Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: kure (IP)
Datum: 2006-09-01, 00:21
papa

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-31, 23:32
Milé dámy, p?ipomínám toto vlákno v souvislosti se stránkami Anety Benešové. N?kdo - úmysln? nejmenuji - jí prý odsouhlasil odoperování žlázek "diš je vpohod?". Tak to prosím není a nikdy nebude. Rozmyslete si, co komu odsouhlasíte.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-03-31, 23:39
Erin: To by m? fakt zajímalo, kdo to m?l bejt? Jako odtud? To se mi nechce v??it... já jí k tomuhle taky psala mail... a asi nás bude víc. Ale že by to n?kdo odsouhlasil?
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-31, 23:57
Ano, dívenka mi to napsala v mailu a navíc s hromadou pravopisných chyb i v látce, kterou má mít zvládnutou už docela dlouho.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-01, 00:12
Jako že n?kdo jí ?ek, že je to v pohod?? Jako n?kdo od nás z fora???????????????????????????
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-01, 00:19
Tak jsem si napsala s autorkou onoho "souhlasu". N?které d?ti jsou velmi osobité. Souhlas se nekonal, naopak, dívenka dostala p?ímo pod nosánek celou sta? kterou sta?ilo zkopírovat - a to ona umí docela dob?e.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-01, 00:22
Už jsem se lekla...
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-01, 00:40
Dévenka ale nezkopírovala. Pou?ovat ji nikdo nebude. Ješt? že moje vnou?ata, když jsou upozorn?na na chybu, bu? hledají, nebo se zeptají kde mají hledat správné odpov?di. Ten nejmenší ješt? moc ?íst neumí, je teprve ?ty?letý,ten se zeptá rovnou. A to je n?kdy p?kný o?ech. ( Nap?. na jaké palivo létají raketové motory? ) Ješt? že se u nás taková Anetka nevyskytuje. To by jedna z nás musela hodn? daleko, aby nedošlo k zabití v afektu. A k t?m žlázkám - už se taky zeptal, pro? je nemá on, když je mají zví?átka. Ut?šilo ho, že je má také i když ne tak výkonné jako fretky.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-01, 04:46
no i když i n?kdy ty "lidské pachové žlázy" stojí za to =) a sta?í jen malý pšou?í?ek =)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 10:26
"Názor" na odžlázkovanie je jedna vec a "zákon" druhá...a zákon definuje dos? jasne, kedy je prípustné zviera odžlázkova?...myslím, že akýko?vek výklad, i laický, aj v tej "najlepšej viere" nesmie nabáda? k porušovaniu zákovov.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 01.04. v 10:31.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-04-01, 10:50
Johano, mám vážnou obavu, že si spolu dob?e rozumíme. Že by to bylo tím, že a? ?eška, docela dob?e rozumím slovenštin? a že jsem p?esv?d?ena, že zákon platí pro každého a jeho neznalost neomlouvá jeho p?estoupení?
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 11:14
Erin tak to sme si tedy nerozumn?ly DOKONALE :-))) možná že se psala slovensky :-))) cht?la sem tím ?íct, to msamé co ty...že zákonem (v ?R i SR) je odžlázkováni zakázané a jsou stanovené výjimky, kdy je možno (dle zákona) ho provést...a to tehdy, kdy je to ve prosp?ch zdraví zví?ete (nap?, když je fretce t?eba ?istit žlázky ?ím dál ?ast?ji, protože se ji samo?inn? nevyprázd?ují a zapalují se a pod.). A tím "názorem" bylo mínéno to, že laicky si zákon múže (když se neorientuje, nebo se mu to hodí) každý vyložit po svém, což ovšem neoprav?uje k porušení zákona.

Já se asi vyjad?uju n?kdy fakt dost krkolomn?...a pormí? pravopis...?eský moc neznám :-)
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:10
Erin, myslím, že Johanka to napsala dob?e, že ty jsi asi špatn? ?etla :-)
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:18
NO JO, ale pak se naskýtá otázka, že i když je to nezákonné, veteriná?i ten zákrok klidn? nabídnou ... Toho jsme byli sv?dci, kdy na veterin? v Kolmé nás upozor?ovala sestra, že to d?lají ... tak jsme na to dále upozornili veteriná?e a ten nám odpov?d?l ve smyslu "náš zákazník, náš pán" ... =(

ale je pravdou, že zákon je daný a porušují ho jak majitelé, tak veteriná?i ... a nic je neomlouvá =/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:26
Erin,teda ted jsem kapanek zmatená,ale jestli myslíš mne,že jsem ji n?co odsouhlasila nebo naservírovala pod nos,jak ty ?íkáš,tak o ni?em takovým nevim a jen zírám...
A s Johankou souhlasím,a Bože Bože,možná máš genialní vnou?ata,ale hold každé dít? takové není a nebo nemá podmínky k tomu aby bylo,a proto snad je lepší d?tem pomoct a ne je jen buzerovat.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:36
amonn, asi práv? to je problém "povolených výjimek" ze zákona (jakéhokoly)...zákon je tak leh?eji "p?ekro?itelný". Když vet ?ekne, že odžlázkování d?lá a ne?ekne v jakých p?ípadech...?lov?k si to múže p?eložit dle svého výkladu...
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:43
bóža, já radši výchovu sou?asných détí nerozebírám...vychovala sem jen to své "poloadoptivní" a to byl fakt geniální extrém a dnes je mu už 21...
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:47
A v tomhle p?ípad? si vubec myslím že je chyba ve vetovi .Když si n?kdo koupí fretku,starší knížku,kde je ješt? napsané,že je to možné,a to teda v t?ch starších vydáních je!!!a p?íjde s tím za vetem,a ten to ud?lá!!!tak pro? si má ?lov?k myslet že je to špatn????Dosp?lého nenapadne,že porušuje zákon ,pá? v??í tomu vetovi a dít???jak má dít? ved?t,že se stala chyba,pokud nikoho v okolí nemá,kdo by mu to vysv?tlil??Dít? vidí že dosp?lí to tak ud?lali,tak si myslí že je to správn?,tak ho za to ukamenujeme ,asi žejo.Místo vysv?tlení.achjoo,to je zase kauza.

A já osobn? teda svejm d?tem všt?puju vééélikou neduv?ru k tomu co jim kdo napíše meilem!!!A vidím hodn? nerada,když komunikují s neznámými lidmi,a jsou nau?ený bud to neodpovídat,nebo odpálkovat.Pro??.To tu snad ani nebudu vysv?tlovat,buhví ?eho bych se do?kala.Ono totiž i za veleslušnými meily m?že být schován ledaskdo,nikdo nenapíše,hele já sem pedofil,pod se mnou na rande,žejo.
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:50
Ví? co je ,Johanko, na tom nejsm?šn?jší,že já tyhle problemy s detmi taky nemám,moje d?ti sou taky takový extrem,samý jedni?ky a p?e?tený celý knihovny,ale to ješt? neznamená,že nechápu i že jsou i jiný d?ti.Ne takový "gigly"

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-04-01, 12:56
bóža...on je asi problém (ve mn?) že já to prosté nechápu...nechápu jak je možné, že n?kte?í rodi?e neví co jejich déti délají, jaké mají problémy, starosti, ?i radosti...nechápu, pro? d?ti malují po zdech, ni?í lavi?ky, týrají zví?ata (jasn? že ne všechny jsou takové)...a hlavn? nechápu, jak je možné, že to rodi?e neví...nebo necht?jí véd?t? Asi je to dobou...múžu ti ?íct, že nékdy sem moooc ráda, že je mi už 50.:-(
Avatar

Re: Vybrání pachových žlázek
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-01, 13:51
Johanko,já tohle nechápu taky,pro? myslíš že jsem byla se svými d?tmi 15 let doma.Každý to nemuže,to je jasný, taky jsem byla sama s jedním dít?tem,to znamená že jsem musela chodit do práce, ale stejn? jsme se snažila vždycky v?d?t co kde d?lá a kde vubec je.Dneska to opravdu rodi?e nev?dí,doba je taková,lidi jsou takoví,ale to vážn? není chyba t?ch d?tí.Jsou drzé,zlé,oprsklé,ale t?eba takové být v tom sv?t? dnešním musí být,já nevim.A zlobou u nich nedosáhnem ni?eho.
Já t?eba se cizím dnešním d?tem vyhejbám,nesnáším je,u?itelkou bych nemohla být,pá? bych se dostala do kriminálu po prvním dnu.:o))))Ale to neznamená,že budu hnusná a zlá na všechny d?ti sv?ta,které n?co ud?lali špatn?.A rozhodn? si na d?tech nepot?ebuju le?it náký svoje mindráky a nemám syndrom p?edané informace :o)))Máš pravdu,taky jsem ráda že už nejsem dít?,já teda byla ráda dycky,pá? já na svoje d?tství zrovna nevzpomínám nejlíp.Pro d?ti je asi každá doba t?žká,když jim okolnosti nep?ejí.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: boža dne 01.04. v 13:58.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist