Aktuální stránka:38 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-07-25, 13:56
Majdi doufám,že jsi na m? nezapomn?la :-)

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-25, 19:31
Ne ne neboj, už je to na cest?...:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-07-25, 19:46
Díky takže ho budu ?ekat :-)

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-25, 20:03
Jinak jsem dneska u Lee vyzkoušela naprosto úžasnou v?c...vy?esávací kartá? FURminator de luxe. Zkoušela jsem to na Pytrískovi a p?estože nelíná, vy?esala jsem spoustu chlup?. V období, kdy fretky línají to bude naprosto super. Sice cena je taky docela d?sivá, ale vyplatí se to, než ho složit? škubat nebo vy?esávat rukavicí..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-25, 20:16
Jinak p?íští víkend - sobota asi meru?ky u našich, vned?li se mají stavit F14 s Amonkou, ale to je v pohod?, to klidn? v tu ned?li m?žete dorazit :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Bootsi (IP)
Datum: 2010-07-25, 20:39
Ahojte. Nem?l by jste n?kdo zájem o pytel Ferret Complete 12,5? Mám ho doma plonkovej, datum spot?eby je 10/10. Cena dohodou.

Dík

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: synonim (IP)
Datum: 2010-07-26, 14:50
Dobrý den, cht?la jsem se zeptat, jestli n?co nevíte o tom, že by se m?la m?nit receptura granulí pro fretky od firmy Vitakraft. Koupila jsem jedno balení se lh?tou spot?eby do 11/11 a druhý do 05/11 a místo p?vodních granulí, které byly skoro ?erné, hezky lesklé a krupavé, už tam byly granulky nové, byly sv?tlé, jakovy chlupaté, vypadaly suše a nebyly v?bec k?upavé - jednu jsem pro zajímavost ochutnala. Obchodní ?editel pro ?R Vitakraft mi odepsal, a? jim pošlu vzorek nových granulí, že to dají na obsah složení do laborato?e a je zajímavé, že distributor ve firm? Hafani.cz povídal prodava?ce, kterou jsem poprosila, až p?ijede a? se ho taky zeptá, ?íkal že mají granule Vitakraft novou a lepší recepturu - aby ne, pot?ebuje je prodat. Tak nevím oba pánové si evidentn? odporují.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-26, 15:12
Kontaktovala jsem obchodního zástupce od Vitakraftu, vznese dotaz v Brémách :-) Jinak jsem taky koukala, že te? mi p?išel Vitakraft a má to nové balení...tak až budu v?d?t, napíšu...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-07-26, 15:41
Mimo jiné, vid?la jsem krmivo vitakraft v supermarketu. konkrétn? Kauflandu.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2010-07-26, 17:45
S Vitakraftem mám úpln? stejnou zkušenost jako synonim. Taky jsou sv?tlejší, vypadají suše a jsou takové neuhlazené, hrubé. Našt?stí je Boban baští normáln?.


[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-07-26, 20:51
Ahojda Majdi, posílala jsem Ti o víkendu objednávku, myslíš, že bych se ve st?edu odpol mohla stavit?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-07-26, 21:29
Jo jo ur?it?, po?ítám s tím...:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-07-27, 19:44
Super, tak já zítra dorazím.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-08-04, 21:12
Ob?as koukám na polské fretkové fórum a zrovna dneska n?kdo narazil na netu na tv?j obch?dek, a více Polák? se rozplívá nad fretkovými hrní?ky a polštá?ky a dalšími v?cmi pro pání?ky, zdá se, že v Polsku nic takového nemají, a tak je tam vznesen dotaz, zda by šlo zboží zaslat do Polska, jak by to bylo drahé a jak by se platilo.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-04, 21:52
Žabko, to já musím zjistit na pošt?....zatím docela v pohod? zasílám na Slovensko..platí se poštovné podle váhy..od bublinkatý obálky, kde se vejdeme do normálního poštovnýho až k devítikilovýmu balíku - tam je to 260 poštovné + platí kupující asi ?ty?i eura p?i p?evzetí.M? potom peníze dojdou v korunách složenkou.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-04, 21:53
Jinak v pátek dojdou hamaky a záv?sné pelíšky s otvory od Muscatu - nedávno se tu na n? n?kdo ptal..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-04, 22:07
A ješt? jedna info -došlo k razantnímu snížení ceny u sví?ek s obrázkem fretky -ze 150 K? na 90 K?.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2010-08-04, 22:19
Jo, to m? je jasné, že to asi nebudeš v?d?t z hlavy :-), tak jestli to zjistíš, dej v?d?t a já jim to tam napíšu a t?eba si pak n?co objednají.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2010-08-05, 16:11
Ahojda majdi, na ty pelíšky Muscat jsem se ptala já. Majdi a taky jsem se ptala, zda ty "Kšírky", ze které jsou tyto pelíšky zav?šeny, nejsou nastavitelné, nemohla by jsi mi to prosím zjistit?o:)Díky Leny

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-05, 16:51
Jo až p?ijdou tak zjistím, já si to nepamatuju :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-05, 18:54
já mám ten tunel od muscatu a nastavitelné ty kšírky jsou!!!takže je to paráda,myslím,že bude asi všechno nastavitelné..

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-05, 21:11
Díky za info :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2010-08-06, 12:54
my máme od Muscatu všechny záv?sné pelíšky a u všech se délka dá nastavit...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-08-07, 07:35
Nastavitelné sice jsou, ale sponky dlouho nevydrží. Mám pelíšky cca rok, to byl Draco ješt? prcek a už v zim? se mi n?které ulomily. Nevím, jestli je to vahou, b?žn? tam spaly 1 - 2 fretky. Te? už je nepoužívám, protože jsou p?íliš malé a moje fretky rády spí všechny spolu:))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-10, 12:13
ahoj majdi,jen se chci zeptat,zda jsi mi už odeslala ty granulky TF baby 7,5kg?a budou tedy i ty pelíšky?už se na n? MOC t?ším.:-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-10, 12:49
Barnie, jenom kapánek netuším kdo jsi civilním jménem - domlouvaly jsme se po mailu? Objednávku na TF Baby 7,5 + n?jaké drobnosti + hamak a záv?sný pelíšek s otvory jsem odesílala v sobotu...tak snad to bude to tvoje :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-08-10, 12:53
jejky,civilní mám markéta. jo psaly jsme si maila a to jsem p?esn? já :-).tak to bych to už dnes mohla mít,moc d?kuji..já se na to t?ším jak malá holka,to budou zas vánoce p?i otvírání :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: verka24 (IP)
Datum: 2010-08-10, 14:58
Cht?la jsem se zeptat - v pond?lí mi p?išla celá objednávka práv? krom? toho záv?sného plyšového tunelu Muscat s otvorem (peníze za n?j byly vráceny). Tyhle pelíšky tedy nakonec nep?išly? Rad?ji bych totiž preferovala po?kat, až bude objednávka kompletní, nesp?chala jsem na to. Tu objednávku jsem p?vodn? totiž d?lala hlavn? kv?li tomu záv?snému pelíšku :) Jinak do toho šustivého plyšového tunelu se v?era naše fretka zamilovala :)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-10, 16:31
Verko..te? dorazily hamaky a záv?sné pelíšky s otvory [www.obchudekumajdy.cz]íšek-záv?sný-s-otvory-muscat . Pokud si dob?e pamatuju, tys m?la objednaný tunel - a ty nep?išly.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: verka24 (IP)
Datum: 2010-08-10, 16:33
aha, tak to je škoda. díky za info.

Aktuální stránka:38 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist