Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-10, 21:51
Výstava bola pod?a m?a zorganizovaná na skuto?ne vysokej profesionálnej úrovni! Osobne som ako návštevník ktorý nevystavoval, ale i za mojich priate?ov ktorí vystavovali nenašla na organizácii jedinú chybi?ku.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-11-11, 20:24
Johanko: d?kuji up?ímn? za p?kné hodnocení...prost? se jen v?tší skupina lidí snažila o p?knou akci.
V??ím, že to bude motivovat i další ochotné lidi v?novat tomu pár dní nebo hodin svého ?asu, aby ve svých klubových regionech zorganizovali n?co podobného.
Slovenský klub spolupracuje p?i takových akcích s madarským klubem i s polským klubem. Ale není možné, aby slovenský po?ádal akce takto významné v ?esku. Musíme se v?novat svým zájm?m a v?novat se p?edevším lidem na Slovensku. Rádi poskytneme po?adatel?m poznatky z po?adatelských problém? a v??ím, že se tím zlepší i spolupráce mezi kluby.

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-11, 20:34
Dodi, pokia? bude ?eský klub robi? výstavu, ur?ite by som bola moc rada, keby ste poskytli svoje postrehy "z prvej línie" :-)

A znova len musím zdôrazni?: táto výstava fretiek zo strany usporiadate?ov Slovenského klubu nemala chybi?ku! Celá organizácia bola vynikajúca, vrátane zabezpe?enia buffetu, ubytovania. Osobne som najmä ocenila, že posudzovanie chovnosti bolo zaradené nakoniec, ?o ve?a ?u?om (ktorí chovnos? neposudzovali) umožnilo v pohodlí sa dopravi? domov v rozumnom ?ase.
A nesmierne si cením profesionálnu prácu veterinárov na výstave. Dokázali zachyti? problém (prepadnuté o?kovania ale najmä svrab) tam, kde si to ich kolegovia z iných miest a ordinácií ani nevšimli. Myslím že toto je ve?mi dôležité, kvalitný veterinárny dozor na výstave.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 11.11. v 20:53.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-11, 20:41
Dodi: takže už nebude v b?eznu výstava fretek v Praze??? My se na ní moc t?šíme!

Jinak gratuluju všem zú?astn?ným a hlavn? vít?z?m, po?adatel?m a všem, kte?í tuto akci p?ipravili. Jsem ráda, že se líbila a o to víc m? mrzí, že jsem se jí nezú?astnila :-(
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-11-11, 22:57
My se také p?idáme ke chvále na výstavu.Celá akce prob?hla tak, jak byla p?ipravovaná - PERFEKTNÉ. Každý v?d?l, co má d?lat, nebyl chaoz ani zmatek.

Seznámili jsme se se spoutou nových lidí, fre?ulky s ostatními zví?átky a nikdo se nepopral. Byl to krásn? prožitý víkend.

Vít?z?m ješt? jednou gratulujeme a poraženým - žádní nebyli, vždy? každá fre?ulka je ta nejkrásn?jší na sv?t?, hlavn? "ty naše".
A kdyby naši "draci" po tak dlouhé cest? nespali, ur?it? by se rádi s n?kolika sloví?ky p?idali.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-11-11, 23:55
Ahoj, nebyli jsme na výstav?, ale jsme moc zv?daví, kdo co vyhrál, tak ženské pištéééééééé a posílejte fotkyyyyyyy!!!!! Všem Gratulujem už te? :))
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-11-12, 02:40
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Niki (IP)
Datum: 2007-11-12, 10:36
Z pozície vystavovate?a a pomocníka môžem poveda?, že výstava v Modre stála fakt za to. Všetka tá drina organiza?ného tímu,a hlavne MajiZ a Dodi, nevyšla nazmar a priniesla svoje ovocie v podobe spokojných vystavovate?ov a návštevníkov.
Zoznámili sme sa aj s manželom so super ?u?mi z ?iech, ktorých som doteraz poznala len pod?a nicku. Týmto chcem pozdravi? JankuB a Lorinku. Lorinke gratulujem k ví?azstvu.

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-12, 10:49
Ja musim rici, ze jsem take velmi rada, ze jsme z Karlovych Varu az na Slovensko na vystavu jeli:) Bylo to super.
Tak a abych se pochlubila cizim perim- v nasem aute byli ze 4 lidi dva vystavovatele a oba odjizdeli s umistenim. Tomas(nick Tomas zde)- jeho Meda vyhral 1.misto v kategorii junior samec a ZoFiRo- jeji Filipek ma 2.misto v kategorii nekastrovanych samcu:)
Az fotky zpracuji, zkusim sem neco dat:)

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-12, 14:30
Pár fotek z výstavy:
[johana1.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-12, 14:54
Johanko, nemohla bys k tomu dát n?jaký popisky? aspo? u tý fretky, u který víš, ?í je a u lidí, který znáš? :))
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-11-12, 15:45
Pár fote?ek:
[freefoto.next176.sk]


307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-11-12, 15:47
a prosim kdy tu budou fotky z vystavy?

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-12, 16:56
Rynn, popisy dopln?ny :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 12.11. v 17:27.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-12, 17:39
Jéé, Johanko, jsi zlatá, jdu na tu kouknout :)
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-12, 17:44
Ehmmmm....Jsem zapomnela, aby se jedna popiska vynechala...sice Lucifina, ale ja se nepoznavam..vidim nejakou 100 kilovou obluduuuu!!!To nejsem jaa, beee:))))

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-12, 17:48
Lucifina: ad1) vypadáš tam dob?e, ad 2) pokud je cokoli skreslené, je to fo?ákem a neschopností fotografa (tedy mou) ne vinou pózujících objektú :-)))
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-12, 17:53
Ale prd, ja jsem na vsech fotkach nejaka zkreslena:)))) Ehm, ze bych mela naopak doma jeste ke vsemu blby zrcadlo?:))) No nic:)
Ale vystava se mi opravdu moc libila, jsme vsichni moc radi, ze jsme jeli..hlavne ja, ze jsem se nechala nakonec premluvit, ac se mi nechtelo:) Jela bych klidne zitra znova:)))
Kamaradka Lenka byla nadsena jak male dite:) Takze super:)

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-12, 18:06
Tady má Dodi ve svých fotkách výsledkovou tabuli: [freefoto.next176.sk]
snad se nebude zlobit, když to sem vytáhnu, kdo máte katalog, najdete se tam.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-11-12, 19:07
Jejda Johi, super, ale berte to jako výsledky v mezikategoriích, protože ta fotky byla asi ud?laná ješt? p?ed celkovým vyhodnocením vít?z? hlavních kategorií...Maja už výsledky zpracovává a nejpozd?j zítra je tu máte.

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-11-12, 19:22
Na té fotce hodnotící tabule ty ?ísla co jsou ozna?ená žlutým postupovali do dalšího hodnocení...a pak až do hodnocení absolutního vítéze výstavy (omlouvám se, ale mné ty anglické názvy trhají uši)
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-11-12, 19:58
[forum.fretka.sk]
zde si m?žete p?e?íst hodnocení výstavy od hlavního rozhod?ího

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-12, 21:08
Pardooon, ale kdeze? Ja to tam nevidim.....???:(

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-11-12, 21:58
Nastala tam menšia zmena, ten list je tu : [www.forum.fretka.sk]


Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-11-12, 22:52
Kdo máte hodnocení jen v madarstine: tu je p?ekladátor [slovnik.agx.sk]
, a kdo nerozumí slovensky...se to jist? rád co by ?len klubu nau?í a ti ostatní si najdou podobnou stránku - pokud necht?jí po?kat nškolik týdn? na celkové p?eklady

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-11-13, 11:02
Hodnocení si p?eložíme a ty poznámky k té chovnosti, tu pak n?kde budou zve?ejn?ny?
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-11-13, 13:42
Ahoj Slovenskému klubu a všem po?adatel?m! V?era jsem se potkala s holkama, co navštívily vaši výstavu a slyšela jsem samou chválu a ty novinky, které jste p?ipravili, jsou fakt super! Viz katalogy a výstavní karty. Fakt špica! Jediné, co m? p?ekvapilo bylo, že m?ly docela nepraktické hodnocení, to v Praze bylo ud?lané líp. Hlavn? bylo víc srozumitelné a bylo to ve více jazycích, takže hodnocení od porotce pouze v ma?arštin? asi není pro cizince ideální...
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-11-13, 15:08
Fr?an : ahoj, ako mám chápa? to nepraktické hodnotenie? :) V Prahe som nebola,tak neviem.

Ja ako zapisova?e? možem poveda?,že je to ve?mi namáhavá robota,lebo musíš dáva? pozor ja na ?as, po?úva? rozhodcu,zapisova? jeho výroky.Ak to bolo možné,snažili sme sa aj preklada?,niektorí to poreložené majú. Ale chystáme preloži? všetky chyby aby si potom každý mohol vyhlada? to svoje a porozumie? ?o jeho fretke vytkli.

Napríklad na niektoých výstavách bodové hodnotenia ani nedávajú,nie to ešte prekladajú .

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-11-13, 15:15
Hena9: Asi to mozna mysli jako ja..taky mam ten nazor...videla jsem hodnoceni z Prahy- byly tam vypsane konkretni veci ...uvedu priklad- prilis velke usi v pomeru k hlave(proste a jednoduse kazda zkoumana vec jednotlive). Avsak v hodnocenich z Modry bylo nekolik veci dano pospolu, jako napriklad usi, oci a jeste neco, jak si tak matne vzpominam. Nebylo z toho patrne, coze tedy konkretne nebylo koser...

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-11-13, 15:21
Ahááá už chápem :o) Diki,

No ja som tieto listiny nerobila,len vyplnala,ale dobrý,postreh,že sa vám to nepá?ilo,možno sa na budúci rok vylepšia, ak s nimi nebude spokojná va?šina

Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist