtací fre?ule, jen prost? Petra má na tenhle zp?sob mazlení neskute?ný talent:-)))))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-03-24, 14:13
Zkoušela jsem to všelijakým zp?soby, pamatuju si, jak to d?lala na výstav? a hned ten den jsem to zkoušela a nic...jen na m? blb? kouká ve stylu "co ti zase jebe?"
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-03-24, 14:20
Anii, nic si z toho ned?lej. Naše fre?ule jsou taky asi rozbytý. Nebo mají skrytý vypína?, o kterém ví jen Petra. A? jsem to zkoušel jakkoliv, tak prost? nic. Nejvejš Zippan za?ne sy?et :o( Asi bude muset Petra provést odborné školení :o)
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2009-03-24, 18:14
Tak jsem sebral vsechny fotky ze vsech setkani na Seci a kouknout na ne muzete na [sec.linkovi.cz]

Fotky jsou od:
2005 - Vojta + Veva
2007 - Vojta + Veva
2008 - Luk + Petra P
2009 - Luk
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: myshca (IP)
Datum: 2009-03-24, 20:27
Mno tak já se nezávazn? hlásím, že bych taky jela. Víc by mi asi vyhovoval ten ?íjnový termín. Asi budu muset v zá?ijový státní svátek do práce. Ale pokud vyjdou finance, tak se hlásím všema deseti. Už te? si budu šet?it, abych se pak nemusela vymlouvat. :-) Tak zdar Se?i...

PS: Luku, fote?ky úúúúúžasnééééé!!
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-03-25, 13:58
Taky se hlásíme jako ú?astníci podzimního víkendu na Se?i :o) Termín uvítáme spíš ten zá?íjový, aby bylo ješt? p?kn?, ale v podstatn? je nám to jedno.

pinina + 1 tcho?ík
stulitt + 2 tcho?íci

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Ter?a (IP)
Datum: 2009-03-25, 14:12
My se rádi p?idáme, pokud nám to zdraví dovolí a osobn? by nám vyhovoval spíš termín ?íslo 2 :o)
Smr?ci (já+manžel+synátor+2 tcho?ouni)
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-03-25, 18:24
Na podzim se taky hlásíme! A je jedno, který termín.
2-3 lidé, 3-4 fretky.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Jeanette dne 25.03. v 18:24.
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2009-03-26, 16:28
Kde mám Petru?????!!! Jakto, že bylo na Šelmíkovi testováno lohtání???????!!!!!

=oD Potv?rko jedna trápíci fre?áky =oD

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-03-26, 16:34
Šelmíka ani nebylo pot?eba trápit, ten za?al nadávat jen jak jsem ho vzala do ruky :o) Asi to na n?m n?kdo zkoušel doma a u m? už v?d?l, o co jde :o))))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-26, 17:06
No pokud je to takové to že Petra "n?kde" zmá?kne a fre?ule piští jako když má v zadku pískátko, tak to nepovažuju za lochtání :-)))) Už jsem jí u nás vyhrožovala Kubiškou :-))))))))
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: Luk (IP)
Datum: 2009-03-26, 17:20
To né, Majdi. To, co ty popisuješ, to Petra ozna?uje "frka?ka". My se bavíme o lochtání - jednou rukou ?apne tcho?e pod p?edníma packama a druhou lochtá na b?íšku. A visatec se m?že zbláznit, kroutí se, hází sebou a nadává :o)
Avatar

Re: SE? 2009
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-03-26, 17:21
Jo pardón, mám v tom zmatek, tak za frka?ku jsem jí vyhrožovala Kubiškou :-)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist