zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Il?a (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:03
Ahoj všem, prolejzala jsem jen tak internet, co vše vyráb?jí pro freti?ky a koukala jsem, že jsou i zubní pasty. Jen mi není jasné, jak to funguje, jestli pro n? je specoš kartá?ek, nebo tím žraním si ?istí tlami?ku, fakt nevím. A používáte to n?kdo, jestli to má vbec smysl koupit?

zuby+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 16:51.
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:12
Já mam zkušenost se zubní pastou pro psa, pro freti?ky ne. Ale ty psí se d?lají asi takové, že bu? jim to p?idáš do žrádla, nebo vy?istíš kartá?kem. Já osobn? ned?lám ani jedno, protože kdybych to m?la svýmu psisku p?idávat do žrádla, tak vyplácam celou pastu na jednu dávku a zubním kartá?k?m nev??ím. Kamarádka chovatelka mi kdysi ?íkala, že i ty nejm?k?í lidský moc odírají ps?m zubní sklovinu. Takže já to d?lám tak, že si dám pastu na prst a tim jí sed?u ten zubní kámen. To praktikuju asi tak 3x - 5x do roka. Jenom p?ed výstavou, jinak si myslím, že to až takovej smysl nemá, protože ona má zuby fakt p?kný a ?istý a nemusim jí to ?istit tak ?asto.
Ale jak je to u frete?ek, to fakt netuším...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 02:26.

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:13
Ilca je to tu nekde ve starsich vlaknech..
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Il?a (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:15
Moc Vám ob?ma d?kuji, kouknu do vlákna ješt? a bude to :-)
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:54
Hodila bys odkaz na tu fret?í pastu? V ?echách jsem ji ješt? nezaznamenala. Jinak ?išt?ní u ps? význam má, vid?la jsem dost slušné srovnání u ps? kolem devíti let, kdy ti s ?išt?nými zuby m?li mnohem lepší stav dásní. U fretky je asi dost t?žké zuby ?istit, osobn? volím kompromis - pravidelné sundavání zubního kamene.

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-01, 15:57
Ta pasta by m? taky zajímala, protože ?išt?ní kamene bych se nejradši vyhnul...
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-08-01, 16:00
Tomu se asi úpln? nevyhneš, jednou za ?as to bude chtít seškrábnout. Skoro je to možná menší stres než každý den se s fretkou p?etahovat o kartá?ek ;o)

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-01, 16:00
V.V

JAK TY SI TO CISTENI ZUBU PREDSTAVUJES? JAKO ZE VEZMES FRETKU NA KLIN REKNES JI OTEVRI TLAMU A PAK JI VYCISTIS ZUBY?
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-08-01, 16:05
novatje: No tak n?jaký zkušenosti už mám, takže vím, že tohle by nešlo (vyjma její každopodve?erní komatózní stav :-)
M? spíš zajímala ta možnost, jestli se nedá n?co p?idávat do jídla

MF:jasn?, akorát ze zkušeností ze psem bych rád veškeré podobné zákroky stánul na nezbytný minimum
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-08-01, 16:40
V.V.
ja kupuju takovy pusinky na cisteni zubu je to pro kocky a kdyz to kousou tak si tim jakoby cisti zuby, proste to pri zrani odstranuje plak. nicmene, stejne zubni kamen mame
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Il?a (IP)
Datum: 2006-08-01, 17:08
ráda bych hodila odkaz, ale nevím už, kde jsem na tu pastu koukala, ale budu se snažit ji najít, mazala jsem totiž historii
Avatar

Re: zubní pasta
Zaslán uživatelem/kou: Il?a (IP)
Datum: 2006-08-01, 17:15
[shop.mazlicci.cz]

je to sice propsy a bu? je podobná,nebo je to ona, co jsem ji našla i v pastách vhodnách pro fretku, bylo to na jiných stránkách :-(
- ješt? budu hledat
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist