Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
[b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: ilona (IP)
Datum: 2007-03-03, 07:09
Ahoj,
mám tém?? 10m?sí?ního fre?áka Filipa a vzhledem k tomu, že je to s ním už k nevydržení - kouše a je fakt agresivní, objednala jsem ho na kastraci. Nabídli mi i odstran?ní pachových žlázek, ale podle toho, co jsem se o tom dozv?d?la, nemá to smysl. Máte s tím n?kdo n?jaké zkušenosti? Nebo máte d?vod, pro? zákrok podstoupit ano ?i ne?

A ješt? z jiného soudku: Máte n?kdo zkušenosti s fretkou a t?hotnými? Tím myslím, jestli to (pubertální) fretka vycítí a chová se pak agresivn?ji. Nebo jestli se v?bec doporu?uje kontakt a podobn?. Nebo co fretka a malé miminko spole?n? v byt?.
Díky za odpov?di, Ilona.

ilona

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2007-03-03, 07:21
Ahojky, odstran?ní pach. žláz je zakázané zákonem. Navíc je to zbyte?né.
Jinak jsem s tcho?íkama v t?hotenství žádný problém nem?la. Akorát si ze m? n?kdy d?lali legraci, že už se tak rychle neohnu, to byla docela švanda.
Fretka a malé miminko: Máme skoro 5 m?sí?ního kluka a když malý spinká tak Ferda s Terkou b?haj a když je vzh?ru tak už zase spí. Dá se to zvládnout. Akorát bys je nem?la nechávat spole?n? bez dohledu (jako každé zví?e s dít?tem)... A podruhé je pouštím ve?er když už malý spí úpln? (kolem osmé usne a pak je pouštím do doby kdy jdu spát).

s+dít?+ s+t?hot+


[www.kunici.estranky.cz]







Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 11.06. v 00:48.
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-03-03, 13:54
Ilono, pubertální, tím spíše ?íjný fre?ák se m?že ob?as chovat agresivn?. Zvýšená hladina pohlavních hormon? mu "leze na mozek" ;o) a nedovolí myslet na nic jiného, než na to jedno... uhnat, zakousnout, odtáhnout do šmajchlkabinetu a obš?astnit ;op A stále dokola...

Kastrace pom?že, fre?ák se zklidní a bude z n?j mazel. Ale odžlázkování v žádném p?ípad? nepodstupovat! Jednak je to trestné, jak píše Iv?a a pak odstran?ní žlázek mívá velmi ?asto za následek nezvratné zdravotní problémy!

k+náh+?+on+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 00:05.
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-03, 23:28
A hlavn? je to zbyte?ný!!! U nás smrdí akorát Rocky a to sem tam (tak 2x tejdn? :)), dá se to vydržet, prost? se vyv?trá, umeje se mu zade?ek a je pokoj... Takže neni d?vod odstra?ovat, ne?
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:16
JJ je možné, že jde do ?íje, to náš Matýsek, když byl, tak taktéž si m? cht?l odtáhnout a když jsem nešla, tak m? kousnul *o). Jinak co se tý?e pachových žlázek, tak jak se to tu již zmínilo, je to zakázané a zbyte?né. Hlavn? si myslím, že když si ?lov?k bere fretku, tak musí po?ítat se vším. a Matesa jsem všehovšudy cítila 4 x a to mu bude 8 m?síc? *o))))
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:21
Náš Brutík nepuší v?bec. Zákrok je nebezpe?ný a opravdu úpln? zbyte?ný.
A každý ?lov?k, který si koupí tcho?e, musí po?ítat s tím, že bude sem tam intenzivn? v?trat :o))))
I když ( ?uky, ?uk) nás se to netýká.
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-06, 00:17
Nás se to týká celkem dost, puší ?asto, ale ne ze strachu, jen tak... t?eba leží a zapuší... takže pr?m?rn? 2-3x tejdn? musíme mejt zade?ek a v?trat, n?kdy ?ast?jc, n?kdy zase t?eba celý dva tejdny nezapuší... ale co :))
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-06, 13:25
Tak to sem ráda, že Monty nezapušil snad ješt? ani jednou a to má 9 m?síc? :)

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-03-06, 15:33
No, aby jsi se pak jednou nedivila.... chicht *o))))
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-03-06, 15:43
no to je taky fakt, tak tedy ?uk ?uk, snad to tak bude i nadále :)

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-06, 16:45
To m? t?eba dneska v p?l 9 vzbudil hroznej smrad... ano, Rocky si hrál s Meggie a zase zapušil... tak jsem umyla zade?ek, nechala okno doko?án a na hodinu se vzdálila z pokoje, než jsem mohla jít zase spát...
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Matýsek (IP)
Datum: 2007-03-06, 17:00
Hmmmmm to máš místo budíka? *o))))
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-06, 21:12
Jojo, p?íjemnej budí?ek :-/
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:44
Ahoj holky...potrebovala bych poradit...moje Kessule si dnes poprve uvolnila pachove zlazky...vyvetrala jsem a klid :-) ale tchorina byla stale citit,tak jsem ji umyla zadecek a dobry,ale ted vecer je u zadecku zas citit...tak se chci jen zeptat jestli je to normalni a po nekolika dnech to ustane nebo jak to vlastne bude :-)
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:46
A nezapušila si t?eba pak znovu? nebo je možný, že jsi zade?ek málo umyla?

Cítit by to pak být nem?lo :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-04-13, 23:47
Martino, je možný, že si bu? zase prdla :)) nebo žes jí to umyla málo... ono to jde špatn?... t?eba u Rockyho sta?í prost? fret?í šamponem umejt zadek, ale u Tobiáše to nezabre, i když mu ho drhnu 5 minut... takže bu? po?ádn? umejt, nebo po?kat, až to vyvane :)
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Martina L. (IP)
Datum: 2008-04-14, 00:09
Znova ne...to bych nejspis poznala :-) ale je fakt ze jsem ji to mozna neumyla poradne ;-)...ale nebudu ji s tim trapit...ukazala ze je to poradna tchorina a az vycichne tak vycichne :-))...jen jsem se chtela ujistit esi vse probiha v poradku... ;-)
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-04-14, 09:16
Marti ona si mozna nezapusila podruhy uplne,ale jen tak trosku treba kdyz byla delat bobek. Ale to uz je asi fuk, hlavne, ze jsi smradek prezila a ze je tchorinda zdrava :-)))

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-14, 09:17
My teda Felixe nemyjeme, když si zapuší. A v?bec to z n?j cítit není, je úplná vyvon?nka :o)
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-14, 10:39
tak si myslím, že jeanette p?kn? kecá.... nebo jsou v rodin? úchylný fe?áci nebo maj zni?ený ?ichový bu?ky... ;o))))


Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-14, 10:50
No, fakt! P?ísahám :o).
V pátek tu byla Petronelka, tak mi t?eba ?ekne, že smrd?l a my to necítíme, ale opravdu jsme mu zade?ek po pušnutí nikdy nemyli. Když ho ch?apnu, tak smrdí jak ... (po zapušení), ale za 10minut je to pryyyy? a zase krásn? voní, tak nevím :o/ . Po?kat ...
Te? jsem ho chudá?ka vytrhla ze spánku a pe?liv? o?uchala a fakt krásn? voní, p?estože si v noci pušnul p?i hrátkách s bestií.
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2008-04-14, 10:54
Ilono, nejsi náhodou z Rokycan? O víkendu jsem potkala d?ti s ?íjným fre?á?kem na procházce a jmenoval se Filip.

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-14, 11:11
jeanette,
Š?ASTNÁ TO ŽENA!!! ;o)))

heleno,
nejsem si jistá, jestli ti ilona odpoví. ne, že by byla tak nafoukaná, to netuším, ale byla tu p?ed víc jak rokem... ;oP

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2008-04-14, 15:57
martino.....to se povedlo. Jsem já to ale trubka.

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-14, 17:53
marti, on fakt Felix voní po fialkách:-)) On snad ani fretka nejni..on je to spíš takovej kra?ou?kej tlus?ou?kej koblížek vo?avej v béžové fret?ím kožíšku

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-14, 18:25
holky, NEŠTV?TE M?!!!!
jak to, že N?KDO m?že mít doma vo?avou?kej koblížek a já mám t?i uprd?ný smra?ochy??!!
no je to n?jaká spravedlnost??! neni...

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-14, 18:27
jj marti, jakej pán.....:-)))))))))))))))))))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-04-14, 18:34
vrrrrrrrrrrrrr!!!

vlastn? - já se v?bec nehn?vám, protože co? protože to NENÍ PRAVDA! že jsou po m?.... takhle usmrd?ný už se ke mn? dostali ze svých P?VODNÍCH RODIN!!

tak...

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2008-04-14, 19:20
:-)) marti, no vidíš:-)) nic si z toho ned?lej:-)))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: [b]Pachové žlázky a t?hotenství[/b]
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-04-14, 23:20
Petronelka - nep?ehán?j :o), ale ufff, už jsem dumala nad tím, že fakt máme doma smra?ocha a jen to necítíme :o).
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist