Fretkománie
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-05-20, 21:06
Nazdárek!:o)
Tak to tady tak pro?ítám už n?jakou dobu a rozhodla jsem se, že se sem vkradu :o)Nebudu se n?jak dlouze p?edstavovat, protože mi to nep?ipadá d?ležité...d?ležité je, že si 31.5. jedem s p?ítelem pro tcho?ího pr?ouse a a fret?í hore?ka už u nás dostoupila vrcholu.Byt p?ipomíná slušn? zásobovaný zverimex, s pískacími hra?kami si už hrajeme místo koukání na televizi a každou chvíli ochutnáváme granule...to byste neuhodli o ?em se nám v noci zdá :o)Tak bych jenom ráda ?ekla, jak m? velice t?ší, že se potvrdilo mé tvrzení, že my jsme normální a blázni jsou ty ostatní :o)P?esv?d?ily m? o tom práv? p?ísp?vky vás všech...díky za každý z nich!
Ješt? si dovolím pár slov k partnerským problém?m a alergiím:
- miluju zví?átka chlupatá i holá a láskyplná pé?e o n? pat?í k mému já...takže kdo m? bude chtít mít rád a být se mnou, tak to musí brát tak jak to je. /Tím se nechci nikoho dotknout...vím že láska dokáže všechno p?kn? zamotat a ob?as dá práci kouknout na to za použitím zdravého rozumu/
- alergii mám na ko?ky, králíky, mor?ata a nevim co všechno, ale rozhodn? mi to nebrání v kontaktu s nimi.....budu š?astn?jší, když se pomazlim s n?jakým chlupá?em a pak posmrkám deset kapesník? i p?es požití kila Zyrtecu :o) Te? vážn?, souhlasím se všemi co psali, že alerie má hodn? spole?ného s psychikou, takže všem co se bojí poradim: zkuste se s ti porvat, budete se možná divit jak m?žete lehce zvít?zit:o)

Re: Fretkománie
Zaslán uživatelem/kou: Míša (IP)
Datum: 2004-05-21, 09:18
Ahoj, já mám alerfii na mor?ata a ?in?ili, ale fretka je v pohod?. Ono more má n?jaký hnusný prach a u ?in?ili mi vadilo, když se za?la pelešit(koupat) v písku, pak jsem se dusila. A u mor?ete musím ?íct, že se dusím úpln? a všechny hadry, které byli jen v místnosti s mor?etem, musí na vyprání, všechno mi vadí, ale frete?ka je v poho. Máme již t?etí a žádná alergie.

z+alergie+



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 12:44.

Re: Fretkománie
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-05-21, 17:34
Manžel má alergiu na pel ur?itých rastlín, slabo na kocúra a ve?mi silnú na rozto?e. Tie sú aj vo zvieracej srsti. Zatial to riešime tak, že tri až štyri krát do týžd?a vysávam, kocúra každý de? ?ešeme, ?o musíme aj tak, lebo by sa mu spravili chuchvalce. Naš?astie je môj muž rád, že sa venujem nie?omu "normálnemu" a nechce po mne, aby som dala zvieratá pre?. Má ich totiž rád, aj ke? to nehovorí nahlas. Ak však má niekto alergickú astmu môže mu ís? aj o život. Vtedy si treba dobre rozmyslie?, ?i si zadovážite zviera.

Re: Fretkománie
Zaslán uživatelem/kou: Falko (IP)
Datum: 2004-05-21, 18:17
Samoz?ejm? souhlasím s tím, že alergie není žádná sranda a astmatický záchvat m?že být velmi nebezpe?ný.Narážela jsem spíš na p?ísp?vky od Kvildy, který má trable s p?ítelkyní a bojí s, že bude muset dát pry? svou fre?uli.Psalo mu zde hodn? lidí své své zkušenostmi s alergií, kde uvád?li, že se proti tomu dá docela úsp?šn? bojovat a že "odstran?ní" zví?átka je opradu až ta poslední možnost.S ?ímž jedin? souhlasím a tak bych všechny, kte?í s n??ím podobným zápolí cht?la podpo?it p?idáním své trošky do mlýna....Samoz?ejm? tím nechci nabádat všechny alergiky k tomu, aby si "na zkoušku" po?ídili zví?átko, aby pak zjistili, že to prost? nejde a "zbavovali" se ho.



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist