Aktuální stránka:6 z 18
Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 21:57
Kraken tam už je.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-07, 22:00
Kalendá? jsem p?edala, je v posledním ?ísle Ferretnews. Kraken je uvád?n 16.8. ve verzi, kterou jsem p?edala.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-04-07, 22:05
Prosím kde najdu odkaz???

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-07, 22:14
Erin: Ono už tam neni na žádný jména místo, co? jak jsem v?era koukala do ferret? :(
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-08, 13:11
Promi?, odevzdávala jsem ho po výstav?, když jsem doplnila podle katalogu poslední jména. O jména do kalendá?e jsem žádala mnohokrát, te? už s tím nic nenad?lám, kalendá? jsem p?edala Vendulce. M?l ješt? jeden list, s abecedním seznamem jmen. P?edpokládám, že tento list bude v dalším ?ísle Ferretnews.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-08, 14:39
OK, my si ten svátek vymyslíme, nebo ho najdem v psím kalendá?i a bude :)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-08, 17:03
No já jsem žádala v zá?í na srazu o za?azení Sv?tlušky,bylo to jediné jméno,které jsem si já p?ála v kalendá?i mít.Domluvili jsme se tam že ano,bude za?azeno a že je mi jedno na který datum.A ted koukám a žádná Sv?tluška se tam nevyskytuje.Ale zám?r v tom jist? není.....
však na tom nebazíruju,jen jsem se podivila,když jsem si tak ten kalendá? pro?ítala.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 08.04. v 17:16.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 18:25
bóža: ono tam ur?it? nebude více jmen, které by si lidi p?áli (mn? t?eba chybí krásná ?eská jména jako Balí?ek a nejnov?jší Ba?úžek) :-)...ale rok má jen 365 dní :-) a tak mn? napadlo: co tak podobná jména, nebo jména nejak "sp?ízn?ná" dát na jedno datum...Nap?. Sv?tluška by mohla být u data 27.01 spolu se jménem Princezna, ?iže Princezna/Sv?tluška...celkem malebné :-)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-08, 18:29
no kdyby šlo o tohle,nejsem idiot,jenže nejde.
A Batužek a Bali?ek se vyskytly až ted,tak je to upln? jasné,že tam nejsou.Ale v tom jaksi není zakopán pudl.Ale jak ?íkám už je to fuk.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-08, 18:38
A jmen po?ád p?ibývá... nešlo by to spíš ud?lat ješt? jinak- že u každýho dne by byly dv? jména- jedno pro kluka, jedno pro holku? A? už podobná, nebo i jiná... že by se jich tam vešlo o n?co víc...
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 18:53
Rynn: to by ur?it? šlo...ale KDO to p?ed?lá? :-)

bóža: tak se s tím nezlob...možná n?co vymyslím :-)...tedy nápad bych mn?la jen nevím jak na to :-)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-08, 18:59
To jo no, kdyby každej netrval na ur?itym datumu, bylo by to asi celkem v pohod?... hlavn? ?ikám, jmen je ?im dál tim víc a na plno fret?ích potvor se nedostane :(
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-04-08, 19:18
ahoj!možná mám stupidní dotaz,ale kde bych se k tomu kalendá?i mohla dostat?? o ferretnews slyším poprvé...=o/
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-08, 19:21
Božo, velice se omlouvám,Sv?tlušku jsem opravdu nem?la v poznámkách ze srazu.
UZNÁVÁM CHYBU, BOHUŽEL JI UŽ NENAPRAVÍM. sLIBUJU NA MOU DUŠI, ŽE UŽ VÍCKRÁT NIC TAKOVÉHO D?LAT NEBUDU. Podobné ?koly nechám odpov?dným schopn?jším. Asi má pravdu Rynn, jmen p?ibývá ....
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 19:22
Culi: mám dojem, že ferretnews je jen pro ?leny CZ klubu...(zabte mn? jestli kecám!)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-08, 19:37
Jj, Johana má pravdu, aspo? mám ten dojem, ferrety dostávaj ?lenové klubu...
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 19:42
Erin: Ten kalendá? jmen se d?lal pokud vím asi dva roky...tak je z?ejmé, že tam nemúže být každý. Mám takový napad: rozd?lit kalendá? na dva - ?eská jména(Ba?úžek, Bed?íšek...) a jinojazy?ná (Sveet, Xavi, Johana, joana...). Tím by se uvolnil prostok. Co si o tom myslíš?
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-08, 20:11
Erin: No jo, znáš to, nikdy se nezavd??íš všem:-)

Kone?n? alespo? n?jaký kalendá? je. Pokud má n?kdo n?jaké návrhy na zm?nu a provedl by jí:-) m?že to p?ece navrhnout na ?lenské sch?zi:-)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-04-08, 20:31
aha,tak to mají asi "oby?ejní smrtelníci" jako já sm?lu...a nebyla by n?jaká hodná duše, která by to sem šoupla? moc ráda bych se na to mrkla =o)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 20:45
Culi...jsou v?ci, které jsou jen pro platící ?leny kluku...p?edpokládám, nejsem ?len ?eského klubu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 08.04. v 20:50.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-04-08, 20:51
Culi: A co t?eba nejd?ív požádat n?koho, kdo má elktronickou verzi, jestli by jí t?eba nemohl zve?ejnit a pak p?ípadn? tady ?íkat n?co o "oby?ejných smrtelnících"? ;-)
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-04-08, 21:04
jejda, já to nemyslela v?bec ve zlém! Je jsem zv?davá jako opice =oD (jedna ze spole?ných vlastností m? a t?ch smra?och? co mi lítají po pokoji =o))
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-08, 21:06
Erin neurážej se,mne jen prost? dostalo že jedna sle?na tam má všechny jména,která kdy si pro svoje fretky a odchovy vymyslela i až po lo?ském zá?í a nepovažuju za náhodu,že já nemám narok ani na to jedno,už jen proto že jsem hold ten protitábor.Ne?ekala jsem to,a není to o zavd??ování všem.(Nessie)

Je jasné,že nová jména tam být nemohou,cht?lo by to vymyslet n?jaký system dopl?ování.
A lidská jména by tam být asi nem?la,zbyte?n? zap?ují prostor pro ta zví?ecí.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-08, 22:24
Mrzí mne, že se to stalo práv? tob?,protože podobnou reakci jsem ?ekala.Samoz?ejm? p?edpokládám, že jsi si Sv?tlušku zapsala do pracovní verze Kalendá?e na srazu. Místa tam byla a pracovní verze Kalendá?e byla k dispozici...
Prosím tímto ve?ejn? Vendulku, která má kalendá? u sebe, ABY VYŠKRTALA Z KALENDÁ?E JMÉNA ERIN, ERIS, KAZIMÍRA, ALBÍNA,IRIS, TEIDE,SIXTUS.TÍM SE UVOLNÍ N?KOLIK MÍST A BUDE MOŽNO P?ESUNOUT I DATUM PRO SV?TLUŠKU. ZÁROVE? SE OMLOUVÁM T?M, KTERÉ UŽILY N?KTERÉHO Z UVEDENÝCH JMEN ZA TUTO PROSBU.V ŽÁDNÉM P?ÍPAD? NENÍ NAMÍ?ENA PROTI NIM, JDE JEN O NEŠ´TASTNOU SHODU.
Co se tý?e jmen lidských /Žofie, Olda, .../ za ty opravdu nemohu, když si je tak lidé pojmenovali ... A když už jsme u toho - Sv?tluška je také jméno lidské ....
A co se tý?e tábor? a protitábor?, do toho si nep?eju být zatahována. To už tady bylo. NECHCI BÝT V ŽÁDNÉM TÁBO?E. ŠLO MI O ZVÍ?ÁTKA NE O TÁBORY, NEP?EJU SI, ABY MNE N?KDO POUŽÍVAL K ROZBROJ?M.
Naivn? mne napadá Divide et impera..... Ale pro??
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-08, 22:40
Hmmm...ja som si "Kalendár fretiek 2008" nahodila už celý i s menami fretiek pod?a toho, ?o mala Erin...sa priznám, že celé to prerába? by som to asi skomolila...až to budem ma? aj s fotkami, pošlem to niekomu do ?iech, kto to upraví na aktuálné mená, OK?. Tedy ak sa podujme niekto na prepracovanie toho kalendára fret?ích mien.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-08, 22:42
"rozd?l a panuj " jsem nepochopila...


a takovou hysterii jsem teda rozpoutat necht?la,to prosím za prominutí.Jen jsem se podivila,na náhody jsem se odnau?ila v??it.

tehdy jsme n?kam Sv?tlušku opravdu zapisovaly,kam ,do jakých papír? si vážn? nepamatuju,jen si pamatuju to ujištování že tam bude a ty usm?vy.Ale dob?e,ne?íkám že se nemohlo stát,že to nebyl úmysl.Asi fakt jen pitomá chyba a kv?li tomu,prosím, kalendá? neopravujte,?íkám že na tom nebazíruju,jen jsem m?la v první chvíli trošku vzteklé lítosti na jazyku.Beru zp?t Po všech t?ch vyhrožovacích a nenávistných sz co mi poslední dobou chodí,jsem t?eba i paranoidní.Já to klidn? p?iznám.(Jo ty sz mi samozd?ejm? nechodí od Erin,abych zas nezavdala n?jaký omyl.)Jeden ?lov?k mi vyhrožuje a druhý se mi vysmívá,samozd?ejm? že mají n?co spole?ného.
Na druhou stranu mám spoustu sz které mi dávají dost optimizmu,abych neklesala na mysli,tak špatn? na tom nejsem.

Do tábor? nikoho netahám,sama jsem jaksi byla do jednoho str?ena. Ale nevidím sv?t tak ?ernobíle!!

A jestli je to jmeno lidské,tak prosím za prominutí ješt? jednou,to jsem nev?d?la,takže je to debata o ni?em.Omlouvám se,já tedy up?ímn?,myslím to vážn?,není to plivnutí.



*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: boža dne 09.04. v 00:15.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-08, 23:55
Bóžo, já si na sraze v Praze vypl?ovala papír, kde jsem zapisovala Pí?u do plemenky, byl to už druhý pokus, kdy jsem se snažila ho tam zapsat a op?t nic. Já si z toho nic ned?lám a beru to tak, že tam byl prost? chaos a zmatek, t?eba proto, že tam pomáhalo málo lidí a bylo málo rukou a hlav k p?emýšlení a o co víc se snažili tam udržet ty všechny informace, o to víc jich mohlo vypadnout... Já už ani nevím, na kdy jsem ten Pí?ovo svátek cht?la, Babul už jsem do kalendá?e ani nepsala, n?jak jsem po n?m ani nevzdechla.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-09, 00:12
Petro promi?,je mi to líto, ale možná jsi vysv?tlila chybu - zápis do plemenné knihy byl hned vedle a já jsem do plemenné knihy p?ístup nem?la - .
V každém p?ípad? ale prosím Vendulku o vyškrtání mých fretek z kalendá?e a o zajišt?ní n?koho, kdo bude s kalendá?em pracovat s možností vstupu ?len?. tuto možnost jsem nem?la a asi i proto vznikla opomenutí.
Božo, co se tý?e hysterie - opravdu už t?ch nájezd? mám dost.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-09, 00:23
Petro, prosím, nech si p?ípadn? upravit tvar jména, ve verzi kterou jsem posílala, je Pí?a ( v tomto tvaru 31.3.)Zapisován v ?ervenci, patrn? podle žádosti z fora.
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-09, 00:23
Zápis do plemenné knihy to nebyl,pá? jsem nedávala udaje o tom ,odkud ji mám.Jen vysv?tlení,jinak platí to co píšu víš.Omlouvám se znovu tedy.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Aktuální stránka:6 z 18


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist