Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:17
Omlouvám se za nový vlákno, ale nic k v?ci jsem tu nenašla. takže k v?ci: Meggie žere cokoliv látkovýho... Všimla jsem si toho dneska. To, že už sežrala kus froté pásku od županu, jsme už zjistili dávno, když kakala ?ervený kusy. problém je, že jsem te? našla vykousaný díry v tri?ku, co maj jako pelíšek. Celkem hodn? d?r, takže to asi d?lá pravideln?... No, zatim zní všechno z?ejm? vyšlo p?irozenou cestou, spíš nevim, co dál... Maj sice v kleci hamaku, ale jsou dva a nechci, aby spali na holý zemi klece... Krom toho vykusuje chuchvalce i z hamaky :( nevíte, ?im to p?ípadn? nahradit, nebo co s ní? Asi jí to neodnau?im... díky

zlo+hadr+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 27.06. v 18:04.
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:22
To jí bohužel asi neodnau?íš, na to bude muset p?ijít sama... Kraken také jako malý ožíral hadr, co m?l jako pelíšek. Když jsme ho p?i tom p?istihli, tak dostal "za uši" a hlavn? jsme vyhodili hadr, na který byl zvyklý od Maminky a dali mu po?ádné pelíšky. Když odrostl, p?estal hadry baštit sám od sebe.
Hlavn?, když si všimneš, že zas n?co ožrala, dej jí Bezo-pet a sleduj hovínka, jestli látku vykadila. Pravideln? sleduj, zda kaká.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 12:15.
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:26
OK, akorát nevim, kdy to spapala :( ale kaká normáln? celou dobu, papá taky... bezopetku za?nu dávat pravideln?- Rocky líná, tak Meggie dostane taky... spíš se bojim, aby toho nesežrala moc... tri?ek jsem jim darovala asi 8 a skoro všechny maj n?jakou tu dírku... :-/
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:30
Jojo,Rynn,tohle neodnau?íš,d?lá to i Ruda,už m?l i ucpaná st?eva,takže kdykoli ho slyším chroustat n?kde nákej svetr nebo pelíšek,nutím mu Laxatone,nebo Malt-softku.Už se mu povedlo nejstarší dcerence rozžvejkat zna?kovej svetr za 3 litry,milá?ek muj,ani špatn? mu nebylo.Takže ho musím furt sledovat,jestli nezvrací a kadí.Mamlásek jeden žužravej.

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:33
Sebrala bych jí tri?ka a zkusila jí dát n?jaký pevn?jší pelíšek. Vzpomínáš si, jakou m?li naši tcho?i hamaku-spacák na Císa?ské louce? Má to tvar, je to flísové a K + K to neožírají. Ad tri?ka: Karrie je schopna i nyní v nest?eženém okamžiku do tri?ka vyžužlat díru. ale nic jiného než tri?kovina jí nejede...
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:34
rynn!!!
i ty, brute?! taková stará páka!
jako by tu nebylo dost nejr?zn?jších vláken prost? s žádostí o pomoc nebo radu... :o/

chjo, a to chcem po nová?kách, aby nezakládali nový vlákna, když to kli?ánko ud?lá starouš!!
m? asi klepne...
nebo já n?koho! ;o)

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:35
bóža: Laxatone? Co to je? taky n?jaká pasta? A kde se dá sehnat? A nestane se nic, kdybych to dala zbyte?n?? Máme doma akorát Bezopetku a Probican... jinak díky moc... já ani nemyslim, že bych jí to odnau?ila (pracujem na WC a kousání, natož na žraní ?ehokoliv...), ale spíš, jestli se dá takhle pelech n??im nahradit... ale je fakt, že nám to d?lá i pes- znásilní deku, p?itom vykouše obrovský kusy a pak na procházce mu to taháme z pr*ele... :(
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:41
martina: jenže ty jsou úpln? o nš?em jinym... tak mi to pro jednou dop?ej, ne? :D
Vendula: OK, mám psí, jakoby košík, ale s látkou na povrchu a m?kkej, zkusim ten... akorát se nebudou mít to ?eho zavrtat a ?im se p?ikrejt... :(
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:42
Bezopet,Malt-soft a Laxatone,jsou pasty na bezoary,Laxaton je taková gelová,proto se dává i p?i zbašt?ní nap?íklad látky,pá? to ve st?evech p?kn? obalí a pom?že vylou?it,mám ji od veta.M?žeš to dávat každý den,ale po malých dávkách,aby nem?la pr?jem.Je to totiž i projímadlo.

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:43
Rynn: To je jak v tý pohádce, kde všichni tahali ?epu :-D
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:44
No mén? idylické ?ekla bych :o)))

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:45
Vendula: :D
bóža: D?kuju, zejtra p?jdu k vetovi pro ty známky, zeptám se ho...
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:57
U mna zabralo zisti? aký typ látky a vecí sa jej pá?i a zabráni? jej v kontakte s nimi :) Bavlna :D prírodná fretka
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:58
No, mn? žere i takovej jakoby kožíšek, co maj na hamace... :( a trika? Asi taky hlavn? bavlna... :)
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:00
hele, rynn, víš co? a už jsi jí zkoušela n?kdy dát taky PO?ÁDN? NAJÍST?!?!!
chudinka ubohá, hladová... ;o)))

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:02
Ruda žvejká všechno vln?ný,bavln?ný i akrylový,no a jelikož nemám to srdce mu ud?lat palíšek z n??eho um?lýho,tak jen kontroluju,jestli zase žvejkal a dám mu pastu,pacholkovi.Nejhorší je,když dosáhne na sušící se prádlo na sušáku,to má nejrad?j,když je ješt? mokrý,to žvejká s o?í?kama p?iv?enýma blahem a vydává tak d?sný zvuky sk?ípajících zub?,že mám dycky husinu jak bur?vky.

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:03
No Keira taky zrala tricka a vubec veskery tenci latky a rucniky. Kdyz jsem ji jednou u toho nachytala, tak jsem ji ten ozuzlanej kus obalila peprem a vratila. Kerinka si samozrejme sla zase kousnout no a pak uz jenom delala drzky a od te doby hadry moc nekouse:) Bylo to drsny, ale celkem to zabralo:)
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:05
bóža: a není on Rudánek kapku úchylnej? ;op I u lidí to funguje, však víš, latex a tak... :-D
A nebo si ?ekl, že pani?ka si musí byst?it post?eh, tak jí v tom podporuje ;o)
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:09
Šmarjá,ona mi pasuje Rudánka za úchyla!!!No dovol,Rudánek je úúúpln? normální milá?ek!!No to bude noc,tohleto,nejd?ív m? vypumpuje Marky a pak se dozvim esli není Rudánek úchyl,nezamhou?ím oka...

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:10
bóža: ale zamhou?íš a ješt? se Ti bude zdát o rudánkovi v latexovém oble?k u ;O)))
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:13
To nééééé,Rudánek má alergii na latex!!!Vážn? když si hraje s latexovejma hra?kama,tak kašle,takže nic latexového,on ví pro? bavlna ,vlna a tak ,kluk není hloupej!

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:13
A s bicikem:)
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:13
bóža: Normální fetišista, no... vždy? to neni ani po?ádná úchylka ;) náš pes zase deky fakt znásil?uje... ale tak, že se fakt na ní uspokojí... no, a nemusí to bejt ani deka... vlastn? cokoliv, co najde...
martina: Máš pravdu, asi je kone?n? nakrmim, když už n?kolik m?síc? nedostali :))
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:15
bóža: A co k?že? Že by si vzal kožený koza?ky, minisukni a korzet, do toho ten od Báry zmi?ovanej bi?ík... domina jak vyšitá ;)
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:17
Hezky jsme to vlákno zase prokafraly! Ale nasmála jsme se, až mi slzy te?ou... :o))) Dnes budou opravdu veselý sny!
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:17
no, ja som dala do pelíška riflovinu, a z látky z mojich elastických nohavíc som spravila závesné lôžko.No a zabralo to :D Jupíí!
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:19
Rudánek není úchyl,vy ste úchylný!!!tsss p?edstavovat si mýho Rudouška v koženým oble?ku s bi?íkem no fuj,že se nestydíte!!Takovej krásnej milá?ej je to,po?kejte až vás potká,hrozn? rád kouše do nosu!

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:20
Riflovinu kouše taky :O))))))
Ale to nejní úchylka!!!!

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:20
hena9: Vidíš, dobrej nápad, taky zkusim :)
bóža: jako že my jsme zoofilní a chcem toho tvýho dominu??? (jak je mužskej od dominy???) :) jo, dala bych si ?íct takovýdleho fre?áka, ten by se mi líbil :)))
Avatar

Re: papání látky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 23:25
On už spinká,já mu to hned zejtra povim jaký ve vás vyvolává p?edstavy nemravný,kožíšek muj ?okoládovej,nemyslete si že mu to ne?eknu!

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist