Aktuální stránka:2 z 18
Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Bludimíra (IP)
Datum: 2004-11-14, 22:16
Ahojky! Je možné, že jsem se p?ehlédle, ale nenašla jsem jméno Šiška-pln? univerzální, a? ten nebo ta. U nás je to ten a bylo by fajn 29.3. Jinak je to fuk. a ke Karlovi, jmenoval se tak náš k?? a to jméno mu fakt sedlo :-) Prost? Karel. Díky Bludimírka

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-15, 11:54
No, já mám jednoho psího kamaráda Karla. Paradoxn? se jeho majiteli ?íká Piškot:-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-15, 21:09
Lee :-))) tak to nema chybu... Karel mi stejne nejspis u pritele neprojde, ale mozna to ukecam na Charlika, abych na nej mohla tajne stejne volat Karle :-)))

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-15, 22:24
Ene - ?árlík už je n?co úpln? jinýho. Chápu, že v lidské ?e?i je to jen p?eklad, ale Karel je Karel :o))))))
U Vendelína jsem o tom tenkrát uvažovala taky, jenže je to prost? Vendelín. Je tu i podoba s obrovským plyšovým Vendelínem - opi?ákem mé sestry, který má také masku lupi?e.
Jméno zví?eti nikdy nevybírám p?edem. Musím ho chvíli pozorovat, abych mu dala to pravé.
Zajímalo by m?, jak to jednou budu d?lat s vlastními d?tmi - jak dlouho je budu muset po narození pozorovat, než se rozhodnu :o)))))))

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-15, 22:35
Jenze jak sama pises, Karel je proste Karel. Znam i jednu hasicarnu, kde je Karel uplne kazdy. Dokonce se ta nemoc prenesla i na me :-)) Ale u fretky je to jeste dokonalejsi a cim vic si to predstavuji, tim vic se mi to libi :-)))

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Zuzka (IP)
Datum: 2004-11-15, 23:43
Taky bych m?la prosbu za?adit do kalendá?e Bertíka.Trvalo mi taky pár dní,než mu sedlo to pravé jméno.Není to Albert.Je fakt,že jméno pro dít? jsem m?la naplánováno již od zjišt?ní,že jsem t?hulka, ale fretka si ho musí zasloužit:-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ogoki (IP)
Datum: 2004-11-18, 10:08
To je zajímavé teorie "... fretka si ho musí zasloužit".

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-18, 13:14
No, to je práv? to, ?eho se obávám - že pro dít? nebudu v?d?t jméno, doku si ho "nezaslouží." :o)))) Není to ten pravý výraz, ale to jméno je prost? výsledek pozorování. Nap?íklad m? hrozn? naštvalo, když jsem po 4 dnech pozorování musela dát naší tlusté králi?ici jméno Barka (a? byla ješt? mali?ká a hubená). Je to blbý jméno, jmenuje se tak každé t?etí zví?e a není to v?bec originální, ale jinak se prost? jmenovat nem?že - je to tlustá, lakomá Barka!

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ogoki (IP)
Datum: 2004-11-18, 13:25
Markéto s tím si dovolím nesouhlasit ...

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-18, 16:51
A ja se pridavam.. Pojmenovat dite je uplne neco jineho a verila bych tomu, ze jakmile zjistis, ze ses tehotna, budes uz vymyslet jmeno a do 8 mesicu ho budes znat na 100%. Vybirat jmeno pro zvire je neco jineho. Priznejme si sami, ze mazlicci se nedozivaji takoveho veku jako deti. A z deti se stanou lidi jako my a tezko jim budeme v jejich 40ti rikat ?u?u ?u?u. Mazlici zustanou mazliky a dejme tomu po jednom roce uz jiste vime, ze vetsi uz nebudou, stejne tak jako se jim nezmeni kukuc. Ale dite je po jednom roce jen o neco malo vetsi (velmi zhruba receno :-) nez bylo a za dasich 5 let uz by v nem tezko nekdo hledal Fifika (blbejsi jmeno uz me vazne nenapadlo :-)). Souhlasim s tim, ze si sveho mazlika pojmenujes podle toho, na jake jmeno vypada nejlip, ale i toho mazlika uz mas nejak rozvinuteho fyzicky i psychicky.. Ja tu porad plasim s Karlem, ale pritel to oznacil za "pracovni nazev". Koneckoncu proc ne :-) U zvirat si pracovni nazvy muzeme po nejakou dobu dovolit ;-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-11-18, 17:07
No to je a není pravda. stejné to je i není. protože to neznamená, že Markéta bude u zví?ete ?ekat rok a potom mu dá jméno :o) to ne, ?íkala snad, že t?eba po?ká 4 dny, ale to i u dí?ete teoreticky 4 dny nic nevadí. U dí??te je to akorát tak, že když ho máš v sob?, tak už s ním komunikuješ, vnímáš ho a dáš mu stejn? jako u zví?ete jméno které mu náleží. A víš pro?? Protože ho zkoumáš už když ho máš v b?íšku, proto se to jeví, že to vypadá jinak než u zví?ete, ale je to p?i bližším pohledu stejné. Možná že u dí??te vybíráš dokonce dýl, protože máš na to 8 m?síc? ;op

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2004-11-18, 17:11
Ano, presne. V podstate jsi napsala to, co se mi uz psat nechtelo :-) Dik ;-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ogoki (IP)
Datum: 2004-11-19, 08:11
Jordi + Ene : Je to sice занимательная идея, ale nevím jak to napasujete na chlapa. Krom? filmu s Arniem jsem t?hotnýho chlapa nevid?l, i když na to zrovna já s mým pupkem vypadám :-) .

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: webmaster (IP)
Datum: 2004-11-19, 08:23
Bukvy u nas neprolezou :-)
Je to mala hadanka, dve slova, prvni zacina 3 :-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ogoki (IP)
Datum: 2004-11-19, 09:23
webmaster: sorry, myslíš, že to fakt n?kdo uhádne :-))) /inetersante idea/

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-19, 11:07
Myslím, že ob? strany tady mají pravdu. Moje d?ti se jmenovaly ješt? p?ed po?etím. (Byly plánované a celou dobu t?hotenství byly oslovovány jménem)Freti?ky se jmenovaly podle toho, jak vypadaly(zvláš? markantní u Julie), podle toho, kdy p?išly(Ester, Teide), podle chování (Kazimíra), podle narození (Iris - v den jejích narozenin mi vykvetl první kosatec)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-11-20, 22:43
No dob?e, dob?e, tak m? nekamenujte, zatím nejsem matka dít?te, jen zv??e. Souhlasím s tvrzením, že má matka 9 m?síc? na to, aby s prckem komunikovala, což jsem si logicky neuv?domila. Pokud se mi n?co takového jako t?hotenství p?ihodí, dám ur?it? v?d?t, až budu znát jméno :o)))))

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2004-11-20, 23:31
a co treba pro nejakou albini slecnu Vlo?ka a sice ja mam Matyska, ale myslim, ze vlocku tam jeste nemate a je mi jednoi kdy ji date a co Kyticka a Beruska pac Berusku bude mit muj pritel:o))

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2004-11-20, 23:38
a mam jeste dalsi co napr: Alfik, Artus, Barny, Bonifac?Aja,adelka,ejby, indy, išina, speedy, rasty, jerry, kešo, kiwi, kleopatra, maggie, nancy, sisi a pod,to de taky ne?

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-06, 11:49
prosím o za?azení jména BUBLINA, na datu nezáleží.
díky !!!

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-12-06, 12:54
Bublinu dopíšu a kalendá? vezmu na sch?zi 12.12.

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-12-06, 13:12
To Erin:
skv?lé, díky moc !

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: VALJA (IP)
Datum: 2004-12-11, 18:01
Ješt? tu chybí naše Valentýnka. Pokud to p?jde, tak 7.9. Pokud už je obsazeno, kdykoliv jindy.
Díky moc.

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Marty (IP)
Datum: 2004-12-11, 18:50
Doufám, že se nepletu a jména Marvin a Márinka v kalendá?i zatím chybí. Moc prosím o za?azení, datum jakékoliv. Díky.

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Katy (IP)
Datum: 2004-12-11, 19:19
Nenašla jsem tam jméno Sheila, prosím o za?azení. Na datu nezáleží. Díky
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2004-12-13, 16:37
Ahoj všichni, moc Vás zdravím.
Nevím jestli jsem se nep?ehlédla, ale nevid?la jsem zde jméno Bára. Už delší dubu Barunku nemám,ale je v dobrých rukách. Zdravím p?edevším boubelku, Markétu, matku fretku, Erin, Veroniku a i ostatní,abych na n?koho nazapomn?la.

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-12-13, 20:06
To kopretinka: ahoj! Dlho si sa tu neukazala. Kde si dala svoju krasavicu Baru?????
Avatar

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Oso (IP)
Datum: 2004-12-14, 07:43
Erin: a ostatní uvidí n?jakou verziu kalendá?e na vlákn? nebo ... ??? :-)

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-12-14, 09:48
Kopretinko, kde jsi? Dlouho jsme t? ne?etli. Kde máš Báru?

Jména ráda za?adím.

Kalendá? bych po porad? s Petrou a následn? webmasterem dala jako rubriku.

Re: kalendá? jme - pracovní verze IV
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-04-26, 17:13
Prosila bych o zarazeni jmena Enie, dekuji ;-)
Avatar

Aktuální stránka:2 z 18


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist