Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3
Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 19:23
Lee, ve vláknu Bazárek nabízela Irena skládací klec, ale je z Plzn?, tak nevim....

Re: Bazárek
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2009-01-18, 16:03
Prodám fontánku na pití [www.petsolutions.com] , používána pr?b?žn? cca od ?ervence do listopadu 2008, PC 670 (s dokladem o zakoupení).
Jeden z našich troubelín? si z toho d?lá vani?ku, takže fontánu nem?žeme používat :-(

Dál máme tém?? nepoužitou (jednou na dovolenou, pak se nám zv?? rozrostla) skládací klec Tommy K. Dno 37x62 cm, výšku odhaduji na cca 55 cm (musela bych klec složit pro p?esný rozm?r). Nenašla jsem p?esný obrázek, tohle asi odpovídá nejvíc: [us.st12.yimg.com]

P?idám trojúhelníkové WC menší, spíš pro mlád? nebo sami?ku.

Cenu navrhn?te, ideáln? PLZE? - osobní p?evzetí
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-01-31, 19:39
Johano, dekuji! Ja bych preci jen dala prednost tomu, kdyby byl nekdo ochoten neco jen zapujcit (jak jsem psala - jedna skladaci klec je v Praze, ale tezka a velka, v nouzi bych ji nejak dotahla). A vpodstate jde jen o ty 4 tydny, kdy budu v necivilizaci. A hlavne se dost bojim, ze s mym vytizenim je vylet do Plzne ted dost utopii... Ale dekuji. Schvalne to resim v predstihu, jedna se o kveten, takze to nehori...
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-31, 19:59
Lee, já nevim kam jedeš...sem myslela kdyby to bylo t?eba nékde poblíž Plzn?....
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123
Aktuální stránka:3 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist