Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-29, 17:02
Napadlo mne založit toto ?ist? hobby vlákno poté, co jsem s jednou z místních fretka?ek (nevím, jestli mohu jmenovat, a tak nechám p?iznání na ní ;o) byla v?era dost dob?e zapa?it v Roxy na Latino Fiesta (s další onehdá v Mánesu) a s další jsme zrušily plán jít dnes ve?er do Karmy na b?išní tane?ek, neb musí do pr... (áce). A tak si ?íkám, že je nás tu tancem posedlých jist? víc, jen to o sob? nevíme - co se tedy domluvit a vyrazit ?as od ?asu hodit prackou spole?n??
Takže já tancuju: salsa + latino (+regeton), orient, spole??ák (St.t.+ latina), z flamenca už jen trosky.
?as mám každý lichý pátek ve?er, liché víkendy, vzácn? i jindy.
A co vy?
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-30, 12:39
MF - za uvážení to stojí, ale pro ty, kte?í jsou tane?n? nadaní, tj. ti, co "se umí hýbat" =/
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-30, 15:23
amonnia, nebu? labu?. Když jdu tancovat, vidím tam tolik lidí, kte?í se v?bec neum?jí hýbat, že pár navíc se naprosto ztratí v tla?enici :-D D?ležité je totiž co? Radost z pohybu!
Mimochodem, napadá m? další tancem posedlá fretkomilka- p?ece Erin a její historické tane?ky!
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 16:49
Historické tane?ky m? vždycky lákaly, ale krom 2 let baletu (7-9 let) jsem konkrétn? k tanci nikdy nep?i?ichla. Ani v tane?ních jsem nebyla.
Kdo chce se mnou hodit val?ík nebo polku, což je jediný, co jsem schopná vymotat na parket?, musí m? velice bezpe?n? vést, tudíž musí být t?žší a siln?jší než já, schopen ob?as i poponést. Takových je velice, velice málo :o)))

Výjimku tvo?il rok b?išních tanc?, které m? opravdu bavily a p?i mém b?iše nic vhodn?jšího nemohlo být, ale bohužel po odst?hování na Šumavu jsem o podobnou zábavu p?išla :o(((
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-30, 17:16
To je v??ná škoda :o(
Nicmén? tane?níka schopného poponesení mám, jen si musím rozmyslet, jestli p?j?ím ;op Ale parametry 190 cm a 85 kg by ti mohly sta?it, ne? Až na to, že je ob?as nevyzpytatelný - v?era m? hodil hlavou dol? a nohama ke stropu zády k publiku, což m?lo za následek, že mé spodní prádlo vešlo ve všeobecnou známost. Aby to napravil, rozhodl se, že m? nau?í "smr?áka" (to m? fakt pot?šilo...), což je, jednoduše ?e?eno, figura, kdy m? zamotá, rozmotá, chytne za ruce, mrskne na zem a vytáhne nahoru. Zatím jsme skon?ili u toho mrsknutí na zem, doufám že dnes se dostaneme k tomu postavení na nohy?
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 18:16
Já mám taky podobného tane?níka! Jmenuje se Vlasta, a jeho rozm?ry jsou pro mé rozm?ry ješt? o n?co jist?jší - cca 2 metry, cca 130kg :o)))
Ten dokáže tan?it se mnou i s mou kamarádkou (podobné figury jako já) najednou a cosi jako smr?ák si matn? pamatuju z pár tancova?ek taky :o)))
Myslím, že to vždycky kon?í tím, že taky visíme hlavou dol? a s finálními tóny velice tvrdé písn? jsme neseny k baru na panáka! :o)))))
Je t?eba poznamenat, že m?j drahoušek v tane?ních patrn? utrp?l trauma - ten se mnou za 10 let NIKDY netan?il a p?ítel mé kamarádky tan?í pouze v p?ípad?, že má nad 3 promile, což zas tak ?asto není a navíc je velice t?žké vychytat okamžik mezi chutí tan?it a totálním kolapsem organismu :o)))))))
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-30, 19:01
to znám, ta figura se jmenuje pytel, tu jsme v?era taky zkoušeli, i když ne s Radkem!
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-09-30, 19:16
MF a nebylo by lepší tanec álá "šlapání zelí" ?? to mi docela ješt? tak jde =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-09-30, 20:03
To je staro?eský dupák, ne? :o))))))))
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-09-30, 21:25
no jasn?, každý p?ece m?že tancovat, co umí a co ho baví, ne?
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:20
Zájemkyn? o historické tance - i p?ípadní zájemci - budou vítány/i v pond?lí v 19 hodin v Dom? d?tí a mládeže v Praze 6 na Bílé Ho?e, ulice V borovi?kách. Tram 22,25 kone?ná Bílá Hora,na roh ulice zp?t k m?stu, kolem rohu kde je sexschop a p?ímo vidíte DDM. Možná i domluva po tel. na mém ?ísle - 603322589
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-30, 22:26
Sákryš to m? štve že nebydlím v mati?ce,já bych taky cht?la chodit s váma :o(,tady v sudetech žádná kultura pro starší a pokro?ilé nejní.chjo

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-10-01, 12:03
bóža,mluvíš mi z duše!Pro starší a pokro?ilé jsem už p?kných pár let nic neobjevila.Kam se vrtnu,všude dítka tém?? školou povinná.Za?ínám mít pocit,že se s námi už moc nepo?ítá...babo,zalez a neotravuj:-)))

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-01, 16:38
tak poj?te na salsu! chodí tam i dámy p?es ?ty?icet, ale i ty kolem dvaceti, zdravý mix...
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:23
MF stále ukecává =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:38
no a v?bec je ji fuk,že to mám trochu z ruky,ani na koštátku nem?žu tak daleko .

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:43
božo =)

jak daleko to máš to smogového m?sta? =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:45
100km celkem p?esn? na ?er?ák

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:48
jéééé a já myslela, že p?es celou republiku =)

ale to nem?ní nic na tom, že p?es týden by si ty tane?ky t?žko stíhala =) opravdu ne =) ani na košt?ti (tím nechci ?íct, že bys m?la starou metlu =)

btw už se konal ten sraz do IKEY?
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:55
ne, ty ježibaby jsou strašn? ukecaný, ale málo ak?ní :o(
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 22:59
já tam taky pot?ebuju =) jelikož jsem ukradla ség?e n?kolikero kv?tinek, které si nechám zako?enit a pot?ebuju NUTN? poli?ky, abych je v našem jedna plus káká mohla n?kam v?bec umístit =)

a co t?eba dát konkrétní datum? =) n?co jako srazik? =) t?eba se jezinky p?idaj =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:22
Tak vezmu to všechno jedním vrzem.
Co se týká Ikey, tak jsem pochopila, že to má být p?íští týden, pá? pot?ebuju n?jaké suroviny na víkend, až se ze m? MF bude snažit vytlouct alespo? n?jaké nadání:-) Tzn. pot?ebuju minimáln? 6 skleni?ek na vzteklé rozbíjení, jak mi to nep?jde a pár prostírání na zu?ivé trhání, jak mi to nep?jde.

Co se týká tane?k?, já bych klidn? šla, ale jsem úpln? levá, salsy jsem absolvovala asi tak 2 lekce a to jsem všem pošlapala nohy a n?co zatan?ila jen díky partnerovi, který to um?l:-)
Jinak mám problém s tím, že se nechci nechat moc vést, nebo? jsem samostatná ženská, tzn., že p?ece nepot?ebuju chlapa na to, aby m? vedl:-) Podle mapy stejn? všichni muži akorát tak zabloudí a pak musím nastoupit já:-)

P.S. MF dá se se mnou n?co d?lat?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 01.10. v 23:39.
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:34
nessie - ztracený p?ípad =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:39
Amonnia: No tak to ses m? te? dotkla:-)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:42
lochneskooooo =)

Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:43
Nessie - m? když chytne vztek, tak ješt? navíc doma házím petkama a krabi?kama s t?ma tahacíma kapesníkama :o)

Jinak když se tu mluví o tane?kách, moje máti se na m? byla podívat druhou hodinu v tane?ních, na?ež prohlásila, že tam dupu jako kobyla a už mi nep?išla ani na prodlouženou, ani na záv?re?nou :-D
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:44
petiiii??? jenom petkama? =) zase jsem si vzpomn?la na ten plakát, ale vím, tos nebyla ty =)


btw to já ra?i jsem do tane?ních ani nešla =) a plesy jen tak tak za stolem p?ežiju =)
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:49
amonnia: A nemysli si, že lochnesskou to vyžehlíš:-))
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-01, 23:51
Tak to já m?la snahu (spíš muj kamarád - 2 metry a n?co, profesionální gigolo) zatancovat polku na Dádu Patrasovou a její Žížalu na vesnický zábav?. Jenže on m? ten kamarád chytl, zvedl a tancoval si se mnou, zatímco m? viseli nohy dol?...

Jinak tim oknem prohodil mobil David, ne já. A ten plakát je tam po?ád a po?ád bude, dokud nám jeho rodi?e neobjednaj plastový okna :o))
Avatar

Re: Tane?ky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-02, 07:42
nessie - neee? =) a proooo??

petra.p - však jsem psala, že ts to nebyla =)
Avatar

Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist