Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:03
Pepí?ek:
M?žeš nám napsat, kolik si za tu veverku ten chlap ?ekl?
Docela by m? to zajímalo, kam zas p?jde vybírat veverky a kolik na nich vyd?lá. Mají 3 - 4 mlá?ata.
Takovýho hajzla bych snad byla schopná shodit se stromu, aby si zlámal hnáty a byl by pokoj!
Chudáci mlá?ata.
Nicmén?, Pepí?kovi i vám držím palce, aby takový start do života zdárn? a ve zdraví p?ekonal.

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:04
No sláva, alespo? že mu nebudete nutit to, co ani nem?že jíst ;o) Tak alespo? dobrý za?átek. Ale že to byl chaos. Tak a? prospívá a roste. Ur?it? mu p?ejeme jen to nejlepší.
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Pepí?ek (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:06
¨Pepí?ek d?kuje a stál 350korun.

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:09
Dík za informaci, dávejte nám pr?b?žn? v?d?t, jak prospívá, budeme z toho mít radost. Až povyroste, dáte foti?ku?( Ta taky pot?ší!)
?ekáme po?ád na informace o malém kuníkovi, ale odml?el se, tak , prosím, nebu?te jako on. Dík

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:18
Našla jsem ?lánek o veverkách s velmi d?ležitou v?ti?kou, která je bohužel v zavorce, tak sem ji sem p?ihodila a zvýraznila :o) Hodn? št?stí s mali?kým
[casopis.planetazvirat.cz]

(Pozn. Pro chov veverky obecné a sysla obecného je t?eba povolení ministerstva životního prost?edí ?R).
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:18
Pepí?ek - tohle maj na starosti jiný, než ti, co mlát?j lidi. S m?s?ákama jsem zatím slyšela celkem dobrý zkušenosti. Vozej i psy do útulk? atd. Netvrdím, že jim v??ím na 100%, ale m?li by mít pokyny, co a jak.
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:21
Aha - já si nevšimla, že už je druhá stránka :o)) - tak tedy a? veve?átko prospívá, a kdybyste p?ecejen nev?deli, co s ním, až ho vypipláte, známá veverká?ka ur?it? poradí, co a jak, pop?. poradí, kam s ním. Ale co jsem tak vid?la na vlastní o?i - sta?í dostate?n? velká venkovní voliéra, za?ízená pro veverky.

To vypadá, že to ten blb n?kde našel a rozhodl se zkusit to prodat - na tom odkazu psali, že vever?ata padávají v tomhle v?ku z hnízd...
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:40
Markéto to jsem se taky pokusila napsat, ale n?jak si toho asi nikdo nevšiml... :oD
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Šarula (IP)
Datum: 2006-05-15, 21:49
Myslím že než 100x opakovat udat udat udat by bylo dobrý si nechat trochu líp popsat okolnosti toho prodeje. Protože p?es pankráckou tržnici chodím denn? a se zví?atama se tam teda rozhodn? nehandluje - takže to je celý nejmí? velice podivný... Systematicky tam nikdo takovej nezabrousí jak je rok dlouhej, krom? jedný babky co u metra prodává naškubaný kytky tam je více-mén? stálý obecenstvo stánka?? a ty ani fretky, ani veverky skladem nevedou. Jestli to chápu celé dob?e, tak Pepí?ek bude tedy bydlet v Praze??? :-))

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-15, 22:51
Ivco mozna kdybys nepsala ze v tomhle veku padaji fretky z hnizda :oP

No tak hodne stesti Pepickovi.. :o)
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-15, 22:57
jééé ajó, tak to se omlouvám :oD ale fretky se n?kdy taky "vykutálí" :oD
Díky za upozorn?ní, hned to opravím , to jsem ale tele :oD
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-15, 23:26
Pepí?ek - takže máš p?islíbeno, že kdyby byly s veverkou problémy, mám Ti dát kontakt na tu mou známou veverká?ku! :o)))

P.S. Veverka oficiáln? mezi t?mi, co je chovají, stojí 1500,- !!!!
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-15, 23:27
Jo a ?irou náhodou - ta veverká?ka je ta sle?na, která hledá azyl pro dva pejsky, jak píšu v S.O.S. jakékoli zví?e :o)))
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-16, 00:27
jo Marketo, jenze to budou veverky chovane v zajeti a ne sebrane pod stromem ;o)
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Pepí?ek (IP)
Datum: 2006-05-16, 00:33
Hnedka jsme si po zjišt?ní co že to vlastn? máme p?e?etli p?ísp?vky o veverkách a je pravda,že jsou veverky chrán?né a nesm?jí se odchytávat v p?írod?-poze jen s n?jakým povolením.Jinak že práv? asi v tomto ?ase vypadávají z hnízda a zachránit je m?že jenom ?lov?k.Bohužel už takto vypiplaná veverka se nem?že vypustit ven zp?t do p?írody,protože by jí okamžit? n?co ulovilo a kdyby m?la takové št?stí že by jí neulovilo,tak by na jistotu um?ela hlady-nemá maminku,která by jí všechno nau?ila.
Budeme tedy rad?ji vycházet z té lepší varianty,že vypadl z hnízda a my mu zachránili život-stejn? už s tím v tuto chvíli nic nenad?láme a d?ležité je se postarat o Pepí?ka a dát mu šanci aby prožil pohodlný život.
D?kujeme všem co poradili a i Markét? za nabidnutou pomoc.Budeme se snažit pr?b?žn? informovat o tom jak ta naše "fretka" prospívá.Držte nám palce.

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-16, 00:59
Pepí?ek - Palce držíme a ur?it? pr?b?žn? informujte!

Yasmin - to je možné, ale ony veverky nejsou fretky a nejsou tak dlouho domestikované, resp. prakticky v?bec :o) - velice ?asto mají veverká?i mlá?ata nejen z chovu, ale práv? je piplají vypadlá z hnízda...
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-16, 07:32
Jsem ráda, že už to není dom?le fretka, ale to, co to je. Te? alespo? bude mít šanci p?ežít. :o) Taky držím palce a rozhodn? pište dál, jak ta "fretka" roste. :o)
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 09:10
Pepí?ku, nech je to mali?ké ?oko?vek.... až teraz vidím že Pepí?ek je veverka...hlavne že sa dostal k vám a má sa o?ho kto postara?! Predáva? takéto mlá?atká, je fakt hnus, ale kúpi? ho v snahe mu pomôc? je pekný skutok. Držím palce, nech sa mu darí. Ale toho predava?a by som sa pokúsila nájs? a skuto?ne by som ho nahlásila za týranie...aby neubližoval ?alším mlá?atám.





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 16.05. v 09:14.
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2006-05-16, 10:20
Na Zví?etníku paní Ruš?áková psala o veverkách, pár jich odochovala. Možné by nebylo špatné se s ní spojit, ur?it? by poradila

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-16, 11:18
bea - už jsem Pepí?kovi sehnala veverká?ku, kterou znám osobn? - sama se v?era nabídla, a? poskytnu Pepí?kovi kontakt, když to bude nutné - takže kdyžtak mi, Pepí?ku, písni do soukromých zpráv ;o)
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Pepí?ek (IP)
Datum: 2006-05-16, 13:27
Tak mám smutnou zprávu-bohužel Pepí?ek asi p?ed p?l hodinou um?el.Už ráno byl takovej pokleslejší a za?ala mu vytékat r?žová tekutina z nosu.Tak prý m?l ur?it? vnit?ní krvácení-pdpovídá to tomu,že vypadl z hnízda,protože práv? tím pádem z hnízda jsou ze všeho nejvíc ohrožené.Dokrmit je není prý zase až takový problém u veverky

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-16, 13:31
To je mi líto! :-((((
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-05-16, 13:47
Beruška malá, tak to nem?l dlouhý život. To je mi moc líto.

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-05-16, 14:16
to je škoda, moc dlouho tu nebyl...
budete si po?izovat fre?átko? Myslím opravdový a už odstavený
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-16, 14:42
:o( No to je sm?la. Chudá?ek malý, to je taková škoda, že se to neodhalilo už v?era u toho veta.
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-05-16, 16:49
:´( je mi to ?uto
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-17, 08:48
Jordi, myslím, že aj keby vet bol zistil, že s Pepí?kom nie je nie?o v poriadku, že má vnútorné zranenie, tak na tak mali?kom mlá?atku by asi chirurgický zákrok možný nebol. Hlavne že Pepí?ek za ten kratu?ký život poznal lásku a starostlivos?...ur?ite to cítil.
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Pepí?ek (IP)
Datum: 2006-05-17, 12:40
D?kujeme Vám všem za rady i podporu ve všem co tu prob?hlo.Sice se k nám soukr.zpr.dostalo,že n?kdo o nás roznesl nepravdivou informaci.Prý jsme n?jaký starý d?dek který nejspíš leze po stromech a vybírá vever?í hnízda.Jo a jmenujeme se Pepa :o) je to celkem úsm?vné,jak si n?kdo dovede n?co takového vymyslet,zvlášt? když jsme ani nev?d?li že se jednalo o veverku.Taky by bylo celkem legra?ní vid?t d?tka šplhat po stromech,p?eskakovat v?tve...
No nicmén? je mezi Váma plno moc hodných lidí kte?í nás podpo?ili a i plno z Vás nám nabídlo doopravdickou frete?ku-všem posíláme dík.
Manžel se dnes s d?tma tvá?ili jako spiklenci a tak trochu jsem zbyst?ila a zjistila že dneska nám p?ibude nový mazel-už se t?ším jak jí pojedu nakoupit hromadu v?ci?ek co bude potebovat,ale i ty pitominky,které taky bude ur?it? srašn? moc pot?ebovat :)

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-05-17, 12:44
Pepí?ku, a kto bude ten nový mazlík? Frete?ka?
Avatar

Re: Koupili jsme 3týdenní fre?átko:)pora?te jak dokrmit
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-17, 12:52
:o) Zajímavé. :o)

No taky bych ráda v?d?la kdopak tobude ? :o) Hlavn? aby to bylo všechno vpo?ádku. Ale to už pravd?podobn? asi bude :o)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist