Aktuální stránka:33 z 33
Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-12, 21:01
Jak jako po kastraci mi prijde do rije nebo jak jezisi???No ja jsem nasla veta tak uvidim snad to pujde ja mam dobreho veta ale od je uz starsi pan a kastrace nedela je nemocny tak on mi rekne a ja pujdu mamka rekla ze jo a babicka mi na to da.Bude tu Sindy nepridu o ni ja se bojim.Mam nervy

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-12, 21:03
NE!!
ježíš, neplaš ješt? víc než je nutný!
myslela jsem to tak, že víc než kastrace tvojí sindy ohrožují ?íje! další ?íje by jí mohla zabít!
a p?esta? blbnout, jestli má u tebe sindy dobrou pé?i, tak pro ní ta operace není zas tak zát?žová.
kastraci podstupují stovky fretek a tisíce ko?ek bez problému, tak neplaš!

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-11-12, 21:04
Nee:-) Po kastraci už do ?íje p?ijít nem?že...
A budem držet pale?ky, aby to dob?e dopadlo:-)
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-12, 21:07
Ja se lekla ty jo Sindy nemam venku jsou ppod strechou a ja jim tam topim.Sindy spi v me posteli je to milacek a ani tam nepustila tatku tak jsem si ji musela vzit je stekla.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-11-12, 21:45
Já i tcho?íci budeme ur?it? tržet tlapky, a? všechno dopadne dob?e. Tcho?inku máme taky kastrovanou, dost jsem to obulela, po?ád jsem ji kontrolovala, jestli v?bec dýchá, co 2 hodiny i v noci jsem jí nah?ívala teplé obklady, aby jí náhodou nebyla zima... Bylo to celkem drsné, ale jsem moc ráda, že jsem to ud?lala . Jackie m?la v pr?b?hu 5ti m?síc? 3 ?íje a byla to zabíra?ka jak pro ni, tak pro nás. Te? máme klid a ona s p?ehledem ?ádí jak tajfun! ;-)
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-13, 22:11
Jo dekuji tak musim jeste na jednu kontroluktera se uskutecnit 24.11.06 a potom nasleduje kastrace Sindy mela 4rije za rok a mela 2miminka protoze jsme si nevedeli rady.


Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-13, 22:19
HURÁÁÁÁ!! :o)))
tak už te? za?ínám svírat palce, aby to dob?e dopadlo!

kam nakonec jdete na kastraci?

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-13, 22:22
Do Duchcova zda se mi dobry ze je.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-13, 22:26
Kdybych mela fotak tak fotim jak jsem byla zavalena fretkama bylo to super a kamoska prijela jeste z dvouma to byla krasa.Dneska Sindy byla jako tajfun ta skotacila jezisi to byla krasa ale kdyz je s ostatnimi tak neblbne blbne jen semnou mam ukously prsty u nohou:-))))A Andy se dneska nechala celou hodinu hladit po brisku no jo rozmazlenci.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-13, 23:21
Bože ja som ale skora,len teraz som zistila,že Sindy mala 2x po sebe mladé
A ako skoro po sebe! Ako ste mohli ... !

Len dúfam,že je dostato?ne silná potých odchovoch .... Marky kebyže to viem skôr,aký si ti množite?.A že máš namiesto hlavy .. a nechajme to tak.Nechcem ?a uráža?,každý sme iný. Tak sa s tebou nebavím.A pritom tvrdíš,ako ich máš rada.Prosím preštuduj si celé forum,asi toho ofretkách ve?a nevieš. :/
"protoze jsme si nevedeli rady." a na?o je prosím pekne kastrácia,alebo hormonálne injekcie



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hena9 dne 13.11. v 23:24.
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-13, 23:28
hena9,
to už je po?ešený, neboj se, že marky nedostala po?ádn? "po ušiach" od nás, ?ehúnov... ;o)

te? jen svorn? doufáme, že sindy opravdu p?jde na kastraci a že to dob?e dopadne...

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2006-11-13, 23:49

Aspon,že tak
Len mi nedalo neozva? sa jej,lebo ob?as s nou hodím re? cez icq ,ale o tomto sa nejak nezmienila a pritom to bolo nedávno
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-14, 20:57
Sindy jde kastrovat a ona je v riji tak nevim kdyz je vykastrovana ta vulva se da zpatky???

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-14, 21:33
V riji by se mela kastrovat v nejkrajnejsi nouzi. Jinak pockat az prejde (pripadne ukoncit) a pak nechat chvili na zotaveni (nejlepe mesic) ale aby zase nedosla do rije, tak radeji 3 tydny a vykastrovat.

Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-14, 21:36
No ted ji to jde pryc ale nejde uplne lekla jsem se a nebo jde a ja ji vidim kazdy den.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-11-15, 15:14
Kdyz ji prechazi rije, tak to vidis jasne - proste se vulva smrskava.. To neni jako kdyz mas zvire a neuvedomujes si jak vyrostlo, protoze si s nim porad..

Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-15, 15:55
No jeste ty dvy tri dny pockame zda se da rije pryc jestli ne jde na injekce a potom kastrace uz me stve stim.Co delat je to maly zlaticko.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:15
marky,
aby m?j dotaz nezapadl, zeptám se rad?j i tady:

KDY ŽE TO JDETE NA TU KASTRACI?

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:18
Ona jí p?ece ?íje skon?ila (nebo ji nechali ukon?it) a byla to teprv 4... takže co myslíš? :-/
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:25
martino,já tomu nev??ím že pujdou na kastraci,podle dotaz? co mele marky v poradn? a podle toho,jak je š?astná že má Sindy teprve ?tvrtou ?íji,si myslím že v?škerý úsilí naše bylo marný a na ja?e nám tu bude bulet,že Sindy um?ela a nám to ješt? bude líto.A pokusí se nám namluvit,že to zvíže um?elo na n?co uuupln? jinýho,a ne na vy?erpání organizmu .Víš co je nejhorší,že nic nem?žem d?lat,ani po hub? nikomu dát.

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:28
Tohle vlákno chce zachovat... aby si to aspo? potom uv?domila a neud?lala stejnou pí*ovinu znova... ach jo, chudák fretka. Hlavn?, že maj peníze... auuu
Avatar

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:49
TRAMTADADÁ! TRAMTADADÁ! MÁM TO ZA SEBOU! ŠUP!
TRAMTADADÁ! TRAMTADADÁ! MÁM TO ZA SEBOU! HEJ!

p.s. pro boženu:
já vím, že nejde, jen jsem to cht?la slyšet od ní no... masochistka... :o/
(jako já - masochistka, marky je sadistka jak vyšitá)

Re: Cassie Kesi?átka 2006
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-11-22, 22:51
M:aspon tady to zachovej a pis do druheho,??!!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Aktuální stránka:33 z 33


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist