Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
oblizovanie - olizování
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2004-04-29, 12:42
Tak ma zaujima, ako ste na tom vy a vase mrsky s oblizovanim.
Nasa biela rocna samicka je uplne posadnuta a dokaze oblizovat mna, alebo priatela dlhe minuty, specialne tvar (usta, oci, dokonca sa pokusa dostat k zubom)...
Niekedy jednoducho nechce prestat, ulizala by nas k smrti, neda sa ani odstrcit...
Ake su vase skusenosti?

z+projevy+



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:21.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-04-29, 12:45
já u Fló zatim stihla si všimnout jen toho, že kouše do všho, ale do tvá?e ne tu olizuje =o)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Sjusn (IP)
Datum: 2004-04-29, 13:08
Jsem na tom stejn? jako Yasmin :o)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lesana (IP)
Datum: 2004-04-29, 13:39
Moje fre?ulky m? oblizují ob?.Viki hlavn? v p?edloktí, na krku a tvá?i.Saša ta zase nejradi ucho,je to k nevydržení,protože to hrozn? lehtá.Ob?as se snaží i dát pusinku na rty.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-04-29, 13:39
Sem tam je to chytne, že necht?jí p?estat - speciáln? Fred - ale mn? to neva :-)
Specialita Bucynky je, že za?ne lízat ruku a pak se zakousne, rychle pustí, za?ne oblizovat jinou ?ást ruky, kousne ....atd.
ale kouše jen do ruk.

A taky mi dávají pusinky. To je super :o)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-04-29, 14:29
U nas je to to same, nejradeji ma usi. Nekdy ho to chytne a to by me fakt ulizal k smrti;-) Nekdy me i hlasite ocuchava, hlavne kdyz mam namalovany oci - to ma nejradeji:-))


Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-04-29, 14:37
U nás vede olizování pod hranicí vlas? - mám mikádo. O?i, ví?ka, nos, tvá?e...všechno jedno:-) A nejnov?jší zábava je sed?t mi na rameni, str?it hlavu pod tri?ko a oblizovat a oblizovat...

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2004-04-29, 15:05
uz som sa zlakla, ze len ta moja mrska ma takuto maniu :))
ozaj a co kvokanie?
dnes rano som si vypocula asi 30-minutove kvokanie a intenzivnejsie kvoka uz asi tyzden...

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-04-29, 15:11
U nas je ted (po kastraci) kvokani na dennim poradku:-) Nevim co se to s nim deje, co je z nej eunuch, tak jen kvoka a vypousti ty svoje pachy;-)))


Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2004-04-29, 16:15
lasi my sme tiez po kastracii
tiez vypusta smradiky ovela castejsie ako predtym = niekolkokrat denne
ale to kvokanie... mam pocit, ze ona odomna nieco chce a ja jej nerozumiem... chodi po byte, kvoka, zastavi sa pri mne, zo zeme na uprie tie svoje cervene ociska a ked jej poviem, ze neviem, co odomna chce, zasa chodi a kvoka :))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: So?a (IP)
Datum: 2004-04-29, 16:54
Tak ta naše olizuje hlavn? ruce,respektiv? p?edloktí. Obzváš? má ráda manželovy ruce,což nechápu,jelikož je šílen? chlupatý a lízaní chlup? by mi košér nep?išlo,ale asi má tak blíž k fre?uli........:o))))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-04-29, 16:55
Nikita m? ob?as oblízne ucho ale v?tšinou radši štípe a nejlépe do tvá?í.
Jinak mi ob?as olizuje ruku a pak má velmi zvláštní chvíle, kdy m? oblizuje ruku (nejlépe mezi palcem a ukazovákem) a pak se záke?n? zakousne a rdousí mi ruku (to jako že za?ne mlátit hlavou ze strany na stranu) a m?žu ?íct, že dokud jí neuvolním stisk tak m? nepustí.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2004-04-29, 17:06
Fretas to stipanie robi zubkami?
Lebo aj mna dnes ta moja tak postipila rano okolo 6,00 :))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Jolana (IP)
Datum: 2004-04-29, 18:14
Nerinka ma za?ala oblizova?, ke? dostala ruju. Celú tvár a najviac uši. Potom za?ala okusova? ponožky aj s kožou na nohách, ?o pomerne dos? štípe. Po injekciách strašne vela spí a tvári sa že ?aká mladé. Spí na miestach, kde nikdy predtým, vela žerie a nechá sa dlho hladka?. Nevie niekto, ako dlho to trvá? Všetky príznaky mi strašne pripomínajú Lenkinu tehotnú fretku.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-04-29, 20:11
Frodo taky líže, ne?ekla bych, že dlouho, ale když se vzbudí a vykulí se z klece, nebo když je ospalý, tak líže. Ob?as p?i tom lízání kousne a pak zase jako, že to byl omyl, líže zas. :o) Líže ruce a nohy, n?kdy líže kde ho to napadne, t?eba líže nohavice, nebo rukáv, no prost? a? je to k?že, ponožky, nebo chlupy, je mu to asi jedno a když chce lízat tak líže. :o) Taky se mi ?asto otírá hlavi?kou o nohy. a má hrozn? rád drbání mezi lopatkami. :o)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-04-29, 23:10
Vendelín olizuje nejrad?ji ucho, ale oko taky není úpln? špatné. Pak záleží na tom, co si nechám na zbytku obli?eje líbit :o)))
Ješt? nikdy m? do obli?eje nekousl! M?j p?ítel to zpo?átku sledoval dost zd?šen?, jelikož si asi nep?ál, aby jeho sle?n? chyb?ly základní obli?ejové orgány jako nos, o?i a uši, pak však zjistil, že Vendel je sice schopen nám ukousnout nohu (pod pe?inou, kde si hraje na doup?), ale do obli?eje fakt nekousne.
Cizím bych to ale nedoporu?ovala- záleží asi na odvaze, ovšem ješt? jsem nenašla nikoho z kamarád?, kdo by byl ochoten podrobit se experimentu - a to i ?íkají p?átelé!!! :o)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Petra (IP)
Datum: 2004-04-30, 10:06
Felix kvoká poslední 3 týdny úpln? po?ád! Bu? si kvoká jenom tak sám pro sebe anebo když si s ním hrajeme. Sta?í na n?j sáhnout a okamžit? za?ne kvokat jak o život! Je taky kastrovaný,ale za?al to d?lat až te? a taky už si nehraje tak srandovn? jako d?ív-tzn. nehopsá a neválí se, ale po?ád se schovává a kvoká...Oklizuje m? sem tam , když se mazlíme. P?ítele vždycky na místo, které oblíže potom kousne, ale hodn?!

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Fretas (IP)
Datum: 2004-04-30, 10:13
To Hana - jasn? že zoubkama, prevít malej, a štípe v?tšinou když se jí n?co nelíbí a nebo jen tak, aby se ne?eklo, že je moc hodná

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-04-30, 10:27
Míša taky líže velmi rád, nejlépe o?i a nos v p?t ráno, když je ?lov?k totáln? probuzen odvalí se k lednici a ?eká, která raní "mrtvolka" mu dá n?jakou ?amku. Po kastraci kvoká taky tak n?jak jinak. To není bojové kvokání to je samomluva. Dcera se mu snaží odpovídat a on kouká jako, že jí rozumí. Taky už párkrát na její kvokání p?išel o:)))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2004-04-30, 10:32
no, ja som vcera zazila s chillkou asi polhodinovu kvokaciu konverzaciu... ona zakvokala, ja som zakvokala naspat a to sa opakovalo dobrych 30 minut... v jednom momente sa dokonca zvalila na chrbat a rozcapila predne labky, tak neviem, co som jej nakecala :)))
v urcitych momentoch na mna uplne udivene pozerala, ked som kvokala... mam pocit, ze si rozumieme... teda ona mne, aj netusim, o com sme kvokali :)))
a to stipanie prednymi zubkami, to vyzera, ako keby sa snazila nieco skusnut z pokozky, nejaku necistotu, vazne ako keby ma cistila... lebo tak podobne si cisti aj svoj kozusok :))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2004-04-30, 11:44
Co se kvokání tý?e, Vendelín kvoká pom?rn? málo a navíc své zvuky d?lá úpln? obrácen?. Už jsem to tu n?kde psala. Kvoká ve chvíli, kdy je p?istižen p?i zlod?jn? a plácnut, pokud úto?í na ko?ku a ta ho majzn? p?sti?kou do hlavi?ky - prost? v r?zných stresových situacích - je možné, že ho to vždy nadchne.
Sy?í naopak tém?? nep?etržit?, p?edevším, když si hrajeme. Ale možná tím nazna?uje, že už ho hra nebaví. No a pak tedy sy?í "na míst?", pokud mu n?co beru (netýrám ho, beru mu jen MOJE v?ci!!!), n?co tak zlod?jskýho jsem v život? nevid?la!!!

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-04-30, 18:16
Ahojte, dostala som sa na net az teraz.
To Jolana: Ja este stale neviem, ci Zofka caka fretocky. Je pravda ze velmi pribrala a aj sa sprava inak, ale neviem nahmatat v brusku miminka. Mozno s tym len nemam skusenosti a neviem to rozpoznat. No, kazdopadne uvidime niekedy cez buduci vikend ci sa narodia. Drzte palce.

Co sa tyka oblizovania: Mna moji milacikovia velmi neoblizuju, zato Igora (priatela) oblizuje Bobo pravidelne. No a mne aby nebolo luto, tak mna chodi Bobo kazde rano okolo 4.00 hod. rano postipat.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2004-04-30, 18:20
A este som si spomenula, ze Bobo strasne rad oblizuje mokre nohy, ked vyjdem zo sprchy. On ma totiz vodu rad, tak sa chodi sprchovat so mnou.

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lasi (IP)
Datum: 2004-05-01, 12:41
My spolku tez kvokame;-) Je to super, Susu se to moc libi - alespon myslim. Pritel mi rika at prestanu. Pry buhvico mu v ty jeho reci vykladam - on se totiz nekdy pekne rozdovadi a pak lita ja strestenej,-))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-05-03, 13:02
Už jsem to tu n?kde psala - Cvokie reagovala na kvokání slepic v televizi... a na bratr?v sprchový gel. Oštipovat za?ala taky, tak p?ed t?emi týdny, p?edními zoubky - nebolí to, ale d?sn? to lechtá!

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Petr (IP)
Datum: 2004-05-04, 15:21
Naše Barborka taky po kastraci týden mne strašn? líže, nejrad?ji ruce, pokud vyleze na ramena tak i uši, mne v?bec nekouše ale mou ženu ano a neumíme ji to odnau?it. Sleduje ji a jakmile se p?iblíží, t?eba si sedne vedle když se koukáme na televizi, tak je po klidném mazlení a natahuje se k ní a kouše. Jak ?ešíte pobyt na chat?, nechce se mi stav?t voliéru, cht?l bych zatlouci kolíky do zem?, natáhnout drát a dát ji na vodítko s o?kem. Králíka takto již v lét? máme 4 roky. Nemáte n?kdo zkušenosti?

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Jana G. (IP)
Datum: 2004-05-04, 16:09
To Petr: s fretkou ne, ale náš zakrslý králík býval s námi na chat? pušt?ný úpln? navolno od rána do ve?era a kupodivu ani neutekl, ani ho nikdo nesežral, a to ani když byla d?dina plná ps? a náš pitome?ek pitomej s oblibou chodil mezi dírami v plot? provokovat k soused?m na zahradu kokršpan?la...

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-05-05, 16:08
To Petr: Já jsem takhle ?ešila Cvokii loni, byla na kšírkách, na vodítku s karabinou u stanového lana (dlouhé lano velkého historického stanu). Jen je pot?eba jí najít klidný koutek, na to moje mim?o takhle jeden hošan šlápl - Cvokie si s ním šla hrát a on na ní surov? dupl (shán?t v dev?t ve?er veteriná?e v oblasti, kde jsem d?iv nikdy nebyla, brr). A taky ne na ope?ovávaný trávník - kamarádce ta moje mrška zni?ila trávník v zahrad? (s láskou p?stovaný), když byla odpo na š???e p?ivázaná ke stromu (zasypávala jsem do ve?era lopati?kou n?kolik d?r na ší?ku fretku a na délku min. dvou fretek:-))

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-05-05, 17:53
To Lee: To je strašné, já bych toho - to ješt? použiju slabý výraz- smrada roztrhla, ud?lat tohle pusinkám....grrrrrrrrr

To Petr: My sme takhle m?li Fre?áka na zahrad?, ale upozornila bych cizý návšt?vy - nesahat!!!
Fred byl v ?íji a tak kam došel p?ivázanej, tam si to všechno ur?il jako své teritorium a chudák d?da cht?l tu kouzelnou chlupatou kouli pohladit - a já navíc nebyla poblíž. Výsledek: prokouslej prst - fest, skrz nehet
D?da našt?stí na Freda nezanev?el, ale už si dává bacha :-)

Re: oblizovanie
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-05-05, 18:01
To Šárka: Byl to 12ti letý, rozmazlený had. Vzhledem ke svému vztahu k d?tem (humanisti prominou) jsem na za?átku pobytu vydala striktní zákaz šahání a hraní si s fre?ulí - byla malá, já tam nebyla po?ád, d?ti jsou neukázn?ný a ?vou, ...t?ikrát denn? jsem jim to vysv?tlovala! On jí dráždil, Cvokie po n?m sko?ila a vylezla mu po nohavici, on za?al poskakovat a pošlapal jí (v 12ti letech váží skoro tolik, co já v 21). Našt?stí se to obešlo jen (!) se šokem a bolavou noži?kou, návšt?vou veta, který v?bec nev?d?l, o co jde a totální depresí - d?ti mám radši ješt? o n?co mén?:-(

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist