Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-06-23, 20:05
Zdravim vsechny, ktere se zajimaji o Labakana. Vcera jsme byli na veterine. Ocicko nam zustane!!! Pry rozeznava jen svetlo a tmu...ale aspon tak =o) Pan doktor mi udelal silenou radost tak se musim podelit i s vami.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-06-23, 20:06
graciijka: No hezky, a jak to, že z?stane??? Jinej vet? Zjistil, že neni nutný vyndavat? Tak a? je prcek OK :)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-06-23, 20:08
Prosimte predstav si, ze uz me nebavilo to oko trapit tema padesati kapkama co doma mame. Takze jsem tri dny nekapala s tim, ze vetovi reknu, ze jsem mu oko nechala odpocinout. A ejhle...ono to bylo dobre. I on uznal, ze se oko zlepsilo a ze nadale neni nutne kapat. No neni to super? =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-23, 20:31
Gracijko, to sem moc ráda! Ale nevím, jestli by sem o?ko pro jistotu, i když je lepší, nedala skontrolovat ešt? jinému vetovi. Ale hlavn?, že neni nutná ta operace. Fre?á?kovi by ani tak nevadilo, že má jen jedno o?i?ko, ale každá narkóza je riziko. Budu držet moc palce, a? už se to jen a jen lepší!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-06-24, 16:35
gracijko: fakt by bylo lepsi dojit na tu eriku k ocari.. :o( Ale to uz bylo lepsi mnohem driv..

Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-06-25, 16:47
Eriku na Palmovce??????Nikdy!!!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-06-25, 21:28
Maja zalezi jak na co - kdyz je tam profik na oci a overenej, tak by to bylo lepsi..

Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-06-29, 17:25
Tak jsme dnes byli na vet. Erika. Labymu se opet ocicko zvetsilo tak jsem tam s nim zasla. Dostal nove kapky (mely by mu snizit tlak v oku) a ve stredu jdeme na kontrolu. Pokud se oko nezmensi dostane ve stredu antibiotika a pokud ani to nepomuze tak o ocko na dobro prijde. Tak nam drzte palecky. Jinak je silene hravej mazlik.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-06-30, 00:52
:ó( držíme. Hlavn? že je hravý :o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-06-30, 09:33
Držíme Labakanovi moc-moc palce!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-07-18, 23:43
Jak mu je vlastne bubakovi?:)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-07-19, 16:33
Tento tyden jsme meli jit na vysetreni. Kvuli velkemu horku jsem to odlozila. Pani doktorka rikala ze Labyho uspi a oko si poradne prohledne. Pak by se rozhodla zda ho vyndat nebo nechat. Dam vedet pristi ctvrtek =o) Jinak je silene rozmazlenej =o)))
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-07-19, 17:18
Ahoj Lentilko,
tak jsem te? prolítla v rychlosti tvoje vlákno a koukám, že už jsi zasloužilá maminka! Tak to já ješt? ani ne?íjila a ani se zatim na ?íji nechystám. Hodn? št?stí Tob? a zdraví?ko tomu ne?ádovi nete?ákovi Labakanovi!
Sest?i?ka Babu Kohakuferret
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-19, 17:37
gracijka...a já už doufala, že se to o?ko umoud?ilo...chjo
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-07-19, 22:21
Hele, az to dobre dopadne (drzim palce) s tim rozmazleneckem :) musime jit na prochazku s co nejvice fretakulema, aby dali poradne zabrat Toustovi, pekne vyrost a dovoluje si :) Taky si to slibila a nic z toho, ani se neozves :-P
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-07-25, 19:15
Tse tse tse.....mam moc prace nu =o) Zitra jdeme na tu operaci tak nam drzte palce. Majo uvidime jak moc rychle bude moct jit ven. Pak by sme mohli nekam zajit....na tousta sem zvedava =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-25, 19:18
gracijka, na jakou operaci? S Labakanem? To o?i?ko?...??? Tak to moc-moc držíme palce!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-07-25, 19:19
Jj meli jsme jit uz minuly ctvrtek ale odlozila sem to kvuli vedru. Takze nas to ceka zitra v pul ctvrty...doufam ze vsechno probehne bez komplikaci.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-07-25, 19:43
graciijka: Moc držíme palce, a? všechno dob?e dopadne :)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-25, 20:01
Budu na vás moc myslet! Dobrý vet to ur?it? zvládne. A Labakan je ješt? malý, rychle si zvykne že má jen jedno o?ko. Držím palce!
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:11
Tak si predstavte, ze nam oko zustalo! Pani doktorka do nej pichla nejakou latku, ktera by mela pomoci regulovat ten vred. Za 14 dni mame jit na kontrolu.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:27
Gracijka: Tak to budu moc držet palce až to vyjde! :-))) Dej za mne Labakanovi pusu, že je moc state?nej fre?á?ek :-))) A ty taky!!!!!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 26.07. v 21:49.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:46
Posílám pusinku na bebí a taky mu budu p?át, aby mu o?i?ko nakonec z?stalo. :o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-03, 11:28
Jak to má Labakan s tím o?i?kem?
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-08-07, 23:05
Ahoj vsem =o) S Labakanem jdu ve ctvrtek na kontrolu. Oko je porad velke a krvave tak uvidime co nam pani doktorka rekne. Kazdopadne kapeme. Pokud nam bude dobre urcite se objevime na fretcim srazu druheho zari =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-08-21, 20:49
Hojte vsichni =o)
Tak jsme byli po dovoleny na veterine. Pan doktor rikal, ze by oko rozhodne nevyndaval ani znovu nepichal. Dostaly jsme nove kapky a novy gel. Oko mi prijde lepsi. Pristi tyden jdeme opet na kontrolu. Tak uvidime. Vcera jsem s nima byla na ockovani a Zofina mi pak celou cestu domu zvracela. Takze jsem tam s ni vyrazila potom znovu a dostala injekci na uklidneni reakce z ockovani. Vecer jsem ji rozmazlovala. Mela melounka a kureci masicko...uz je ji lepe. =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-21, 21:26
Gracijka, moc držím Labakanovi palce. A co to vlastné na tom o?ku má? Vím že za?átku asi v?ed? Infekt? Dokázal to vet p?esn? diagnostifikovat?
...no hlavn? že se to bobe?kovi lepší... :-)))
Zapamatuj si vakcinu, po které Žofka zvracela a p?íšt? ji už radši píchat nedávej...radši jinou zna?ku/výrobce. Podrbej za mne fre?ule! :-)))
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-08-21, 22:25
gracijko, také p?eji Labakanovi, a? se mu o?í?ko kone?n? zahojí a už jen a jen pevné zdraví všem Tvým fre?ulkám!
Napiš prosím do vlákna O?kování - reakce [forum.fretka.cz] název vakcíny, kterou Žofka dostala a uve? prosím i reakci na ni. Díky.
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-08-21, 22:54
Oki napisu to tam. To jsem si prave rikala, ze pristi rok urcite jinou. Labakan ma v oku vred, ktery mu roste. Vzdy kdyz dostane nove kapky tak se zmensi, jenze po case si zvykne a zacne opet rust. Fretule podrbu. Koupili jsme ferrets tower tak vsichni spokojene bydli =o)
Avatar

Re: Žofka, Lentilka a Labakan
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-22, 02:04
graciijko,

navazuju na tenhle tv?j p?ísp?vek... [forum.fretka.cz] ... (nechci rozkrafávat vlákno "o?kování-reakce"):

to sice taky (je lepší chvíli po?kat), ale dobré je p?íšt? vym?nit vakcínu proti psince (v tomto p?ípad? duramune) za jinou doporu?ovanou (eurican, trivirovax, nobivac, biocan...). no a samoz?ejm? po o?kování chvíli po?kat... :o)

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist