Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:51
no jo ale skusut to muzu:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: tomas dne 18.05. v 16:52.

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:52
tak nesta?í...

no nic, snaha byla :o)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:53
moc se tesim se na vasi schuzi:-)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:56
Hmmm, koukám, že v ned?li bude asi hodn? veselo:-)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 16:57
ja zas dofam ze to bude prijemne prožiti den..

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-18, 17:11
tak ja to zaplatim na myste to clencvi dekuju ze vam to nevadi tešim se na vas..

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-20, 15:00
Prosím n?jakou dobrou duši, která p?ijede na sch?zi autem, zda by mohla po skon?ení sch?ze zavézt Mílu a Miladu z Brna na autobusové nádraží Florenc. P?edem díky.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-21, 16:52
ahoj nevite jak se tam z florence dostanu jak vlasne jezdi metro nebo bus dekuju

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-21, 17:09
tady na tý stránce dole máš návod i s malou mapkou:
[www.toulcuvdvur.cz]

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-23, 14:51
dekuju usjsem si kopil jizdenky moc se na sras tesim:)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-05-24, 09:13
tak us sedim v autobusu a tesim se na vas:)

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-08-27, 00:16
Po ukon?ení programu 8. podzimního setkání fretek [forum.fretka.cz], konaného v sobotu 5. zá?í 2009 Na Chvalské tvrzi, následuje cca od 17 hodin ?LENSKÁ SCH?ZE KLUBU!
Máme mnoho v?cí k ?ešení, nap?íklad plánovanou výstavu, jejíž realizace si žádá mnoho dobrovolník?…pokud tedy máte chu? s ?ímkoli pomoci, budeme rádi. Práce se najde pro každého ;o)
V??ím, že tentokrát se sejdeme v hojn?jším po?tu, než minule, kdy bylo t?eba rozhodovat o zásadních zm?nách (sponzorské dary útulk?m, úprava pravidel sout?že MF/TF, zm?na stanov a mnohé další).
Rozhodn? ocením, pokud se kdokoliv bude mít chu? aktivn? zapojit do d?ní v Klubu, a? už dle vlastního návrhu, ?i dle aktuálních pot?eb Klubu!




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Vendula R dne 27.08. v 00:46.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-10-07, 16:27
Milí ?lenové Klubu,
nastal akutní problém a to jest, že nemáme k dispozici prostory pro konání ?lenské sch?ze! Toulc?v dv?r je beznad?jn? obsazen a Chvalská Tvrz také :-/
Pokud tedy n?kdo víte o prostorách vhodných ke konání sch?ze (místnost nejmén? pro 30 osob s wc a pokud možno i s možností uva?it si ?aj a kávu), urychlen? je prosím prov??te a podejte mi sem zprávu.
Jedná se o sobotu 21. listopadu, od 14 do 17 hodin. Pronájem na 3 hodiny by ideáln? nem?l p?ekro?it 1 500,- k?. V p?ípad? nutnosti je možné zaplatit i víc...
Díky.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-08, 11:51
SCH?ZE ?LEN? KCHPF

KDY
21. listopadu 2009 od 14:00 h do cca 17:30 h

KDE
Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy
Podb?lohorská 3
150 00, Praha 5

R?žový d?m u parku za bílým kostelíkem (viz foto)
Klub Klamovka DDM hl. m. Prahy

DOPRAVNÍ SPOJENÍ MHD
METRO AND?L a pak p?estup na tramvaj nebo bus:
BUS 149, 191, 217, 123, 130, 167, zast. Klamovka
TRAM 4, 7, 9, 10, zast. Klamovka

- v?asný p?íchod žádoucí (z technických d?vod?)
- k dispozici kuchy?ka
- ú?ast BEZ FRETEK (a kun i jiných domácích zví?at)
- parkování pro cca 10 aut, ?ást p?ímo na dvo?e, ?ást na parkovišti vedlejšího autoservisu.
Další parkování je možné u nemocnice na Homolce, p?ípadn? na parkovišti v ulici Brdlíkov?, odtud busem 167, výstupní stanice Klamovka - odtud p?šky cca 3 minuty (info od erin).
A ješt? další o kousek blíž, na Kavalírce (1 st.tramvají) - parkovišt? u Plze?ské sm?r z m?sta. Je tam jen pár míst, ale podle m? to za pokus stojí, je to cca 5 minut ch?ze od místa konání. Z pohledu domorodce si ale myslím, že není problém zaparkovat v okolních ulicích. Zatím vždy jsem tam místo našla ;-)
Pop?. se dá o víkendu parkovat 5 hodin zdarma v nákupním centru Nový Smíchov na And?lu. Odtud 3 stanice tramvají ? 4, 9 ?i 10. (info od aniii)


další info k ?lenské sch?zi naleznete ve ferretnews



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 29.10. v 13:55.

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2009-10-10, 13:29
DOFAM ZE AM PRICE CO NEJVIT CLENU PODPORIT BOZU!!

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-10-31, 01:59
Zdravim,
jen malý dotaz: na koho se mám obrátit ohledn? ?lenského pr?kazu,který mi ješt? do dnešního dne nep?išel ? ráda bych n?kdy navštívila t?eba tu ?lenskou sch?zi :-) atd...a druhý dotaz : komu nahlásit zm?nu adresy v p?ípad? zasílání FERRETNEWS...p?edem díky za odpov??

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-31, 12:33
Marnelbar: tohle má na starosti Petra, ale ta sem myslím moc nechodí. Pošli mi prosím soukromou zprávou svoje jméno a adresu, kam mají ferrety chodit a já to s Petrou vy?ídím.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-10-31, 14:07
Díky, O.K.
posílám s.z.

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-19, 02:50
Najde se dobrovolník, který by byl ochoten odvézt autem na sch?zi a pak zase ze sch?ze Miladu a Mílu, které p?ijedou na autobusové nádraží Florenc z Brna?
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-11-19, 13:25
Budu na Homolce uz od 12ti, ale kdyby nikdo jiny nemohl, pak bych pro ne zajela.
Jeste by bylo fajn, kdyby rovnou nekdo nalozil i Wolfi, ktera ve 13hod konci na Florenci v praci, tak myslim, ze by se vlezla..
Jen ja asi nebudu do konce shuze, takze nevim, zda holky hodim zpet na Florenc.







Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 19.11. v 14:34.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-20, 02:17
Na sch?zi se holky zvládnou dopravit i MHD, když nebude odvoz ale pot?ebovaly by odvézt hlavn? ze sch?ze, aby v MHD zbyte?n? neztrácely ?as...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vendula R dne 20.11. v 02:29.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-11-20, 08:18
Z klamovky jsou tramvají a metrem za ?tvrt hodiny na florenci. Tak rychle se tam mnohdy autem ?lov?k nedostane. Ten ?as vím,protože v?cn? jezdím na poslední chvíli a nikdy mi nic z florence neujelo;) ale dob?e,bude víkend,tak dávám max dvacet minut.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-20, 09:55
Myslím, že o víkendu do 20 minut možné, za p?lhodinu jisté. Autem by to myslím bylo delší. Náb?eží je ucpané na obou stranách, Smíchov jinak než zacpaný neznám ani v sobotu o p?lnoci.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-20, 23:25
Ok, díky za konzultaci, d?v?ata :o) ?eknu jim to a doporu?ím MHD ;o)
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-21, 21:01
PROSÍM VŠECHNY, KDO KUPOVALI NA SCH?ZI TRIKO NEBO TÍLKO, ABY MI SE MI OZVALI V SZ.

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-24, 17:18
Bylo by možné poprosit Silvu, jestli by nedala zápis ze sch?ze bu? sem nebo ješt? lépe do p?íštích Ferret?? Tam toho ale bude asi hodn?,bude t?eba napsat i o výstav?, nechodí všichni na net.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-24, 21:06
Erin, do FN zase ud?lám "výcuc" všech d?ležitých v?cí.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-24, 21:09
Erin, do Ferret? to by to bylo moc dlouhý a sem to asi vložit nejde.Ale kdo ho chce, m?žu poslat e-mailem.
Jenom se omlouvám, že ho ješt? nemám -po sch?zi jsme s martinou dávaly dohromady tržby a trika a hned v ned?li jsem služebn? odjížd?la do ciziny. Ale už jsem zpátky, do konce týdne to dobastlím a pošlu ti ho.
Avatar

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-11-24, 21:09
Vendulko a múžeš ten "výcuc" dát i tady? Prosím. Jsem zv?davá jak jste vy?ešilu ú?ast ostravského útulku na výstav?

Re: ?lenská sch?ze klubu - 21.11.09
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-11-24, 21:12
Útulek bude. Infopanel s fotkama a popisama jednotlivých fretek tak, jak si to Adel vytvo?í a pak Adel osobn?. Pokud bude chtít, tak si tam m?že vyšvihnout i n?jakou p?ednášku ;o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist