Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-05-04, 17:26
Johana napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Mn? zas ta pístová napáje?ka nekape (UŽ
> nekape...kapala, chlap s ní cosi ud?lal a
> p?estala) jen zas z ní tcho? neumí pít... :-(

johanko,
chyba není v napáje?ce, ba ani v tcho?ovi!
ten chlap, co s ní cosi d?lal, jí ur?it? SCHVÁLN? dotáh na doraz (aby se záke?n? a podle pomstil kousavý bestii... :o))))

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-04, 18:48
Sippy doporucuju, tece v pohode, ale jen kam ma - do tlamicek fretek ;o) normalne samovolne netece - leda kdyz se o ni neco opre..
Flo to pije stylem, ze se opre spicakem a necha si vodu tect do tlamky :o)
Mam jich 8 a nemuzu si stezovat na zadnou :o)

Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-04, 18:51
ježiš, jak ste z t?ch napáje?ek nau?ili fretky pít? To jenom ten múj magor je tak blbej? :-))) ?umn?l by na tu napáje?ku do tý doby, než by pošel na dehydrataci!
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-04, 18:53
Johana: me fretky vsechny v pohode na to prisly samy a to i tech sedm malych trpajzliku - mladatum je 7 tydnu a od mala piji z napajecky :o)


Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-04, 19:32
Yasmin, múj pije z napáje?ky, ale z té kuli?kové. Na tu pístovou prost? nedokáže p?ijít...tak mám prost? zaostalého fre?áka :-)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-04, 20:06
No a zkousela jsi mu to proste oprit o cumak? To mu musi dojit.. ;o)

Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-05-04, 20:11
miminka se to nejspíš nau?ili od maminky,tak Johanko,co kdybys mu to názorn? p?edvedla? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 21:07
Yasmin, já ty napáje?ky snad vezmu s sebou do Rokycan a ty mi budeš muset ?íct, co je na nich špatn?, že te?ou :)))) jinak už se fakt zbláznim.... grrr
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-04, 21:28
Rynn ok zkusime to :)

Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-04, 21:30
Yasmin: Super, t?eba mi je "opravíš", nebo spíš mi ?ekneš, co je na tom sakra špatn? a já je budu moc používat, protože misky už m? za?ínaj štvát, Meggie se v nich prost? musí koupat a musí je rozlejvat.... :))
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:00
Cht?la bych znovu rozví?it debatu o fontánkách.
Má ji n?kdo z vás doma? Jak se na ni tvá?í fretky?
Která fontánka je nejvhodn?jší?

[www.happyanimals.cz]

[www.fretka.pl]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:07
Mirim,já jí mám a fretky z ní pijou bez problém?.vodu si nešpiní a když tam n?co hodí,tak se to filtruje...?ekla bych,že jsou ty fontánky stejný jen u tý z PL jsou i misky na jídlo (?).já mám tu na prvním odkazu a jestli jsem pochopila dob?e tak se k tomu dají misky taky dokoupit,tak podle toho usuzuju,že ta z PL je už i s t?ma miskama...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:14
ŽoFiRo,
a nešoupou ti s ní? My máme zatím oby?ejnou misku a Rupík do ní každou chvíli str?í paci?ku, tahá ji po parketách a rozlévá vodu.
Já bych asi k fontánce misku s granulemi nedávala. Máme dvojmisku, do jedné ?ásti jsme lili vodu a do druhé dávali granule. Feferoni neustále házeli granule do vody, a tak ji vždy "zaprasili". :o(
Líbí se mi ta fontánka od happík?.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:17
já mám taky tu co mají happíci a misku na krmení mám jinou a zvlášt...jinak m? s tím nehýbou,nemají šanci,je v tom asi 5litr? vody,takže je to dost t?šký...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:22
ŽoFiRo, nem?la bys fotku? Ráda bych v?d?la, v jakém pom?ru je fretka k fontánce.
A?koli - ty máš vlastn? drobnou sami?ku a obrovitánského samce...:o)))
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:25
fotku fontány ur?o mám,ale jen se Žofkou,jí najdu a hodim ti jí sem...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:28
D?kuji! :o)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-27, 14:34
tak ted jsem ti jí vyfotila :o) jinak Žofka je velká asi jako normální sami?ka,jen je ted trochu víc vychrtlá :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Přílohy: pot?eby 082.jpg (65kB)   pot?eby 081.jpg (78kB)  
Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-27, 16:33
ŽoFiRo napsal/a:
-------------------------------------------------------
> já mám taky tu co mají happíci a misku na krmení
> mám jinou a zvlášt...jinak m? s tím nehýbou,nemají
> šanci,je v tom asi 5litr? vody,takže je to dost
> t?šký...


todle by u nás neprošlo, paige (cca 700gr) je schopna pohybovat s balením vod (6 vod po 1,5l) ...




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-27, 16:40
tééda a to s tím hejbe jako že zakousne obal a táhne to?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-06-27, 16:41
ne, nee.. prost? jde, nelíbí se jí to na jednou míst?, lehne si a packama prost? ty flaše oddálí od toho místa :) zásadn? vždycky.. :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-06-27, 19:22
tohle mi Neli dela s batohem, s kleci, s zachodkem ktery ma v obyvaku, s zidlema... proste se vsim, Nelinka stehovak :-)

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-06-28, 08:01
ŽoFiRo, d?kuji velice velmi. :o) Cht?la bych ji koupit, ale te? to musí projít schvalovacím ?ízením u p?ítele. :oP

amonko, v?era mi Vanilka odšoupla sk?í?ku! Lehla si na bok, zap?ela se zády o ze? a packama tla?ila do nožky sk?í?ky tak dlouho, až ji odsunula. Vyžle jedno malé! :o)))
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-06-28, 08:09
Mirim,nemáš za? :o) jinak bych ?ekla že se z toho fretkám pije líp než z napáje?ky,nebo alespon t?m mejm jo.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-06-28, 16:47
to m?žu potvrdit,ta fontána je úpln? suprová a hlavn? z ní mužou pít všichni najednou,aniž by se u toho poprali.A rozhodn? se z toho napijí víc než z napáje?ky a necákají jako z misky.Ted tu mám hafo fretek na hlídání a všem se to líbí a hned z toho lundají jak o život.Aj ko?ka ob?as p?ijde se z toho napít,takže p?emýšlím že po?ídím ješt? jednu fontánku,aby byla v obou pokojích kde se fretky pohybují.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-06-29, 16:03
Já mám pro fretky misku, která je p?vodn? pro ptáky. Je to plastový držák p?išroubovaný na pletivo klece a do n?j se zašroubuje miska, která má na spodku takovou vrtulku. Ta jediná se mi osv?d?ila, protože jinak mi všechno a ze všeho vylili. Z napáje?ky pily málo a strkaly se u ní. Krom? toho, když jsou horka a m?nila jsem 3x denn? vodu, která se v plastu rychle kazí, vylívala jsem zbyte?n? v?tšinu vody. Tahle miska se normáln? vylít nedá, takže mají vodu k pití a ne k mytí podlahy ve volie?e.. Zpo?átku se snažily fretky ve vod? koupat, ale sta?í jí p?ipevnit výš, aby z ní mohly jen pít a je pokoj.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-07-04, 00:48
ad fontanka: boza, zofiro, mirim:mela bych dotaz:vim,ze se do fontanky vleze hodne vody,takze je asi problem ji vypit celou,ale co kdyby? kdyz ve fontane neni voda, zastavi se treba sama? nebo jede motorek porad dal? toho se bojim,ze by se mohla rozbit,nebo prehrat a od ni neco chytit, kdyz treba nebudem doma apod...diky moc

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-04, 10:38
Berenika,ješt? se mi nestalo že by voda došla úpln?.fontánku v pr?b?hu týdne dolejvám,když je málo vody tak to za?ne "rachtat" a nebo je slyšet jak ta voda te?e...po týdnu vodu m?ním.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-04, 10:42
No já fontánku pouštím jen když jsme doma,pá? ji máme mimo klec a tím pádem v naší nep?ítomnosti jsou tch??ata zav?ený ve svým hrad?.A když ubyde voda,tak víc vr?í a dá se dolít rovnou bez vypínání.
Psina je když ji zapomenu honem pustit jak se chlupatiny roz?ilují že je to suchý.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-07-06, 16:13
boza, zofiro: kuju moc,ja se prave desila predstavy, ze nebudem doma, jim dojde voda nebo ji vycachtaj ci co a ze totreba chytne...moje nocni mura, i kdyz bych ji pro ne moc chtela...kuju moc

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist