Aktuální stránka:20 z 69
Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-08-28, 15:22
To mi p?ipom?lo film Vrchní prchni.
No, a kde si sed?l ty, co?
Já? No, já sed?l vep?edu.
A kde vep?edu?
Úpln? vep?edu.
Tam je už je ale jenom....
No, tak tam sem sed?l. hahahahah
Jéé pane profesore já Vás nepoznal....
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-08-29, 15:24
Tenhle je sice starej, ale taky p?knej.

Víte, co se stane, když na Slovensku vybuchne atomová elektrárna?
...
...
...
Prohodíme si hymny.
My budeme zpívat "Nad Tatr? sa blíská.." a slováci "Kde domov m?j..."

:oD

P.S. Prosím slovenské fertka?e, aby si to nebrali osobn? :o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Nadja (IP)
Datum: 2006-08-30, 18:13
U?itel ve škole se ptá d?tí, jaké znají dráždidlo.

P?ihlásí se Ma?enka a ?íká : "Kou? z cigaret." "Správn?, Ma?enko."
Pak se p?ihlásí Frantík a praví : "Pyl.“ "Správn?, Frantíku."
Najednou se hlásí Pepí?ek a povídá : "Pipinka."
Rozzlobený u?itel napíše Pepí?kovi poznámku.

Druhý den hledá pan u?itel Pepí?ka, který si sedl do poslední lavice.
"Tak co ti na to ?ekl tatínek?"
Pepí?ek na to : „Tatínek pravil, že když pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo, tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice..."




Dva ?undráci jdou na t?ru a míjejí holku, která spravuje píchlý kolo.

Jeden se nabídne, že jí pom?že. Za chvíli dojede svýho kamaráda na kole.

"Tys jí šloh kolo?" "Né. Ona sama. Dod?lal jsem tu duši, ona si sundala kalhotky a prý, že si m?žu vzít co chci. Tak jsem si vybral kolo."
"Dob?e jsi ud?lal. V t?ch kalhotkách bys vypadal jak buzerant."

Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-08-30, 23:53
:-)stima kalhotkama to je moc hezký

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-09-01, 12:34
Nadja: dobrý.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-01, 13:54
Manžel jemn? štípne svoji polovi?ku do zade?ku a ?íká:
Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepot?ebovali bychom elastické
pun?ošky.

Potom ji štípne do prs? a ?íká:
Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepot?ebovali bychom podprsenku.

Na to ho žena štípne mezi nohy a ?íká:
Kdybychom si toto nechali zpevnit, nepot?ebovali bychom zahradníka, instalatéra, poš?áka ani tvého bratra, milá?ku.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 14:05
bože to je ale pravdiví.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-02, 00:01
P?íjde teplouš do kostela a vidí fará?e s kadidlem a ?íká:"Hej brouku,ho?í Ti kabelka."

Jaký je rozdíl mezi ?erným,morbidním a brutálním humorem??erný je 10 d?tí v popelnici,morbidní je 1 dít? v 10 popelnicích a brutální je 10 popelnic v 1 dít?ti.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-09-02, 10:44
Nemám k tomu nic, ale cht?la jsem si to p?eposlat na mail a dostalo se to opakovan? sem.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 02.09. v 10:48.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:23
Jde takhle mamut po lese a najednou ho p?epadne stádo mladejch slon?.Zmlát?j ho,zkopou a odejdou.Mamut se zvedne,oklepe se a zanadává:"Zkurvený skinheadi".

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:47
Druhy antikoncepce: prášky, kondom, t?lísko,..., d?ti p?íbuzných /?i jiné/, rozejitá kamarádka ...

A jak se d?lí antikoncepce? Vnit?ní a vn?jší (muhehe, kamarádka je t?eštiprdlo)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:50
ted jsem zapom?la dobrej vtip

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:09
Rok nového silni?ního zákona

Píše se sedmý ?ervenec 2007, rok a týden od památné chvíle, kdy vstoupil v platnost Šimonovského silni?ní zákon, ?idi?i zvaný "Šizák". Co se zm?nilo? První m?síc po zavedení Šizáka ?eši nasbírali miliony bod? a díky pokutám za "rychlou" jízdu mnoho z nich po zaplacení pokut klesá pod hranici chudoby. Smutný a typický je p?ípad Josefa K. Jel 1. 7. 2006 po obci 50,001 km/h, byl zam??en radarem, p?išel o dva body a patnáct set K? (?tvrtina d?chodu). Zdrcen usedl do auta, plakal a sledoval tachometr, aby nep?ekro?il t?icítku v Dlouhé Lhot?. Pro slzy nevid?l, že obecní strážník Nová?ek (d?íve t?ikrát trestaný pro znásiln?ní, loupeže a zpronev?ru) stojí (celý den) na za?átku p?echodu pro chodce. K. vyfásl pokutu p?t tisíc a další ?ty?i body dol?. Pak se zapomn?l p?ipoutat a uvázat psa. ?idi?ák fu?, zadlužil se a spáchal sebevraždu. T?i m?síce po Šizákovi kon?í bez papír? dva miliony ?idi?? a stát (v?etn? obcí) vybral na pokutách 105 miliard korun. Stav?jí se nové silnice. ?idi?ské oprávn?ní si udržují jen bohatší ob?ané schopní kompenzovat pot?eby pokutujících. Šest m?síc? po Šizákovi mnoha uplácejícím docházejí úspory a po silnicích se prohán?jí více mén? pouze policisté. I jim však jdou p?edevším p?ší strážníci ve služb? po krku, a tak i oni pomalu p?icházejí o právo ?ídit vozy. Sedm m?síc?: vázne zásobování potravinami a zbožím, mnoho pacient? umírá - chyb?jí ?idi?i sanitek. Autobusová doprava zcela zkolabovala, po Praze jezdí posledních dva taxíky. Lidé se rvou o tramvaj. Benzinky houfn? krachují. Rok a den po zavedeni bodoveho systemu... Dev?t m?síc?: ?eši dojezdili. O ?idi?ák p?išel Zden?k Bambas, šéf dopravní policie. Papíry už nemá NIKDO! Kupují se kon?, muly, osli a tažní psi. Na kopnutí kopytem zem?elo více osob, než je ob?tí dopravních nehod. 6. 7. 2007. Rozvášn?ným davem p?ších pohan? byl upálen Milan Šimonovský. Marn? volal: "Ob?tujte Šizáka, ne m?!"
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:13
hm,tak jestli to takhle dopadne,tak se budu hodn? smát,pa? kon? miluju a umim ?ekla bych jezdit dob?emjsem zv?davá na ty co je nesnášej
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:42
tak to ti ?eknu hned =) po?ídím si kolo =))

ale zase na druhou stranu, jen budu muset koukat na to, abych nezp?sobila dopravní nehodu, abych neplatila =))
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-03, 12:44
A taky nejela pod vlivem alkoholu!!!

To já bych radši toho kon?...
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-04, 13:45
Hol?i?ka a chlape?ek si hrají na písku.Chlape?ek str?í hol?i?ce ruku pod sukni a ?íká:"Jé,Ty jsi taky chlape?ek."Hol?i?ka odpoví:"Né,já kakám."
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-04, 17:31
:)to znám,ale rozesmálo m? to
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-08, 20:35
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-08, 20:38
ko?i?ka a myš =)

[humor.sms.cz]

[humor.sms.cz]
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-08, 20:45
milé d?ti ... =)))

(btw jen pro otrlé )

[humor.sms.cz]
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-08, 23:31
Hele, amonnko, to první je úúúúplm? nejlepší!!!!!! Sem zv?davá, jestli Pí?an bude p?íští rok taky vypadat takhle, až bude paná?kovat :o)))
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-09, 00:22
No holky! Nebyla jsem tu vícemén? skoro t?i ned?le, ?lov?k si p?i pátku zasedne k pro?tení všeho, co mu uniklo a stíhá jen vtípky! Tak holt zbytek zítra :o))))

Ale jeden, který tu snad ješt? nebyl, ale je hmabatý (ovšem pro m? asi tak 3h ?erstvý):


Zlatá rybka si chce vzít dovolenou. Už nem?že a hledá n?koho, kdo by to za ni na dva týdny vzal. P?iplave ke žralokovi a prosí, zda by za ni neplnil dva týdny p?ání. Žralok vyhoví celkem bez ?e?í.
Po dvou týdnech p?iplave rybka z dovolené a ptá se: "Tak co, plnils n?jaká p?ání?"
Žralok na to pyšn?: "Jedno ano!"
Rybka:"No...a...?"
Žralok: Byl tu jeden pán, co cht?l mít své p?irození až na zem."
Rybka: "Tak to jsem ješt? nezažila! A cos ud?lal?"
Žralok:" No ukous jsem mu ob? nohy..."
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-09, 09:52
Markét - rádi t? tu vidíme, i po dlouhé dob?

pe?ulka.p - hehe, to bych cht?la taky vid?t..
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2006-09-11, 22:59
Po prazdninach prijde pani ucitelka do 2. tridy a povida: "tak mile deti, mame po prazdninach a ted mi povezte co jste delali"
Prihlasi se Anicka a povida: "protoze bylo krasne a svitilo slunicko tak jsem si hrala na piskovisti a stavela babovicky" Pani ucitelka je nadsena a rekne ji at jde k tabuli a ze kdyz napise slovo SLUNICKO tak dostane cokoladu. Anicka napise slunicko, dostane cokoladu a jde si sednout zpet do lavice.
Prihlasi se pepicek a povida: "protoze bylo leto tak jsem si hral s Anickou na piskovisti" Pani ucitelka je opet nadsena a rika at jde k tabuli a kdyz napise slovo LETO tak dostane cokoladu. Pepicek to napise a jde si sednout. Pak se pani ucitelka podiva po tride a zepta se:"A co jsi delal o prazdninach ty Dezo?"
"Protoze mi Anicka s Pepickem porad nadavali, hazeli po me kameny a chteli me zmlatit tak jsem cele prazdniny prosedel za oknem a koukal se jak sviti slunicko a hrajou si ostatni deti" Ucitelka se zhrozi a soucitnym hlasem rika: "tak pojd k tabuli a kdyz napises MUSIME BOJOVAT PROTI RASOVE DISKRIMINACI, dostanes cokoladu"


Jen bych chtela podotknout ze nejsem rasista a tak nemam nic proti romum.

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-11, 23:15
:D
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-12, 14:01
Co je maximální alkoholismus?Opít šneka,aby netrefil dom?.
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-12, 14:07
Škoda, že se nem?žu ani po?ádn? zasmát. V ned?li sem tahala do dve?í 50Kg psa a ruplo mi v zádech 8-)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-09-12, 14:09
Ivka:Auuu,to musí bolet.:o)
Avatar

Re: Vtípek II.
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-12, 14:24
P?íjemný to teda neni, ale horší pro m? je t?eba o?kování:-) Aspo? m?žu ?íkat auau já nem?žu tohle a já nem?žu tamto:-D
Avatar

Aktuální stránka:20 z 69


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist