Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-05-03, 18:25
Moje zkušenost je zatím taková, že na návšt?v? z toho holky neum?ly pít.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-05-03, 19:13
Jordi, myslíš napáje?ku Sippy nebo fontánku?
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-03, 20:34
Kuli?kovou napáje?ku používám už 3-tí rok, zna?ku Biba (myslím že výrobce je Savic) nebo od firmy Ferplast. Jsem s t?mi napáje?kami absolutn? spokojena. :-))) Nete?ou a fre?ák z nich pije bez problémú.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-05-03, 22:00
Vendelín m?l "pítko" jen na cesty a pil z n?j nerad. Miloval svou t?žkou, kameninovou misti?ku, kterou nemohl p?evrhnout, ale pokaždé s nadšením prozkoumával dno a kachnil se v ní, pop?. v ní koupal své hra?ky a mrtvé myši ;o)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-05-04, 00:42
Myslím tu napaje?ku Sippy tu pístovou. :o) Navíc m? se zdálo, že to je spíš pro hlodavce, kte?í mají hldáky a t?mi m?žou na píst tla?it. Ne?íkám, že z toho n?které fretky nedokážou pít, jen mým holkám to nešlo :o) Pijí z kuli?kové od Savicu (teda tuším že to je Savic)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-04, 02:28
Mirim napsal/a:
-------------------------------------------------------
> No teda, 2 roky staré vlákno! :o)))
>
> M?žete mi poradit? Má n?kdo zkušenost s pístovou napáje?kou Sippy od Ferplastu???
>
> Funguje? Te?e? Umí z ní fretka pít?
>
> Nechci vyhodit peníze za n?co, co mi pak bude ležet doma ve sk?íni.

po ódách, které se na tyto napáje?ky na fóru p?ly, jsem si nechala dv? zakoupit - malou (decko), jsem ješt? nepoužila a velkou (4? deci) do klece. pít z toho um?li kluci bez problém? okamžit?, ale KAPALA VÍC, než normální kuli?ková. zkoušela jsem (marn?) píst r?zn? povolovat a utahovat, až jsem jí jednou vtáhla do popelnice (když mi tím stálým povolováním a utahováním kolem pístu rupnul plast)
jen doufám, že to byl OJEDIN?LÝ zmetek a že ta malá, kterou mám do p?epravky (prý nekapou! ;o)), splní ú?el, ke kterému byla zakoupena. tedy že ani v aut? nebude kapat, resp. že alespo? nebude v p?epravce po hodinové cest? na našich tankodromech rybník, jen max. malá louži?i?i?ka... :o)
nechám se p?ekvapit! :o)

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 08:33
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Aha, šmarjá, to je docela drahý, co?


Poláci ji mají o kapánek levn?jší! ;o) Ale pravda, i tak dost drahé na to, aby to pak nefungovalo.

D?kuji všem za názory.
Mám jednokuli?kové napáje?ky od r?zných výrobc? a te?ou všechny, akorát s r?znou intenzitou. Jsou pod nimi louže vody, a když do toho fretky ješt? na packách nanosí ko?kolit...:o( Do p?epravky je nem?žu dát už v?bec, protože p?i jakémkoli pohybu te?ou skoro proudem. :o(
Krom? toho máme i pístovou napáje?ku, která je sou?ástí výbavy klecí od Marchiora. Fretkám se v kleci moc nelíbila, ale Meggie se nau?ila otvírat ten poklop zven?í nosem a pak z ní pily všechny fretky jako z misky a dost je to bavilo. :o)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 10:32
Mirim: mám pro tebe ?ešení, napáje?ku od firmy Karlie:-)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-05-04, 10:38
Mirim: a nebo, jestli chceš vyzkoušet tu Sippy, tak si ji kup, a pokud ti nebude vyhovovat, já ji od tebe odkoupím. Stejn? jsem plánovala po?ídit ješt? jednu.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 10:50
Nessie, a lze ji n?kde na Internetu vid?t?

Silva, d?kuji. Hlavn? jsem pot?ebovala v?d?t, jestli kapou a jestli se dá tcho?e "znásilnit", aby z toho pili. :o)
Pokud se brzy rozjede zase n?jaká nová "polská akce", objednala bych si to tam. :o)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 11:00
Mirim: jéé, tu si proboha nekupuj, ta totiž nete?e v?bec, ani když se z Tadeáš snažil pít
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 11:05
Sem si mohla myslet, že je to zase n?jaký fór! :oP
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 11:16
Mirim: no už bys m? mohla znát:-)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-04, 11:54
mirim,

a kapou ti i napáje?ky, když je naplníš doslova DO KOPCE a pak uzav?eš?
tohle se mn? doma osv?d?ilo, JEN v tom aut? to nefunguje... :o/

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 12:13
martina,
ano, plním DO KOPCE, uzav?u, chvíli to nekape, pak se fretka napije, drcne do toho a už se d?lá louži?ka. :o(
Svého ?asu se tu psalo o n?jakých 2kuli?kových napáje?kách, ale z?ejm? to je jako "Yetti" - v obchodech v?bec neví, o ?em mluvím, v život? to nevid?li ani o tom neslyšeli. :o(
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 12:17
Mirim: jooo, Ferplast má dvoukuli?kový, ale ty jsou do naší klece blbý, pá? mají krátkou hubi?ku
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 12:57
Já mám dv? ty pístový a te?ou mi ob?... utažený jsou jak to jenom šlo... pít z nich um?j, ale prost? kapou.... :(
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 12:58
Rynn to je fakt divný,ja mam t?i a nete?e ani jedna :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:07
Sakra tak co s tim d?lám??? Jak k tomu bylo takovýto um?lohmotný ud?látko na utažený, tak jsem to s nim utáhovala, dokud se nezni?ilo a te?e mi to stejn?. Ob? dv?....
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:24
rynn,
tak to jsme na tom stejn? - bu? máme stejný zmetky nebo jsme stejn? bl... yntelyge?t?ý! ;o)))
(nejsem si ovšem jistá, jestli je ti to út?chou... :o)))

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 13:35
martina: Jupííííí :)))) nejsem sama, hihhi :)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:35
Mn? zas ta pístová napáje?ka nekape (UŽ nekape...kapala, chlap s ní cosi ud?lal a p?estala) jen zas z ní tcho? neumí pít... :-(
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:38
dej mu ji níž
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:41
bóža...dávala sem ji tomu tupo?ovi níž, výš, vpravo, vlevo :-))) jen na ni ?u?í :-)))
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:44
Po?kám, až se bude zase n?co hromadn? objednávat od Katarzyny, a pak si nechám poslat 2 napáje?ky.
Mezitím budou tcho?ouni trénovat na pístové napáje?ce od Marchiora, to by v tom byl ?ert, aby se to nenau?ili! :o)
I když p?edpokládám jisté potíže se sabotáží, když se Meggie bude snažit nosem otev?ít ví?ko, aby se k vod? dostala. ;o) No schváln?, jestli si ten sv?j trik z lo?ského léta ješt? pamatuje!
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:46
Mirim: copak mají Poláci nejaké jiné napáje?ky?

Mirim, hledala jsem to a obávám se, že je to samý, co má živé sklo



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 04.05. v 15:50.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:53
Nessie,
mají stejné jako v živém sklu, ale i po p?epo?tu levn?jší. Kdyby se ud?lala zase n?jaká hromadná objednávka, možná by to bylo op?t bez poštovného. Pak bych zaplatila jen cenu napáje?ek a oby?ejné poštovné tomu, kdo by to rozesílal po republice.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:54
Mirim: jooo tak to jo, to m? nenapadlo, že myslíš až takhle daleko:-)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-04, 15:55
a tak dyk mužeš vyb?hnout za humna a koupit u nich ne?nebo tam poblíž hranic nejní žádnej obchod s tímto ?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-04, 16:01
bóžo, no to je fakt. Mohla bych zkusit najít n?jaký zverimex v polském Cieszyn? (kdysi ?ást ?eského T?šína, nyní drze rozd?leno ?ekou Olší).
Já už jsem z t?ch e-shop? doopravdy zmago?ená! :oP
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist