sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2006-08-05, 21:35
Ahojky lidi?ky!
ješt? než se za?ne roz?ilovat že sem si to nevyhledala ve starších p?ísp?vcích, p?e?t?te si to až do konce, p?edem d?kuji =o)
Nemám problémy s kousání a ani s úto?ením, ale když jí n?co zakážu-lízt na no?ní stolek, škrabat koberec a tak podobn?(je hodná, ale n?kdy má blbej den a d?lá všechno co nemá) tak kolem m? obchází a sy?í, potom oblízá místo ?inu a po?ád sy?í a kouká na m?, jestli ji pozoruju.
N?kdy na m? dlouho sy?í hned po tom co vyleze ze své úschovny hra?ek za stolem.
Jen tak pro dopln?ní-má 4 m?síce =o)

z+projevy+



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:20.
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-08-05, 21:57
No a s cím máš problém? Hrozinka takhle sy?í od svých 6 týdn? a mám jí víc než rok.

Tak a? sy?í, když jí to baví. Já jsem zase sprostá, když mi n?co nejde:-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 02:24.
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-05, 22:04
u nas je to taky tak. Kdyz se ji neco nelibi tak syci. Kdyz leze kam nema, nebo je nekde kde nema, tak jeste nez k ni dojdu, abych ji vyhodila, tak uz syci.
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-05, 22:09
moje El?a sice moc nemluví ale když ud?lam n?co co je absolutn? proti její v?li tak vyjekne zvuk..nejpodobn?jší asi kán?ti..je to slyšet p?es celý m?sto :o)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2006-08-05, 22:27
no celkem nevadí nic, akorát jestli je to normální aby si t?eba nemyslela že to nechám jen tak plavat-aby z neškodnýho sy?ení neza?ala úto?it...když kolem m? obchází tak má pohled jako by ?íkala:jen po?kej já ti to spo?ítám...=o)
myslíte, že je to výhružka nebo že se vzteká že sem ji nachytala nebo pro? to d?lá?
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2006-08-05, 22:33
je naštvaná že n?co nem?že :o)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-08-05, 22:43
Ahojky, to má po mamince :)))
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2006-08-05, 23:56
Jejej...má ješt? žofka n?co takovýho podobnýho d?di?nýho? =oD
A krásnej kuku? má po tatínkovi =o)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-08-06, 03:09
Fretky sy?í p?evážn? jako protest proti ne?emu, co se jim nelíbí. Když je druhá fretka chce kousnout a ta první už toho má dost, když je p?istižena p?i ?inu který nemá, když dostane na prdel, když se ji cokoliv nelíbí, tak prost? sy?í. N?která tím chce na sebe upozornit. Matka sy?ívá na odrostlá mlá?ata, když cht?jí stále sát mléko a koušou ji už. Tak asi tak. :o)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-08-06, 11:45
Ahoj ja mam dv? fretky, jedna ma 2 m?síce(holka) a druhá 3 m?síce(kluk), jsou to divoši perou se a d?lají všechno co nem?žou =oD a co m?žou to neud?lají =oD ... Mno zkoušejí no ale te? k v?ci, na m? osobn? moc nesy?ej jenom n?kdy a to je už hodn? zlý jinak na m? nesy?ejí v?bec, ale když jsou zav?ení v kleci a dám jim n?jakou mlsandu (jako t?eba v?era ve?er,za odm?nu dostali každej kousek takový psí m?kký ty?inky,krásn? to von?lo =oD) tak oni si to oba vzali a za?ali strašn? šílet kluk Ferda to sn?dl o n?co d?ív než holka Míša a pak cht?l ješt? tak šel za Míšou a ona mu to necht?la dát a za?ala tak šílen? sy?et a pískat že jsem si zacpávala uši =oD.. Mno tak jsem Ferdovi musela dát ješt? jeden. Ale fakt to bylo šílený to sy?ení a pískání, fuj... A tak sy?í káždá fretka že, oni sy?ejí mi nadáváme ono to je nastejno =oD

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-08-06, 11:53
u nás zásadn?, když Paige schovává granule z klece za linku, tak sy?í hlavn? proto, že jsme si dovolili jí tu klec zav?ít ;o) a nebo sy?í a tlamu má narvanou granulema ;o)

prost?, jak je nespokojená, sy?í ;o)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-08-06, 16:37
jojo, ale jednu dobu to m?la Žofka popletene a místo kvokání za?la sy?et a jak m?la sy?et tak zase kvokala :) je to trdlo :)
n?kdy jen z ni?eho nic prob?hne kolem a jen tak zasy?í...jakoby ?íkala: "Sakra práce, kde jsem si jen schovala ty granule, ...kde jen jsem je mohla dát?" :-P
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-09-12, 11:42
Na m? sy?ela Heidi v?era, když jsem jí dala kousek melounu. Sebrala ho z ruky a utíkala pry?, a když jsem jí cht?la pohladit tak sy?ela, ohán?la se, a cht?la kousat. Tak už nic nedostala a dala jsem jí vyvztekat se do klece. Potom už si pro dobr?tky šla v klidu :)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-10-17, 14:38
Moje Gigi je zase po dlouhé dob? u m? doma(byla ted m?sic u p?itele) a hned jak jsem ji pustila v pokoji?ku tak za?ala zb?sile b?hat skákat kvokat. Fakt na ni šlo vid?t že je ráda doma:) jenže když jsem se k ni p?idala a za?ala si s ní hrát jako vždy tak p?i tom skákání za?ala sy?et. Vysko?ila zakvokala a utekla za rožek a p?itom zasy?ela a pak hned zase kvokala a po?ád dokola(jinak m? má z celé rodiny nejradši nejvíce se se mnou mazlinká chodí za mnou jako ocásek když se chce tulit a v??n? mi spinká v náru?í, takže na m? nesy?í protože by m? nem?la ráda). Vypadalo to jako by byla n?jaká popletená a nebo že by to za?ínala být puberta? za tyden bude mít 5 m?síc?.
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-17, 15:29
možná byla opravdu popletená nebo jen necht?la, aby jí zas n?kdo odnesl pry?, když je zas kone?n? doma, ve svém, tak vysílala nesouhlasné signály :o)
a puberta by taky mohla za?ínat, v?k na to má.

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-17, 20:37
Alenko, naše Paige má 4 roky a ješt? ji sy?ení nep?ešlo :o) Kvokat s Gienkou to jooo, ale na páne?ky rad?ji sy?í :o))
Prost? je to sy?an usy?aný a my si na to zvykli :o)


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-17, 21:14
No buba ked prisla do puberty, sycala cele dni a obcas aj zo spanku...proste chodila a do toho sycala. Uz ju to chvala bohu preslo...;-)))...podotykam, ze je panda, takze je hlucha ako poleno...;-)...ale inak uuuplne normalna fretka.
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-10-17, 23:30
Dnes už to bylo klidn?jší. Sice ráno ješt? sy?ela ale te? ve?er ne místo toho prohán?la ko?ky ty chudiny nev?d?li jestli d?ív na st?l nebo rovnou na sk?í?:D Naši si je pak museli udob?it šun?i?kou:D a když je Gigi neprohán?la tak se mnou ležela v posteli
Avatar

Přílohy: Fotografie741.jpg (78kB)   Fotografie740.jpg (79kB)  
Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2009-10-18, 15:04
Cht?la bych slyšet, jak to sy?ení vlastn? vypadá... (zní to teda blb? :) ). Máme 7m?sí?ního same?ka a musím ?íct, že sy?et jsem ho ješt? neslyšela a že ob?as dostane p?kn? na prdel... jde na n?m poznat, když je naštvanej, ale nekomentuje to nikdy:)
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-10-19, 02:03
Víš co mi to p?ipomíná?:D nevím pro? ale te? m? to napadlo. Jako když otevíráš láhev matonky a unikají bublinky ale ta fretka to vydává tak tlumen?. poprvé jsem si ?íkala ty jo co to sy?í a pak teprve jsem vid?la Gigi jak má ohnutý h?bet a jde vst?íct sousedovic psovi:D
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-19, 08:36
Alenko, tak líp by to ?lov?k asi nevysv?tlil :o)
Po ránu m? to pobavilo "jako když otevíráš láhev matonky a unikají bubliny" :o)))))

Asi za?nu Paige ?íkat "ty naše matonko" :o)))))

Ale opravdu m? to nahodilo po ránu úsm?v na tvá?i :o)))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-10-21, 21:46
No jo to je tak když se ?lov?k ve 2 ráno nudí:D
Avatar

Re: sy?ení
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-10-21, 23:04
:o)))) To je sice fakt, ale nem?ní to nic na tom, že prost? to p?irovnání je naprostá bomba ;-)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist