Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-17, 09:05
Ahojda všichni, pot?ebovala bych poradit, co s podivným chováním Kryštofa. Kryštof je dvouletý kastrovaný same?ek. Nedávno dostal kamaráda, t?im?sí?ního Pitríse alias Pitralona. D?ív si Kryštof pískacích hra?ek absolutn? nevšímal, jejich pískání ho nechávalo naprosto v klidu. P?ed 14 dny Pitrýs vyhrabal v košíku s hra?kama pískací hamburger, ze kterého je totáln? unešenej, po?ád ho žvejká takže i ob?as pískne. Ovšem Kr?yštof se za?al chovat hrozn? zvláštn?, jakmile za?ne hamburger pískat, Kryštof za?ne d?sn? kvokat, b?ží ke m?, snaží se m? kousnout a táhne m? do svý špajzárny. Pochopila bych to, kdyby byl sami?ka, ale kastrovaný fre?ák? :-))))

ch+hry+



Celkem upraveno 6×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:27.
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-07-17, 09:13
Inu kastrovaný freták dost ?asto p?evezme roli mamky.Prost? je starostlivej,když má ted to nevycválaný dít?.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 02:33.

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-17, 11:00
Taky bych se vsadila, že je z n?j hodný ta?ka ;op

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-17, 16:55
majda - Tys ne?etla x p?ísp?vk? o dojemné pé?i Vendelína o žlutého buldoka (a bílého slona)? :o))))))
Dokonce na to zapískání i p?ib?hl.
Taky jsem tomu nikdy nerozum?la, ale opravdu se staral o hra?ky jako o vlastní d?ti:o))
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-18, 08:57
No jo, Markét, pro? teda do tý špajzárny netáhne toho hambá?e ale snaží se tam narvat m??????:-)
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-18, 12:49
To má p?ímou souvislost - na m? se v?šel taky a tahal, když jsem pískala na cokoli.
Je fakt, že jak šlo konkrétn? o buldoka, neznal bratra, teda m?, a pelášil si ho ošet?it. Z?ejm? to byl mj. taky d?kaz, že mu chybí kamarád, a že není dob?e na sv?t? scho?ovi samotnému, ale jak došlo na setkání s jakýmkoli scho?em ?i jiným zví?etem, okamžit? propadl t?žké hysterii, že už ho nemiluju a p?í?inu hodlal odstranit. Prost? rozmazlenej šmejd to byl, chud?rka m?j mali?kej! :o)
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-07-18, 13:41
To je úžasné, jak lze v jedné v?t? nadávat i lichotit zárove?!
P?ipomíná mi to p?ítelovy lichotky typu: Vypadáš fakt dob?e. Tak už jsi dlouho nevypadala :o/
;o)
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2006-07-18, 17:28
Majda - Kdyz byl Max mensi a jeste jsem nemela doma druhou fretecku Missy, tak Max nesnasel piskaci hracky a vzdycky se me snazil zakousnout a hracku si schovaval do sve "spizirny". Dal se na to piskani spolehlive privolat, kdyz nekam zalezl a ja ho nemohla najit. Ted co mame Missy, je mu to sumak. Muzu piskat jak chci a on jen obcas a po delsi dobe se privali, kouka na me a pak jde zlobit s Missy :o) Asi holka piska lip, nez nejaka hracka v podobe zmutovaneho zviratka :oD
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-01-15, 17:51
cht?la jsem se zeptat jak reagují vaši samci na pískací hra?ky?koupila jsem ježky z m?k?í gumy(tvrdá se jim moc nelíbí)takže jim p?i kousání pískaj.Rondy si s nima nehraje (ra?i trénuje na smetáku :o)) a Filip je z t?ch hra?ek jak pominutej.zu?iv? je kouše a když jsem mu jí jednou podávala (nepískala jsem s tím) tak jsem pár p?knejch hryzanc? chytla taky.
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-15, 18:26
Moje Flo je vysazena na gumu - takze ona po tomhle taky sili jako Filip. Silver ma zase rad hracky celkove - honi micky s rolnickou, kinderka, plysaky na gumicce a i takovyho jezka co popisujes, porad s nim piska :o) Ale dostavaji je jen kdyz to ja vidim, aby to nezrali..

Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2007-01-15, 18:36
no Filip si taky vyhraje s ?ímkoliv,klidn? i s velkym mí?em,ale že bude takhle vyšilovat s ježkem?! :o) taky jim to dávám jen pod dozorem,v kleci mají jen takový pískací kroužek,ale ten je z tý tvrdý gumy,takže ho nezni?í,teda oni si ho ani nevšímají :o)
Avatar

Re: Pískací hra?ky
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-01-15, 19:18
No u nas ty hracky v kleci stejne konci v zachode :o-

Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist