plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Dasha (IP)
Datum: 2003-09-03, 17:04
Cht?la jsem v?d?t jak taková fretka plave, tak jsem jí napustila vanu, kam mi stejn? po?ád leze, a pomalou?ku tam Te?ku vypustila. Rejdila ve van? a vypadala, že se jí to docela líbí. Ale její styl plavání byl docela zajímavý - mám fretku na p?ední náhon! :-) P?edníma nohama hrabala, ale ty zadní jen tak natáhla doširoka za sebe a ono jí to vzadu nadnášelo. Vypadala strašne srandovn?. Plavou takhle fretky normáln?? Já jsem totiž myslela, že hrabou i t?ma zadníma.



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 10:40.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2003-09-03, 17:14
Nám se Pepe lehce vykoupala venku v rybníce a taky tímhle stylem - p?ední kraul, zadní mrtvé. Já si taky myslela, že je to proto, že ud?lala jen asi 5 temp a byla hodn? u b?ehu na m?l?in?, takže t?ma zadníma hrabat nem?že. Tak te? vidím, že asi takhle fretky plavou.

z+plave+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:25.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-09-03, 21:02
I Cvokie takhle plave - z donucení ve Vranovské p?ehrad? a naprosto dobrovoln? v minibazénku mé kamarádky, která ho m?la na napájení ps? (chudáci chlupá?i). Vždycky m? k n?mu dotáhla a blažen? se cachtala (i když jinak vodu nesnáší).

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Hasika (IP)
Datum: 2003-09-03, 22:02
Katynka se vykoupe všude, kde to jde a kam jí pustím. Když jsem jí vid?la poprvé plavat, myslela jsem to samí co Martina, ale když se vrhla za mým psem do rybníka, který není zrovna m?lký ... no plave jako plovák, vep?edu ?ubi?ku a zadek se veze.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-03, 22:07
Vendel plave nerad, ale dokonale. Používá vé plovací blány též jen na p?ední náhon. Radši se ale bahní a brouzdá, což je tcho?í p?irozenost.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Squelch (IP)
Datum: 2003-09-03, 22:28
Moja Sakinka plavala perfektne, sice takim istym fretcim stylom. Kludne som ju ale pustal aj do hlbokej vody na jazere. Ked ale bola dalej od brehu (asi take 4 metre), tak bola dezorientovana, lebo ho nevidela. Vyplavala mi vzdy na plece, pri com ma vzdy poskrabala. Sakinka sa mi ale stratila, teraz mam Kesinku a ta je este uplne malinka, ta este aj pri chodzi len tak taha zadne nozicky po zemi za sebou. Ale cez leto budem urcite aj s nou chodit plavat.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-09-04, 10:13
Tak našeho bohumila jsem šoupla do vody na chat? v t?ch strašných vedrech a plaval stejn? jako tady popisujete :o)) Joooo a pak se mu strašn? líbilo potáp?ní, ale to už jsem nevydržela já neb jsem nev?d?la zda se mi topí a nebo se mu to líbí. Jinak do vany nic moc, ale strašn? se mu líbí sedet v umyvadle a pít vodu z kohoutku - jeho poslední záliba :o))

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-04, 16:05
Naše pusinky plavou také hlavn? p?edníma, ale když se ve van? potáp?jí pro špunt, pak užívají celé t?lí?ko k "vln?ní" sm?rem ke špuntu. Nejlepší je to v d?tské vani?ce, kde špunt není. Házím jim tam cinkavé kuli?ky co jsou ur?ené pro ko?ky a ony je taky loví, ale špunt je p?ece jen nejlepší.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-04, 16:51
Naše Bára vodu nuveritelne moc miluje. Ale musi byt na to nalada. Nekdy jen chodi a ocuchava a chce se ji dostat na kloub, kam tro vlastne vede. Tak beha po kraji a cmucha. Pak tam strci jednu tlapku, druhou, pak vsechny, nahrbi se a potopi pod vodu a plave. pouziva jen predni tlapky. Ma je natezene svisle dolu a mirne s nima hybe, nedela vubec vlny. Zadnima kormidluje a taky pouziva ocas. Jinak ma obcas hlavu a oci pod vodou a kouka na hladinu z vody. Kdyz jsme byli v rybnice, lovila rybicky tim zpusobem, ze kvokala a potapela se. Ale nejradsi ma vlny.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: VER?A (IP)
Datum: 2003-09-05, 09:42
MY JSME V LÉT? M?LI MLÁ?ATA. BYLA SPOLU S JEJICH RODI?I UBYTOVÁNA VE VOLIÉ?E A PROTOŽE BYLO MOC VEDRO DALA JSEM JIM TAM NÁDOBU S VODU. A? SE FRETKY SMO?EJ. VODY TAM MOC NEBYLO. NAŠE DOSP?LÉ FRETKY VODU NESNÁŠEJ. HLAVN? LUMP, TEN MÁ ASI ŠPATNOU ZKUŠENOST (NAŠLI HO VE SKLEP?) Z VODY MÁ NEP?EDSTAVITELNOU HR?ZU. A MLÁ?OCH?M SE TO MOC LÍBILO. MLÁ?ATA POSTUPN? LEZLA DO NÁDOBKY A V TÝ TROŠE VODY(HLOUBKA ASI K B?ÍŠK?M MLÁ?AT) SE POTÁP?LA A POUŠT?LA BUBLINKY ?UMÁ?KEM. BYLO TO HROZN? SRANDOVNÍ.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Petr (IP)
Datum: 2003-09-13, 22:29
Naše Barborka taky plave jen p?edníma nohama, zadní roztáhne, nepotápí se

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-14, 16:01
Vendel se nepotápí celej, ale do jakékoli vody okamži? pono?í hlavu a zkoumá dno nebo hlubinu. Nevím, ale pro?, neb mám pocit, že pevn? zav?e uši i o?i a ?enichat p?ece taky nem?že... :-)

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: tereza (IP)
Datum: 2003-09-20, 15:36
ahoj , naše Julie se také ráda rochní ve psích miskách.Ve van? plave bohužel jen z donucení a to stejným stylem,který popisujete. Ovšem nejrad?ji se potápí v mé skleni?ce s vodou . Kdykoliv vidí jak si nesu pití , vrhne se na mn? a snaží se mi to vše vypít. Venku v potoce se maximáln? vrhne za kameny ,ale rad?ji jí baví pr?zkumni?it u b?ehu.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-09-22, 15:05
Tak m? náš Bohouš o víkendu p?ekvapil. Zase jsme byli na chat?, zase si noroval na stejné lou?ce za pot??kem. Najednou nastartovat a let?k k potoku a huuups a byl ve vod?. Vyvád?l jako pominutej a o?ividn? se mu nenucená koupel líbila :o)) Pak se už jenom vymáchal v n?jaké zemin? a do potoka šel znova. Nyní již s mojí pomocí :o)
Jinak plavecký a potáp??ský styl "ala fretka" dodržuje do nejmenšího detailu.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-23, 10:09
Milé dámy, nemusí být jen plavající fretka, ale díky fretce i plavající byt. V?era jsem jako vždy když je plný koš, p?esypala pat?i?né množství špinavého do pra?ky, vyjmula nalezlé fretky, pra?ku zav?ela,zapnula, zav?sila hadici na vanu a šla zalévat džungli na balkon?. Z koupelny se ozývalo spokojené bouchání prázdného kbelíku ve van? (pod kbelíkem tcho?, kolem n?ho dva tcho?i, snažící se dostat dovnit?.Když n?který pronikne, vyš?ouchne toho, kdo neuhájil pevnost a hra pokra?uje až do zemdlení, nebo dokud neseberu kbelík).Když pra?ka vyprázdnila špínu, šla jsem se ujistit, že pravdu jsem m?la já, že prádlo bylo opravdu špinavé (ne jak ?íká moje drahá polovi?ka - vždy? žádnou špínu nevidím). A VID?LA jsem - hadice na zemi a voda také a v tom skákaly blažené freti?ky.Klouzaly se v louži,cachtaly se - no zábava ohromná. Pro n?. Zkuste tu spouš? vytírat, když vám ješt? tahají hadr. Ze zoufalství s vidinou zu?ivé podsousedky jsem je zav?ela do voliéry a uklidila spouš?.Práv? jsem skon?ila, když p?išel pání?ek - a SPUSTIL NA MNE, JAK JSEM ZLá, JAK TI TRESTANCI ZOUFALE KOUKAJí M?ížEMI.
jE N?JAKá SPRAVEDLNOST NA SV?T??


Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Saku (IP)
Datum: 2003-09-23, 11:13
to hra s tím kbelíkem je chladivá!! (cool!!). dneska se mi zdálo o otm, že jsme bá?e koupili kamaráda fre?áka, a že si spolu hráli. musí to bejt kouzelný..

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-09-23, 11:23
Kouzelný jo, ale musí to schvalovat i podmínky bytu.

Erin: chováš své fre?ulky na balkon?, nebo mají svoji místn?stku pro sebe. Jde mi jen o to, zda nejsou tolika cítit.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-23, 16:04
Bydlí voln? v prostoru koupelna-záchod-p?edsí?.( V p?edsíni je i voliéra, kam je n?kdy zavírám, když je to nutné. Jinak ony tam b?žn? chodí samy.)Slabé povahy vejdou do byte?ku a cítí - to je filtr, kdo vydrží, je náš. N?kte?í necítí, ale záhy vidí - to když jim odjíždí bota nebo když se jim podivn? hýbe taška. P?átelé ko?ka?i ?íkají, že jejich kocou?i smrdí víc a také to déle vydrží. Zách?dky ?istím denn?. Drahoušci jsou t?i. Náš táta ?íkal "smrdí, ale ?lov?k si zvykne a za tu srandu stojí". Také po ?išt?ní užiji odsmra?ovadlo ve spreji, to, které se prodává na lidské záchodky. Slušnou ?ást pachu to zlikviduje. Jinak - ono každé zví?átko smrdí, my také smrdíme a každá rasa jinak (tím si to ?lov?k uv?domí, p?íslušníka vlastní rasy v?tšinou necítí, na to je adaptovaný).Nesouvisí to s hygienou, ale se schopností zpracovávat n?které látky ve strav? a s látkovou vým?nou v?bec, se sytémem pocení - tedy chladi?em, - s hormonálními stavy a spoustou dalších v?cí. Je na tom stav?na nap?. aromaterapie, diagnostika n?kterých chorob, je to velice složitá v?c. Ale n?co pro zasmání - p?ed n?kolika lety jsem m?la kolegyni, které nebylo nic dost dobré a ni?ím drahým na sob? nešet?ila (díky postavení manžela si to mohla dovolit) a ta mne podezírala, že užívám superdrahou kosmetiku na bázi norkových olej? a že to nechci p?iznat - že prý to ze mne cítí. A nedala si vymluvit, že tomu tak není, že to, co cítí, je m?j milovaný tcho?.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-24, 18:48
No to m? podržte - báze norkových olej?! Že já koza jsem toho nebožáka nechala odsmradit - místo abych složit? vysvtlovala d?tem a koleg?m ve škole, pro? tak smrdím, mohla jsem se vytahovat, že jde o kosmetiku z Pa?íže - nejnov?jší objev :-))

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-09-25, 08:52
Nelituj. Já jsem vždy m?la sami?ky a ty v?tšinou smrdí jen fret?ím pachem, pachové žlázky užívají minimáln? a p?ece jen tolik nezna?kují. Myslím, že smrdí asi jako te? Vendelín, t.j. voní jako když schne lipový kv?t - to ?íká moje kolegyn?. Tomu se ?íká výhra, když máte v práci proti ?uchal?m takovou oporu.

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-09-25, 09:56
No m? bohoušek voní, pšouká minimáln? a ne nijak intenzivn?. Jednou mi usnul v mik?e, když jsme šli z procházky. Já to v?bec necítila, ale když jsem si ránona sebe nast?íkala parfém - uuuffff to byl odér. Prost? tcho?ovina s parfémem (jakýmkoli) prost? dohromady nejde :o)) To byl faaaak puch :o)

Re: plavající fretka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2003-09-25, 14:59
erin: lipový kv?t - to je úžasné!!! Ihned to sd?lím svému p?íteli, který neustále tvrdí, že nemá rád tcho?e, a že Vendelín smrdí (a?koli se s ním mazlí, hraje si a v?bec ho hý?ká...) :-)
boubela: p?ebušit tcho?e parfémem jsem nezkoušela, ale pravda je, že když se "rozleží" je to moc p?kné - uschlý lipový kv?t :-) Nem?žu si však st?žovt - voní mi to rozhodn? víc než když na m? dýchne pes nebo když je psík mokrý.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 12:05.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist