Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Zviratka
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-01-13, 10:28
Já bych ?ekla,že to bude hodn? chlupama.monty taky u vetu ten zvuk neud?lal:)po?ítala jsem doma když spal nádechy a hrozn? m? to tenkrát vyd?silo,m?l n?jakých cca 60 místo 30.asi záleží na jednotlivci,teplot? doma,..

Zviratka
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-01-13, 10:33
Já bych ?ekla,že to bude hodn? chlupama.monty taky u vetu ten zvuk neud?lal:)po?ítala jsem doma když spal nádechy a hrozn? m? to tenkrát vyd?silo,m?l n?jakých cca 60 místo 30.asi záleží na jednotlivci,teplot? doma,..

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-01-13, 11:34
No, Diego to d?lá furt, víceménn? denn?. N?kdy p?i h?e, n?kdy v klidu. V ordinaci sípal jenom tak potichu, teprve ve chvíli, kdy mu dala Chylda prst na krk, za?al... krom? toho se fakt ?asto dusí granulí nebo tak.... Nep?išlo mi to OK, našt?stí to neni nic horšího, ale t?eba se fakt bojim thoo, aby se neudusil, když u n?j nebudu...
Avatar

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-01-23, 11:39
mám na všechny dotaz ..
Monty ob?as d?lá takový divný zvuk, jakoby natahoval tlami?kou, srkavý zvuk, a p?itom se hodn? olizuje. V?era ve?er to d?lal zase, dostal vlažný he?mánkový ?aj s lži?kou medu. Odmítal spát v kleci, takže prochrn?l celou noc v úložném prostoru postele pode mnou. Ráno už ten zvuk neslyším. Máte s tím n?kdo také zkušenosti?

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-01-23, 12:28
Kuklynko,to mi taky d?lal ob?as Fitch a to byl v?tšinou trošku nachlazený nebo mu trošku teklo z o?i?ek. Podle m? na n?j n?co leze. Já jsem to vždycky ?ešila taky bylinkovým ?ajem, ale jestli m?žu doporu?it, tak lepší je lipový nebo bezový ?aj a nebo ješt? lépe smíchat 1:1 dohromady, tohle jsou bylinky p?ímo na nachlazení. A taky dát trošku medu. Pak mu to podávat tak 2x-3x denn? trošku.
No a to u nás vždycky zabralo. Ješt? m?žeš dát klidn? vitamín C, nebo pár kapek citronu do napaje?ky na posílení imunity.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-01-23, 13:13
Dádo, d?kuju. dostal do misti?ky na pití he?mánkový ?aj+lži?ku medu a to z?ed?né s vodou cca 1:1, aby to bylo vlažné. má to v kleci celou noc, n?kdy i p?es den aby pil jen to. ty jim ten ?aj podáváš jako 2-3x denn? jen na lži?ku???ja myslela, že ho m?žou pít normáln?...

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-01-23, 13:18
Já jim to v?tšinou dám do misti?ky a oni si to pijí, jak se jim chce, ale m?žeš mu to dávkovat, aby si m?la p?ehled kolik toho vypije. Ale já to tak taky ned?lám, spíš je(podle toho kdo z nich je K.O.) sleduju kolik vypije a kolik vylije. Ale myslím, že mu to nem?že uškodit...

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-01-23, 13:24
koupím tedy lipový ?i bezový ?aj, oki d?kuju moc Dado ;-)

Re: sipani
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-01-23, 13:28
Nemáš v?bec za? :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist