Aktuální stránka:40 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:17
Johanko, dneska jsem se dozv?d?la cenu prstýnk? a naušnic ve zlatém provedení, takže prstýnky 2890,- a naušnice 7060,- . Strašný....
Galino, cena toho p?ív?sku je 200.-K?, tak klidn? objednávku ud?lej a napiš mi to tam do poznámky...odešlo by ti to v sobotu...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:21
A pokud chcete n?kdo n?co donést na sraz, tak dop?edu objednat, prosím :-) netáhnu tam všechno..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:23

ahoj Majdi,

te? jsem ud?lala objednávku. Myslíš, že bych si to mohla vyzvednout o víkendu u tebe doma a zaplatit keš.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-08, 19:41
hmhm...celkem tedy pálky....i tak budu ten prstýnek ve zlat? zvažovat :-) Já mám alergii na st?íbro....uvidim, dám v?d?t.
Ceny prstýnku by byla stejná bez ohledu na velikost?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-09-10, 08:41
Majdo,mužeš k objednavce ?.93961 na jmeno Galyna D. p?idat toaletu Aristos st?edni?Diky.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-10, 09:15
OK, p?idám :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-17, 17:04
ahojda majdi, co ta napáje?ka Drinky 300ml, pasuje ne všechny klece.Na jakém principu funguje?D?kuji Leny
Pot?ebuji totiž pevnou napáje?ku, mám starou, která se zav?šuje na drátek, ?iže je velice pohyblivá, a ob?as, když Šotek skota?í, spadne mu na zem a mašíruje s ní do skrýše. Mám strach, aby si neublížil. :)




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Leny dne 17.09. v 17:13.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-17, 18:25
Leny, Drinky se nandavá do takového úchytu, který je napevno p?id?laný ke kleic. Ješt? se mi nestalo, že by se jim poda?ilo to n?jakým (nevím jakým) zp?sobem vyháknout. To mi spíš lomcujou nahoru a dol? se Sippynou..tu tady mám taky, není ješt? v nabídce obch?dku. Ta je pístová...drinky je kuli?ková
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-17, 18:25
Ješt? jsem zapomn?la, zítra ti to odchází :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2010-09-17, 18:53
Majdo.Zasilka dorazila v po?adku.Diky.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-17, 19:01
Díky za zprávu Galino :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-18, 21:16
Majdo prosím prosím, mohla bys mi vzít zítra s sebou jednu podestýlku Assan?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-09-19, 20:51
Ahoj Majdi, cht?la bych se zeptat, jestli máš skladem Ferretku za tu cenu, co je na stránkách (6300,-). Jestli jo, tak bych si pro ní co nejd?ív p?ijela..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-19, 21:50
Pe?o, m?žu ti jí objednat a dorazila by v pátek...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-21, 17:26
ahojda majdi, jak to vypadá s objednávkou 94409?O pár p?ísp?vk? dále si se zmínila o tom, že je odeslána v sobotu.To byla ten m?j balík, nebo to bylo pro Galinu? Bylo to napsáno hned po p?ísp?vku, kterým jsi mi objasnila funkci napáje?ky Drinky.Neuvedla si totiž jméno, takže nevím komu ten p?ísp?vek pat?il. Díky Leny :)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-21, 19:56
Leny to pat?ilo tob? :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-21, 20:16
Tak díky, už na ní netrp?liv? ?ekám :), asi poš?áci stávkovali v Praze, ješt? mi nep?išla :-(. Ale zítra ur?o p?ijde :-)Šote?ek se už na napáje?ku t?ší -:)(moc to se smajlíkama neumím, nemám to ješt? v ruce a smajlík? je opravdu hodn? -:)Díky Leny

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-22, 19:09
Majdi mám dotaz: Zdá se mi, že ta napáje?ka Drinky nefach?í. Pro?etla jsem celý návod na použití, vyma?kala jsem vzduch, ale nepozoruji, když Šote?ek pije.U té naší staré to bylo tak, když se napil, v nádržce ubývalo tekutiny o?ividn?, jakoby to bublalo a hned jsem vid?la, kolik toho upil.Kuli?ka je jakoby zastr?ená v kovovém náhubku vevnit?, když proma?kám nádobky, tak je kuli?ka u pijícího otvoru a voda te?e.Nevím, co s tím, poradte mi prosím, co s tím ud?lat, aby to fach?ilo? Díky Leny

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-22, 20:25
máš jí napln?nou až nahoru? a když ?ukneš do tý kuli?ky, m?la by ti odkápnout voda..já to te? zkoušela, kluci jí mají v kleci taky a když ?uknu n?kolikrát, jsou i bublinky...pokud to nebude fungovat, pošli mijí zpátky, pošlu bu? jinou, nebo peníze...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-22, 20:56
Majdi jak si ?íkala, naplnila jsem ji po okraj, vyma?kala jsem vzduch, a ejhle, kuli?ka se posunula dop?edu i s pár kapkami vody, takže ur?o fach?í, jen Šotkovi z?ejm? tahle napáje?ka"nepadla do oka". Ale já mu dám, až poleví ta ch?ipka, vyhodím p?vodní napáje?ku a bude se u?it pít, je ur?it? prakti?t?jší než ta p?vodní, minimáln? lze doplnit vodu a neprobudit Šotka otvíráním klece...-:)Díky Leny

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2010-09-22, 21:16
Cht?la bych se zeptat na záchod. Pot?ebuju velký rohový s tou vyšší zadní st?nou, ale nem?žu najít ten co jsme u tebe kupovali. Je tam za to n?jaká alternativa?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-23, 07:18
Velý rohový s vyšší zadní st?nou je Concha XL
[www.obchudekumajdy.cz]é-concha-xl. Naši kluci ho mají v kleci, na patrech
mají ty malé a chodí do nich v pohod?.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-24, 21:27
Majdo, dostala jsi m?j vzkaz? Asi ano, tak p?íšt? prosím odepiš, i když negativn?, a? vím, co a jak...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-24, 21:43
Bailee, ano dostala, omlouvám se, že jsem neodpov?d?la, ale m?la jsem (tedy i nejen já) dost práce se srazem. Na to, abych ti posílala další Totallky fakt nemám, docela dost te? dávám do útulku v Beroun?.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-24, 21:59
te? si nejsem jistá - rozumím tomu správn?, bailee, že bys pot?ebovala pro ?abíka financovat nejen veta, ale i b?žné krmivo?
pokud je to tak, op?t p?estávám chápat - zejména pro? ?abík nez?stal u gracii.

pokud to tak není, p?edem se omlouvám za p?edpojatost a p?edsudky.

není mi to FUK

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-09-24, 22:19
To nechápu, asi i já za?ínám být "p?edpojatá" a asi "mám p?edsudky"Omlouvám se, ale p?edcházející p?ísp?vek na mne tak opravdu p?sobí,ale je to v?c k vy?ešení mezi vámi ob?mi. Docela mne to zasko?ilo...

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-25, 00:49
Totally Ferret mi nep?ijdou jako upln? b?žný krmivo, ta cena je pro m? prost? neúnosná, to je asi tak všechno. Ve velkém balení by to vycházelo levn?ji, ale já nejsem schopná momentáln? dát tolik pen?z dohromady. Co t?eba Techni Cal, ty by ?abí nemohl mít? Složení mají podobné.

Mimo jiný, a nemyslím to nijak špatn?, jen, aby to nevypadalo, že na ?abíka nedávám ani korunu- platila jsem rozbor krve a platím prášky, takže to taky neni upln? tak, jak to vypadá, že nechávám všechno platit cizí. Plus šiju ty hamaky, a?koliv te? na to nebyl moc ?as, takže to musím o víkendu dohnat, musela jsem se u?it do školy.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 25.09. v 01:07.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-25, 09:00
Baille jediný co m?žu ud?lat je, že ti odvážím z velkého pytle, který mám te? na?atý pro kluky takže t? kilo vyjde levn?ji. Normáln? to ned?lám a d?lat nebudu...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-25, 11:57
Nebudu ho moct kupovat ani pak. Napisu to do naseho vlakna, zda by mohl mit Techni-Cal. Graciijky fretkam pry moc chutna.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-09-27, 20:55
Takže placky už jsou v obch?dky, p?ibyly i n?jaké nové st?íbrné šperky.....
Avatar

Aktuální stránka:40 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist