Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 09:05
Jak to d?láte s dv?ma fretkama když jdete ven, máte dv? vodítka? nebo chodíte s každou zvláš?? mám totiž pocit že když je jedna tak neví co d?ív o?uchat, takže když jsou dv?, tak se musej po?ád zamotávat

ces+proch+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 01:08.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2004-06-11, 09:22
Pokud jdu s nimi sama ,tak je mám na jednom navinovacím vodítku na jehož konci mám rozdvojku.Mohu ?íci,že když jdeme ,tak budíme více pozornosti ,než když se jde s každou zvláš?.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 15:20.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 10:12
A dá se n?kde sehnat vodítko p?ímo s rozdvojkou?

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-06-11, 10:23
No to by som aj ja potrebovala vedie?. Len neviem ako by to s tými našimi fre?ákmi vypadalo, lebo Bobo je fretka-turista a Žofka je fretka-lenivec, vôbec nechce chodi? na vodítku, musíme ju nosi? na rukách.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2004-06-11, 10:32
To nevím.Já mám dv? samonavíjecí vodítka ,která p?ipínám karabinkama na kšírky,když jdou každá zvláš? a nebo p?ipnu rozdvojku na jedno vodítko.S tou ch?zí jsem m?la také strach,protože jedna je velice ?ilá a druhá se ráda nosí.Tím,že jsou vedle sebe ,tak se snaží jedna druhou p?etáhnout a berou procházku jako hru- kdo d?ív.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 10:32
Sjusn, myslím, že vodítko s rozdvojkou nekoupíš, ale lehce si ho ud?láš. Koupíš v galanterii prost? metr tenkého popruhu nebo tkani?ky, dv? karabinky a jedno o?ko, nebo malinký kroužek na klí?e. Lehce to ušiješ, a p?íjde t? to na pár korun. Navíc tím zabydeš chvilku ?asu, a zkrátíš si ?ekání na Tadeáška. Mimochodem pr?ata dlabou masí?ko o sto šest, a taky miminkovací sunárek jim moc chutná. Vždycky si nadlabou pupíky k prasknutí, a vyvalí se do pelíšku, jako sta?í tlustí chlapi. V noci na v?erejšek nám v noci strašn? plakali - ve?er p?ed tím dostali poprvé masí?ko, a tak jsem m?la strach, jestli z toho nemají bolení. Ale oni se jenom nemohli do?kat rána, až dostanou masinko znova. V noci na dnešek jsem u nich v kleci nechala i Pepana a ten se osv?d?il jako bezva ch?va. Zatímco J?linka se chladila na holé zemi, Pepa klidn? a trp?liv? zah?íval mim?a, a v?bec mu nevadilo, že mu lezou až do pusy. Je to moc škoda, že jsem si nemohla vyp?j?it fo?ák, ale p?íští týden to ur?it? vynahradím. Ješt?, že ty drobky mám, protože jinak bych to trápení s pejskem asi nep?ežila. Takhle je mi taky strašn?, ale oni mi aspo? troši?ku pomáhají. Jenom doufám, že nebudu muset Ritu nechat uspat zrovna v dob?, kdy p?jdou prckové z domu. To by bylo ješt? t?žší, je dát z ruky.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 10:48
Díky moc, dám se do toho jen co se dostanu do m?sta, a s tím ?ekáním máš pravdu, aspo? si zkrátim ?as. :o)

To je dob?e že jim takhle chutná masí?ko, je vid?t že jsou to správný šelmi?ky. :o)

S Ritou je mi to mooooc líto :o( a je dob?e že ti prckové d?lají takovou radost, oni sice p?jdou s domu, ale ud?lají radost zase n?komu jinýmu a tob? p?ece z?stane albínek

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 11:13
Ješt? mám jeden dotaz... dneska jedeme pry? p?es noc a chci vzít Rozárku sebou, budeme spát v chatce. V?era jsem kupovala p?enosku, takže by byla p?es noc v ní, ale te? nevim jestli to v ní vydrží když na ní není zvyklá. Aby v ní celou noc nelomozila.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 11:15
...a když bych jí nechala otev?enou tak nás v noci asi ukouše

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-06-11, 11:52
Zkuste ji po?ádn? unavit procházkou a hraním a do p?enosky jí dejte misku se žrádlem. Snad bude únavou spát a p?ípadný ?as bd?ní stráví jídlem. Taky bych jí tam dala její polštá?ek, na který je zvyklá.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 11:59
Takhle p?esn? jsem to m?la v plánu, a ješt? jak to vymyslet se zách?dkem?

Prost? budu doufat, že jí to moc vadit nebude.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:00
Nevím, jak Rozárka - je to p?ece jenom ješt? fre?átko divoký, ale naše fretky spokojen? spinkají v p?epravce prakticky okamžit?, jakmile je tam str?ím. Co se tý?e místa v p?epravce, osv?d?ila se nám zav?šená houpa?ka podobná jako máme v kleci. Prost? obdélník látky s mašli?kami v rozích na p?ivázání. Takhle m?žou fretky chodit pohodln? na záchodek dol?, kde se to ut?e, papání a bumbání mají p?ipevn?né na dve?ích, a spinkají naho?e v pat?e. Mooooc se jim tam líbí. Kdyžtak kti pošlu fotku na mail, jak takové patro vypadá v p?epravce.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:02
Sjusn: fotku máš na mailu.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:02
Ten trojuholníkový záchodík sa Ti do prenosky nezmestí? Niekde som to videla urobené tak, že na dne prenosky bol záchodík a jedlo a pelech bol vyvesený za tie otvory ?o sú v strede bo?ných stien, pelech ako húpa?ka. Ako keby prenoska mala dve podlažia. Pá?ilo sa mi to, je tak v prenoske viac miesta.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:07
Johana - p?esn? tak to máme ud?lané my, ale ten záchodek jsme už vypustili, protože se tam nedá n?jak pevn? p?ipevnit a tak ho ty mrchy hned vyhrabou, nebo dokonce p?evrátí. Nejlepší je dát na dno bu? n?jakou starou hadru, kterou potom bu? vyhodím, nebo vyperu, a nebo nast?íhané takové ty savé podložky do postele pro staré lidi, nebo pro miminka.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:10
Hanka, prosím, môžeš mi posla? tiež tú fotku? Chcela by som vidie?, ako si tú húpa?ku vyriešila Ty. ?akujem.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:12
Johano, fotku máš na mailu, ale není to nijak moc vid?t, ale ty jsi šikovná a ur?it? to pochopíš. Je docela možné, že jsi to vid?la u nás v Brn? na srazu.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:29
Nápad s houpa?kou v p?enosce je skv?lý. Co se týká záchodku - asi bych to vy?ešila novinama na dn? p?enosky. Jsou levné (narozdíl od savých podložek), sajou dob?e a po použití se prost? vyhodí. Se savýma podložkama mám sice dobré zkušenosti (používali jsme je, když se narodily miminka, p?ipadaly mi praktické a velmi hygienické), ale fretky se je dost ?asto snaží rozcupovat a dostat se k té vat? a krystalk?m uvnit? podložky. Což sice není žádná katastrofa, ale uklízet to n?kde v omezených podmínkách bych asi necht?la.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:36
Hanka: D?kuju moc za fotku, náhodou je to tam vid?t dob?e, tak n?jak jsem si to p?edstavovala.Takže ješt? jednou díky. Nevim ale jestli to na dnešek stihnem n?jak vyrobit, ale jinak to ud?láme ur?it?. A noviny to asi opravdu vy?eší. Uvidíme jak se to bude zamlouvat Rozárce, a s tím jak jsi psala že oba tvoji tcho?íci tam hned usnou, tak u naší Rozáry to tak ur?it? nebude. S tím jsem si jistá.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:40
Tak ten mailik zatia? nedorazil, možno mi zas blbne mešina. Ale aj tak dík, myslím že viem ako to vyrobi?.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-06-11, 12:49
A hani vejdou se ti tam oba? asi jo vi?...já doufám že se Tadeáš s Rozárkou skamarádí, protože kupovat druhou p?epravku se mi opravdu nechce, a taky nevim jak by se tam vešli kdyby byl Teddy po tatínkovi t?íkilovej. :o)

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 13:09
Ty naše mrchy se tam vejdou docela v pohod?, ale není to na n?jaké dlouhé pobývání. Ale ony fretky v p?epravce stejn? vlastn? jenom spí a jedí. Ono se tam n?jak hrát nedá. Vidím to u t?ch našich, kdybych je nepoušt?la ven z klece, tak budou taky jenom spát a spát a spát. V?bec jim nevadí, že jsou zav?ení, a n?jaké lomození na dví?kách pozoruju až te? když je J?linka zav?ená, a já si hraju s mlá?aty a oni neprozírav? za?nou pišt?t. To je potom teprve mela.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-06-11, 13:45
Hanka, nechcem ve?mi otravova?, ale mohla by si posla? fotku aj mne. Tiež dos? ?asto chodievame s prepravkou na chatu alebo na výlety, a práve kvôli tomu že sa tam záchod nevojde, musíme ?asto auto odstavi? pri ceste a ven?i? tchoríkov. Bobko sa už nau?il, že vtedy sa má vy... ale neviem ako na tom bude Žofka, zatia? sme s ?ou cestovali len raz a to dos? krátko, takže celú dobu prespinkala.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-06-11, 13:48
Hanko muzes mi prosim taky poslat to foto? Planuju nasi prepravku predelat na to nase cestovani letadlem, tak abych mela trochu lepsi predstavu. Diky moc.


Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 13:52
Lenka, Lasi - máte to na mailu

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-06-11, 14:01
Fotka prišla, ?akujem

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-06-11, 14:05
Diky moc. Takhle to chci presne udelat. Jeste mala otazecka - jak jsi tam pridelala pititko?


Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2004-06-11, 14:11
S pitítkem byl problém. Je pot?eba použít n?jaké menší - myslím, že máme 2 dcl. - jiné už tam nejde p?id?lat - dví?ka p?epravky jsou zalomená. Na p?vodním p?iloženém drátku to nedrželo, tak jsem p?išila pevné o?ko ze široké textilní gumy a bylo. Te? už to drží, a nevypadává. Krmítko jsem koupila bílé pro ptáky na p?ipevn?ní na há?ek, a ten jsem prost? zahnula tak, aby krmítko nešlo sundat. Od granulí se neušpyní, a když už ho pot?ebujeme umýt, tak ho umyjeme i s dví?ky.

Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-06-11, 14:16
Krmitko uz jsem koupila i s prepravkou, ale to pititko mi delalo problemy. Mam uplne stejne jako Ty, tak to nejak zkusim. Dekuju.


Re: Vodítko
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-06-12, 13:57
Jestli mohu, .... já bych taky ráda fote?ku, pls :o)

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist