Aktuální stránka:37 z 73
Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-05, 22:48
PP: no, vlastn? na o?kování není co zkazit, to s ním asi zab?hnu jenom do Bolevce, máme to u domu, aspo? nám cestou nenastydne, pr?olka.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: illk (IP)
Datum: 2007-02-06, 01:44
treti a ctvrty tyden v cervenci ... jinak Bory, ale umime s Prdou jezdit v aute (v tramvaji na nas divne koukaj :o) ) tak pokud budete planovat nejakou akci, radi se pridame. Je mi ji lito, ze si nema s kym hrat. Kdyz ji honim po dvouch, tak to neni ono. Kdyz za ni beham po ctyrech, jsem moc pomalej a skoncim u prvni skviry do ktery zaleze. Takze je se mnou houby legrace. Navic kdyz me prepadne ze zalohy, tak nez stihnu reagovat, uz je fuc. K tomu vsemu kvokam jak nejaka slepice a ne fretka, nedelim se o sladke jogurty a nechodim na zachod do stejneho zachodku ale nekam uplne jinam. Nekutalim pred sebou petku a do tunelu se mi sotva vejde ruka. Takze se mnou musi pekne nudit

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-06, 09:10
Illk: až se nám Ferdík vzpamatuje z kastrace (nevím, jak to dokázal, ve?er byl ješt? totáln? p?ipitom?lý, v kleci se motal a narážel do zách?dku, tak jsme ho vyndali a dno mu vyložili m?kkými dekami - a ráno spal v nejvyšší hamace!), tak jste vítání v Bolevci na návšt?vu.

V tramvaji na nás nekoukají divn?, spíš zv?dav?.

Jinak zážitek ze v?erejška, fakt za?ínám být alergická na psy (a?koli sama jednoho mám), resp. na pejska?e - v?era se za mnou n?jaký hafan rozb?hl, skákal, št?kal jak magor - a pani?ka, místo aby okamžit? dob?hla a p?idržela si ho, prost? ?ekala asi o 50 metr? dál, až to psa p?estane bavit. O kus dál u tramvaje na nás zoufale doráželi další dva, ale tam byl pání?ek soudnej a odtáhnul si je (m?l je na vodítku).
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 11:19
Irenko, tos toho psa m?la nakopnout (by? za to nem?že), ale pání?ek by si to p?íšt? rozmyslel. M? když Dan?a ud?lá n?co takovýho, tak jí se?ežu jako žito. Teda stalo se mi to jednou, p?ed veterinou, kde si nesli ko?ku v p?epravce a Danuš ko?ky ráda žvejká :-)

Illk - ur?o za náma doraž na Lochá? a z lidí si nic ned?lej. Já Pí?u ob?as v buse vozim jen tak, bez tašky, beze všeho a když si sednu, tak se každou zastávku vedle m? st?ídaj lidi :-) A t?ch zajímavejch rozhovor?, co jsem s n?kterýma m?la... To by ses divil!
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-06, 11:25
to bych spíš kopla tu pani?ku - jako já se nebála, ten pes byl normáln? rozjívenej a zv?davej, ne zlej - ale kdyby to zkusil t?eba na dít?, nebo srdca?e, tak je malér a doživotní trauma - když si n?kdo neumí ohlídat psa nebo aspo? zakro?it, to by m?lo být trestné


Jina z domova v 9 ráno hlášení: Ferda v?bec není p?ipitom?lej, je živej až moc, snaží se zbourat klec a lítat za Simírkem (ale ješt? je zav?enej, však si Sim?u ješt? užije)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 11:32
No já vim, že si to zaslouží ta pani?ka a ne ten pes, ale n?co ud?lat musíš, aby si p?íšt? dala pozor.

Tak Ferdíkovi už je líp, to je dob?e. Tak až se uzdraví ty mí marodí, tak bysme mohli ud?lat zase n?jakou slezinu, ne? Pinina už se nám dlouho neozvala...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Pápa (IP)
Datum: 2007-02-06, 12:17
No ze ps? mám taky strach. Bojim se jich už te?, protože jsem jako dít? m?la dost nehezký incident s n?meckým ov?ákem, kterej m? kousal vzdadu do hlavy a krku, našt?stí že to neum?l. A te? ješt? budu cítit po fretkách a pesci se za mnou budou otá?et :( Uvažuju, že sikoupím sprej a v p?ípad? nejv?tší nouze ho prost? použiju.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-06, 12:23
Pápa: Já m?la jeden v?tší incident, kdy si nebyla schopná pani?ka chytit svýho p?idrzlýho pin?e... Mn? nic neud?lal, ale na fretky si hrozn? vyskakoval, našt?stí byl malej a nedosko?il do ba??žku... ale jinak je fakt, že jsem v?tšinou narazila na soudný pejska?e, p?ípadn? hodný psy...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-06, 12:28
Pápo, já si taky koupila pep?ák a nosim ho v?tšinou sebou. A v?? tomu, že z tebe budou cítit. Na výstav? se m? bál kamarádky pes, kterej je jinak mazlící a lísací. I ostatní psy se po m? otá?eli tak zvláštn?...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-02-06, 15:04
:-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Heretika dne 06.02. v 15:25.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-02-07, 07:53
Ahoj holky, když jte minule d?laly slezinu, tak jsem omarodila a nemohla se z toho 2 týdny vyhrabat. Až se vám mazlíci uzdraví a budete n?co po?ádat, tak se s Bobšou ráda p?idám. Od toho prosince žádnýho tcho?íka nevid?l. Už se mu zv?tšujou kuli?ky, ?ekám, že za?ne co nevid?t zna?kovat.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-07, 08:43
Pan te?ka už zna?kujéé, hilféééééé..... A jako snad prnví v?c (co já vid?la) co si ozna?koval byl ovlada? na DVD. Jdu koupit ty vo?avé kapesní?ky.....
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-07, 09:45
PP: jak m?žou cítit nepoužitý pep?ák? a kde to kupujete?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-07, 09:56
Holky, pokud jste navon?né ?íjnou fretkou/fre?ákem, dávejte si na psy pozor! Pokud okolo vás n?jaký prochází, m?jte o?i na stopkách - v?tšina ps? je tím pachem p?ekvapena a neví si s ním rady a jen zv?dav? kouká, nebo mohutn? vyšt?kává dom?lého nep?ítele. Ale najde se pár jedinc?, kte?í reagují agresivn?. M? se takhle snažil sežrat jeden vo?ech. Nejd?ív si m? v?bec nevšimnul, ale když okolo m? prošel, zav?t?il a vrátil se (p?ihnal se se strašným št?kotem, vycen?nými zuby a šel mi po lýtku) i když už byl dva metry za mnou... Od té doby jsem se po každém psovi pro jistotu otá?ela, abych vid?la jeho reakci. Oni vás totiž ?asto zav?t?í, až když už je máte za zády :-/

ch+nebez+




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:54.
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 10:14
Vendulko - já vím, já vím...

Irenko - to jsi asi špatn? pochopila, já jako myslela, že cítí psy z nás fretky, ne pep?ák. Koupila jsem ho (ten pep?ák :-)) v loveckých pot?ebách nebo co to je na slovanech, stál asi 130,-
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2007-02-07, 11:37
PP: aháááá, tak to jo - to je jasný, že fretky z nás cítí 8)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-07, 20:15
Ahoj,
na trhu je nová konzerva pro fretky Grand,405g.
Jsou to kousky ve š?áv?.Je víc tu?ná,než ostatní konzervy.
Obsah - 50% ku?ecího masa
30% hov?zího masa
20% hov?zí srdce


vlhkost 71%
dusíkaté látky 16%
tuk 9%
popel 3%
vláknina 1%

Neobsahuje žádné chem. ani konzerva?ní p?ísady.Neobsahuje soju.

Jestli by jste m?li zájem,m?žu sehnat,cena 30K?/ks.

Foto mi nejde vložit,v p?ípad? zájmu zašlu mailem.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 20:18
Wow, to je bezvadný! Jenom jestli to obsahuje to, co tam píšou.. Je to n?jaký podez?elý :-) Já bych cht?la jednu, na ochutnávku, ale te? maj dietku, tak až t?eba za týden, za dva?
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-07, 20:37
KOnzervy by byly tak za 2 týdny.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-07, 20:51
Tak ok, tak jednu a pak mi napiš na mejl nebo sem, že se pro ní m?žu stav?t, ju? Oni ty mý potv?rky papají jenom Kitekat, takže konzervy moc nedostávají. Nechutnali jim ani kapsi?ky Vitakraft, nic jinýho...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:03
JanaN: a kde jsi ten zázrak :o) objevila? Na internetu, nebo v obchod??
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-07, 22:27
Ve velkoobchod? s krmivy.
výrobce Jeseni?an web má www.jesenican.com ale stránky nefunk?ní

Ješt? mi nabízeli ne konzervu v kouskách,ale paštiku,od stejného výrobce.Tu jsem ale nebrala.Konzerva vypadá jako hov?zí maso ve vlastní š?áv?.Fretulky jí zatím obcházejí,ale ko?kám moc chutná.

Když by byl zájem,tak m?žu nakoupit víc konzerv a vzít je na sraz do Rokycan.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:27
Pozor, tyhle konzervy zrovna m? naprosto odmítli žrát!!! Zkoušeli jsme jenom kousky a ani do toho nestr?ili ?enich... Takže mix jsme ani nezkoušeli.... ale pes se po tom moh užrat :)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:45
Tak u nás se taky u fretek neujaly,ale ko?kám moc chutnají.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:48
Sm?s prej chutná aspo? Eugenovi od Bereniky... u nás se na to tvá?ili stylem, že je snad chceme otrávit...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-08, 12:59
No tak to jsou pozitivní zprávy o nových úžasných konzervách. Tak to už te? vím, jak se na to budou tvá?it ty moji blbouní, kte?í si myslí, že je chci otrávit snad vším...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:05
Já se jim nedivim, že to necht?j, hrozn? divn? to smrdí... kapsi?ky a podobn? aspo? krásn? von?j, tohle byl, pro m?, smrad... :)
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:10
M? to nesmrdí,cítím z toho maso :o))

To víš,že kapsi?ky voní,když by nebyly ochucený,tak se toho žádný zví?e nedotkne.

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:12
JanaN: Mn? to smrd?lo hrozn?, v lednici se pach uklidnil, asi zamrz :) no, já mám kapsi?ky od Rafiné, to aspo? neni svinstvo, voní krásn?, bohužel bez chuti, jinak bych jim to aso sn?dla...
Avatar

Re: Plze?áci
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-08, 13:13
No tak kapsi?ky Vitakraft jsou taky úžasný. Von?ly po mase, i jsem jeden kousek sn?dla a byl úžasnej. Nebejt to papání jejich, tak to s nim kob?du já. No a tvá?ili se na to hrozn?.. Ale ur?it? si jednu konzervu vezmu, t?eba m? p?ekvapí ;-p
Avatar

Aktuální stránka:37 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist