ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: kamen (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:37
Mám albína fretku. Poslední dny se mu za?al ježit ocas. Je to docela k smíchu, ale mám strach, že s ním n?co je. Fredovi je skoro jeden rok, a je to p?knej divoch. Muže mi n?kdo poradit, pro? se mu za?al ježit? A je to normální?

z+projevy+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:20.

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:40
No fretkam se jezi ocas dost casto.. Kdyz se neceho leknou, kdyz jsou venku v neznamem prostredi. Vetsinou je to reakce na neco co sem jim nelibi.. Zalezi kdy ten ocas jezi, v jake situaci.. Normalni to je..
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: kamen (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:47
Tak to jo. Asi se mu nelíbí, že mu nechcem dovolit ní?it koberec. Te? vážn?, díky za informaci. Už jsem m?l strach, že je n?jak nemocný. Moc dík.

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-02, 21:52
prost? se chce zv?tšit .. ;o) to se nám pravideln? stává, když je u nás návšt?va a Paige ?ichá, ?ichá a ?ichá ;o)
Btw neznámá taška od notebooku je taky fajn na ježení ocasu, jen si neuv?domuje, že opravdu v?tší jak ta taška nebude ;o)
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:00
No co prece zkusit se to musi :oP

To moje mala flo (5 mesicu) se jednou najezila a vyhrozovala Kitce (labradorce) ktera prilitla a ona ji neslysela a lekla se - stala na spickach a sycela o 106 a najezena byla uplne vsude :) Obcas kdyz se uz moooc leknou zacnou "stekat"
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: kamen (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:00
To je možné. Mám doma nové krabice, a podle chování se mu moc nelíbí.

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:02
hehe, tak tomu v??ím. My jsme zkoušeli sp?átelit pejsky a ko?i?ky ... když Paige vysko?ila na plot (nevím, jak;o), divn? zasy?ela a byla naježená, tak jsme to vzdali ;o/...
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: kamen (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:14
Náš chredák to má u nás v rodin? dob?e rozd?lené. Manželku má na dobroty, dcecu na mazlení a m? na kousání. N?kdy si p?ipadám jako návšt?va, kterou chce vystrnadit.

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:16
tak mu zacni davat dobroty :oP
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: kamen (IP)
Datum: 2006-05-02, 22:31
Nemáte n?kdo skušenost s narozením dít?te do rodiny s chretkou? Jak bude Fred reagovat.

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-02, 23:10
zkus si pro?íst vlákno ... gravidní, t?eba to tam najdeš +;o))
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-03, 00:32
Obávám se, že se mu za?ne ježit ocas ;o)
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-03, 00:35
amonnia: Jo taška od no?ase a Helenka... jo stejný výsledek jak u vás ;oD Ona o tu takžu šmrncla, taška se pohla a Hel?a byla jak koule ;o)
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-05-03, 00:55
Vendelín se snažil každou vycházku na hnojišti "p?er?st" podobným stylem ovci! Co je proti tomu taška od no?asa :o)
(Upozor?uju, že soused má ove?ky p?ekrásný, p?st?ný, spokojený a dokonce s nima mluví, což se tady v kraji hned tak nevidí :o)
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-03, 12:55
To my jsme se taky snažili být v?tší než Kolie od p?ítelových rodi?? (?íkám ji n?žn? malé telátko ;o))
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-04, 20:50
Hele, když jsme u toho ocasu, nám fretkoun (sami?ka to ned?lá) ob?as buší ocasem do zem?, nevím, jestli to d?lá nadšením, vzrušením, nebo z jiného d?vodu... D?lá to vždy, když tu má sami?ku, když si hraje s ko?kou na schovávanou v tráv?, když venku potká n?co zajímavého...
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-04, 20:52
vrt?ní ocasem (p?ípadn? bušení a hrabání tlapkou s up?eným pohledem znamená "bacha na m?, jsem p?ipraven k akci" D?lají to p?i hrách v rourách ;o)
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-05-04, 20:54
Aha, takže když nahání ?íjnou sami?ku, tak tím chce ?íct, že je p?ipraven k akci, jo?
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-05-04, 21:33
Jordi, nebo pod kobere?kem ;o) to taky mlátí ocasem ;o))
Avatar

Re: ježí se mu ocas
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-04, 21:44
Jan?a, jak si to p?ebereš. ;oP M? takhle na sebe bušili, vrt?li a hrabali Frodo s Helenkou p?es klec. Potom se snažili si skrz m?íže sežrat obli?eje ;o)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist