Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6
Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-04, 16:13
Tak to je hodn? nep?íjemné. JENŽE - nap?. pro mne je z Prahy docela složité jet i do Modré, protože m?j sta?i?ký pes pot?ebuje dozor(nevidí, neslyší, netrefí beze mne dom?, ven musí a na vodítku se ani nevy?urá, v aut? blinká). A nechci být protivná, ale - kolik Ma?ar? míní vystavovat v Praze? Asi by to cht?lo trochu uvažovat i o kilometrových vzdálenostech a možná i o pen?zích na cestu a tyhle v?ci nehrotit. Bylo by možné n?jak taktn? to Ma?ar?m vysv?tlit?
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-04, 16:16
No v Praze letos nikdo Reka urcite nebyla :o) A to loni cesi na jejich vystave byli, pokud to chce takto brat.. :o)

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-04, 16:23
Yasmin napsal/a:
-------------------------------------------------
> Jo tak tohle je proste Reky styl :o/
> Bohuzel jsou to jen dohady mezi ni a kamoskou
> (Reka usila boudu na kamaradku a vyfoukla ji
> italske mlade (proste chovatelce napsala, ze se
> dohodla s tou kamaradkou, ze mlade bude pro ni a
> dojela si pro nej..) Kamaradka v tom pripade
> nechce mit s Rekou nic spolecneho a nechce jet na
> jeji vystavu. A na to ji Reka odpovedela, ze
> nepojede na Slovenskou - no ale nejak postradam
> logiku... :o)))))
> Ale pripomina mi to styl jednani Reky a jejiho
> klubu - ze kdyz si nekdo neudela u nich ten kurz
> na rozhodci, nebude smet posuzovat na evropskych
> vastavach :o)))
>
> Takze ja osobne bych se timto asi ani nezatezovala
> :o)


yasmin, to je na tom práv? to HROZNÝ !!! to je jasný, že jde o n?jaký OSOBNÍ spor a pro m? osobn? je naprosto nepochopitelný a nep?ijatelný zatahovat osobní spory a sym-anti/patie kamkoli MIMO OSOBNÍ sféru.
když m? n?kdo štve, nemám ho ráda, nevážím si ho - moje volba a moje rozhodnutí a nep?jdu s ním teda do hospody na pivo ani si ho nepozvu dom?.

ale tahat to kamkoli jinam je naprosto pod úrove? - a když je ten ?lov?k takhle "ubohej", nemám zájem s ním cokoli dojednávat. na n??em se domluvíme, jeho pak n?kdo z mýho okolí naštve a celá dohoda kv?li tomu p?jde do háje?? ne, díky, to se rad?j nebudu domlouvat na ni?em než riskovat, že to kv?li n?jaký uražený ješitnosti nebo b?hví ?emu kiksne...

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-04, 16:35
no prave ubohy to je, ale nejak uz jsem zjistila,ze tohle je proste Reky styl.. Jako osobne ji neznam, takze uplne soudit nemuzu, ale napovedelo mi uz dost to co jsem o ni slysela.. :o)

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-04, 16:39
Potrestala náz za to, že jsme nejeli kam nás nezvali :-)))

Každopádn? krásné ceny a sošky zbydou na ty, kte?í p?ijedou.

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-04, 17:43
Berme to pozitivne...bude mensia konkurencia, menej zvierat a teda rychlejsie skoncime...;-)))
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-04, 17:51
jo, jasn?, nemyslela jsem to jen kv?li výstav?, ale obecn?. nem?la bych prost? zájem s ?lov?kem, který je takhle - ?ekn?me - "labilní" dojednávat COKOLI. z výše uvedených d?vod?.

jinak výstavu jako takovou jist? neú?ast ma?arských fretek neohrozí, i když naopak by ji jist? obohotila. no, nedá se nic d?lat ;o)

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-04, 18:21
Martino - ano - neohrozí, neubyde...ale pokud takto jedná n?kdo, kdo je v "Evropské organizaci" a chce n?komu dalšímu dávat pravidla a povolení a chce být respektována...bez komentá?e
Strukrura Evropského združení mi není známa - možná by více v?d?ly Dáša a Fr?an, které m?ly tu ?est se ú?astnit jejich školení - ale pokud by tato osoba m?la zastupovat vedení tohoto seskupení - tak pot?š košt?.

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2009-11-04, 18:52
Zastupovat by m?la jen svoji stranu, tedy MaVoe, ale pokud tvrdí že je tam klub? víc, pak nemá právo jednat ve jménu všech, pokud ji to právo nedali. Koneckonc? o žádné organizaci nevím, nikdo o ní nikde nepsal, tedy alespo? nikde, kde by jsme na to my m?li narazit. A také nemám zájem jednat s n?kým, kdo nemá zájem jednat s námi.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-04, 19:00
Jordi - její odpov?? zn?la jen jejím jménem - ani netuším, kolika dalších ma?ar? se to týká (v rámci p?ihlášek do Modry)
Jen jsem se pozastavila nad tím, pokud je to ?lov?k ve vedení EVROPY - jaké má názory...

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-05, 10:22
Pre mna osobne, a aj ako pre sefa SKCHF z toho vyplyva jedine. S osobou, ktora je predpokladam vo vedeni tohto "klubu" nechcem mat ako clovek nic spolocne a ako SKCHF s nimi urcite nebudeme spolupracovat. Spolupraca postavena na vydierani, resp. na ocakavani "co za to" sa mi rozhodne nepaci. A okrem toho o ziadnej vystave v Madarsku nic neviem, ci uz oficialne alebo neoficialne, takze absolutne netusim o akej ucasti ci neucasti hovori. Staci poslat info a prosbu o zverejnenie a nie je problem to umiestnit aj na nase stranky.
Inak len taka malickost, ale mozno dolezita. Vcelku by ma zaujmalo, ci sa oni staraju o to, aby napr. slovensky a cesky ucastnici mali tlmocnika z madarciny tak, ako sa starame my, len aby boli vystavovatelia spokojni.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-05, 19:24
MajaZ: .... by som asi pri takomto príspevku MAVOE zvážila politickú otázku.....bohožia? :-( A to už fakt nemá ni? spolo?né s chovom zvierat :-(
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-07, 19:29
NEZAPONE?TE NA VÝSLEDKY A FOTKY PRO NÁS, KTE?Í JSME NEMOHLI JET!!!!
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2009-11-08, 18:45
Erin - fotky viz slovenské fórum :-)

307-515-842
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-11-08, 21:31
Holky já fote?ky na sk nem?žu najít :-( Kde jsou prosím?

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-08, 21:55
Nona, zatim ani nejsou. Asi t?eba dát ú?astníkúm výstavy trochu ?as je spracovat. Já pak hodim link. :-)
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-11-08, 21:56
ale joo, už tam pár odkaz? prob?hlo :o) pot?eba prohledat vlákno výstavy a deníky :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-11-09, 00:50
Fotografie tam už sú, dávam aj sem jednu galeriu :) [picasaweb.google.sk]#

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-09, 10:01
Fotky jsou super a obrázek freta na královském tr?n? nemá chybu.Podle prvních fotek jsem m?la pocit, že je v Modré ?erno, ale koukám, že byly nejen barvi?ky, ale taky p?kné kožíšky.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:18
Yasmin, vidím,že už jsi po výstav? živá - a kde je k fotkám taky reportáž?
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:29
Ja moc deni na vystave nefotila :) Fotila jsem fretky venku :o) Takze ja fotky posilam pouze majitelum fretek.. O:-)
Na reportaz nejsem moc dobry spisovatel :o)

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:33
Ty hanbo, ne že nejsi. jen jsi trochu ... to. Tak alespo? kolik bylo fretek, jak barevných, jak chlupatých, jak jsi dopadla ...
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:40
Fote?ky nádherné - jen by m? zajímalo, co to Dodi dostala za ocen?ní :o))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-09, 16:43
Chi ja jsem nedopadla :) Tentokrat se fretky tech co vyhravaji BIS a pod ani nechytly :)
Takze jsme jeli s prazdnou.. Diplomy za barvu totiz ani nepocitam, to nebylo ani oceneni, to se vydavalo stylem "dojdete si pro vysledky" :)
Bohuzel Polaci neuznavaji moc siam - takze celkove uspesny Kabultan mel 93bodu a Leilani 94b (vyhrala pouze Luna (sestra Leilani), jedine dve tchorinky kousaly, takze sance nic moc (proti black self), Mira mela jen nejake oceneni v barve a zbytek nema dostatecne kontrastni znaky :)

Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-09, 20:37
To yasmin: to ocenenie vo farbe "pridite si po vysledky" sme urobili z jedineho dovodu...keby sme vyhlasovali farby, tak by sme tam sedeli este teraz a ludia by sa unudili k smrti. Skoda ze ocenenie za farby beries ako len "akesi hodnotenie". Myslim ze jeho hodnota je uplne rovnaka, ako ked fretka vyhra cokolvek ine. Aspon pre mna to tak urcite bolo. No, ze poliaci neuznavaju siam, to zarazilo aj mna. Ja by som urco nechala vyhrat tu skunkoidnu fretku...;-))) Az bude foto, prosim si jedno, bola proste uzasna...;-))) pre nezucastnenych, bola to tmava angora, ktora mala chlpy rozlozene tak, ze vyzerala ako skunk...;-)))...bola na zozratie..;-)
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-09, 20:54
Ono t?ch ocen?ných podle p?ehlídek cen asi opravdu bylo hodn?.A nejspíš je krása opravdu subjektivní názor, vždy? i naše miss se každému nelíbí ... Takže alespo? hodn? fotek PROSÍM
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-09, 21:32
Maja: ta "skunkoidna" fretka mela, pokud se nemylim, soutezit prave v BIS, jen se na ni zapomelo. Je to 100% jedna z tech co vyhraly angory, takze se libila nejen tobe :)

Tak tady mas jeji fotku :o) [www.majestik.estranky.cz]





Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Yasmin dne 10.11. v 00:07.
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-11-10, 11:52
Dakujeeeeeem za foto...to je presne ona...krasna, skunkoidna...
Nuz, chyby sa stavaju (hena na SK fore uz vysvetlila), ale povedzme si uprimne...maju sancu vyhrat BIS ine fretky, ked su v popredi zaujmu klasicke tmave fretky? (recnicka otazka)
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-10, 18:03
Teda ne že bych - ale opravdu je to fretka a ne skunk?
Avatar

Re: Výstava Modra SR
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2009-11-10, 18:51
Jasn? že je to fretka. Mája tím skunkem myslela Chilliho. ?íkala mu tak už v Modre . Jen je trochu tlustý a v?tší.On jen hamá a hajá.

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:5 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist