Aktuální stránka:12 z 16
Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-08, 09:08
sice ne fret?í... [www.super.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-11-20, 09:40
Spolubydlící nato?il bezva video Luciferky a Zombína, tak jsem ho šoupla na YouTube...tak mrkn?te na mé mr?ousy, jací to jsou zlod?jové, šmejdilové a zlobidla:-))

[www.youtube.com]

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-11-20, 09:59
Dretu: p?kný video a nádherní tcho?í?ci :o)

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-11-20, 11:40
Pinina: krásný fotky a úúúžasn? popsaný p?íb?h s palmou:-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2007-11-20, 11:54
KKatka: díky, uli?níkovi to vy?ídím :o))))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-20, 13:27
Dretu - to video je super a nep?ichází ti Zombík náhodou do ?íje? Moje Babulka taky takhle trp?la, když byl Pí?a v ?íji :-D A nedej bože, aby ho chut? chytli v kleci a nejlépe v noci...
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-11-21, 00:03
Díky:-)
Petro, ne-e, to snad ješt? ne:-)...to ješt? byla Luci u nás celkem nová, tak se s ní Zombík takhle drsn? seznamoval:-P

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-21, 00:28
Jo tak to mi d?laj kluci taky, že nov? p?íchozí musí potahat a potrápit a pak je všechno ok :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-12-11, 22:39
nevím kam s tím, tak t?eba sem. císa?ský ?ez u fretky: [www.animalvet.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-11, 22:44
Sice to nejsou fretky, ale i tak to za to stojí :))
[youtube.com]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Standa (IP)
Datum: 2007-12-23, 09:11
Je to šelma, dravec. [stji.wz.cz]
Veselé Vánoce
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2007-12-25, 20:39
to Standa: múžete se styd?t - toto je regulérní týrání zví?at. Kapry ve van? je ten nejv?ší humus, jaký jste jim mohli -coby kupujíci, ud?lat - a ješt? se bavit, jak je tcho?ák loví a necháte ho zakouslého s hláškou: "to se d?lá?" - to?it to na kameru a ješt? se p?itom bavit - co jste to za lidi?
To je podle vás živé, cítíci zví?átko jenom FRETKA?
Lidi v rámci vánoc d?lají nejhorší zv?rstva - masakr kapr? na ulicích nemá s úctou k životu nic spole?ného, ale že ješt? lidi, kte?í si je koupí je místo rychlé a milosrdní smrti nechají trápit ve van?, nad tim z?stává rozum stát :(
Transport v igelitce, n?kdy n?kolik dn? v chlorované a tepeln? nehlídané vod? a nakonec zabití, mnohdy ubití....to rozhodn? nemá s pojmem "veselé vánoce" nic spole?ného..
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-25, 21:16
Mn? to našt?stí nejde otev?ít. Ale v tomhle souhlasim s Aronkou. Prodejc?m a zabiják?m kapr? se vyhejbám, jak to jenom jde. Nekupuju to, nejim to. Maso jim, ale kupuju si to už "p?ipravený". Ale pokud jste fakt nechávali svou fretku, a? si zakusuje kapra, tak to je hnus.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-25, 21:19
já to video taky neotev?u...jak koukám, tak "našt?stí"...a ze spúsobu prodeje kaprú je mi dost šoufl!
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-12-25, 21:20
Jo, z prodeje, ze zabíjení, z nošení t?ch ubožák? domu....
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-12-25, 22:28
Celý Vánoce jsou jen špinavej džob. co našt?stí odská?e "jen" pár kapr?. P?edstavte si, kdyby "zvyk" velil d?lat si na Vánoce t?eba co já vím ko?ku na másle :-/ Zvyk je n?co stupidního...
Kapra nejím, nechutná mn?, nevidím na vybírání milionu kostí mezi sousty nic parádního.
Ale zase n?co jíst co by všežravci musíme, zabíjíme vep?e, krávy, jak...to radši nikdo nevidí, pravda, nechová je doma nikdo jako mazlí?ky.
K tomu videu...cht?l bych spíš vid?t, jestli fretka toho kapra uloví, m?l bych spíš starost o ni, aby se nenachladila v té studené vod?.

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-25, 22:34
Pejan, ale vánoce nemusí být jen o biznysu a komerci a zabíjení kaprú a histerickém schán?ní dárkú...vánoce múžou být i o n??em jiném, hez?ím...záleží na tom jak si je ud?láme. A nejen ty vánoce, ale celý život :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-12-25, 22:47
Johana Podstata Vánoc je p?ece jakýsi Zvyk, který nám jako robotk?m velí, že máme vykupovat všechny nemožný i možný krámy z obchodu a strkat je jinejm pod nazdobený stromky a zabíjet kapry k ve?e?i, o ?em jiným by to mohlo být, nechápu....že mnohdy je to jediný den, kdy si vzpomeneme na své blízké? To je spíše smutné a m?lo by tomu tak být po celý rok, ne jen když zavelí n?jaký trapný zvyk...
Já jsem navíc nev??ící, takže zvyky v??ících m? nechávají chladným, stejn? jako n?jaký mlácení ženských koš?aty natrhanými u rybníka za vají?ka o "Velikonocích". Je 21tý století, ne st?edov?k. Ukázat, že mám n?koho rád a dát mu dárek m?žu celoro?n?. Pokud to n?kdo d?lá jeden den v roce, m?l by se nad sebou zamyslet, je to docela pokrytecký.
Ale samoz?ejm? to nikomu nerozmlouvám, každýho v?c

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-12-25, 23:03
pejan, chápu t?, taky sem ateista :-) Ale ne všechno na starých zvycích musí být dnes komercí, nebo cirkevní demagogií. Ano máš pravdu, mít rád, obdarovat, pomáhat...to by sme mnéli d?lat po?as celého roku...ale...d?láme to ? :-)
Mn? se nap?íklad líbí teorie, že kdo byl hodný bude na vánoce obdarován...pod tím výrazem "hodný" a "obdarován" si múžeme p?edstavit cokoli...a snad to lidi múže k tomu dobru i motivovat :-) Obdarován múžu být i tím, že poznám vzácného p?ítele...nemusím zrovna dostat kožich... :-)
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-12-25, 23:27
Mno, stejn?, už aby byl celej ten blázinec pry? a bylo jaro :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-12-26, 10:10
Jsem k?es?an, takže slavím narození Ježíše Krista. Samoz?ejm? i s cukrovím a dáre?ky, ale NIKDY se nenechám uštvat a pohltit závodem kdo toho víc nakoupí. Brát obcho?áky útokem m?žou ti, které to baví celý rok a nemusí ?ekat na Vánoce.

Kdo nechápe, co jsou Vánoce a nic mu ne?íkají, a? je neslaví a nemusí pak na n? nadávat. Vánoce jsou totiž o n??em jiném než o byznysu a tlustém d?dovi nacpaném v ?erveném obleku.

Nikomu svou víru necpu, ale nenechám si ani diktovat v co mám v??it já.

To video mi taky nejde otev?ít a jestli je tam to , co píšete, je to hnus. Kapr je p?ece taky živý tvor.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 26.12. v 10:11.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Standa (IP)
Datum: 2007-12-26, 14:49
D?kuji za Vaše názory, sice n?kterých na n?co, co ani nevid?li :-( Takže Vám ten d?vod dám dodate?n? ale posléze. Již n?kolikráte jsem cht?l na n?co reagovat v diskuzích ale prost? se nedalo. Nevím jak vy, ale já doma chovám (pro n?které p?stuji) šelmu. Šelmu dokonce tém?? domestikovanou, to jak hodn? nechám na jiných, na to nemám vzd?lání. Ale šelma to je. Navíc jsem se pro tento druh tvora cílen? rozmyslel. Nešt?ká po paneláku když nejsem doma atp., je chlupatý a to miluji. Navíc umí vracet mou lásku k n?mu (není to k?e?ek ?i mor?e). D?ti mám hodn? odrostlé a toto je tvor co mi dovede nahradit .... cokoliv. Nechci psát o vod? co n?kde smrdí chlorem ale že bych na vánoce nosil do plivátka vodu n?kde z rybníka ?i strouhy, a pro mé malé? Jste z jiné planety? Jen aby bylo n?kterým lidem u?in?no za dost? T?m, kterým nedochází, co si doma chovají? Vzbu?te se! Máte doma šelmu, a tím že ji bráníte, se p?irozen? projevit, ji vlastn? trápíte stejným zp?sobem jak v?tšinu zví?at v ZOO !!! (chcete sem video?) Je mi zcela lhostejné jak kdo "slaví" vánoce, jsem dost starý na to, abych na n?co v??il. Každý v n?co v??í, n?kdo v boha a n?kdo ve sv?j ateismus. Ale i p?es to sou všichni v??ící. Jen mimochodem. Víte pro? zrovna na vánoce kapr? A p?itom je to chu?ov? nejhorší ryba. To nevím ani já. Ale vím pro? zrovna ryba, víte to i vy? Chcete-li dále polemizovat, jsem p?ístupný. Potravinový ?et?zec je daný, ?lov?k sní i to, co by ne?ekl, že mu projde zažívacím traktem, prost? všežravec. Pominu další stupn? potravinového ?et?zce (dokonce i jak se dobývá vep?ové ?i dr?beží). N?kde, v tom, je i ryba a tcho?. Jen ?lov?k si d?lá právo to rozd?lovat podle svých emocí, než podle zákon? p?írody. Ano, p?íroda to nebyla, ryba plavala ve škopku. Stejn? jako každý rok. I stejn? jako každý rok, fretka vid?la n?co, co ješt? nevid?la, navíc, co nezná, bu? ute?e nebo úto?í, chytla rybu za h?betní ploutev. Ryba 3kg, tretka 1,2kg. Ryba v p?etahované vyhrála. Tento akt p?ekvapil všechny. I tu fretku. Celý zbytek dne to cht?la opakovat. P?ece šelma neodchází poražená. Ovšem už se nedostala ke svému ... K jednomu se p?iznám, vyrostl jsem na vesnici ve st?edních ?echách. A soucítil jsem se zví?aty již v devíti letech (emocionáln?). Má babi?ka nem?la tolik sil aby klepla králíka jenou ranou. To byl tak d?sný pískot, že jsem rad?ji vykonal to, co bych nikdy vykonat necht?l a neum?l. A o ?em to je? O život? ?i o smrti? O "žrádle". Tak bych n?kterým doporu?il návšt?vu jatek, když cht?jí hubnout. Jestli ?tená? do?etl až sem. Nemám rád zabíjení zví?at. I to když si to vy?izují jako snídaní, mezi sebou, vid?t nemusím. To video v?bec o tom nebylo. Jen se zamyslete, vep?ové ?i hov?zí, se nevyrábí n?kde na výrobních linkách z um?lé hmoty. Kv?li toho zabijí (lidumiln?) zví?e. Jd?te se na to podívat sami. Rok jsem nemohl vep?ové a hov?zí. A i te? mám komplex. NEŠAHEJTE MI NA MÉ D?TI !!! :-)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Standa dne 26.12. v 14:54.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Standa (IP)
Datum: 2007-12-26, 15:23
P.S. omlouvám se t?m. co mají ve ví?e p?ímo zabíjení a pojídání ryb na st?drý den. Asi to pro n? muselo být nechutné. Stejn? jako pro m? byl, Anastázius celsius analfabet santa claus sakrament - r?žová ?ëpi?ka s bambulí.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Ka?ulín.. (IP)
Datum: 2008-01-12, 23:31
já bych sem taky p?idala jedno video, je jich tam hodn? ale tohle mi p?išlo vtipný, nejd?ív jsem si ?ikala kolik fretek chudák? na ten kožich muselo padnout:) [www.youtube.com]
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-01-13, 00:51
utíkající kožich už tu byl asi dvacetkrát, to je psina jak nová?ci to vždycky na netu najdou a s jásotem to sem šoupnou. Nemyslím to zle, je to úsm?vný jak se to opakuje úpln? stejn? :o))


Teprv ted jsem si p?e?etka tu diskuzi o kaprovi a Vánocích.Šmarjá ,v?bec nechápu co se to tu strhlo, to video mi otev?ít šlo a žádný šelmy zakousnutý do kapr? jsem nevid?la. Jen kap?íky ve van? a dv? fretky jak na n? p?es okraj koukaj. Pro? sem zas Aronka vlítla,jak je jejím zvykem a hodila jedovatou slinu teda nechápu ani náhodou.
Snad je každýho v?c jak naloží s Vánocema ve svý rodin?,a pokud do toho tradi?n? pat?í i kapr ve van?, tak to prost? chodí. T?žko ?íct jestli je to pochopitelný i pro ty,kte?í ani žádnou tu tradici nedodržují a nebo neznají. Tady v ?echách zrovna tohle k tradicím pat?í.Já s tímhle pohledem mám spojený celý d?tství a skoro všichni mí známí.A vodu jsme m?li ze studny,prosím. A zrovna o toleranci by to snad být mohlo. Ja absolutn? nap?.nechápu ,jak m?že m?j tchán na Vánoce va?it ma?arskou rybí polívku plnou papriky a buhví?eho pálivýho, ale je to prost? tradice jeho rodiny, tak budiž. Ostatn? ?ím jsem starší,tím jsou pro mne i moje tradice d?ležit?jší. Možná to mládí pochopí taky až za x let.
A týrání kapr? v chlorovaný vod? bych v tom teda nehledala, sta?í si promluvit s odborníky, teda nezaujatými.Ne s pseudoochraná?i,kterých je kolem jak naseto.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-01-13, 11:35
Tak te? jsem se musela posmát, jak n?kdo p?íjde, plivne podivnou slinu a všeci se teho chytaj :-)

Video mi otev?ít jde a co na n?m je? jedna vana, v ní kapr a kolem ?muchaj dva tcho?i. ... Ale jakoby to tady nikdo neznal, že fretka je zví?e zv?davé a bude se prost? snažit. Když srovnám s tímto videem Paige, tak mi to naprosto p?esn? p?ipomíná, když se nem?že dostat na papasan, obchází ho, snaží se na n?j vysko?it, p?itom je nasratá, sy?í a je nervozní. .. naprosto stejný, jak ve videu, s tím rozdílem, že fretky z videa nasrané nejsou :-)

BTW co se tý?e týrání, u nás nikdy doma nebyl kapr. Ani ve van?, ani na jídlo si ho nepamatuju. Objevil se až u mé sestry, která kv?li malým d?tem nechává kap?íka den ve van?, aby d?ti kolem n?j radostn? b?hají a mají radost (ted m? napadá, že by i vánoce byly o klidu, radosti, míru???)...

Myslím si, že je každého v?c, jestli jednou za rok p?ed tím, než prost? kapra sežere, že si ho dá na chvíli do vany..

Pokud ne, tak v tom p?ípad?, co maj ?íkat pravideln? týrající zví?ata, která jsou hladov?jící, zubožená, atd?

BTW napadlo m?, aronko, nepsalas náhodou H?ebejkovi? Vzpomn?la jsem si na Pelíšky, které dávali nedávno v televizi.. na krásnou v?tu TEN KAPR PLOVE VE VAN? :) (dokonce i s kamerou :D )




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-01-13, 12:17
d?v?ata,

musím vás vyvést z blaženého omylu. P?VODNÍ standovo video vypadalo PODSTATN? jinak než to, které se otevírá dneska.

a musím se p?idat k aronce - bylo to opravdu nechutné (tedy alespo? pro m? - a jak je známo, co ?lov?k, to názor).
a p?esn? proto, že si myslím, že i kapr je tvor, který cítí (a p?ípadn? trpí) podobn? jako fretka, k??, pes, ko?ka... p?esn? proto si kapra nechávám zabít, aby teda - když už ho sežerem - trp?l co nejmí?. a už v?bec si nemyslím, že by m?l ve jménu vánoc nebo radostných sv?týlek v d?tských (fret?ích) o?ích sloužit jako týraná hra?ka, protože to je p?ec JENOM oby?ejný n?mý kapr...

btw pamatuju si, že se tu kdysi objevilo PODOBNÉ video. taky v koupeln? a taky úto?ící šelma-fretka. jenže tenkrát neúto?ila na kapra, ale na myš. a zakousla ji a sežrala.
taky si pamatuju, jaký to tady tenkrát vyvolalo pozdvižení. pro? tenkrát ano a dneska ne? možná proto, že myš je tak n?jak roztomilejší (chlupat?jší) než studený šupiná?.

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-13, 12:23
Puvodni video jsem bohuzel nevidela, ja ho neotevrela, az to nyni....a rozhodne je zrejme, ze to neni to, co tu bylo predtim...
To, co je videt dnes je zcela v poradku, fretecky se koukaji...avsak ja pochopila z diskuze, ze v predchozim videu se fretecky do kapra ne-li az zakusovaly...a to je teda VELICE prehnane a nechutne.
Avatar

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-01-13, 13:09
p?esn? tak, lucifino, fretka zakusovala a rvala za h?betní ploutev kapra ven z vany za p?ihlížení (minimáln?) kameramana.

Re: Fret?í video na internetu
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-01-13, 13:22
Martina: Hm, tak to jsem tedy velice prestastna, ze jsem puvodni video neotevrela...achjo:(((
Nehodlam tu popirat pudy selem, ale zatracene, tak si z toho preci nebudu delat "show", natacet to a jeste zamerne k tomu fretky "dostrkavat"...to je sileny...
o Vanocich se u rodicu Leila i pres zabranu dostala na amazonana, stahla z klece a chytla za hlavu...sice jsme chapali, ze to jsou pudy, ale i tak to byl pro vsehcny sok..a to myslim, ze i pro samotnou Leilu...ackoliv jsem na ni "jen" zarvala, lezela pak dve hodiny s tupym pohledem pred sebe...
Avatar

Aktuální stránka:12 z 16


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist