Aktuální stránka:19 z 20
Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Maruš (IP)
Datum: 2007-06-14, 18:39
Tohle je hodn? zajímavé téma. My jsme ješt? genetiku nebrali, ale i p?es to vím, jakou to m?že ud?lat neplechu. Proto jsem Michelle zaregistrovala co nejd?ív. Jeden d?vod byl ten, že ji od toho okamžiku, co jsme si ji se ségrou vybraly berem že je už prost? naše, i když ji ješt? nemáme doma. No a ten druhý byl i z d?vodu toho, aby si neza?ala n?co se sourozenci. Myslím si, že lepší je radši registrovat co nejd?ív, než n?co zanedbat.
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-06-14, 23:20
Ahoj, tak Michellku už mám doma, zítra povalíme na sever :))
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-13, 13:48
Tak aby tohle téma nezapadlo kdezi vzádu, tak pšu novinky =o)
Kirunka má dv? krásné d?ti?ky! Jadno jsem já a druhé Fredík... "porod" prob?hl asi v?era odpoledne. Chudák fredy má po?ádn? vytahané uši, já za noc asi 10x umyté ruce (nevim co se jí na nich po?ád nelíbilo) a ješt? od noci zmrzlé nohy, protože z mojí pe?iny d?lala pelech pro moje ruce a na zbytek mojí mali?kosti tak n?jak zapomn?la..=oP
Te? momentáln? moje "adoptivní maminka" ;oD zalehla mého "sourozence", asi aby jí aspo? on neutekl když já jsem taková nezdárná dcera a po?ád n?kde lítám...=oD
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-19, 01:59
Jééé tak to tedy vítej do rodiny, vnu?ko! U nás je to te? jak u vytrž?ní, po?ád lítáme a dra?íme, Žofka si libuje se stále holým b?ichem. Holt chlupy po kastraci ješt? nedorostly, ale v t?chto vedrech je to spíš výhoda. V byt? máme kolikrát 28°C, tak se snažím chladit fretky na "koupališti" - lavor s vodou a mokrý hadr. Žofce se to náramn? líbí, zato Fr?an by dal p?ednost okupaci chladn?jší chodby.
Tuto ned?li máme domluvenou první ?muchandu v Kop?ivnici s dalšími fretka?i, tak potom dodám n?jaké fotky. Možná dorazí i Michellka, ale nevím te?, jak je na tom s o?kováním, zda m?že už mezi ostatní fretky a v?bec ven.
Tak zatim pááá!
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-19, 11:45
d?kuji za p?kné p?ijetí do rodiny =o)
jinak máme rod holob?ichých fretek =o) P?ed chvilkou jsme se vrátili od vetky po kastraci, tak se kiruša probouzí. Chudák fredy je asi víc zmatenej než ona. Leží p?ed p?epravkou a hlídá, asi mu je divný pro? ho nejde n?kam schovat, pop?ípad? zmlátit, že zdrhá...;oD
tak se m?jte, pápá
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-19, 14:36
Tak to je super, že to tak dob?e snáší. Myslíme na vás! :)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-19, 21:22
jo snáší to dob?e..Necht?la usnout, tak vetka dala vís uspávadla, tak si te? kirša prodlužuje dobu spánku.Když se probudí, vypadá jak zhulený batole...;oD a moooc si to užívá, jak se o ni všichni starají =o) jestli po tomhle nebude rozmazlená tak už nikdy =o)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-20, 01:39
heeeh :)

já dnes necht? skalpovala trochu Fr?ana...on si mi lehnul za kole?kovou židli (chladil se o lino) a já si ho nevšimla, a když jsem s tou seslí pohla, lekl se a ucuk, jenže pod kole?kem mu z?stal chomá? chlup?. No co ti budu vykládat, má na boku lysinku jak p?tika?ku.
Našt?stí jsem mu nep?ejela packu a schytaly to jen chlupiska :( Nese to state?n?, zdá se mi, že dokonce s nadšením, bo mu mírný v?trák dokonce vyhovuje :)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-20, 15:59
Tady aspo? vidíš, že na všem zlým je n?co dobrýho...;oD
jiná? kiruša m? v noci necht?la nechat spát a d?lala všechno možný, jen se nechovala jako fretka po kastraci...=oP a to sem v 5 musela vstávat ke koním kv?li tomu vedru...
Jak vidím, že n?kde visí nebo d?e b?ichem p?i prolízání, okamžit? ji jdu z toho zachránit a ona místo vd?ku na m? kouká jak na blba a sápe se na zem a chce d?lat další lumoárny...
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Maruš (IP)
Datum: 2007-07-24, 13:27
Ahojky! Tak Michellka má za sebou 3. o?kování. Hurá!! Za 3 tejdny jedem ješt? na o?kování proti vzteklin?. Cht?la sem se ješt? zeptat jestli ji už m?žem vykoupat. Máma si po?ád zt?žuje na smrad p?itom my se ségrou nic necítíme. Nevíte co by se dalo s tím d?lat? Každej tejden jí všechno perem a stejn? to mám? po?ád nesta?í. Když to nep?estane tak ji chce dát p?es zimu do garáže. Prosím pomozte!!! :(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Maruš dne 24.07. v 13:29.
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-24, 19:54
jo tak to máma taky ?íkala!A hádejte všichni jak to po pár m?sících skon?ilo...Máme 2 fretky, s tím, že fredy je její a fredí?ek je p?ece milá?ek a v?bec nesmrdí...=oD tomu se ?íká omotat si n?koho okolo malí?ku ;oP
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:00
Maruš mi Kimbu koupem od 1. dne u nás. Pravideln? se se mnou sprchuje. Sama mi leze do sprchy. Šamponem tak jednou týdn?.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Maruš (IP)
Datum: 2007-07-27, 12:37
Jj doufám že to u nás taky tak dopadne Culi jenže moje máma je trošku jiná než ostatní mámy. Michellku nám povolila jen proto, že sme jí ?ekly, že sami?ky smrdí mén?. Jenže ona si to zase vyložila po svém, že jako nesmrdí v?bec. A te? je doma dylema. Ach jo. Doufám že se to do zimy spraví (jako myslím mat?in názor).
Petronelko to máš super. Já Michelle koupala te? poprvé a hrozn? se bála sprchy. Chud?ra se cht?la dostat ven z vany ale po?ád jí to klouzalo. Ale jinak do skleni?ky s vodou leze po?ád. Tak nevím...
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-27, 12:41
Maruš,jestli si jí sprchovala,tak jí místo toho zkus napustit do vany (umyvadla,nebo kde jí koupeš) trochu vody a v tom jí vykoupat...sprcha je v?tšinou d?sí.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 12:47
nechci se vám sem vtírat...jen jeden post?eh se sprchováním: mn?li sme doma na sprše takovou drakou masážní hlavici. Fre?ák se d?sn? bál sprchování, a? sem tu hlavici nastavila jakkoliv. Pak se hlavice pokazila a já koupila (púvodn? jen do?asn?) oby?ejnou hlavici v levném obchod? "všechno za 40"? Od té doby fre?ákovi sprchování vúbec nevadí! Sem usoudila, že asi záleží na zvuku, který voda p?i toku vydává! Tu lacinou hlavici už mám druhým rokem a fre?ák se sprchuje stále bez problémú.
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-27, 13:10
Johanko,tak jsem to myslela,že je d?sí spíš zvuk sprchy,než vlastní sprchování...jen mi to zas n?jak padá,tak jsem to zkrátila jak to šlo :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-07-27, 15:13
kira se ve van? taky bojí, ale v umyvadle se rochní jak ka?ena! a v kuchy?ským d?ezu to samo, tam vleze upln? sama aji pod proud vody a v?bec jí nevadí, že má mokrej kožich =o)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-07-30, 11:45
Ahoj, p?idávám fotky z našeho prvního mini kop?ivnického srazu fretek :)

[www.foto.tiscali.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: fr?an dne 30.07. v 11:46.
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Maruš (IP)
Datum: 2007-08-03, 13:24
Ty fotky sou skvelý! Hrozne me mrzí že sme tam nebyly. CO se té sprchy tý?e: já sem ji dala do vany a chtela sem jen vypláchnout vanu a paxem ji napustila. Hrozne se toho bála i když máme normální hlavici. Tak fakt nevím....
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-08-28, 14:24
Ahoj všecky Užofky! Jak se máte?? Prázdniny u konce...My te? 3 týdny hlídali Bobislava z Brna a fakt jsme si užívali srandy. Žofka n?kolika-hodinovým lítáním s Bobem zhubla a vylepšila figuru, zarostlo jí kone?n? b?íško po kastraci a je te? pro zm?nu k neutahání ona. Bobíska nau?ila sy?et už druhý den, on naopak chytil pravý tcho?í smrádek ve venkovní volié?e. Fr?an se má docela dob?e, udržuje zatim svoji váhu, ale už jde na n?m vid?t, že je to starší pán. Bobislav se ho pokoušel rozdra?it, na?ež mu Fr?an dal výchovnou lekci a zalezl do pelíšku a svým t?lem a dekou zacpal vchod. Kdyby mohl, vyv?sí ješt? ceduli "nerušit!". Bohužel nemám fotky, jen co jsem stihla fotnout mobilem, takže z této naší fret?í dovolené "nema ništa". Tímto zdravím všechny tcho?e i netcho?e! :))
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-09-01, 10:18
nazdár =o) hlásím, že jedna z užovek a její kamarád jsou p?kní lumpové! v?era sem se vrátila z dov?i u mó?e a po vkro?ení do mého pokoje sem m?la skoro infarkt...14dní je hlídala moje sestra, ale ti tcho?ouni si z ní v?tšinou d?lali jen pr..l...do kvítek skákali šipkama a pak tancovali svoje bojovný tane?ky když se za?ala roz?ilovat, o ignoraci záchodu ra?i ani nebudu mluvit...=oP no a dneska v noci se jim asi nelíbilo, že ležím v jejich(ve své)posteli, když ji m?li tak dlouho jen a jen pro sebe... takže ješt? v?era byl uklízecí den, ale m?li štestí že se dobrovoln? p?išli po takové dob? pomazlit, to se jim nedalo n?co neodpustit ;oD
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: Maruš (IP)
Datum: 2008-03-11, 20:29
Ahojky všem!!
Už se tady dlouho nepsalo. Soni, je mi moc líto Fr?ana! :((( Dov?d?la sem se to až te? o víkendu, když sem brouzdala po fret?ích stránkách. Up?ímnou soustrast. A co babi?ka Žofka? Jaxe jí da?í? My sme byli dneska s Michellkou na kastraci. Po?ád spinká chud?rka a nem?žeme do ní dostat žádné jídlo. Jen po okurce jela jak vyšinutá. Doufám, že se z toho brzy dostane.
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-03-11, 21:33
jeee, miminko nase, uz je z ni zenska, no Frtik uz mel svoje leta, neda se nic delat...
mohli bysme se zas sejit, co? rada vas uvidim :) cekame na nake mimi od Zofcinych deticek a vnoucat, mam obcihle dve samicky, ktere chteji nakryvat :))
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-27, 01:15
Tak vytahuji po delší dob? vlákno...
Nejen, že už máme nového p?ír?stka Diega chispozu, ale dnes nám do fret?í rodinky p?ibyl pohublejší odložený tcho?ovitý fešák. Má asi 2 roky a není kastrovaný. Diego je jednou tak v?tší, aspo? mi to tak p?íjde. Zatím je nový fre?ák v karantén?, než projde kontrolou. Baští granulky a je to mazel, nechala jsem ho prob?hnout a kvokal o 106. Do výstavy je ur?it? nebudu dávat dokupy, a? se mi kluci kulkatí neservou :))) tak už máme teda t?i!
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-27, 09:23
Fr?ane, gratuluju k p?ír?stku, koukám, že je to n?jaký hit nebo co...Nejd?ív Žofiro - má už 3 fre?ule :D Pak Adelaida a potom my a te? ty :D Zas tak úpln? moc to nesleduju, ale kdo má za poslední dva m?síce taky t?etí fretku??? :D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-27, 13:03
Hehe, díky :) no já to taky nevím, nový fre?ák dostal jméno Chorche - podle motorká?e Lorenza. Doufám, že p?ítel aspo? u d?cek trochu bude soudný se jmény... :)))))))
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-27, 16:09
Chorche??? To je dobrý jméno :-) My sme se na nic nezmohli...Kim?e z?stalo jméno od p?vodních, Meggie taky od p?vodních majitel? :D tu co sme našli u t?ch lidí (B?lušku) nás napadlo B?lunka, protože je bílá :D Nic originálního :D Kdybychom m?li sílu se zeptat, jak se jmenovala u nich, tak bychom jí asi taky ?ikali jejim p?vodnim jménem :D Takže obdivuju rozmanitost jména CHORCHE :D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-27, 18:01
no u slivovice se sousedama to šlo n?jak samo...než jsme se rozhodli, jestli u nás v?bec z?stane, byl to Chorche :D
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-09-28, 19:34
To je p?kný :-) Takhle ho pojmenovat...Hele a kde jste ho v?bec vzali? Zas u n?jakých "super" lidí? N?co podobnýho jako my B?l?u?

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Malé Užofky
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-09-29, 00:36
Jo no, syná?ek jde na vysokou a nemá ?as...rodi?e taky ne, tak musel pry?. Bylo jim to líto, ale p?iznali, že se moc o n?j syn nestaral, že mu cht?li najít lep?ího páne?ka. Pozvala jsem je na návšt?vu, tak jsem zv?davá, kdy se staví. Byli rádi, že bude mít kámoše a že už nebude tak sám.
Te? jak jsem na n?j koukla, tak už mi tak mali?ký nep?išel, ale na to, že má rok a 3 m?síce je fakt vyžle.M?l by být te? v kondici. Smrdí ale za dva, to jo :))
Avatar

Aktuální stránka:19 z 20


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist