Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-02, 16:27
Mame rok stareho samecka a ted jsme si poridili 6tydenni samicku. Je normalni, ze na ni "leze" (jako by se s ni chtel sparit)? nebo je to jen vyraz nadrazenosti, podobne jako u psu??? Poradte nam prosim. Diky...

vícero+oba+



Celkem upraveno 7×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 14:36.
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-02, 16:31
Já tu mam 5ti m?sí?ního kluka, 3 m?sí?ní hol?i?ku a ro?ní hol?i?ku a ten náš moula taky na n? leze, jak kdyby se s nima cht?l spá?it. Malá to bere jako hru a starší se to nelíbí, sy?í na n?j..



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 17:12.
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-02, 16:32
Samecek je v riji ale i nekterym konci nasim skoncila a bude zase.Myslim ze jestli je v riji tak se chce spise sparit ale mala mu ukaze nenecha se.Musi se seznamit a po tydnu si budou i hrat.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 16:33
Já mám ani ne 3 m?sí?ního kluka a od v?erejška i t?ím?si?ní hol?i?ku a taky na ní leze, kouše ji do k?že na krku a ona u toho kvoká a nechá si to líbit. A to v ?íji bejt nem?že, takže...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:14
jen bych ?ekla seznamování,u nás je to stejný,Niky je 4m?sí?ní a Naomi 3m?sí?ní

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:27
No ale pokud je rocni a v riji, tak se chce opravdu parit, zvlaste pokud ji i nekam taha..
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:36
Yasmin: A pro? se m?j ani ne t?ím?sí?ní fre?ák taky chová jako v ?íji??? Tahá ji za k?ži na krku pod sk?í?, pod postel...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:42
A proc by nemohl ;o)
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:46
protože se nám to nelíbí?

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:48
Což o to, mn? to nevadí, ona u toho spokojen? kvoká a když už se jí to taky nelíbí, tak ho srovná... no, hlavn? musim kastrovat d?ív, než p?ijdou oba do ?íje... to by byl pr?švih, asi bych se nedokázala s Meggie starat o pr?ata...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:49
no to by bylo asi zajímavé

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:52
To mi ?ikej... hele, blbá otázka- kdy mívá p?ibližn? samice poprvý ?íji??? On p?jde na kastraci v lednu, takže ješt? p?ed ?íjí (i když ješt? nevim nevim), tak abych kdyžtak dávala pozor...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 20:53
to si práv? nejsem jistá,cht?la jsem se taky tady už zeptat,ale bála jsem se,že m? zato n?kdo sežere:)

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:00
kure: Jo, já p?iznávám, že jsem se to pokoušela hledat, ale ne n?jak d?kladn?. To, že samec je v ?íji od jara do podzimu jsem asi pochopila, ale v kolika za?íná sami?ka jsem nenašla. To jsem ?etla na úvodní stránce kastraci a ?íji u samic... ale fakt nevim...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:01
já to tam taky ?etla ale v?bec z toho nejsem moudrá

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:02
tak nejsem jediná... tak schváln?, jestli nám to n?kdo ?ekne...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:03
no p?i nejhorším dostaneme zjeba

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:04
jojo.... já uznávám, že jsem to nehledala tady tak d?kladn?, ale co jsem vy?etla, tak byla v ?íji snad i asi 5 m?sí?ní sami?ka... anebo mám sklerozu... :) a to samý u same?ka... takže se d?sim a d?sim...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:06
ježiš nech toho já se po?ád uklidnuju tím,že to poznám na jeho ocasu a žeto p?ijde až na ja?e a to samý od ní

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:07
kure: Já spíš doufám, že to poznám podle jejich pohlavních orgán?, který ješt? nemaj v?bec vid?t :D
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:07
no to Niky je teda už kus chlapa

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:08
No, u Rockyho tam najdu max n?co veliksoti v?tšího be?aru a tim kon?im :D i když je fakt, že jsem ho už n?jakej ten tejden moc dopodrobna nezkoumala...
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:09
ale ,vždyt víš že na velokosti nezáleží:)tak ted se zase budu chvilku smát já tob? ju

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:20
Kure no jestli budes koukat na ocas, tak uy si teda rovnou priprav porodni klec (pripadne u samicky dost mozna rakev :o/ )
Ano sice linani ocasu ma s riji spolecneho dost - ale nevypadaji mu chlupy hned na zacatku, ale spis ke konci. A za druhe, kdyz u samicky lina casek, je to vetsinou maler - dlouha rije :o/
Jak poznate jestli jsou v riji - najdete fotky v zakladnim infu na hlavni strance fretky.cz
Samicka zariji az dospeje - cca kolem 9 mesicu - ale jsou takove, ktere i v sesti mesicich a taky to ovlivnuje rocni obdobi :o)
Rynn neni problem je v dobe rije oddelit.. :o)
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:22
Yasmin: No, jelikož te? se od sebe nehnout skoro na krok, tak nevim... ale je fakt, že se ješt? neokoukali :) a ješt? jeden dotaz- m?že bejt samec v ?íji d?ív než na ja?e??? M? totiž napadlo, že když velkochovatelé p?ipoušt?j sami?ky dvakrát ro?n?, tak jak to d?laj. Nebo prost? same?ek m?že celkem kdykoliv??? :D
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-02, 21:22
Yasmin:neboj d?lala jsem si srandu.Neboj.Ale d?kuji

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-09-03, 14:58
Nase Cassie prisla do rije 8,5mesicich a mela 7miminek.ted v zari ji bude rok

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:39
Rynn: je sice pekny ze se nehnou od sebe ani na krok, ale o miminka asi nestojis, takze by ti nic jinyho nezbylo.. :oP
No jinak samci mladata z toho daneho roku muzou prijit v zime do rije, pokud se narodili cca do kvetna.. Klukum bylo v podstate pul roku, kdyz zacali - bylo to minuly rok v zime..
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-03, 23:43
nestraš, narodil se 12.?ervna, tak snad to nehrozí!!! To by byl... pr?švih... já musim do školy, rodi?e do práce, kdo by se pak o mim?a staral??? No, myslim, že on p?jde na kastraci ur?o v lednu....
Avatar

Re: Dospely samec a mlade-samicka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-09-04, 12:23
No snad je lehke samicku od samce oddelit, ne? ;o)
Avatar

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist