Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-22, 11:31
Taky je d?ležité aby nosi? té látky byl jiný, než u Duramune. Jak už tady bylo psáno, že rekce bývá práv? na nosi? než na samotnou vakcínu.

Hlavní je, že je Žofík vpo?ádku :o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-08-22, 12:08
Jj vakcinu vymenime 100%. Je mozny ze ji to nesedlo v te kombinaci. Protoze jak rikam dve ockovani predtim nebyl zadny problem....
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-06, 08:31
Tak jsem se po dlouhem premysleni rozhodla, ze
dam Labakanovi oko odstranit. Nechci nejak
pomlouvat veterinu Eriku, ale prijde mi, ze tam
ze me tahaji penize. Chodime pravidelne na
kontroly a pri kazde navsteve dostaneme nove
kapky cca za 300,-. Kapky mame troje ruzne a mame
kapat kazde 4x denne ve dvacetiminutovych
intervalech. Jelikoz uz opet chodim do prace
nemam moznost to stihat. Navic ma Labakanovo oko
porad stejnou velikost. Doktor tvrdi, ze se to
lepsi....me to neprijde. Tak jako tak kapky
Labymu zrak nevrati a kazdodenni kapani nas oba
rozciluje. Myslim ze to bude lepsi pro nas pro
oba..
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-06, 08:39
Jestli není reálná šance, že by na to o?i?ko zase vid?l, tak to jenom p?id?lává starosti jemu i tob?.
Držíme tlapky, a? ta operace dopadne dob?e a "pirát" Labakan je zase brzy fit. :o)))
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-06, 08:54
graciijko,
myslím, že ses rozhodla správn?. o?ko je stejn? nefunk?ní a "lé?ením" se oba zbyte?n? trápíte.
držím palce!

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-06, 08:56
Gracijko, taky si myslím, že radikální ?ešení bude lepší pro vás oba, když se to o?ko nelepší. Tak te? hlavn? výborného veta a tfuj-tfuj, a? je Labakam co nejd?ív fit!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-06, 11:20
Dekujeme za podporu =o) Po operaci udelame piratske
fotky =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-22, 13:16
Mam smutnou zpravu....vcera 21.9. me navzdy opustil muj drahy fretacek Labakan. Zemrel po operaci zvetsene sleziny a nasledneho krvaceni do bricha. Zemrel tedy na nedostatek krve. Takze jsem se rozhodla ze necham Lentilku a Zofku, aby darovali krev.....Vet rikal, ze takovehle "zraneni" u fretky jeste nevidel.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-22, 14:31
gracijko, to je mi moc líto!!!!
Jak se to proboha stalo? Z ?eho ta zv?tšená slezina u tak mladého fre?á?ka? Souviselo to n?jak s tim o?i?kem?
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-22, 15:04
Byla sem ted tyden pryc...spolubydlici mi ve ctvrtek vecer psala ze je Labakan smutny. Vecer jsem ho pustila a skoro nechodil...tak sme hned jeli na veterinu. Veta jedine napadlo, ze jedine co se mohlo stat je, ze mohl snist neco spatneho...mohl se nafoknout zaludek a pak rychle splasknout....ale ze pricin je vice. V podstate se slezina otocila....namotala na sebe cevy a Laby zacal krvacet do bricha....po operaci jeste par minut zil...ale mel malo krve a spatne se mu dychalo. Rozhodla jsem se, ze mozna adoptuju fretku. Nechci aby byla Lentilka sama...bylo by ji smutno =o/
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-22, 15:35
gracijko,je mi to moc líto :ó(
s tím darováním krve u holek jsi myslela krev pro Labakána a nebo že budou darovat krev v p?ípad? pot?eby jiným frete?kám?jestli jsi myslela pro jiný frete?ky,tak já bych to asi nechala na fret?ího kluka,teda nevím jestli nemáš t?eba n?jaký maxi sami?ky ;o) a holky bych šet?ila pro p?ípad nouze,když nebude k dispozici žádný samec...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-09-22, 17:01
:ó( To je m? moc líto.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-22, 17:01
Tu krev sem myslela pro jine fretky,aby se nekomu nestalo to co nam...jeste o tom popremyslim...
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-22, 17:06
Jestli se rozhodneš po?ídit Lentilce kamaráda - same?ka a nebude mít problémy a tak,tak bych asi jako dárce použila jeho...P?eci jen jsou sami?ky drobné a tý krve nem?žou dát tolik jako v?tší same?ek...Teda,jestli jsem to dob?e pochopila...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-22, 17:21
Premyslim o adopci....jeste uvidim.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-22, 18:39
Gracijka, te? sou práv? k adopci dva 1,5 ro?ní tcho?ovití fre?á?ci, spole?n?. Púvodní majitelka je chtéla dát do ZOO. Oba kastrovaní a odžlázkovaní (bohužel, ale naštéstí po tom odžlázkování nemají problémy) Má je zatim u sebe Lucifina. Jejich fotky som na vlákn? Kafrání...
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-22, 20:13
Jj Lucka mi o tom rikala, ja muzu adoptovat maximalne jednu fretuli. Jinak bych to financne nezvladala.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-09-22, 23:49
Je mo to líto drž se:-(

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-23, 18:06
graciijka: teprve te? jsem si to p?e?etla... je mi to moc líto :(
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-24, 22:51
Tak sme dneska adoptovali fretacka. Jmenuje se Hopík a je z dolnomecholupskeho utulku. Je mu rok a pul a je to silenej mazel =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-24, 22:52
gratulujem :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-24, 22:54
Dekujeme...jen se ho Lentilka trosku boji...on je to takovej prdlous hyperaktivni. Takze budeme pomalu seznamovat.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-24, 22:57
jééé hyperaktivní...to mám radost,že tímhle postižením netrpí jen m?j freták :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:00
Ja si myslim ze to je tim ze byl ted mesic zavrenej....nasli ho 28.8. tak si to musi vynahradit.....Pokud bude takhle nadale vyvadet....potes pan buh =o))))
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:02
tak ti p?eju aby ho to NEp?ešlo! :oD p?eci v tom nem?žu být sama,kdo má takhle postihnutýho fretáka ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:08
Labakan byl taky silenej blazen...takze nejsi jedina kdo ma doma hyperaktivni zviratko =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:12
jo,jenže ten to m?l povolený,ten m?l na to ješt? v?k :oD však se teprv p?ipravoval na pubertu....ale tomu mýmu už je skoro 2,5 roku,teda ten v?k beru podle toho zápisu v o?kováku od p?vodn majitelky,a p?íjde mi ?ím dál tím víc aktivní,ted už hyperaktivní :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:19
Tak to gratulujem, nezapome? potom sem dát jeho fote?ku... Jinak- rocky našt?stín hyperaktivní neni- v?tšinou mu sta?ej 3 ho?ky denn?... ale Romeo je schopnej bejt vzh?ru tak 5 hodin- když se mu n?kdo v?nuje... a to je taky d?sný :)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:30
Jako dneska pritel zjistil ze Hopík umi aportovat =o) kopal venku do jablka a Hopi se mohl zblaznit =o) Fotecku urcite dame.....jen jeste nemame zadnou peknou =o) Zitra napravim...dneska bylo vsechno na honem.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-24, 23:45
Gracijka, gratuluji k fre?á?kovi, a? ti d?lá jen radost a a? se skamarádí s Lentilkou...moc vám to p?eju! :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist