Aktuální stránka:12 z 98
Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 08:58
Ráne?ko. :-)))

Tomas, já ti nerozumím....a dékuji za mail.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-09-02, 10:55
bry ranko :-) zase v praci :-(

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-09-02, 13:29
hele, chtela jsem se zeptat, jak odnaucit kousani do tycek klece, hracek ma dost, jidla piti taky a stejne neda pokoj, jak to udelat aby nekousala a ji nemusela poustet???

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 13:39
jedin? snad ješt? víc vyb?hat a utahat p?edtím jak jde do klece. Ale možná ani to nepomúže, fretky to prost? délají. Múj fre?ák kouše do m?íží v kleci v auté, když se auto zastaví, jak jede tak nekouše :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-09-02, 14:02
:-D

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-09-02, 14:57
dela to hlavne rano kdy se chce spat

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-02, 15:42
tak jsme se p?ed?asn? vrátili z fret?ího srazu,vlastn? jsme ani nedojeli,pá? nám ukradli auto i s fretákovo v?cma (p?epravka,o?kovák+pas...) :o/ a to jsem se ješt? rozmejšlela jesti tahat spícího fretáka s sebou a nebo ho nechat v aut?.nem?la to být dlouhá návšt?va a p?eh?átí v aut? mu nehrozilo,tak proto jsem uvažovala jestli ho budit a nebo nechat v aut? spát,ale vzala jsem ho

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Alísek a Káka (IP)
Datum: 2007-09-02, 15:58
to mi je lito, zvladnete to

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-02, 16:33
Pochybuju,že auto ješt? uvidíme,ale i kdyby,tak v?ci už ur?it? ne.Po?ád uvažuju o tý výstav? v Modrý,jenže ted nemám v?bec nic o tom,že byl Filip kdy o?kovanej,tak nevím,jestli by mi zapsali alespon to letošní o?kování...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 16:48
ŽoFiRo, tomu se ?íká smúla! Ale i štéstí, že si Filipa v tom aut? nenechala! A kde vám to ukradli?
Já myslím, že kdybys vyžádala od veta kopii o?kováku, tak by ti ji mohl vystavit, mn?l by mít záznamy o Filipovo o?kování v PC.
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-02, 17:02
V Dubí,stavili jsme se totiž ješt? u známých dolejt si naftu,no tak jsme jí dolili,šli nachvilku k nim,teda ona se ta chvilka protáhla asi na dv? hodiny,a když jsme vyšli,už tam auto nebylo...Poslední o?kování by v PC mít m?li,ale ty p?ed tím nevím.první m?l ješt? od p?edchozí mjitelky,druhý už od nás,ale na jiný veterin?...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-02, 21:03
no tý vole.. to je teda rána :(

koukám, že všude všechno :( chjova.. žofiro, to je mi tak strašn? líto :(


BTW baf po víkendu :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-02, 21:32
...ale jsem hrozn? ráda že jsem Filipa nenechala spát a vzala ho s sebou...ted už váhat nebudu,jestli ho nechat bo nenechat v aut?...už mám jasno...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-02, 21:33
no to jo... ! to bezpochyby

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 21:39
...tedy po této skušenosti ŽoFiRo už v aut? nenechám ani prázdnou igelitku!
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-02, 22:00
...a p?i parkování odmontovat alespon jedno kolo a valit si ho sebou,aby nemohli tak lehce ujet :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-03, 09:22
Ráne?ko kafralky :-))) Tak už sem zase v práci...bléééé...
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-03, 09:29
Johanko, že se nestydíš, náš mít radost, že jsi op?t v pracovním procesu:-)
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-03, 10:02
ad 1) stydim ad 2) nemám :-)))
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-03, 10:28
dobré ránko ;)

petronelko... ;) škoda, že tu není takový ten stydící se smajla..

ve ?tvrtek teho bylo tak strašn? moc :) a já ješt? sp?chala dom, abychom rychle vyrazili na moravu :)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-03, 11:16
teda já vám nevím,jestli mago?im já a nebo moje okolí :oD ráno mi volala pani co si brala tu freti?ku co jsem m?la od veta.vzala si jí v sobotu a dneska odpoledne si jí beru k sob? zase já,prej jí nem?žou mít protože se jim pokusila sežrat výstavního kocoura :o/ a p?ed chvílí mi p?išla SMS od veta,že už je na ?ase po roce p?eo?kovat fretky :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-03, 11:24
:oDDD to je dobrý,no vítej do klubu,m? taky ob?as n?který lidi volaj celý vyd?šený,co to ta fretka d?lá,že je chce sežrat a ko?ku a psa taky.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-03, 11:50
no tak ted bude žrát n?jakou dobu m? a já budu doufat,že na sebe se Žofkou nenarazí :o/ ona tu sami?ku ?eká i faleška po kastraci takže to by jejich peršák asi nep?ežil.nebo by to nep?ežili oni,kdyby vid?li kocoura oškubanýho :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-03, 12:00
ale vona by mu nic neud?lala simt?,dyk mám taky perskou ko?ku,a fretky se tak akorát cht?j rochnit v t?ch jejích chlupech,no jí se to nelíbí,ani ta p?edstava,tak se mi ob?as trošku hon?j po byt?.aspon má ko?ka nákej pohyb,dyk jinak jen chrápe.

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-03, 12:37
no uvidím,odpoledne tam sjedu.z toho,že by se mi m?la vrátit,zrovna moc nadšená nejsem... :o/ taky myslím,že by si na kocoura t?eba ješt? zvykla,vždyt jí mají od soboty,prej mu místama tu srst ukousala/vytrhala,bo co...ale je pravda,že kocour je tak línej,že se p?ed nima nesnaží ani utíkat.mají i kastrovanýho fretáka a peršák zjistil,že sta?í si lehnout na n?jaký višší místo a má od fretáka klid,jenže sami?ka se na n?j dostane

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-03, 13:06
amonnia, kazetu už máš u m? v práci, našt?stí jsem si vzpom?la:-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-03, 13:08
petronelka - jééé, moc d?kuju a zárove? se moc omlouvám, ale ve ?tvrtek byl takový shon, že jsem prohodila ráno pár v?t a pak se unášela tím, abych to všechno stihla.. nicmén? jsem doma byla nemile p?ekvapena :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-09-03, 13:09
amonnia, a copak se doma stalo?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-09-03, 13:12
ále, jela jsem dom? s tím, že mám na vyzvednutí doporu?ený dopis.. tak si tak šmáruju na poštu a tam už vidím policie ?R - tak mám takovou nemilou p?edtuchu.. no jo, vyplnila se, jsem p?edvolaná k vysv?tlení p?estupku (rychlost) na vsetín.. tak si tak ?íkám, hmm.. termín mi nevyhovuje, musím tam zavolat..
tak jsem volala a ženská a chcete v?d?t p?estupek? ?íkám jo.. ájooo, tady byla p?ekro?ena rychlost ... 55km/h ... tak jsem se málem vyvrátila, pod?kovala a zav?sila ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: KRAFÁNÍ VI. aneb?
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-09-03, 14:10
amonnia: teda že jim to v?bec stojí za to papírování... To my jsme jiné sousto - nam??ili nám v obci 75 km/h (teda moc obec to nebyla - 3 baráky u cesty), pokutu jsme zaplatili na míst? a te? p?ítel ?eká na obsílku od pán? policajt? na to, kolik že mu nechali bod?...
Avatar

Aktuální stránka:12 z 98


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist