Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-27, 16:40
Milí Fretkomilové :o)

P?ipravujeme spušt?ní nové verze diskuzního fóra (DF) a nové verze stránek www.fretka.cz. V této souvislosti p?ipravujeme také rozší?ení sekcí v?nujících se informacím o chovu, zdravotní pé?i a mnoho dalších novinek, které by m?ly p?isp?t k ješt? vyššímu standardu chovu fretek u nás. Vzhledem k tomu, že vytvá?ení výše uvedených projekt? si žádá nejen mnoho investovaného ?asu, ale i znalostí a dovedností z mnoha r?zných obor?, uvítáme pomoc každého dobrovolníka, který požadovanému tématu alespo? trochu rozumí a má chu? se zapojit do práce. ?ím víc lidi?ek p?iloží ruku k dílu, tím rychleji budou moci být projekty spušt?ny.
Zakládám tedy toto vlákno, jež bude sloužit k prezentaci ÚKOL?, které je nutné v dohledné dob? ?ešit. Úkoly budou mít p?ímou souvislost s fungováním t?chto stránek, diskuzního fóra a s ?inností Klubu chovatel? a p?íznivc? fretek.
Pokud budete chtít svou pomoc nabídnout, u?i?te tak prosím formou SZ, které zasílejte kontaktní osob? uvedené v p?ísp?vku týkajícího se daného tématu, pop?ípad? mn?.
Nepište prosím p?ísp?vky typu: "rád bych pomohl, ale nevyznám se v tom...".
Moc vás prosím, abyste toto vlákno nerozkafrávali, a? se nevytrácí jeho p?vodní zám?r!





Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 25.06. v 22:48.
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-27, 16:41
* Má n?kdo zkušenosti s blogovacím systémem WORDPRESS? V tomto programu bude tvo?ena nová podoba stránek [url]www.fretka.cz[/url].
Pokud n?kdo umí v programu WORDPRESS pracovat a cht?l by být nápomocen p?i vytvá?ení nové podoby t?chto stránek, nech? se prosím ozve Webmasterovi - uvítá pomoc!

* Má n?kdo zkušenosti s programem phpBB? V tomto programu pob?ží nové DF.
Pokud n?kdo umí s programem phpBB pracovat a cht?l by být nápomocen p?i vytvá?ení nového DF, nech? se prosím ozve Webmasterovi - uvítá pomoc!
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-30, 03:38
Najde se n?jaký p?ekladatel z AJ do ?J?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Vendula R dne 30.03. v 03:38.
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-03-30, 10:41
vendula r:otazka jaky tip prekladu,jsem schopna zvladnout za pomoci slovniku vse, krom nejakeho spesl programatorkseho jazyku napr.

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-05-01, 00:39
Ješt? jednou p?ipomínám prosbu Webmastera, ohledn? pomoci s vytvo?ením grafické podoby nového DF a nových webových stránek. Bližší info zde: [forum.fretka.cz]
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-05-15, 19:11
Vendula: Nasel se prekladatel z Aj do CJ a tim je muj drahy manzel :)) Kotakty mas, takze cekame na rozdelni ukolu :) Zdravim miminka a preji zdravi vsem :)

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2007-05-26, 13:23
HALó haló, našel by se n?jaký literárn? trošku zdatný ?len klubu, který by pro Ferretnews psal ?láne?ky o prob?hlých akcích? P?eci jen, nem?žu chválit co sama organizuji ;o)
Nap?. nedávné ?arodejnice, Rokycany, Brno, nadcházející den d?tí...
Rozsah maximáln? p?l stránky ve wordu. Nabídky a ?lánky m?žete zasílat na petra@fretka.cz. DÍKY :o)
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Lenyny (IP)
Datum: 2007-05-26, 13:59
Ahojky..(= Jestli pot?ebuješ pomoct s p?ekladem n?jakejch text?, ur?it? se ozvi, ráda pom?žu..(= Jelikož se p?i p?ekladu dozvim zase n?jaký nový informace o fre?ulích...(= Ozvi se na m?j mail lentenka@seznam.cz. Tak pa, budu se t?šit...Leny.

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-05-27, 12:21
MF:jestli chces,pocitej se mnou,nejaky to literarni strevo sem:)ale muzu jenom den deti,na ostatnich sem nebyla..

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2007-06-25, 20:58
Ahoj pokud pot?ebuješ pomoct s chodem stránek, vypracovní ,grafiku a tak dále mohu nabýdnout svého p?ítele se stránkama to umí a byví ho to. POkud chceš ozvy se mi na WWW.VeronikaF@atlas.cz

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2007-07-12, 20:56
N?jaké úkoly ohledn? webovek m?l webmaster (webmaster@fretka.cz). Já bych spíš pot?ebovala reportéra pro klubový ?asopis ;o)
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Simona O. (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:10
Já bych mohla napsat n?co o srazu v Rokycanech...

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-28, 21:43
Nevím, jak je to s tvorbou nového fora. Nejsem ?len ?eského klubu. Ale mám kamaráda, který by pro ?eský klub nové forum mohl ud?lat, na podmínkách by se muselo s ním dohodnout. Neberte to prosím v zlém...snažím se jen pomoct.
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Hathor (IP)
Datum: 2007-08-28, 14:33
Nazdárek, literárn? snad zdatná jsem alepo? se to povídá..... :o) Když nad tím tak uvažuji ,tak nemám nic na ukázku.... ale mohu se pokusit o n?jaký výplod.Ale hlavn? mám milion ?asu v práci (chicht) Mohla bych p?iložit ruku k dílu n?jakými povídkami o fret?ích kamarádech a také reportážemi z akcí, pakliže by se mi povedlo se na n? dosat. Ale i kdyby nepovedlo mohla bych slepit n?jaké informace od t?ch kte?í m?li více ?asu a št?stí.

Také s p?ekladem text? z Aj bych mohla pomoci.


A nebo mohu poradit s chovem ps? resp. Kolií ale to par?í asi jinam ;o)

Takže mohu-li být užite?ná.....

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-08, 11:30
Od úterý 6. do ned?le 11. 11. probíhá v Muzeu d?tské kresby [www.muzeumuzaby.cz] [www.mapy.cz] u Starom?stského nám?stí prodejní VÝSTAVA D?TSKÝCH PRACÍ NA TÉMA FRETKA :O)
Výstava je moc hezká, doporu?uji ji navštívit - autory dílek jsou d?ti?ky od 7 do 13 let.

Pro? se ale o výstav? zmi?uji v tomto vlákn?. Vzhledem k tomu, že sle?na která m?la o víkendu na výstav? zajiš?ovat dozor "odpadla", pot?ebujeme k zajišt?ní chodu výstavy náhradníka!
Moc prosím, našel by se n?kdo, kdo by byl TUTO SOBOTU A NED?LI (10. a 11. 11.) VŽDY OD 13 DO 18 HODIN OCHOTEN NA VÝSTAV? POSED?T A VÝSTAVU DOZOROVAT? Nejedná se o nic náro?ného, jen je d?ležité, aby tam n?kdo byl, aby mohla výstava z?stat p?ístupná ve?ejnosti. Byla by škoda, kdybychom museli výstavu p?ed?asn? ukon?it kv?li nezajišt?nému hlídání :ó( Dobrovolník? m?že být i víc (aby se tam jeden nebál ;o) Stejn? tak nemusí jeden dobrovolník obsáhnout oba dva dny.
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-08, 16:10
Já bych mohla v ned?li, v sobotu se mi to nehodí, ale pokud se nikdo jinej nenajde, dorazim i v tu sobotu...
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-09, 15:01
Rynn, výborn?, díky!!! Budeme vd??ní za ned?li :o) Pošlu Ti SZ s bližšími informacemi.

Moc prosím, nemáte n?kdo ?as zajistit chod výstavy V SOBOTU 10. 11. od 13 do 18 hodin?
Nebojte se toho, jde jen o to vybrat vstupné od návšt?vník?, být p?ítomen a pak zamknout. Budete mít k dispozici telefonní ?íslo na ?editelku muzea, takže s ?ímkoliv si nebudete v?d?t rady, m?žete s ní konzultovat.
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-09, 15:18
Vendulko, OK. Kdybyste nikoho nesehnali ani na sobotu, tak se mi dneska ve?er prosím ozvi a já tam na 13 hodinu dorazim... kdybyste n?koho sehnali, budu ale radši :)))
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-11-09, 16:40
Problém je vy?ešen! V sobotu bude na výstav? páchat dozor Rynn a v ned?li ?editelka muzea Lucie. Rynn, díky moc :o)
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-10, 19:27
Tak jsem doma a až na pár tank?, asi 50 policajt? a pár policajt? na koních byla cesta v klidu. jinak n?jaký obrázky jsou moooc hezký, bohužel jsem nem?la s sebou peníze, protože jsem se zamilovala do jednoho od 10 leté sle?ny z Mostu, ten byl krásnej :) ale výstavku doporu?uju...
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-10, 19:47
rynn!!!!
tak tys nic nekoupila??!! ;o)
v tom p?ípad? doufám, žes aspo? PRODALA??!!
povídej, p?ehán?j, prodalo se dneska n?co?

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-10, 19:51
Eh, Martino, asi t? zklamu, neprodalo se nic... On totiž jaksi nikdo nep?išel :))) ale ten obrázek byl mooooc hezkej, mám ho sice vyfocenej na mobilu, ale to neni ono... :((
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-10, 19:59
no kruci a kde sou teda ty moste?áci, co tam cht?li jet??? :O((
leda že by je dneska od návšt?vy odradila ta fašounská svolo?... :o/

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-10, 20:02
Já si práv? myslim, že je to odradilo. Plus tady skoro celý odpoledne pršelo... tak to možná víc lidí odradilo... ale je to škoda, protože n?který obrázky fkt stály za to... ale zase když po cest? stojí zaparkovanej tank, tak se ani nedivim...
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-10, 20:03
tak jen doufám, že to zejtra bude lepší a že se ješt? n?co prodat poda?í... :o)
a ta hlin?ná fretka tam ješt? je? a drátkovaná a pali?kovaný?

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-10, 20:11
Jojo, hlin?ná, dv? pali?kovaný a jedna drátkovaná... to bylo taky dokonalý... jenže já jsem si chyt?e ty peníze nevzala :( a nevim, jestli se tam zejtra stihnu stavit...
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2007-11-12, 14:03
uz tam nic neni :-P
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-12, 14:18
Martino, byli tam ti lidi z Mostu, nakonec? nevíš? Pokud to bude ješt? pak na prodej a tam ten obrázek bude, tak ho chciii :)
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: mario (IP)
Datum: 2007-11-12, 18:37
ja vim vcera sem tam byl hlinenou dratenou pletenou kreslenou vsechny sem si koupil... ale 2 kraaasny obrazky mi nekdo vyfoukl.... takova ta s vycenenyma zubama a jedna ta hlavonozcova ;-)
Avatar

Re: Úkoly pro dobrovolníky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-12, 19:42
mario,
tak to mám hroznou radost, žes ud?lal takovýho granda! skoro jako by to nebyly prachy do FOFru, ale pro m?! ;o))

jinak už nerozkrafávám vlákno, rynn, tob? posílám sz.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist