2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:00
Ahoj, nejprve se chci HODN? OMLUVIT, že jsem založila nové téma ale nemohla jsem to n?jak najít protože nemam moc ?asu... Ale já mam jenom jednu fretku (sami?ku) a oni se sami?ky správn? mají dát p?ipustit jinak když nejsou vykastrované tak mohou um?ít,mno a tak nevím jestli si mam po?ídit ješt? k ní same?ka. ALE nevím jestli kdyby byli spolu v jedné kleci 2 m?sí?ní fretky jestli by nezdivo?eli.Bo ta moje je ?áblíka a ráda kouše do prst? a ruky.A klec mám jenom jednu... Tak nevím jestli je to dobrý nápad mít 2 u sebe.když ale pak jsem si zaase ?ekla že kdyby m?la kámoše tak by se mohli prát spolu a m? by pak mohla nechat ale nevííím prosíím pora?te co je lepší



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 14:02.

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:02
Já tomu Zuzo moc nerozumím..jak 2 m?sí?ní fretky? Jak máš velkou klec?



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 06.06. v 16:14.
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 14:09
Kdyz se dobre staras o ty fretulky a mazlis se snimy tak nezdivoceji , ale spise si budou hrat spolu nez z jinymi.Ale do te hry se muzes take zapojit oni taky uvitaji jinou hru jako mé fretulky.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:36
majda : já jsem myslela dvou m?sí?ní jako že kdyby m?li ob? dva m?síce


Marky_Ball : a ty máš dv? fretky ??? kolik jim je ? a máš je pohromad? ??

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:43
Mit 2 fretky ve dvou klecich je blbost. Pokud chces jeste jednu fretku, tak ty dve se spolu budou kamaradit, hrat si, spinkat v jednom pelisku. Vubec ti nezdivoci. Naopak se vyradi mezi sebou a na tebe budou hodnejsi:)
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-21, 15:52
Zuzo,když si p?e?teš trochu víc z fora,zjistíš že tu máme i víc než dv? fretky a pohromad?,v jedné kleci.A nejen v kleci.R?zn? i stejn? staré.Je nás tu opravdu hodn?,skoro možná víc než tech,kte?í mají jen jednu.

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-07-21, 16:28
Nejd?ív jsem m?la jen jednu fretku-same?ka a v?bec jsem neuvažovala o tom, že by v budoucnu m?la p?íjít ješt? n?jaká jiná.Ale doma se zm?nila situace a já mám daleko víc práce. Bylo mi Matýska hrozn? líto,byl víc zav?ený a i když b?hal po byt? tak nebylo moc ?asu si s ním hrát. Po?ídila jsem druhou fretku a je to super:-D
Te? nemám tolik vý?itky,když náhodou není ?as na hraní-vyhrajou si sami a on ne?umí v kleci jako k?upka. Je pravda, že se vyblázn?j mezi sebou a p?ijdou se pomuchlat už jako hodný fretky:-D
Já bych ur?it? do druhý šla:-D
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-21, 21:18
ÖK, d?kuju všem za odpov?di... Mno , tak jste to tak hezky napsaly, že docela p?emýšlim o další fretce... Ta moje ?áblice, taky pot?ebuje n?jak hoooooooooodn? vyblbnout a já ji asi nesta?ím =oD .. Vždycky líta jak když má zaraženej kolík v prdeli =oD ... A neperou se vám n?kdy v té kleci nebo tak ??? A co u jídla ?? jedí z jedné misky spolu nebo ze dvou každý zvláš? ???

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-21, 22:00
Zuzo ja mam 8fretek a hraji si jako dablici a je jim 5let 2roky 1,5rok 1rok 4,5mesice 4,5mesice 5,5tydnu a 2tydny ale ta je jeste u sve maminky

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-21, 23:20
zuza077

k nám do rodiny p?išla nová frete?ka. Zatím s námi bydlela jen fretka, která s ostatníma fretkama vycházela velice špatn?. To m?že potvrdit danniss, jak Paige vysela Filípkovi na uchu a necht?la ho pustit a Filípek byl naprosto, ale naprosto v klidu..
ale no nic. na malou zeza?átku m?la výhrady - vyžížd?la na ní, sy?ela..
pak jsme je nahrubo zav?eli do klece spolu. Vy?íkaly si to, a z Paige je máma, která ji sice tahá po celém byt?, jen aby ji zašantro?ila do pelíška, ale hrají si spolu, kvokajía je to fajn. ?lov?k by opravdu nev??il!!!
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-22, 10:01
marky_ball : ty jo 8 fretek jo ? tak to máš co d?lat co ? a jsou hodné ?? nekoušou a nežárlí když jich je tolik ??

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-22, 15:59
Zuzko: oni se miluji ani jeden nekouse spise jsou tak rozmazleny nezarli kazdy si prijde pro pohlazeni.Zvladam to moc dobre.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: milada (IP)
Datum: 2006-07-22, 17:05
V mé domácnosti jsou fretky už 3 roky - p?ibývají postupn?, každý rok jedna, takže holky mají 3 a 2 roky a kluk 1 rok. Zatím jsme nem?li v?tší potíže s r?stem - až letos. P?ed 3 týdny jsem dom? dovedla 8 týdenní fre?átko. Dokud je m?la v náru?í kamarádka, bylo vše v po?ádku, moje fre?ulky si Enny o?ichaly, bez výrazn?jší reakce. Problémy za?aly, jak jsem si ji vzala do náru?e, já. Od té chvíle ob? holky na malou úto?í, nesmírn? brutáln?, b?hají kolem její klece, kvokají, úto?í i na m?íže, takže si v?bec netroufám je pustit z klecí sou?asn? - jsou tedy ubytovaní 3 + 1. Jestli jsem to správn? pochopila, tak bych je m?la nechat, aby to malou tahaly? neublíží jí? V této chvíli mám pocit, že základní fret?í vlasnost je žárlivost !

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-22, 17:18
MILADA:nech at ji ocichaji ale bud na blizku kdyby necemu doslo ja mam 8fretek ale vubec nezadli a jsou na sebe moc hodni

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-07-23, 00:40
Když jsem po?ídila Kir?u k jednoletému vykastrovanýmu Matýskovi, tak jsem byla dost v šoku. Matýsek je d?snej plyšmen ale do kir?i se s chutí zakous aona bre?ela a smrd?la. M?la jsem je asi m?síc odd?lený poušt?la jsem je spollu jen vpo bytz? když jsem je mohla hlídat - bal to záhul na nervy. Po?ád jsem se bála, že Mates Kirušce ublíží až nakonec jsem toho za?ala mít plný zuby.Kir?a trochu odrostla a už si za?ala dovolavat i na nás tak jsem ji k Matesovi vrzla do klece a za?ekla se, že prost? neotev?u i kdyby se m?li sežrat. bylo to drsný ale te? jsou spolu v poho jedí z jedný misky a d?lí se o pelech.

Nejd?ív jsem dost pochybovala že dv? fretky jsou lepší než jedna,ale te? musím všem lidi?kám dát za pravdu. Dv? fretky jsou vážn? super:-D

vícero+pro+
vícero+oba+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 14:36.
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-23, 14:01
Tak jsem si dneska p?ivezla dom? same?ka k Míše. Je mu 12 týdn?. Dala jsem je na volno po pokoji a ona se na n?j pustila, lehla na n?ho (on je trochu v?tší) a za?ala ho kousat a on ne jenže pak se naštval a kousal jí taky, zafnoul jí do krku a držel a ona za?ala bre?et a tak jsme je museli rozd?lit od sebe. Mno a dát ho k Míše do klece ? Mno to nep?ipadá v úvahu, by se tam umordovali. Jsem to zkusila ale ona se po n?m zase válela a kousala ho mno a on jí ip?t chytil pod krkem, te? jsem si vzpomn?la, když ješt? b?hali po pokoji na volno tak on ji chytil za krk a táhnul jí sebou po celým pokojí?ku a já jsem dostala záchvat smíchu že jsem nemohla ud?lat nic ani vstát z postele..=oD ... Mno tak zasáhnul brácha jenže od je ten same?ek(Ferda) takový jako pittbull, zakousne se do n?koho a nepustí furt drží a škube, parchant jeden =D.. ale už je chci dát k sob? ale on by Míšu udusil

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-07-23, 14:51
Dej je k sobe a jestli ti vadi se na to koukat,tak jdi radsi pryc,nech je spolecne,bude to rev a smrad,ale nech je si to vyrikat,vecer uz spolu budou chrnet

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-07-23, 14:54
No moji taky prinesla jsem dva z Prahy sourozence a dala je k ostatnim ale byla jsem rada ze si nic neudelali. Zkus to ale kdyby nahodou by to bylo do krve tak zasahni ale jsou maly tak by se mely snest.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-07-23, 15:12
p?kné vlákno,dobré v?d?t,až se v chovu zapracuju taky chci druhé fret?...jo a ješt? zbývá zpacifikovat moji drahou polovi?ku-na to je taky vlákno?Nem?žu ho najít:o)

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-07-23, 20:49
Na to musí být silný vlákno. Nervový!
Avatar

Re: 2 fretky a u sebe ? nebo jednu ?
Zaslán uživatelem/kou: Zuza077 (IP)
Datum: 2006-07-23, 21:08
tak te? jsou spolu v kleci, dala jsem na tebe Nikol, nejprve jsem je vyndala na volno do kopojí?ku a pak když se vy?áááádili tak jsem je prost? šoupla do klece , zav?ela a šla pry?... Mno a te? jsem se tam šla juknout když to tu píšu a co nevidím " SPINKAJÍÍÍÍÍÍÍ " huráá to je sláva snad te? už to bude lepší " fret?í vztah " než to byl dneska... Ale taky co bych cht?la když jsem ho dneska p?ivezla že ? Mno tak já idu zatim papááá a d?kujuuuuuuuuu moooooooooooooooooooooooooooooooc ješt? n?kdo napište n?co o svých milá?cíííííích ju ? papa



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist