Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-11-22, 14:30
Martino, to bys vyvolala mezinárodní konflikt ...Mongolsko ?esko... :-)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-23, 16:58
Najde se n?kdo s autem, kdo by mohl odvézt MF s v?cmi (výtvarná dílna a obch?dek) na sch?zi a zp?t? MF bydlí v Petrovicích a sch?ze se koná na Malé Stran?.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-11-23, 17:26
Vendulko, Malá Strana???? N?jaká zm?na nebo co? N?co mi uniklo?
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-23, 19:25
Šmarjá, Starý M?sto, samoz?ejm?! Díky Majdo ;o) Inu, už mám n?jak dost... [www.muzeumuzaby.cz]
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-11-23, 19:35
mužu se zeptat muzu se stat nak ?lenem klubu fretek?

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-23, 21:14
tomáši,
tak p?ije? zítra na sch?zi a rovnou se p?ihlásíš!
stejn? bych t? ráda poznala osobn? (a ur?it? nejen já) ... :o)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-02-11, 19:23
toto jsem psala v listopadu :


Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-21, 12:21
když už je tu ?e? o ?lenství,nevíte co mám víc ud?lat abych se odhlásila z ?lenství?Na ja?e jsem napsala e-maily na všechny strany že kon?íme,MF jsem to poslala i poštou a stejn? nám stále a stále chodí FerretNews s ?lenským ?íslem v adrese,takže nás stále nikdo neškrtnul na seznamu.chjo
Neutíkají zbyte?n? takto peníze Klubu?Ur?it? nejsem sama,vím o více lidech,kte?í již nejsou ?leny a stejná situace....


Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-21, 12:50
já to vidím jako jeden z bod? sobotní sch?ze... taky se mi nelíbí, aby tekly prachy (i moje) do pry?...

dík, božo, za upozorn?ní!


Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-11-21, 13:02
Tak myslím, že ve FN pro prosinec 2007 jsou ?lenské poplatky popsány a vy?ešeny.


Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-11-21, 13:06
no amonnko,ja ale nechci aby mi bylo ?lenství zrušeno proto,že jsem nepo?ádn? nezaplatila p?ísp?vky,já jsem ho ?ádn? zrušila, v tom jaksi vidím rozdíl.A celý rok mi chodí FN,to je jen na známkách za poštu slušnej peníz,ne?zvlášt když vím že je nás dost takových.




a je polovina února , m? p?išel op?t FerretNews a ješt? upomínka o zaplacení p?ísp?vku, no ja už nevím co mám ud?lat aby jste mé(nebo tedy p?esn?ji mé dcery) ne?lenství vzali na v?domí a p?estali plýtvat pen?zi, které dostáváte od lidí v dobré ví?e, že budou použity tak jak mají

doufám že toto nebude bráno jako mé sebeprezentování na tomto foru, ráda bych si to sama ušet?ila, to mi mužete v??it.

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-17, 11:00
PRAŽÁCI, KLUBÁCI (p?ípadn? i neklubáci, kte?í by mohli/cht?li pomoci) JE OHROŽENO KONÁNÍ PROSINCOVÉ ?LENSKÉ SCH?ZE, PROTOŽE NEJSOU PROSTORY!
FAKT SE TU NENAJDE NIKDO, KDO BY M?L MOŽNOST (t?eba v zaseda?ce firmy...??) N?JAKÉ ZÁZEMÍ POSKYTNOUT, P?ÍPADN? ZA ROZUMNOU CENU SEHNAT? samoz?ejm? n?kde v dosahu mhd...

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-10-17, 11:23
si muzem rezervovat nekde v hospode salonek :-)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2008-10-17, 11:40
a co t?eba ten Toulc?v dv?r, o kterým se tady už jednou zmi?ovala tuším Yasmin

[www.toulcuvdvur.cz]

Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-10-17, 13:41
tam to nevypadá špatn? a není to ani drahý si myslím... :o)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-11-29, 01:27
?lenská sch?ze Klubu se koná v ned?li 7. prosince 2008 od 14 do 18 hodin v Toulcov? dvo?e [www.toulcuvdvur.cz]

Kudy tam: [www.toulcuvdvur.cz] Pokud p?ijedete autem, je zde k dispozici parkovišt?.
Návšt?vní ?ád: [www.toulcuvdvur.cz]

Budeme sch?zovat, p?ipravte si tedy prosím své p?ipomínky, návrhy, nabídky pomoci,...
Po sch?zování si budete moci zakoupit n?jaké dáre?ky pro pot?šení z Klubového obch?dku - fret?í kalendá?e na rok 2009, st?íbrné náušnice a p?ív?sky, kšírky a granulky ANF pro fre?ule a mnoho dalšího.
Doufám, že se dostavíte v hojném po?tu ;o)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-29, 09:29
Vendulko, já se dop?edu omlouvám, ale nedostavím se. Ned?lní data mi v?bec nevyhovují zkrz cestování Praha - Morava.


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-29, 18:09
Taky se musím omluvit, p?ítelúv bratr je po operaci, musíme se postarat jen my sami o p?ítelovu matku, takže ani jednodenní výjedz žel neni možný. Mrzí mné to.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-12-06, 17:07
Rozmyslete si, kdo budete chtít objednat Merlina. Zítra bych se s vámi cht?la domluvit, kdo by si ješt? vzal, aby obchodník p?ivezl krmení najednou.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-14, 00:22
Blíží se ?lenská sch?ze Klubu, tak doufám, že se sejdeme v hojném po?tu ;o)
P?išla jsem ale dnes na v?c, ze který se mi ud?lalo pon?kud mdlo. Uvedla jsem do Ferretnews jako datum konání p?vodn? plánovaný termín 23. kv?tna - ten ale není v toulcov? dvo?e volný :-/
Sch?ze se tedy koná v ned?li 24. kv?tna od 15 hodin!
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-05-14, 09:20
Ufff, tak to se povedlo.Nevím, jak se mi povede zp?eházet program.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-14, 11:49
A? žijou zmatky, kdybych se ?ídila úslovím ráno moud?ejší ve?era, tak tady ned?lám vlnky…
Nakonec jsem termín konání ?lenské sch?ze ve FN nezmotala - uf! Jen na hlavní stranu webu jsem uvedla ten mylný ale to už je také opraveno.
Jak to vlastn? vzniklo? P?vodn? byla sch?ze plánována práv? na sobotu 23. 5. ale na ten den nem?li v Toulcov? dvo?e k dispozici volné místnosti k pronájmu, takže jsem musela kývnout na ned?li 24., kdy volno mají. V?era jsem pak telefonovala s Miladou a ?íkala jsem jí, že sch?ze je 23. – n?jak mi ten p?vodní termín utkv?l v hlav?…no a pak za?al hlodat ?ervík pochybností… ;o) Cht?la jsem si datum ve FN zkontrolovat, ale nemohla jsem je v?era v noci najít, tak jsem nahlédla do konceptu FN v po?íta?i a nedošlo mi, že to není finální verze, takže datum je v tomto konceptu tu p?vodn? plánované... takže se omlouvám za zmatky. Ve FN je tedy datum uvedené správn?! ;o)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-14, 12:11
hele, nechci d?lat ješt? v?tší zmatky, ale KDY JE VLASTN? TEDA TA SCH?ZE???
ferrety už dávno nemám :o(


Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-14, 14:49
?lenská sch?ze se koná v ned?li 24. kv?tna od 15 hodin v Toulcov? dvo?e, ve Velké p?ednáškové místnosti [www.toulcuvdvur.cz]

P?ivítám
* návrhy a p?ipomínky k ?innosti Klubu
* tipy na nové akce (hodilo by se n?co na "oživení" programu podzimního srazu)
* tipy na místa pro konání akcí, zejména pak výstavy (požadavky: Praha, dostate?n? velké prostory za p?ijatelné nájemné za pronájem, dostupnost MHD, možnost parkování v?tšího množství aut zdarma ?i za velmi p?ijatelnou cenu, možnost stravování p?ímo na míst? ?i v blízkém okolí). Zjist?te prosím hlavn? to, zda v?bec budou ve vámi vybraných prostorách akceptovat fretky...
* návrhy týkající se p?íprav další klubové výstavy
* p?ipomínky ke stávajícímu zn?ní Stanov Klubu (je t?eba odhlasovat zm?nu stanov z d?vodu zm?ny sídla Klubu)
* a hlavn? hromady dobrovolník?, la?nících po n?jakém zam?stnání ;o)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-17, 14:44
ahoj muzu na to schuzi s s fretkou? a zajak dloho po odeslani prihlasky do kllubu mi pride ucet abych to mohl zaplatit?(us jsem prihlasku poslal) dekuju za odpovet..

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-17, 14:59
m?žeš s fretkou a zaplatit m?žeš p?ímo na sch?zi, bude tam pokladní (silva).

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-17, 15:19
a muzu vzit taky kunu?moc prosim

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-17, 15:31
jeste je mala jako obicejna fretka samozrejne vemu povoleni co jsem dote doby ziskal ale oficialni bude as tak do mnesice tenhle tiden mi pride na kontrolu do bytu veterinalni incpekcce a u ochrancu to mam us povoleni jen cekam na to as mi to pride postou pak to musim dat na magistrat a ten to taky svali prej bez problemu..

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-18, 02:00
Tomáši, pokud se chceš zú?astnit ?lenské sch?ze, uvítám, když se budeš v?novat jejímu programu a ne krocení malé šelmy... Kuna je sice jist? roztomilá ale rad?ji ji nech prosím doma. P?edpokládám, že ješt? ani nebude ?ádn? o?kovaná. Sch?ze není o setkání zví?at ale lidí.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-18, 02:03
Ješt? doporu?uji k pro?tení Návšt?vní ?ád Toulcova dvora [www.toulcuvdvur.cz]
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:44
us je naokovana radne dekuju rat si ho prectu dekuju muzu se jen zeptat do kdy tak bude abych si mohl kopit jizdenku domu

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:47
von by to prospal ja ho chi vzit jen kuli tomu aby se tak nebal lidi a prestal bit tak placej.. tak jesli to je problem tak ho nevemu ale byl bych moc rat kdybyste mi to dovolili dekuju tak jo nebo ne dekuju za odpovet

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:49
sch?ze je vždycky zhruba dv? hodiny, n?kdy se to protáhne, ale není nutné, abys tam byl do úplného konce, když ti t?eba pak už nic nejede.

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:50
myslím, že vendulka ti to ?ekla už jednou a to dosp?lému ?lov?ku (v?tšinou) sta?í, jen malým d?tem se musí všechno opakovat desetkrát (a víckrát) ;o)

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist