Aktuální stránka:19 z 22
Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-01, 14:33
Já teda nevím jak vy, ale m? teda dostala aprílovým žertíkem Paige ... p?íjdu za holkama, Paige leží jako mrtvola. vezmu si ji do rukou, stále leží jako mrtvola.. t?lí?ko naprosto ohebné, vlá?né.. tak za?ínám panika?it, co se d?je a nejednou se za?ne problouzet, mrcha jedna :D ..

PS: apríl je apríl, ale to byla ale blbá sranda :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-04-01, 14:48
Amonn, jak to tu pro?ítám, tak tenhle žertík v poslední dob? skusilo na své pány celkem dost fretek :-)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-01, 17:22
ale ne na apríla .. :-/ potvora vy??raná..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-04-01, 17:29
mnoo, udelat to me..to at na me radej nezkousi, bo me klepne:)
Ale amonko, aspon nekdo si z tebe udelal originalniho aprila...ze me nikdo:((
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-01, 18:45
No, ze m? si ho d?laj sousedi, d?laj elektriku, tak se mi pak zdá, že mám permoníka v hlav? :( uááá, za?ali ve 4, a to m? od té doby bolí hlava.. jinak jsme byly venku, Gia st?ídav? na zemi/v bat?žku a Paige - to je jiná, ta má svou oblíbenou trasu a dojde až ke dve?ím bytu .. :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-02, 00:51
Amonn - hehe, tohle ud?lal Pí?a Zdend?, když jsem byla na dov?e v Itošce a chudinka m?la mou sme?ku na hlídání :))) Taky se p?kn? vyd?sila :))
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-02, 07:50
no to se jí ani nedivím, doufám, že to p?ežila ve zdraví :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-04-02, 16:45
Ad apríl - v?era mi volal p?ítel do práce a vážným hlasem oznamoval, že se nám zbo?ila voliéra a že Damián zakousl Meggie.
V první chvíli se m? fakt zmocnila panika, PRO? by proboha Damián zakusoval Meggie???!!!
Blbý vtip.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-02, 17:01
mirimko, to teda je blbý apríl, to uznávám, a vidím, že jsi se polekala stejn? jako já!

F14 nakonec apríla zaspal, jen by m? nemohl s holkama napálit, jsou u m? :-)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2008-04-03, 23:40
[www.youtube.com]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 04.04. v 10:56.
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-04, 10:17
petruš, ten odkaz mi n?jak nejedeeee .(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-04, 12:21
jéééé, ted nedávno jsem vzpomínala, že bch na to koukla, ale nevím, kde to máme :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-19, 09:56
Tak se hlásíme, abychom se pod?lili o zážitky v?erejšího dne :-), které bude vypráv?t Paige :-) ;

Navštívili jsme s pani?kou a páne?kem jednu véééélkou rodinu. A když píšu, že velkou, tak velkou. Nejd?ív nás p?ivítala pani??ina nová známá, která si plánuje po?ídit taky jednu malou bestii :-) do domu :-) Ihned si vzala Gienku a ?ekla o ní, že voní po medu. No aby né, dyk se Gienka svým pravým jménem jmenuje Gia Medový kv?t! Potom nás p?ivítal v??n? skákající pejsan, na kterého jsem si d?lala zálusk, však víte, jak mám ráda cizí lidi, zví?ata a fretky.
Ale to nebylo všechno. Najednou nás tam bylo plno! Pani?ka s páne?kem, kte?í m? drželi dál od lidí (protože ví, že jsem taková kousavá princezna) .. te? bych to m?la spo?ítat ... pani??ina známá a její 3 d?ti - celkem tedy na nás malé potvory tam bylo 6 lidí! Taková p?esila ! Ale my si s nimi dokážeme zjednat po?ádek! To abyste si nemysleli! :-)
Dokonce v jednu chvíli pro nás chystali zách?dek, protože ješt? tu svojí malou potv?rku nemají, tak abychom jim neud?lali nehodu na zem :-) Samoz?ejm? se jako první zacht?lo mn?, pani?ka to zmer?ila ! Ale p?edvedly jsme se jako slušné fretky, které když dají do záchodku - ud?lají hovínko p?esn? tam (teda, mn? se to v?bec nelíbilo! najednou na m? všichni koukali, a to já nemám v?bec, ale v?bec ráda! :-) ...

Už to vypadalo, že tolik lidí se tam snad nem?že ani vejít, ale pak ješt? p?išlo, teda bylo doneseno, takové velké dlouhé zví?e. Pani?ka se za?ala o to zví?e zajímat a ?íkala, že je to leguán - no to jsme ješt? nic takového nevid?ly! A psala jsem, že tam ješt? s námi byla i ko?ka? :-) nééé? No ba!

Nakonec jsme ješt? šli všichni, tedy my 2 a zbytek lidí ven. Zkoumaly jsme terén, procházely se ... a nakonec jsme pak šli s páne?kama dom?.

Takže jsme páne?k?m dali na frak! Prý, že jsme gau?ové fretky! Tssss...

Doma jsme ulehly a byly tak mrtvé, že Gienka si hov?la v pelíšku jako paša a já jsem chvilkama se musela po tom v?erejším maratonu natáhnout na dn? klece! :-)

M?jte se fajn, z Valašska posílám krásné moje v??né sssssssssssssssssssssssssssssssssssssss :-)



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-19, 10:19
Gienka skute?n? voní po medu :-)). Holky jste úžasné ?iperky a jsem z vás moc nadšená. T?ším se na další návšt?vu a vemte pání?ky sebou, jsou moc milí. Posíláme pohlazení a podrbání za ouškem.

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-19, 10:58
Tak pani?ku vzít s sebou m?žou, páne?ek odjíždí v ned?li do Prahy :-)

Nicmén? jsem zv?davá na to tvoje ?iperné nové dítko :-))) to bude radosti na starém b?lidle :-)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2008-04-19, 11:15
Jé, to je krásné povídání :o) Doufám, že ješt? n?co napíšeš :o) Zdraví t? i Gienku i páne?ky teta co t? loni hlídala :o)
Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-19, 12:21
To bude, to si piš. Však víš jak jsem nedo?kavá :-)). Zrovna jsem byla na nákup - to nejlepší masí?ko hnedle p?ed svýma žroutama schovávám :-)). Odpo jedem do Fulneku, mám tam rouru od koberce :-))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-19, 12:39
Jordi - vzkaz ur?it? vy?ídím t?m svým potv?rkám, jen co se zbudí :-) a Gienka ur?it? bude pozdravovat maminku a pošle ji jedno kvoknutí :-)
Paige o svých lumpárnách ur?it? napíše :-) t?eba o tom, jak mi dneska vlezla do pytle s hoblinama pro k?e?ka! .-)

Atevi - :-)))) vím, a jsem zv?davá taky, co to bude za t?eštiprdlo :-))))

Koukám, asi se Paige zdá o v?erejší procházce, máchá ze spaní pacinkama :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-04-19, 13:17
No krom toho, že ur?it? ob?as ukousaná bestie, smradlavá potv?rka a nevím co všechno ješt? to bude hlavn? m?j milá?ek :-))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-04-19, 13:33
tak to každopádn? :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-18, 11:44
Ahoj milí lidi?kové ;-)

Musím vám pov?d?t, že naše klobáska, jak jí ješt? p?ed nedávnem naši pání?kové ?íkali, dneska slaví své druhé narozeniny.

Ani bych netušila, že z takového malého špunta se vyklube taková bláznivá st?ela, která m? v??n? nahání po pokoji.

Když má svou náladu, je z ní bláznivka, kterou ?lov?k nezastaví. Poskakuje po pokoji, hrabe p?l hodiny v ?istém záchodku a celkov? se nedá unavit ;-)

Takže ti Gienko k dnešním narozeninám p?eju velké ssssssssssssssss ;-))))
Tvá milá spolunocležnice a v??n? nabrblaná Paige ;-)


Páne?ci se p?idávají samoz?ejm? taky s p?áním zdraví?ka a št?stí?ka a samoz?ejm? totéž p?ejeme i sest?i?kám a brat?í?k?m naší Gienky :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-05-18, 12:47
Ta naše velká rodina zdraví celi?kou rodinu Gie a samoz?ejm? p?ejeme hodn? zdraví?ka, elánu a to nezkrotného :-)) a hodn? lumpáren :-)))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-05-18, 17:06
Tak Gienka nám dneska ušt?d?ila narozeninového pušíka ;-) našt?stí nebyl tak velký ;-)))

atevi, v tu st?edu bych se teda zastavila ;-)


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-05-18, 20:16
Jasn?, budu ráda a t?ším se :-))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:21
Dlouho jsme se neozvali, co je u nás nového :-)

Paige:
spííííí .. (jako obvykle) ... vlastn? te? se probudila, aby nám zaškrábala na sk?í?ové dve?e, že už nespí ;-)

Gia:
Ská?e, lomcuje s ježe?kem ;-). Ale abych to vysv?tlila. Dneska jsme si dovezli od Majdy ježe?ka na prut?....
Po první vte?in? se pani?ce poda?ilo pokazit špi?ku. Špi?ka s gumi?kou odlet?la.
Máme ježe?ka nov? navázaného.
Po deseti minutách se ?vaním ježkovy vo?i, ježek už je nemá - máme ježe?ka bez o?i?ek :-)
Ale hrajeme si spokojen? dál :D :D :D hurá na ježka!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:32
:-)))).Skv?lé - mým d?tem taky nic nevydrží, takže je to fuk, vždy? jsou to taky d?ti :-))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:39
No samoz?ejm?, že to jsou naše d?ti :-)

A kv?liva tomu jsme koupili i d?tskou pojistku na sk?ín?, aby je Paige neotvírala .. hahaa.. Paige ji neotev?e, ale pani?ka taky ne :-D :-D

Tak ježek už nemá nosík :D :D :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:43
Tu sk?í? bych pot?ebovala, str?ila bych do ní páne?ka :-)))

Ješt? se TO dá nazvat ježkem? :-))

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:45
atevi - však hele, pokrok - dyk už mu smrdí jen ta druhá :-) a ne Bertie :D :D To se vst?ebá :-)

mno, jooo, ješt? TO má noži?ky,ouška a srst :D :D :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Paige a Gia
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:48
No pokrok je, Bertie uplácí pamlskama, v?era jí uspával na svém b?iše - chud?ra Bertie byla ?ádn? ohnutá :-))). Ale na malou po?ád nadává - asi budu muset fakt jednu vzít na hlídání a tu doopravdy vrátit, pak ty naše dv? budou ty nej na sv?t? :-)))

Aktuální stránka:19 z 22


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist