Aktuální stránka:6 z 22
Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 13:42
co to ? :o)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-17, 13:46
Ježiš.... To je potvora.... Poppule samozd?ejm?. Já jsem si tady nachystala okno, že jdu jako odepsat, ale byla jsem zavolána a tak jsem se šla mrknout, co se po m? chce.... A ta obluda vlezla na st?l a napsala vzkaz za m?.... No to je výborný. Ale nechápu, jak to ud?lala, že se jí to i odeslalo... No to se dneska d?jou v?ci...:-) Je tohle v?bec možný?
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 13:55
no jo možný je všechno :o)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-17, 14:33
Je to osobnost a chce vyjád?it sv?j názor.
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-17, 17:47
No, to nejspíš:-) T?eba je v tom n?co víc.... Sakra, co tím mohla myslet?
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-17, 19:35
Je tam §, tak pozor.
Že by Robinkovi vyhrožovala žalobou?
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-17, 20:05
áíi-to bude krutý trest
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-18, 10:07
Jo - To bude ono:-) St?žuje si na Robina.... Se jí ani nedivím. V?era jsme zase zkoušeli aby kamarádil, ale on je hroznej. Kdyby moh, tak Poppuli dokouše jako kon?:-( Tak ho vždycky chytneme a Poppul ho o?uchává a ?umá?kem mu jezdí po srsti.... Ona by kamarádila hned, no.... Zato, když máme na klín? Poppulku, tak Robin b?há kolem dokola a hledá, kde by ji moh "uždíbnout". Jé, za?íná m? být líto, že se u nás fakt nevyrábí n?jáký ty náhubky. Hned bych Robinkovi jeden takovej koupila. A nechala bych je b?hat všechny. Takhle to nejde, protože on by ji fakt ublížil...:-( Nevím jestli je to tím, že je Poppulka mladá, ale ona je takovej trumbera, že když ji n?kdo napadne, tak ona ho ani nekouše, tak n?jak se nebrání.....Jenom ?ve. Já bych Robina kousla hned... a po?ádn?... Je hrozn? mírná (jako jinak divoženka), což je zase na druhou stranu hrozn? fajn:-) Ale na ty moje tcho?e by m?la jít víc z ostra. Hlavn? teda na Robina. No, a nebo seženu tomu opi?ákovi ten náhubek a bude... Ale kde, že?
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-18, 13:28
a ty Robina nekoušeš?já když jsem p?inesla Filipa,bylo mu 8m?síc? a byl v ?íji,nevím jestli i puberták,hrozn? kousal,teda on byl jinak mazel,ale prost? než si u nás zvyknul byla jsem po?ád pokousaná-do krve,tak jsem ho za?la kousat taky a on se pak mírnil :o)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2006-11-18, 14:02
Já bych kousání nezkoušela :
1. stejn? bych kousla tak, aby ho to nebolelo
2. vadily by mi chlupy v puse
3. už si musím dávat bacha na zuby

T?žko ?íct, co tady pom?že.
Asi jenom ?as a obrovská trp?livost.
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-18, 14:13
když ho moc nežužláš,tak chlupy nepouští :o) jinak kousání jsem u Fila zvolila protože kosal dost siln?,?ekla bych že asi ze strachu,prost? se m ho m?la v ruce mazlila,on byl v klidu a pak z ni?eho nic se zakous a necht?l pustit.v??n? jsem m?la nateklý ruce :o) dala jsem mu pár dn? jestli se zklidní,nezklidnil a tak jsem za?la trestat.bít sem ho necht?la,bylo by to horší,nevšímavosti si užíval,cvrnkat do ?umáku sem ho taky necht?la,to mi p?íjde dost brutální a tak jsem ho kousala do zátylku :o)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 11:40
No, jednou jsem ho taky zkoušela kousnout, aby vid?l, jaký to je, ale jak píše Patty, tak ho prost? nekousnu tak, aby ho to bolelo.... (Když pominu ty chlupy:))
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 12:33
no kdybych m?la Fila kousnout tak aby ho to bolelo asi bych v n?m nechala svoje zuby :o) když vidím jak se ?ežou s Rondym,nebo Fil s jiným samcem,a ani jeden p?i tom neje?í...teda Ron a Fil se v??i sob? už zmírnili,p?edtím jim z?stavali krvavé šrámy.ted už nejsou ani od?rky :o)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 12:50


Hele, kdosi napsal v inzerci, že dal bílou holku do zverimexu v Liberci, te? by ji rád zpátky....Koukni na to. Tak jsem si ?íkala, jestli to nebyla naše Poppule a jestli to byl ur?it? zverimex.... Jsem trochu podezíravá No, ale i tak, jestli jo,- sm?la:-)
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 12:55
já na to koukala už v?era a prohrabala jsem jména,jestli náhodou to není naše...pokud nedala jiný jméno tak ne.taky jsem si ?íkala,že je to p?kná blbost když jí dá do zverá?e a pak jí chce spátky.já už bych jí to nevrátila a ten kdo si jí vzal jí už taky asi nevrátí...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 12:59
No, dost divnej inzerát...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 13:02
jo to je.kdyby napsala t?eba jen že by o ní cht?la v?d?t,ale že jí chce spátky?!
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 13:07
No, fakt divný. Proto m? to napadlo s tou Poppulí. Jakože se našla v Liberci a tak...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 13:11
no práv?.je možný,že jí odložila do útulku a tady napsala že do zveráku...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 13:15
No, kdo ví jak to vlastn? bylo....
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-19, 14:14
S tím si nelam hlavu.V tomto zverimexu mám kamarádku.Fretka tam bílá byla n?kdy v lét?,zbída?ená až hr?za,m?la vyd?ené rýhy po kšírech.Tudíž to rozhodn? nebyla Poppulka a kdybych náhodou narazila na tuhle p?vodní majitelku,tak bych ji nevrátila ani plyšovýho medv?da.

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 15:46
Aha:-)
?íkáš, že byla v hrozným stavu? To je teda hnus:-( A že jí to teda není blbý.. Myslím ten inzerát.
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 15:58
když už tak by m? zajímalo t?eba jen to kam se dostala ,ale chtít jí zpátky po takový dob??možná ?ešila problém s pubertou a ted když už by to mohla mít za sebou chce jí spátky...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 16:08
Hm... No, nic nedostane...

Fretulinka: Jo a te?ka jsem koukala na starší dotazy, co na n? odpovídala MF a tam jsem zjistila, že sami?ka se m?že kastrovat po p?l roce v?ku a nemusí mít po první ?íji. Víš, jak jsme se o tom bavily?
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 16:28
jo jo vím,takže p?jdeš s malejma d?ív?ono je to s t?ma nadledvinkama možná ?ast?jší u samc?,u samic jsem se s tím zatím nesetkala...
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-19, 17:09
No,nevím. Zatím p?jdu se Sašou a pak asi uvidím.... Budu o tom p?emejšlet
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-19, 19:30
Hanula: No ja by som radšej po?kala,kým sa sami?ka nevyvinie úplne. Pri všetkých zvieratách je to tak ,ak sa zviera vykastruje skorej nedovivinú sa mu isté veci.Tak sa mi nezdá,že by fretka bola výnimkou.
Napísala MF aj nie?o viac,pre?o sa môžu skoro a ?i to nebude ma? nejaké hormonálne nezrovnalosti???
Zaujíma ma to :P
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-11-19, 19:44
Fretky je vhodné kastrovat nejd?íve po p?l roce v?ku, nejlépe ale však až po 8. m?síci života.
Pokud se fretka nechá vykastrovat p?íliš brzy, m?že se stát, že nadledvinky p?evezmou funkci pohlavních orgán? a pohlavní hormony se za?nou vytvá?et v nadledvinkách = hypeadrenokorticismus. Ideální by tedy asi bylo kastrovat fretku až po první ?íji.

kast+ona+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 16.06. v 23:43.
Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 19:49
taky bych osobn? ra?i po?kala,ale nic ti nechci rozmlouvat nebo tak,to ne.Žofka m?la jít na kastraci i loni,ale cht?li jsme mít alespon 1miminka,což nám loni nevyšlo-nezab?ezla.kastraci jsme tedy ješt? odložili a šli až letos,po 1.mládatech.letos bysme šli i kdyby se nám p?ipoušt?ní nepovedlo a ona zase nezab?ezla,ve 3letech by na 1.mladé bylo už pozd?.jinak teta má taky fret?í sami?ku-kastráta.její v?k není znám je to nalezenec.m?li jí asi 2týdny když se objevila ?íje,kterou hormonáln? ukon?ili,jenže se za pár dn? opakovala,znovu ukon?ila a šli kastrovat...



Avatar

Re: Robin, Saša, Keiko a Poppy
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-11-19, 19:57
Vendula R o t?ch nadledvinkách jsem už Hanule taky psala jen nevím jestli v tomhle nebo vedlejšim (Žofka,Filip,Rondy) vlákn?.jsem ráda,žes to potvrdila a že jsem nepsala až takový blbosti :o)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist