Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-30, 14:16
Hotovo, zatim jen tuto no jo no musíme šet?it je p?ed výplatou.

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-30, 14:17
Jej ale zapom?la jsem zm?nit platbu.. nevadi to?? já to budu platit na mist? :_(

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-09-30, 14:54
V pohod?, už jsme ti poslala mailíka :-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: jura (IP)
Datum: 2008-10-06, 12:34
nazdarek lidi potrebuji opet poradit jen takovou malou blbost jak a kdy jste ucili sve milacky na postroje ta moje potvurka kdyz je ma na sobe tak jeste to jde ale jak pripnu voditko tak to je hotovy mazec zacne couvat do nejake mezery a tam si je dokaze klidne sundat ja ji nechcu moc utahovyt protoze nevim kolik si muzu dovolit a pokazde me to stoji nejaky ten vetsi kousanec jo a postrojku se neboji ani voditka protoze kdyz ji je dam ocuchat tak snima hraje se mnou na pretahovanou a druhy problem proc ta potvurka mi chodi na zachod po cele kleci dokonce ted zacala i ke krmeni to me predtim v te stare kleci nedelala a kdyz tak jen parkrat ted jsem ji koupil novou a od te doby je takova trosku divocejsi jo a jeste jsem ji prestehoval do jedne mistnosti dom tam kde mam morcata a v pohode se zatim snasi pres ty klece uvidim co budou delat spolu az se nekde potkaji tak zatim a dik za odpovedi
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-10-06, 14:22
1. Postrojek zapnout tak, že pod ?emínek str?íš 1 prst, ne voln?ji, jinak se ti vysvle?e.
2. To zlobení s kakáním m?že být jak puberta (nevím, jak stará je tvá frete?ka), tak to, že jí nevyhovuje nová klec, nový záchod, nové stelivo apod.
3. Mor?ata s fretkou se nesnaž skamarádit, pokud ti je život mor?at milý. Mor?e je hlodavec, fretka šelma. A šelmy se živí vesm?s hlodavci!
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-10-06, 17:07
Ahojky, no tak ta moje se pk?né vybarbuje.. Nejen že mi ni?í mí oblíb?ný spišáky ale taky se mi šplhá nap postel.. aby m? tam mohla zlobit:-). Nejradji ovšem vztává v p?t ráno.. To opravdu nedá pokoj dokud ji nevyndám z klece.. A když ji nechám klec otev?enou p?ez noc tak se rozhodn? nevspím.. jelikož po m? ská?e a vyžaduje pozornost. Takže si za?ínám zvykat že když ona usne tak jdu taky zabrat. abych ten den pak zvládla.:-):-) Jo jinak miluje koupání.. Kdyby mohla tak tam je se mnou v té sprše furt.. minule mi tam dokonce skákala proti proudu.. sem se ale fakt nasmála.. takže kdykoli se ted jdu mít tak cupitá za mnou.. jinak je s ní sranda.. zatím papa

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-10-06, 18:13
lupito, to je perfektní:-)
Avatar

chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: lenul (IP)
Datum: 2008-10-06, 21:46
prosím o radu... mám 8 m?sí?ní frete?ku Ebinku, normáln? je strašn? aktivní a te? nám ?asto spinká,ale žádné p?íznaky nachlazení nejeví... normáln? papká ale ?ast?ji spinká.. Snažím se jí držet v teple a dala jsem jí trochu medu..kdyby to byl p?íznak nachlazení..jak dlouho trvá u frete?ek nachlazení nebo ch?ipka?

Přílohy: Eba.jpg (7kB)  
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-10-06, 21:53
lenul, fretky na podzim a v zim? vždy více lenoší. Pokud jen více spinká, ale jinak není b?hem bd?ní apatická a nemá p?íznaky nemoci, tak je to v po?ádku. :o)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-06, 22:11
lenul, jak píše Mirim, od podzimu fretky víc spí a jsou mén? aktivní. Pokud papá, kaká a ?úrá normáln?, nekašle a nekýchá a hraje si v t?ch pauzách mezi spánkem, tak by to mn?l být p?irozený stav. Pokud by se ti cokoli nezdálo, jdi k vetovi....horší jak že tam pújdeš zbyte?n? se nestane :-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: lenul (IP)
Datum: 2008-10-07, 21:26
Ahojík.. d?kuju za radu, jsem hned klidn?jší.. dneska už m? Ebí provokovala a cht?la si hrát....už mi holka nejspíš trochu dosp?la :0) díky moc

Přílohy: Eba.jpg (7kB)  
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-10-08, 13:45
Ahojky, jak se všichni máte?? Mám takovou otázku.. já si d?lal ku?ecí salát a Pita po n?m furt šla. já teda nevim jestli to smí ale m?že oby?ejný salát?? Já jen že mi ho kus ukradla.. a taky mi leze furt po š?áv?.. Je fakt vybíravá.. Co asi tak bych ji mohla dát z mého jídelni?ku?? Nebo se s ni aspon kousek pod?lit..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-10-08, 14:13
Lupita, nevím jak déláš ku?ecí salát :-) Když ku?ecí, tak va?ené ku?ecí maso fretka múže. Když salát...to já vidim hlávkový salát - kousek ji nemúže ublížit. Pokus v tom máš t?stoviny, lušt?niny, tak to nedávat. A gresing taky ne.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: jura (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:27
nazdarek chci se zeptat muze mit fretka astma ta moje kdyz vic beha pak zacne dychat tak jako by mela ucpany nos a ted jeste zacala delat to ze si lehne na bricho na studenou podlahu a chladi se vzdy po tom litani diky za odpoved
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:30
To že se fretka po lítání rozcápne na podlahu je normální..kluci to d?lají taky...
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:33
jura: Když múže mít astma ?lov?, pes...tak asi i fretka. Ale toto zadýchávání múže mít rúzné p?í?iny, t?eba nachlazení, srdí?ko....Ur?ité bych zašla k vetovi. A pro jistotu nenechávala fretku ležet a chladit se na podlaze.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:34
Tak Filip od Zofiro se taky zadychava..u nej vet nic nenasel, ale jistota je jistota, takze bych sla taky k vetovi.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:47
jojo, Filip se zadýchává taky, ale jen když je teplejší po?así.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-12-02, 12:09
Ahojky, dlouho jsem tu nebyli.. už nám je 13 týdn? a rosteme.. no ale ted jsme nastydlí.. a protože je to poprvé tak jsem trochu vyd?šená.. Já jsem totiž ted v Marjánkách protože jsem musela k doktoru a prtože jsme nestihli zajit v praze k naší vet.. tak jsem zašla tady.. Doktor ?íkal že má bronchitidu. dostali jsem injekci.. už si p?esn? nepamatuji co to a po nem to nep?e?tu protože škrabe.. ale zítra tam musíme zase.. jsem z toho trochu vyd?šená.. už jen to že to není náš doktor i kdž se psem jsme k n?mu chodili.. ale nemáte nekdo zkušenosti s touto nemocí? Kdyby, tak bude vd??ná za všechny rady a informace.. d?kuji

Přílohy: pituška.jpg (2kB)  
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-12-02, 12:55
Bronchitida-zanet prudusek. To se asi chudinka nakazila poradne. Zkusenosti bohuzel nemam. Byli jste na klinice v ML? U Vodicky?
Tam sice maji jiste nedostatky ohledne znalosti fretek, ale na psy jsou spickovi. Verim, ze diagnostikovali ale spravne, budu drzet palce.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-12-02, 13:25
Lupita, hlavné sleduj jestli fretka pija a jí....jestli ji škrábe v krku, múže mít pak problém s polykáním suchých granulí.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-12-02, 20:16
Náš Bení?ek m?l bronchitídu o Velikonocích. Musel být v teple. Dostával ATB v pichancích a pak tabletky. Naordinováno m?l i vitamínkovou pasti?ku - a tu on hrozn? rád.

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2008-12-02, 23:12
Jsme to m?li.Dostavali jsme ATB a ja ješte davala 2x denne liznout med a zapit teplou vodou.A taky muže jitrocelovy sirup 1/4 ?ajove lži?ky.Moji holky to maji radi.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-02, 23:15
Je n?jaký jitrocelový sirup, kterej není lihovým extraktem z jitrocele? já ho používám u sebe, jedna z mála v?cí, co na moje dusivé kašle pomáhá, ale n?jak by se mi moc necht?lo "opíjet" fre?uli...
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2008-12-02, 23:38
Jitrocelovy sirup neobsahuje alkohol.A vet ?ikal že v malem množstvi to fretky mužou.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-02, 23:43
když je to lihový extrakt (?tu to na krabi?ce), tak to není alkohol?
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2008-12-03, 00:09
U mne je napsano že neobsahuje alkohol ,umela sladidla,barviva.Je hodne druhu.Musiš jen vybrat.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-12-03, 09:23
anii, ten od dr.mullera je bez alkoholu. a lihovy extrakt je s alkoholem.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2008-12-03, 12:16
Já mám müller?v sirup a je to lihový extrakt! :D si p?ipadám jak cvok :D no zatím se tím opíjím sama:D
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-12-03, 12:59
to je divný, jestli ho doma ješt? najdu, tak na n?j kouknu, ale to bys s ním nemohla ?ídit a tím pádem jezdím n?kolik let pod vlivem:-)

a to se m?že dávat i fretkám?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist