Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-12-03, 13:09
Ahojky, moc vám všem d?kuji.. V ML. jsem byla u doktora Pyskatého.. k nemu chodíme s pejskem už dlouho... a on byl poslední kdo tak narychlo ješte ordinoval... Taky dostala injekci.. m?la prý teplotu.. No v teple se ji snažim udržet hodne.. možná tochytla domarovna.. dva dny nám nešlo topení a nebylo tam zrovna dost tepla.. ale pouštela jsem tam fukat aby jsme byly v teple. Jinak ten sirup vyzkouším i medík... dneska jeme zase i vet.. tak uvidíme zda bude muset dostat zase injekci.. už aby ji bylo zase dob?e..

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-12-03, 13:29
držíme pale?ky!
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2008-12-03, 17:16
[www.happyhemp.cz]
ja mam tento sirup.
zzelvickaa:ja to vy?etla na foru že ho davaji fretkam.A když mi holka onemocnela v sobotu,tak mi nic jineho nezbyvalo.U nas sehnat normalniho veta o vikendu je problem,a jit kde je otev?eno už nehodlam.Do pondelka holka byla už v pohode.k vetu jsme stejne šli,a on ?ekl že jitrocelovy sirup fretky mužou v malych davkach.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2008-12-03, 17:52
Tak jsme byly u veta. a dostala dv? injekce jednu na hore?ku protože mela prý 39.. ale je to prý ješte dobrý.. ne nevím.. a pak ješte antibiotika.. a zítra jdeme zase. medík nechce a koupila jsem ji jirocel. sirup a ten ji teda chutnal moc.. jinak ale papa... a zlobí stejn?..
tak zatím papa

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-12-03, 18:37
údaje z klubu...
Teplota
37,8-40,0
Dych
33-36/min
Pulz
180-250/min

Takže podle m? hore?ku nemá, ani zvýšenou teplotu :-(

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Lusinda (IP)
Datum: 2008-12-03, 19:38
Opravdu hodn? vet? nemá tušení, že frete?ky mají obecn? vyšší teplotu.

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: jura (IP)
Datum: 2008-12-18, 22:16
ahoj,mám dotaz.Už jsem zvykl na to, že když pustím fretku´a má svou náladu, tak je schopna prošmejdit co se dá a pokud to unese ( v?etn? mé pen?ženky ), tak to schová. Ale ted, jak jsem byl u klece, tak vyb?hla do patra s krmením a vodou a vedle misky na krmivo se vymo?ila a následn? mo? slízala. Pro? to ud?lala?Vodu dostává.Tak žíznit nem?že.Chybí ji snad n?co???
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-01-02, 21:20
Na nasich strankach pribudol slovnik fretcej reci...;-)
Takze ak mate chut sa pobavit, najdete ho tu
www.fretka.sk/slovnik/
Ak by link nahodou nefungoval, tak staci ist na www.fretka.sk a potom v bocnom menu na Fretco-ludsky slovnik.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: MajaZ dne 02.01. v 21:22.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-02, 21:38
MajaZ - p?kn? vysv?tlená neverbální komunikace fretky :-))))))
Dovolila bych ješt? podotknout, že "št?kání" je naše Paigeinka schopna vydávat i v p?ípad? nouze, kdy jí páne?ci cht?jí vzít její ukradený lup (=sušené jablka v sá?ku) a i po 5minutovém boji se stále nevzdává, sy?í (ona sy?í po?ád), št?ká a je schopna páne?ky sežrat.... :-) :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-01-02, 22:10
To amonia: dakujem...vidis, tvoja fretka dava najavo negativne pocity...;-)))...u nas je to sycanie v roznych toninach...a kvokanie...tak ukecanu fretku ako nas Maco som este nevidela...nebyt to chlap, poviem, ze je to zenska...;-)))
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-01-03, 14:35
Já m?la p?t albín? za poslední ?ty?i roky, žádné zvláštní zvuky nebyly. Krom? kvokání, žádné sy?ení ani št?kání. Až nový Jení?ek v zá?í (od Ivy) to je ukecanec! je hluchej, ale zato o sto šest vý?e?nej. Ten tak je?í,když ho muchlám,a zvláš? pod kr?íkem. A v?bec je celej uje?enej :-).Po p?ti letech docela p?ekvápnko, dloho jsem si myslela, že ho n?co bolí, a ne! :-).

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-03, 14:55
Pavlo, kamarádka si na podzim adoptovala hluchýho same?ka (letošní mlád?) a ten je taky tak uje?enej. Bu? je to náhoda....nebo ty hluché fretky tak je?í p?oto, že sami sebe neslyší?
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-01-03, 20:27
Moja Buba je tiez hlucha, ale nejaci. Ked bola mala, kade chodila, tade sycala, ale inak ani kvok. Zato Maco je ukecany za vsetkych. Jeho kokokokokokokoko sa ozyva celym domom. Tolko "farieb" tejto reci som este nezazila...od nadseneho, cez prekvapene az po nastvane...je to celkom sranda...
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-01-03, 22:47
MajaZ napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Zato Maco je ukecany za vsetkych. Jeho
> kokokokokokokoko sa ozyva celym domom. Tolko
> "farieb" tejto reci som este nezazila...od
> nadseneho, cez prekvapene az po nastvane...je to
> celkom sranda...

Jo tak takovy je i Silver.. Otevre se klec, zacne kecat a tlamu nezavre dokud se nezavre klec :oD obcas musi komentovat i deni v klicce :o)

Xavy je taky hlucha a ujecena taky neni :) Leda kdyz se rvou fretky, ale to jeci vsechny :) Kazdopadne kvokala jako mala - tak me vzdy vitala :o)

A me fretky nektere taky "stekaj" kdyz jim chci vzit nejaky lup, ktery jim fakt nepratri. To si to brani, syci, trhaji sebou a stekaj :) Tohle delaji hlavne mladatka, kdyz ve smecce dostavaji krmeni :o)

Jo a posledni fotka v clanku je spickova! :oD








Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 03.01. v 22:47.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-05, 18:15
MajaZ - mno u nás se vypustí ven tcho?iny a hnedle máme n?kolik tónin sy?ení :-)))
Kvokáme pouze p?i hrách :-)
Ale nespokojen? sy?íme po?ád :-)))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-01-06, 08:51
Tak Bar?oucha jsem slyšela kvokat (p?i h?e a hlavn? když m?že b?žet venku, to si kvokne rád), sy?et (jenom jednou - když jsem k n?mu b?žela jak se mu odeplo to vodítko, tak jsem ho asi dost vyd?sila). Hlavním zvukem, který Barnie vydává, je takové k?ourání?ko, hlavn? když ho Mufánek nebo Zippánek ?apnou za šálu:-) To by povídal furt.
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-06, 09:30
to m? žofka mluví ze spaní...takové r?zné k?ourání, ob?as kvokne...
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-07, 09:27
tak takhle jsem žofku ješt? kecat neslyšela, jako te?...vlezla mi pod mikinu, olizuje mi b?icho, p?i tom ob?as kousne a kecá, kecá, kecá v kuse už n?kolik minut...je to normální?
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-01-07, 10:51
To Anii: je...asi si mala na bruchu nieco dobre...;-)))
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-01-07, 12:31
aniii, bestie to d?lá schváln?, abys m?la o ?em p?emýšlet. barnie nás te? taky furt olizuje a mazlí se, ale myslím, že zaprvé se to zm?nilo po t?ch nemocích, tak n?jak nás má radši a taky hlavn? za druhe je v ?íji nebo skoro už je:-)
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-07, 12:36
želví, jenže bestie nebyla nikdy nemocná, není v ?íji, leda v pubert? a vždy byla mazlivá...jen nikdy nevydržela u takové ?innosti p?es p?l hodiny a nikdy takhle nekecala!

Majo, nenapadá m? nic, co bych na b?iše mohla mít dobrého :D ale d?sí m? to, že z ní bude otesánek a sežere m?, když jí tam chutnám :D
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-07, 12:42
Aniii, jim taky chutná t?lové mléko, nebo krém na ruce :-))))
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-01-07, 12:54
Johanko to máš pravdu. Na namazaný ruce nebo nohy je Bobo úpln? ulítlej. Ho musím odhán?t jak vosu od lízátka :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-07, 12:58
Já nebyla ni?ím namazaná, chystala jsem se akorát do sprchy, leda že by jí chutnal m?j pot...

To, že mi v??n? olizuje obli?ej, když jsem ?erstv? nakrémovaná, na to jsem si už zvykla :D jejím favoritem je reklamní balzám na rty od fernetu citrus :D
Avatar

Re: chování mojí frete?ky
Zaslán uživatelem/kou: lenul (IP)
Datum: 2009-01-11, 20:53
Ahojky...
Cht?la bych všem, kdo mi tu radil ohledn? mé Ebinky, pod?kovat.... Už spiká v kleci a dokonce prospí celou noc, ani jí nemusím zavírat.. je klidn?jší a mazliv?jší.. Nikde neškrábe a ví kam si zalést když už nás má plné zuby :0) D?kuju

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist