Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:04
Ahojky, zrovna jsem se p?ihlásila. V?era jsem si dom? p?inesla 5 týdenní frete?ku. Je užasná, ale strašn? malinká. Celou noc mi tam pišt?la.. bud cht?la najist, nebo nemohla usnout.. Možná to bylo to nové prost?edí, tak jsem ji vždycky uspala a pak dala do pelíšku.. ale doufám že si na to nezvykne. Ted je doma sama poprvé tak doufám že to zvládne.. Už abych v práci zkon?ila a mohla jet k ní... jsem z toho nervozn?jší víc než ona.. Taky bych p?ivítala n?jaké rady ohledn? jidelní?ku a tak.. zatím pa Markéta

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:06
p?t týdn? je strašn? malinko, ona chce ur?it? ješt? k mamince. holky ti poradí, my jsme za?áte?níci, ale už 4m?sí?ní.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:20
5týdenní fret? je fakt malinké a HLAVN? brzo odebrané od matky!
Nicmén? si myslím, že se z toho frete?ka snad brzo dostane, zvykne si na nové prost?edí a bude jí lépe. Ale bude asi pot?eba se jí hodn? v?novat, aby v?d?la, že není sama.
Jídelní?ek bych volila jako pro fre?ata, která jsou ješt? u mámy. M?žeš jí dávat škrábané syrové hov?zí masko, rozmo?ené granulky a taky by bylo dobré jí koupit vlo?ky p?ímo pro ko?ata a michat jí to do mlí?ka pro ko?ata, všechno tohle (vlo?ky a mléko) koupíš ve zverimexu. Takhle n?jak bych to volila asi já.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:46
No práv?, já si to nedokázala p?estavit jak malinká je ale ona je do ruky.. Zkusim p?esv?d?it šéfa zda si ji m?žu brát do práce.. aby tam nebyla sama.. Bože, jsem z toho na nervy, ted je tam sama.. no doufám že to zlvádne.. Hned po práci pojedu za ni.. Ty vlo?ky a mléko ji koupím.. granulky jsme koupila pro miminka ale taky jíje má?ím.. Moc d?kuji za radu..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:49
Nemáš Za? Lupi. Mlí?ko a vlo?ky jsou fakt výživná v?c :-)
A m?žu se zeptat, odkud jí máš, že ti jí dali tak malinkou, víš, to by nem?li. I v zákon? je, že se mlá?ata sm?jí od matky odd?lit až od 6 týdn?, takže to je vlastn? porušení zákona z jejich strany.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-15, 11:58
Mám jí p?es známou... ta ji dostala od jedné paní.. No jo.. doufám že to zvládne.. mimi moje..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:18
No když je to takovejhle prcek, skoro bych si aspo? na den dva vzala z práce volno. Když jsme si byli vybírat Barnieho a všechna mimi byla t?ch 5 týdn? tak byla n?která i slepá, ?u?ánci jen tak lozili, fakt malilinkatý:-(
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:23
No já zkusím toho šéfa.. že bych si ji brala sebou.. Ani nevíte jak mi ted je.. dom? pujdu až v p?l páte a ona je tam sama.. jsem z toho na prášky.. nejrad?ji bych utelka.. Uvidím, když to psychicky nezvládnu vezmu si na zbytek dnes neplacené volno.. a mizím za ni..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:25
Lupita, spíš než jí tahat do práce, tak bych si vzala dov?u, alespon první dny...tím taháním sem a tam bude asi stresovaná ješt? víc, než když jí necháš doma samotnou.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 15.09. v 12:26.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:32
Tak dob?e.. asi mát? pravdu.. vezmu sí spíše dov?u.. pokud mi ji teda dá.. Jde o to že já teprve nastoupila.. a dovolenou jsem už m?la.. ale m?žu si vzít neplacené volno.. to by šlo..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:34
ur?it?, Žofiro má pravdu. hlavn? aby m?la dostatek jídla a pití. a po?ádný pelíšek. my jsme malýmu když jsme si ho p?ivezli koupili takovýho plyšáka ve zverexu, byl v?tší než on a docela si ho zamiloval, spinkal u n?j a tak. prost? mu nahradil brášky. tak a? má aspo? takovou oporu.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-15, 12:36
když je takhle malinký, musíš zkontrolovat, jestli si sama umí vzít pap? nebo se napít. náš neum?l z napáje?ky a my jsme si toho všimli až druhý den, myslela jsem že když je malinkej malinko pije, ale jemu to moc nešlo:-(
to zvládneš, uvidíš, oni se prckové rychle otrkají, držíme p?sti a tlapi?ky.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:25
Ahoj, tak dneska je Pit? 6 týdn?.. Ztím papa všechno, ale nejvíce ji chutná ta konzerva pro kotátka.. Jinka v noci už nezlobí.. naopak furt by si hrála avšechno zkoumala.. ale protože to tam ješte nemám v byte upravené tak aby n?kam nezla tak za ni furt lítám... Jinka v práci pohoda.. v?era jsem ji tu m?la.. a dneska jsem ji teda nechala doma.. protože byla ráno strašná zima a já necht?la aby t?eba v práci nebyla problém.. ale jak to vypadá m?la jsem zbyte?ne strach. mám toho nejlepšího séfa.. Normáln? se divil že jsem ji nevzala.. prý ji tu m?žu mít.. když budu chtít.. že mu to nevadí.. No úžasné..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:37
Lupito, tak to je super. M?j šéf je taky hrozn? fajn, ale zví?e nevím nevím :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:40
Jo, jsem fakt ráda že ji mám.. Už se t?ším dom?.. až budem zase spolu..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:47
je to hrozná droga, ty fretky, vi?? já te? taky nemyslím na nic jinýho než na prcka Barnieho:-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:54
Jo.. to je.. A kolik je prckovi?? To je ten na fote?kce.. je roztomilí..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-17, 11:59
4 m?síce:-) jj, na fotce, to se zrovna tvá?í jako nevi?átko. kdyžtak jukni na [url]picasaweb.google.cz/zzelvickaa[/url]
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-09-17, 12:31
Lupito, akorát te? s tim nošenim do práce....aby venku neprochladla....
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-17, 13:32
Jo, na to si taky dávám pozor.. Do p?epravky jsem ji dala bavln?né v?ci.. takže ji tam vzdy zachumlám...
ZZELVICKAA - jo Pita se taky tvá?í kolikrát jako kdyby ona nic.. hlavn? když m? kouše.. ale ve?er když chci jit psinkat tak ona by prolejzala co všechno v byt? je..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-18, 10:48
ahojky, jak se všichni máte, pita zrovna u mš usnula a to docela v zajímavé poloze... ješte dneska tam dám fote?ku...

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-18, 11:25
Tak takhle mi dneska usnula.. prdelka

Přílohy: Obraz008.jpg (87kB)  
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-18, 12:12
tak to je fakt ?uninka:-) je nádherná
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-18, 13:28
zzelvickaa - prosím t? nevíš jak ?asto by se ji m?li ?istit ouška, sem totiž koukala že to tam má špinavé, jo a nevíš na kolik by m? to asi tak vyšlo?

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-18, 13:35
pokud má špinavý ouška, tak bych je nechala vy?istit a prohlídnout u veta, mohla by mít svrab. a jinak v?tšina z nás ?istí uši doma sama, ale rozhodn bych ne?istila moc ?asto, ono ?ím víc se ?istí, tím víc se i špiní.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-18, 13:41
Aha, no tak já ted zajdu k tomu veteriná?i? Protože se v tom ješte moc nevyznám a nechci ji ublížit když je tak malinka.. svrab?? bože? to rad?ji ne

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-18, 13:55
lupito, záleží na tom jak moc jsou ouška špinavá. barnie je m?l trošku zaprasená když jsme si ho p?ivezli. ale to jsem nev?d?la co s tím. u veta jsme byli v 9.týdnu a ten ouška prohlédl. nic nenašel. jinak jsem barniemu uši ?istila jenom jednou (máme ho 3 m?síce)- vati?kou (ne vatové ty?inky do uší) a práv? jenom boltec (to znamená to co je venku, ne dovnit? ucha). v podstat? jsem jemn? set?ením odstranila špínu která na m? vyložen? koukala;-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-09-18, 13:57
lupito, prohlídka stojí jak kde, ale kolem stovky asi. zkus jí opatrn? o?istit tu nejv?tší špínu a když se ta ouška zase rychle zašpiní tak jdi k vetovi. už máš vybraného veteriná?e? ur?it? se rozhodni kam budeš chodit, zavolej si tam a domluvte se na o?kování proti psince.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-09-18, 14:02
Jo dob?e, jak já ji je zkusim vy?istit. Jako moc špinavé je nemá ale když na n? kouknu tak tam vidim trochu toho mazu... veteriná?e ješte nemám vybraného.. v praze to moc neznám, jsem tu krátce takže ješte nevím, ale ur?ite ho vyhledám.. k?li té psince..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-18, 14:06
lupita, ur?it? bych ale p?ed o?kováním nechala ud?lat komplet prohlídku, v?etn? t?ch uší...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist